• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
To jo piku, jak je přetopený, tak to stojí za houby. Já jsem dávala i mokrý ručníky na topení a na postýlku plíny namočený ve Vincentce. Zvlhčovač nemáme, tak aspoň tak. No je to trápení jak těm bobkům něco je...
12. led 2010 v 11:17  • Odpověz
ahojky
koukam maty nemocny, tak je je mu brzo lip, my uz mame nejhorsi za sebou, to vecne odsavani nudli bylo desne, ten krik u toho... :confounded:
kaslik uz jsme taky zazili, az takovy ze to v ni chrcelo jak v starem hrnci... :confounded: nic moc... :confounded: no tak at ho to brzicko pusti... :wink:
a down francie... :dizzy_face: snad se tam jednou dostanu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kde tam bydlite? ja hrozne moc touzim si jednou projet od parize dolu, podivat se po francouskych zahradach... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ono neco jineho je se o tom ucit a neco jineho videt na vlastni kukadla... :dizzy_face:
a dvoji jazyk hned od mala je to nejlepsi co muzes delat :wink:
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
A pak že kojený děti nemaroděj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A spí už dnes podruhé....tak to mu fakt není nejlíp...
12. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
pikus tam tomu never! Rika se to, ale zalezi na kazdem diteti. Jak rika Gamik kazde miminko je jine, jiny obranny mechanismus. No snad ho to pusti, spanek nejlepsi lecitel! :slight_smile: Pupik jeden. :wink:
12. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ja si myslim, ze to nase mliko je stejne cim dal tim vic nekvalitni. Myslim tim, ze ty vitaminy a vse co obsahuje casem uz miminku nestaci a pak uz ani nema takovou obrannou schopnost. :frowning2: Hlavne to chce vitaminy, Cecko, ja se jim snazim varit doma - polevky, pure, ted i uz jedi kousicky, porad zuzlaji nejaky to ovoce. Dneska jsem zkusila suseny merunky s hruskou a papyou, maxik mi to vyzvracel a lilce to chutnalo. No bylo mi lito maxika, ale zkusit jsem to musela, ted vim ze susene ovoce nemusi. :unamused:
12. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Sonica my jsme daleko od zahrad, Parize a cele tehle stranky Francie. My zijeme pobliz Chamonix (Mt. Blanc) v horach. Je tady nadherne, ale kde jsme mi, v male prdelce se musi vsude autem. Nakoupit, jit na prochajdu, atd.Je tady ted dost snehu a mrzne jako prasatko, tak se ven moc nedostaneme. Vcera jsem je vzala do minus ctyr a moc nebyli nadseni.

Ted uz taky spi, tak ja musim zacit neco delat, mam tady kupu pradla na zehleni a umit nadobi! Vymyslet co budou mit me tri deti k vece. :wink: Holky je to super vas takhle cist, jste asi jedina diskuze co me takhle prijala, vim, ze jsem tady uz byla, vetsinu vas znam z tehotenstvi, ale vy nikdy z modryho konase nepolevite :wink: :wink:

Tak ja se na vas zase prijdu podivat jestli muzu nekdy vecer.

mejte se
12. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
oprava : nemyslela jsem suseny ovoce ale ty merunky ze max nemusi, ale vy snad chapete. Nekdy kdyz se sama sebe ctu tak mluvim jak tatar, to je asi ta cizina. :wink: :unamused: , zapomenu mluvit cesky!
12. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Verča mi ovoce vůbec nebaští... po všem se jí zvedá žaludek... :unamused:
Piku tak at je co nejdřív lépe... Je dobře, že Maty aspon spinká...
12. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
down ale to musi byt taky krasa, me tady hory docela chybi, prochazky, koukat na ten vyhled... :sweat_smile: no ale snad se brzo dockam :sweat_smile:
a minus 4 se jim nelibili? no tak to s tihle problem nemame, kdyz je vetsi zima, tak si sama zajede vic do fusaku ze ji trci jen ocicka a po chvilce usne jako vzdy... :sweat_smile:
jinak merunky jsou zrovna dost tezke na zaludek a opravdu ne kazdemu miminku sednou, kamosce se po ni holka vyhazela... :unamused:
pikus a v spanku zbira silu... :wink:
12. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
dneska jsem taky Verču nedala ven, je tady -7 a to by už prý by neměli... Přejížděla jsem od babičky domů a to mi usnula v kočáru tak jsem jí opatrně přenesla do postýlky a vydržela spát asi jen půl hodiny... Pak jsem se jí ještě snažila uspat v posteli, ale vše marné... Já bych spala, ale Verča ani náhodou... ted je pěkně protivná, ale spát už jí dát nemůžu nešla by pak večer... takže do večera to u nás bude dlouhý :unamused:
12. led 2010 v 16:34  • Odpověz
ahoj holky
pikus to mě mrzí, že je Matyášek nemocný, to je vždycky na nic, tak snda se mu brzy uleví
aquil taky super že se to uklidnilo, jsem zvědavá co Kačenka
my jsme byli dnes v plavču a super, snad to neodstůňu já, neměla jsem čepici a šla jsem s mokrou hlavou, Vojta nevydrží, než si ji vysuším
jinak usnul po cestě, doma by se taky teplem probudil přenést ho nehrozí, tak jsem dala do ložnice velkou hadru na zem, otevřela balkon a dala ho v kočáku tam jak jsme přijeli, spal tam skoro dvě hodiny :dizzy_face:
dow ty jo taky bych se podívala do Francie a super, že mluvíte na děti česky i anglicky, budou mít velkou výhodu pak... a koukala jsem na fotky, jsou to krásní bobíci :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
jooo holky jsem zase tady, to jsem se ale predtim rozkecala :wink: ! No mysaci dneska spi od pul osmy tak uvidime jak vydrzi. No kdyz ja nemam na ne poradnej fusak, jsou zabaleni v dost silnych kombinezkach a pak maji pres sebe tlustou larysu, ve fusaku by se mi do toho kocaru nevesli, je moc uzky -dvojcaci. Noo, ale kdyz je vyndam tak jsou oba krasne teploucky,nezda se ze by jim byla zima.Ten kocar je proste blbej na zimu, musim sehnat nejaky ty sanky, tam by mohli mit vice mista.

