• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquilko ta poslední je fakt nádherná, vůbec bych netušila, že ten sníh bude tak krásnej...
Jinak my Verču taky museli vždycky zastavit, otočit a pořád opakovat po nožičkách... Nejdřív se vztekala, když jsme jí začali přetáček, ale za chvilku pochopila a ted už to je automatický... :wink: a s tím usínání vám závidím :unamused: jí musím ven a drncat... Ještě, že nebyly nějaký extrémní mrazy to nevím jak by jsme dělali....
10. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
No to teda jo gami. Ale u nás dneska bylo hnusně, že pršelo, tak ani babi s dědou nešli kočárkovat a byli jsme zalezlí doma. Nědo uspává i v kočáře doma :wink:
Já se taky snažím Káťu otáčet a spouštět po nohách, ale zatím to ještě nemá naučené. Možná, že ještě stejně vrávorá, když stojí, že ještě není tak pevná jak Verunka.
10. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky... Aquil a Káta se to naučí, když jí tovbudeš opakovat a pak bude slézat sama ..uvidíš :wink:
Tak my máme sníh až pod okna :confused: manža v práci a já si budu muset proházet cestu ven.... jo a pořád tady padá tak to jsem zvědavá kam až to napadne...
11. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky....
za chvíli jedu k zubaři :unamused: Matese musím brát taky,můj táta ho pohlídá v autě......
Mates poslední dobou už nechce moje mlíčko....jen tak jednou v noci a pak trošku k ránu....přes den odmítá...
na jednu stranu se sám pomalinku odstaví asi a na sruhou je mi to tak nějak líto :unamused:
11. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Piku bud ráda, že takhle sám... horší by bylo, kdyby jsi mu to musela odmítat, vždyt už je to chlap!!! Za chvíli bude baštit řízky :grinning:
11. led 2010 v 09:25  • Odpověz
gamik Verunka je na těch sáních úžasná a to tak usedí a nevadí jí ani když na ni padá sníh? my jetě sáně ani nemáme
aquilko já nevím kam to mlíko dává, včera jsme mu nedali ve 22 a vzbudil se s řevem ve 24 a pak ve 4 ráno zas, já nechápu, asi jsme si ho blbě naučili no
dnes mám totální depku z vojtovky, nejsem schopná ho udržet a pořád hůř zvládám tee pláč, nakonec brečíme oba a já se mu omlouvám že mi to nejde a víc ho trápím
11. led 2010 v 09:56  • Odpověz
holky vy jste se tady teda rozjely!!! :slight_smile: Moc u vas nejsem, ale vzdycky kdyz mam minutku tak si vas alespon poctu, moc se mi libi jak se tady drzite :wink:
Gami: ja bych je do jesli nedala, ale moc se nenaspim a s dvojcatama musim fungovat, nemam moc casu na uklid. Nikoho tady nemam, vsichni jsou u nas v cechach a prijedou tak jednou za dva mesice. Sice misky spi odpoledne na hodku a pul, ale pak uz od nich moc nejdu. Ty sanky jsou super, taky bych chtela neco poridit pro dva, sedi mi dobre, tak by si to taky mohli vic uzit! Ta vase veru vypada stastne. No my jsme v horach a ja je zatim vsude vozim v kocaru, nekdy po cersve napadanem snehu je to blby!
Jinak to taky holky nemate lehky s tim mlikem v noci! No me bylo receno misto mlika dat vodu nebo caj a pokracovat par dni a dite uz se kvuli tomu nebude ani vzbouzet (nestoji jim to za tu namahu :slight_smile: ) Jidlo na noc, flaska by jim mela stacit.
Me se lilka fakt vubec nevzbudi, az v sest/sedm rano. Horsi je to s Maxem. Jo a jakmile mu nedam mliko cely den, tak se mi prso tak nalije a ztvrdne, ze musim odstrikat coz moc nejde. Vypadam divne, kojim jen z jednoho prsu, takze to druhe se mi uz davno vratilo do normalni velikosti a to druhe je nadocane. No podprsenka mi ani neni a manza ma nekdy blby narazky! :slight_smile: :wink: :frowning2:
11. led 2010 v 10:42  • Odpověz
rioko to je mi moc lito s tou vojtovkou,musite to zvladnout!ja jsem se toho taky bala, ze ji budeme muset absolvovat, ale nakonec to vyslo dobre.chce to trpelivost, nervy a hlavne to nevzdat! Pak az se vojta zlepsi tak prestanete, jak dlouho ji vlastne provozujete, pomaha? Co se uz zlepsilo?
11. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, nevím co s tím mlíkem poradit... Podle mě by už měly 10m děti vydržet, ale zase každé je jiné a chápu, že pokud v noci brečí, tak dáte mlíko. Dělala bych to taky tak.
rio, my jsme cvičili jen chvilku a hned ze začátku, teď si to nedovedu vůbec představit, jakej to musí být boj...No ale jak to tak píšeš, tak nevím, jestli být tebou bych nedala chvilku oraz-prospělo by to hlavně tobě. My jsme tenkrát týden necvičili, protože já jsme z toho byla taky zdeptaná a rehabka nás pochválila, že se Káťa zlepšila :confused: :wink: A to víš určitě sama, že styl jakým to teď děláš je špatnej-plakat u toho s dítětem a omlouvat se mu, to nedělej! Vojta z tebe musí cítit, že cvičíte, protože je to správný. Ale fakt to chápu, že to musí být strašně náročný a vyčerpávající.
down, s dvojčatama být sama, to musí být záhul. Přece jen občas ta babička nebo děda jsou k nezaplacení. A tlačit kočár sněhem to teda musí být makačka...
11. led 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj hokly, koukam rozebirate mliko v noci... :sweat_smile: my naposled do deviti 250tku, teda ne uplne najednou tak na dva krat behem necele hodky, ale spi celou noc... a moje dr. minule zahlasila, kvuli te jeji musi vaze, ze mozna kdybych ji v noci budila a davala tak by to bylo lepsi... :confounded: takze vyberte si...
no budit nebudu, je v poradku a vahu si myslim taky jednou dozenem... :sweat_smile:
jinak u nas taky mraky snehu, dnes ven nejdu, vcera mi to stacilo, protlacit tema zavejema kocar, to byl des... :confounded: vemu ji jenom odpolko pred barak jak prijede kamoska s holcickou... :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Down v Tvé situaci se Ti nedivím, já jsem z Verči taky kolikrát unavená, když třeba v noci moc nespí, ale já mám hroznou výhodu, že tu mám tchýni a ta si jí kolikrát vezme na celé odpoledne. Takže v klidu uklidim, uvařim a stačím i relaxovat. Na úklid se vyflákni, když to nejde tak to nejde. Až budou prckové větší tak se to srovná :wink: A s tím krmením.. každé dítě je jiné a každé má jiné potřeby, Max je hold chlap tak potřebuje víc než Lily :wink: Jooo a manžela pošli někam :wink: :sweat_smile:
Rio Verče sníh vůbec nevadí... ona se ještě záměrně zaklání a chytá vločky na jazyk :grinning: A vy vydržte s tím cvíčem... já si to vůbec nedokážu ppředstavit, ale že se takhle trápíte to mi fakt mrzí...
11. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Holky....já v noci dám čajík.....někdy stačí,otočí se a spí....
ale jak ne a ještě kope možičkama,je čas na mlíčko :grinning:
11. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
tak já dám Verče mlíčko, když nemá nějakou zrovna špatnou noc tak to bývá kolem 4hod a většinou pak spí do půl 10... :grinning: takže chápete proč to dělám :grinning:
11. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Do půl 10???? :astonished: to bych dávala mlíčko i kdyby nechtěl :grinning:
11. led 2010 v 15:12  • Odpověz
jj min. do půl 9 spinká, ale taky se jí povedlo už do 10hod :grinning:
11. led 2010 v 15:44  • Odpověz
gamik tak to jen tiše závidím, Vojta i když má kolem 3 - 4 mlíko spí tak do 6.30, dnes teda jsem ho odmítla vzít tak s přestávkou spal do 8 a to byl už zázrak
11. led 2010 v 16:43  • Odpověz
teda gamik to mas stesti!!!! Snad ti takhle vydrzi co nejdele! Vsechny holky co znam maminy tak jim deti vstavaji kolem 6, 7, tohle je tedy vyjimka. No hodne stesti. :wink:
11. led 2010 v 17:03  • Odpověz
tak si holky predstavte: Lilka otevrela radio, obe kazety, mame ho totiz na zemi. Ted uz si to bude pamatovat. Dneska jsem se nasmala. Maly sedely naproti sobe a lilka maxe hladila a puisnkovala na hlave, on vypadal, ze se mu to libi az do ty doby co trosku zatahala za jeho vlasky, to byl rev! Jinak ona zacina uz gestikulovat a povidat si s jazyckem venku, je to roztomily. Vcera vzala mazikovi kartacek na zuby (ja je tak utisim, kdyz vyvadeji, dam jim kartacek a je pokoj), to byl ale boj, zacali se o nej pretahovat, ona nechtela svuj ale jeho. Zacina to byt sranda, bavi me se na ne divat kdyz si hrajou, vypadaji jak andilci.
