• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
to ho bude všude plno... jako tý naší dračice :grinning:
7. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahojík babulky :slight_smile:
Gami....ale zatím mám ještě klid :wink:
8. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
holky to jsou venku vanoce? co? :dizzy_face: jen nevim jak uklidim chodnik pred barakem... :sweat_smile: mam sluzbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky,
to je teda mazec venku, no já stejně nikam nemůžu... Manžel jel až kamsi do prdelákova, tak trnu aby se vrátil v pořádku. Teploty už nemám, jen mě občas chytne děsná bolest hlavy. A teda ty pupence...
soni, to ti teda nezávidím... A nemůže ti někdo pomoct? To je přece mimořádnej stav, ne? :confused:
8. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
aquil tady na tebe kazdej kasle, ja se tlemim ze ji obliknu do kombinezy, vypustim pred barakem do snehu a ona to plazenim uklidi :grinning:
8. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Soni,,,my máme službu příští týden a co myslíš???je to týden,kdy je pepa od rána do večera v práci...
i když--dnes už je to záležitost vlastníka domu,čili města,stejně to nájemníci uklízejí....
Soni...ale dobrej nápad :grinning:
8. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
jo uklizej, protoze mesto na to prdi anebo nez by nekdo od nich prisel tak by bylo leto... :confounded: a radsi si to odhrabou sami nez si zlamat nohy... :confounded: ale premyslim jestli to ma cenu kdyz to tam tak huci porad... :confounded: oproti pred hodkou odhrabali, ale uz muzou znovu... :confounded:
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
No ted to vysloveně cenu asi nemá....na jednom konci to doděláš a můžeš začít znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
No tak my máme službu furt ve svým :grinning: Ale teda taky už jsme odhrnovali, protože on je to rozdíl ohrnovat 5cm nebo 50 :wink:
8. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Tady se to taky krásně sype.... :slight_smile: Soni a s tím odklízením to asi fakt nemá cenu dokad to takhle padá... Ale s Karli je to dobrej nápad :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:49  • Odpověz
tak holky nakonec nam pomohla sousedka, ktera ma taky malou holcicku, mladsi od nas, nekde pujcila hrablo a teda to co uz bylo proslaple tak ani neslo odhrnout a vecer muzem myslim znovu :grinning:
ale karli byla nadsena, :dizzy_face:
8. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Teda to je sněhu :grinning:
Malej byl v kočárku tak zachumlanej,ani vidět ho nebylo
8. led 2010 v 18:42  • Odpověz
já jsem byla celý den pryč, nejdřív na neurologii, tam teda nic moc, Vojta je trochu hypotonický na tu levou stranu, dělal mu zase eeg, to je v pořádku, ještě musíme znovu na UTZ hlavičky...říkal, že se na rehabce zaměřují na věci, které nejsou nejdůležitější - na to lození, prý pokud si stoupá, tak lozit nemusí, že nebude chtít a může začít chodit, že to sice není správný postup, ale dělá to tak hodně dětí, nicméně dnes Vojta kousek popolezl, no ale hlavně by měl mít prý cvik na posílení té levé strany což nemá, tak to musím říct na rehabce
pak jsem jela ke kamarádce a nazpátek šílené, jak je tolik sněhu, nejeli mi dva busy, jsem tam asi 40 minut mrzla a trnula, aby něco jelo, kamarádka bydlí asi 30 km od nás a my máme rozbité auto, tak by pro mě nemohl m. přijet, no naštěstí pak bus jel
8. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
prominte holky, ze se vam sem pletu, mam jen otazku! Kojite jeste? Koukala jsem ze pikus koji a matysek je pomalu stejne stary jako m&l, ja mam problem maxe odstavit a naucila jsem ho byt u me v posteli a to je dalsi problem, nechce do postylky. Nemam na to nervy ho nechat v postylce kricet. To jsem si to zavarila co. Lily je v pohode, spi celou noc ve sve postylce, max se probudi v noci asi 3x a porad se dozaduje prsu, je to mamin ocasek, to mi rekla doktorka :wink: :frowning2:
8. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska už je líp, ani už snad nové pupence nepřibyly, tak snad už bude jen líp... Jsem zvědavá, kdy začne Káťa...
rio, ty chodíš k tomu neurologovi co jsme byli i my? Ten je bezva, dala bych na něho, on má hodně zdravý přístup ke všemu a co se týká vojtovky, tak taky není propagátor, že určitě a vždycky a tak. Ale ne zas, že by ji nedoporučoval, byla tam kámoška a té řekl, že rozhodně... Určitě to řekni na rehabce a pak se podle toho zařiď.
ty jo down, tys sem taky někdy chodila, že? Si tě matně pamatuju a dvojčátka už jsou tak velký a krásný :slight_smile: No já už nekojím dlouho, ale co chodím do cvičení, kde radí holkám porodní asistentka, tak ta má názor, že pokud chceš odstavit závisláčka, tak jedině domluvit se s manželem aby noc převzal on a ty jít spát někam jinam, kojené dítě z tebe cítí mlíko a prostě nedá pokoj. Ale jedna noc nestačí, takže to chce určitě nějak zorganizovat. Víc asi neporadím... :confounded:
9. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahojík...Down...ano kojím...
ale dnes v noci jako zázrakem ne....prostě usnul v 8 večer a spal do 7mi rána...teda čajíček ci cucnul,dudel jsem podala ale jinak nic....
jinak do nedávna 3krát za noc kojo bylo pravidlem.
Tak bud ještě vydržet a nebo jak psaly holky--zapojit manžela...
9. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Jooo, chvilku jsem tady s vama byla, kdyz jsme jeste byly vsechny dva v jednom, ja teda tri v jednom. diky holky za pomoc, jo to uz jsme zkouseli. My stejne ted spime oddelene, manza s lily a max se mnou, jelikoz se vzajemne budi. Mazel byl dve noci s Maxem a byl tak vycerpanej, ze jsme se museli zase prohodit. No uvidime. Dneska v noci to bylo lepsi, nechala jsem ho ze zacatku vyrvat v postylce, coz netrvalo tak dlouho, asi deset minut (prekvapive) a pak spal do jedenacti v postylce, pak se probudil, kdyz jsem sla spat, jako by to tusil a uz jsem ho v postylce neutisila. V noci se vzbudil pak uz 'jen'dvakrat!. :wink: Uvidime jak to bude pokracovat! Preji hezky a teply vikend!!!
9. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
ahojky...
Down s kojením bohužel neporadím, ale musím Ti říct, že ta fotka z ateliéru prostě nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nádherný bobánky máte :slight_smile:
Jinak u nás samo zapadáno, ale takhle za oknem to vypadá pěkně :slight_smile:
Rio ten dr se mi taky zdá rozumnej podle toho co píšeš :wink: A pravda je, že spousta dětí dřív chodí a pak až lezou...
9. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Tak teda faaakt,ta fotka z aťasu je suprová.....
No nevím,pije čajík????že by v postýlce dostal čajík.....a nebo nějakého usínáčka????Mates má polštářek a bez něj teda nespí....a ani neusne..........
9. led 2010 v 18:05  • Odpověz
holky diky, ten atelier je super, hlavne pro spolecny fotky, to jsou snad jediny co mame! Usinacek by byl fajn, lilka mi spi s kockou chundelatou a taky bez ni neusne. Max mel medveda ale ztratili jsme ho na prochazce asi pred 3mesici. Cajik medunkovy jsem zkousela. No holky je to mazec. Usne mi v postylce, spi do jedenacti a pak uz ho tam nedostanu!No jeste to nevzdavam, budu hot tam porad davat a prso v noci nedostane, zkusim vodu a jeste ten caj a uvidime. Jinak Pikus a Gamik vase ratolesti jsou taky krasni mysaci. Porad updatujete fotecky, to je dobre, rostou vam dobre! Ja je asi prdnu oba na dve rana tydne do jestli, aby si zvykli na jiny deti, :wink:
10. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky holky...
Down určitě to nějak půjde, musíš zkoušet a ono snad něco zabere... Verča je ted v noci taky kritická, dneska měla mlíko v 1 a v 7hod zas, brečela a to bylo jediný co jí uspalo.. ale ráno, když vstávala tak se trošku poblinkala. Asi to na ní bylo moc, normálně má za noc jen jednu flašku... Myslím jestli jí nepoleze zase nějaký zub, že je tak neklidná a slintá jak bernardýn.. Jo a dneska jsme byli na sáních a moc se jí to líbilo... objeli jsme celou vesnici a byla důležitá jak starosta :grinning: pak dám foto :wink:
10. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Hezkou neděli,
tak tady prší, takže jsme s Káťou doma, lae stejně ještě nikam nemůžu, tak je to jedno. Švagři mají křtiny, manžel tam musel jet sám, protože nevím, jestli už to Káťa nechytla ode mně a není už třeba infekční :confounded:
gami, třeba to fakt bude zub, my už mlíko v noci nedáváme jakou dobu, tak možná to bylo na Verunku fakt moc. Na saních to musela být prča... :grinning:
10. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Down....a taky aby sis odpočinula :grinning: já bych se jeslím na 2 dny v týdnu vůbec nebránila :grinning:
Mates spí v postýlce zase jen v noci,přes den spí u mě v posteli....a taky to budu muset odnaučit....až začne lízt,už to nepůjde....
10. led 2010 v 16:35  • Odpověz
holky tak to nechápu jak Vojtu odnaučit, ten má mlíko ve 22 ještě 210 ml a pak kolem 3 ráno taky 210ml když nedám řve
10. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
my taky měli pár nocí už bez mlíka a najednou to prostě nejde... budí se a brečí...
Piku my Verču naučili slézat po nožičkách, aby nespadla... :wink: Má z toho hroznou srandu, už se jí to nemusí říkat automaticky se otočí prdkou a sleze a směje se tomu :grinning: No a dávám jí spát do pytle, aby sebou tolik nemlela a s tím se taky moc daleko nedohrabe :slight_smile:
A s těma jeslema... u mě by to asi neprošlo, tedy zatím určitě ne, ještě je moc prtavá na to, abych jí svěřila někomu cizímu :wink:
10. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Gamik...no já ho budu muset nějak naučit na postýlku i přes den.....ale jemu se to nelíbí....už jsem to zkoušela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Piku tak to u nás taky nehrozí... přes den jí tam prostě nedostanu a mě neusne vůbec doma, musím do kočáru...
10. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
holky nové fotečky :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Gami....hezky si malá užívá sněhu :slight_smile:
To mě tam usne,ale u mě v posteli jak si k němu na chvíli lehnu je to rychlejší a bez pláče :slight_smile:
10. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ty jo rio, fakt takový dávky mlíka? No a to je Vojtík taky taková žížalka,kam to dává? Káti jak dáme víc jak 150, tak pak furt ublinkává. My jsme to ani nijak neodnaučovali, prostě jsme jednou nedali a spí celou noc.
Káťa usíná i přes den doma, ale v obýváku v cestovní postýlce. Ložnicovou má fakt jen na noc. A funguje to, když se jí chce spát, tak usne v pohodě. A z naší postele se vrhá po hlavě, vůbec nechápe, že by si mohla namlátit :grinning:
gami, na těch fotkách je to jak v pohádce. Hlavně ta poslední, ta je jak od Lady :grinning:
10. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.