11. led 2010 v 17:13  • Odpověz
lilka se na me vykulene diva, kdyz na ni mluvim cesky, jako by mi rozumela. Je dost zavisla na tatkovi, jakmile prijde z prace tak chce jen jeho. Ani na zachod si nemuze dojit! :wink: Ale to mate asi vsichni takhle! Hlavne at jsou nase malicci zdravi. Jinak gamik ja chodila do Podebrad do skoly, mam tam v okoli kamaradky a mozna se tam v dubnu stavim, tak bychom mohli zajit na kafe, kdyz jste z Nymburku. :slight_smile: :wink:
11. led 2010 v 17:17  • Odpověz
holky já nevím jestli je co závidět, protože v noci jsem skoro každou půl hodinu vzhůru takže ani tohle pozdní vstávání je kolikrát na nic jsem jak praštěná palicí... Dneska to tedy bylo dobrý, vstávala jsem až na půl 4 na mlíčko :wink: Jinak brzské vstávání u nás trvalo asi jen měsíc... naštěstí...
Down kartáček taky používáme na zabavení, když jí většinou nesu z vany a potřebuju jí ustrojit :grinning: I když Verča si ty dva klofáky opravdu chvilku drhne :grinning: pak si s tím samo začne jen hrát... Taky Verču hrozně ráda pozoruju takže u vás to musí být ještě nádhernější, když to máte 2x :grinning: To budou dělat ve dvou větší bejkárny
:grinning:
11. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Down my bydlíme 8 km od Poděbrad :wink: tak dej vědět až tu budete :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Gami..tak to teda neměním...
Mates v 8 spí,minimálně do 23,pak čajík...někdy dudel a někdy mlíčko....šupnu ho do postýlky a spí.....do 5-6..pak si ho vezmu k sobě a spí do 8...teda poslední dny,tak snad to tak bude dál...
Down....s tím tatínkem to je stejný.....Mates i brečí,když ho tatínek odloží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jakým jazykem na děti teda mluvíte????
11. led 2010 v 18:50  • Odpověz
tak holky dnes jsem zlikvidovala pojistku na prednim kolecku na limuzine... :angry:
byly jsme vyprovodit kamosku na bus a pri tom brodeni snehem mi to prdlo a kolecko se neda zajistit... :angry: takze abych vyrazila az budou silnice bez snehu ho reklamovat... :confounded: jen doufam ze to udelaj tady a nebude se to muset posilat vyrobci... :confounded: no kazdopadne me to dokope i s tema zadnima se tam s nimi poprat... :confounded:
11. led 2010 v 19:20  • Odpověz
gami urcite dame vedet, ale jak? Musis mi napsat cislo na mobil, ale to az nekdy za par mesicu. Misaci spi. Oba dneska zalehli v sedm hodin. Max uz se mi probudil, drzela jsem ho za ruku a pak usnul, tak uvidime. Rekla jsem si, jestli se poradne probudi kolem desaty jedenacty, dam mu kasi na zasyceni. :wink:

Pikus mluvime s nimi hlavne anglicky, ja se snazim pouzivat i cestinu. Kdyz ale treba mluvim s nasima pres scype tak na me oba vykulene koukaji, nevim co se jim pak honi v hlavickach. :slight_smile:

Uz se nemuzu dockat az prijedeme do Cr. Ja si vzdycky taaaak odpocinu. Mame bytecek v Benesove u Prahy, je tam krasne. Na jare si vyjdeme z kamockama pokecat na namesti, a jelikoz tam nejezdi auta, deti se tam uci chodit, mam to tam rada! Tak dvojcatka tam snad budou taky stastny.
11. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Down určitě mě najdeš tady :grinning: Jinak s těmi jazyky je dobrý, že když na ně budete mluvit oběma tak oni se automaticky naučí... Takže já být tebou na ně mluvím česky budete pak mít o starost min :wink: Můj ex byl bulhar takže jsem se mezi cizincema žijícíma tady pohybovala :slight_smile:
12. led 2010 v 09:27  • Odpověz
ranko,
gamik jo jasne najdu te tady, uvidime jak to vsechno dopadne :wink: To vis ze na ne taky mluvim cesky, ale ne tak moc jako anglicky. Cele tehotenstvi jsem byla v cr, tak si snad neco pamatujou ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to zijeme ve Francii a vypada to ze tady jeste rok budeme. Do jesli pujdou tady, musim nechat prelozit jejich rodne listy a musime na povinne ockovani ke zdejsi doktorce. Ze zacatku jsem ji nemusela, ale ted uz to jde. Ona stejne v dubnu konci, jede na lodi kolem sveta. Maji plachetnici, tak jim to pry vyjde na 10let. :unamused: 'zavidim'

Holky vecer se max probudil v deset, brecel s prestavkama do lpulnoci, pak jsem zbudila manzu, aby jsme se vystridali. Byl to mazec, moc nenaspali.asi zase zuby. Dala jsem mu v deset kasi, ale nepomohlo.Snad bude spat dneska. Hezky den, jak je u nas? Tady mraz asi minus 8. :angry:
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz
....Tak holky
my dnes místo na plavčo ráno jeli k dr.
Matýsek opět v noci strašně sípal,nemohl dýchat a strašně kašlal.....ráno měl trošku teplotu,ale spíš z toho,jak plakal...takže opět laryngitida..takže jsme se u něj v noci střídali a ani jeden se nevyspal.
už vykašlává,ráno se i poblil,tak hleny šly ven,máme sirup a snad bude bobek brzy fit.
Ven můžeme na chvíli,pokud nebude velký mráz
12. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás mrzne jak prase. Ráno jsme měli -9. Já už jsem úplně fit, tak teď vyhlížím, kdy se objeví první pupen u Kačenky.
down, to budou mít děti jen výhodu, že budou znát dobře anglicky. Zrovna včera byla o tom reportáž v Sama doma, že už existuje u nás dvojjazyčná škola a že to u dětí podporujou. Tak zkus dát Maxíkovi Nurofen nebo Panadol, jestli jsou to zoubky, tak mu to uleví.
pikusko, chudák Matýsek... Když Káťa kašlala, tak se nám na noc moc osvědčily Fenistil kapky. Krásně po nich spala, ani nekuckla. Dala vám něco dr. na noc na sklidnění? Ven bych asi moc nechodila do toho studenýho vzduchu, ono to dráždí i dospělýho ke kašli, když pak přijde do tepla. No tak ať jste brzo fit!
12. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Aquilko....dnes určitě nepůjdeme....i když doma jsem stáhla topení a raději se víc oblíkneme....to se mu líp dýchá...
Na sklidnění nám nic nedala....jen na odkašlávání.....
a kdyby měl ten suchý štěkavý kašel,máme tussin....
A dva jazyky????to je super.....škoda,že neumím dobře jiný jazyk :grinning: hned bych to praktikovala :wink:
12. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Pikus tak to je mi lito, ze je matysek tak nemocny! My jsme zatim nemocni nebyli, tak musim zaklepat, treba nas to jeste v tomhle mrazu ceka. Radeji nemyslet. At je mysak zase v poradku, puclik malej. :wink:

Aquil jo nurofen jsme zkusili - cipky, nechci mu to ale davat tak casto aby si neprivykl. Jinak mame jeste neco od tady doktorky, syrupek a dalsi cipky, tak se snazime davat co mame. Vcera vecer to bylo asi spojeny i s tim, ze chtel prsoa ja mu nedala, misto toho cajik. Uvidime dneska v noci. Tak

zatim holky cus
12. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.