Jinak Gamik s tim ovocem. Maxik rad jen lesni plody, ananas, banany, jablka a hrusky. Jinak nemam sanci. Lilka mi sni vsechno. Hlavne ze ma Verca zeleninku :slight_smile:

Sonica co myslis tim, ze se dockas? Konecne? Mas pravdu nadherne tady je, ale s takhle malyma detma se moc ve snehu nebrouzdam, az zacnou chodit tak to bude jina!Jezdim nakupovat autem, ven jedeme max. na hodku denne. Nechce se mi je oblekat dvakrat, da to zabrat!

rioko treba se sem podivate i s vojtou, neni to tak daleko. Za tu dobu co jsme tady jsme navstivili Annecy, Grenoble, Lyon, ovsemze Pariz, vsude mozne lyzovali po franc. Alpach, ale tam kambych se chtela jeste podivat jsme nebyli. Jako je Bretagne, jizni francie, Loire, Marseille,... No je toho dost, je to tady vsechno tak daleko.
Holky preju dobrou noc a pikus myslim na tebe a Matyska at je mu zitra lepe.
12. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
cauky,, dneska je tady mrtvo, no asi hodne prace s mimiskama.

Gami premyslela jsem o tom jak rikas verca neji ovoce. Zkousela jsi ji dat do nastrohane hrusky/jablka trochu skorice? Me to takhle basti jedna basen. Jo a taky kdyz jim dam strouzek mandarinky tak ji cucaji a nechaji slupku. A pak nakrajeny banan jim osmahnu na 2min na masle, pridam skorici a trochu pomerancove stavy, podusim minutku a pak rozmackam - tohle se jmenuje GOING BANANAS a taky mi to basti!

Pikus jak je Matyskovi?

Holky tady pada tak snih, ze je uplne bilo, tak to vypada, ze budeme zase doma, manza slibil, ze nam poridi ty sane, tak se tesime.

tak zatime
13. led 2010 v 11:15  • Odpověz
hojík holky....
včera jsem jela ke kamarádce apůjčila si zvlhčovač vzduchu...a asi to i pomáhá....sice v noci chrmlal,ale ne tolik....
včera polehával,nechal se jen chovat,dnes už si hraje.....ale kašle a nudlí...
Jo holky.............psala jsem vám jeho váhu?????
10.97 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoh holky.... My byli dneska nakupovat, manža je doma tak jsem ho musela využít :slight_smile:
Down díky za tip zkusím to.. Verča se zvedá kufr snad ze všeho... Ještě občas tedy spapá banán, ale jinak asi nic... Sánky si moc užíte Verče se to hooodně líbí :slight_smile:
Piku no je to obřík :grinning: My jdeme příští týden, ale myslím, že moc velký rozdíl od minule to nebude, moc totiž ted nechce baštit... tak uvidíme, že by strádala na ní, ale vidět není :grinning:
13. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
ahojky,
hele me tady ovoce nebasti, jabko to vubec, sem tam jako neco ochutna, ale nic moc, banan jom to sni, broskve v lete ty ji chutnali a moc, ale ted ten vyber proste neni... :sweat_smile:
jo akorat ja bych tu skorici nedavala, mam pocit ze jsem cetla ze zrovna ta neni nic moc... pro takovyhle prcky... :sweat_smile: ale jestli ji basti a nic jim neni tak je to asi v pohode... :sweat_smile:
piku ty mas teda cvalika... :confused: :confused: :confused: to my budeme mit mozna tak ve dvou letech, jestli vubec, spise ne... :sweat_smile:
13. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Gamik...jak taky ta tvoje akční Verunka může přibrat???
Mates ani neleze,neplazí se,jen válí sudy :grinning: a je to chlap taky Soni přece----ty máš modelku :grinning:
13. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Čau holky,
tak teď vzal děda Káťu na prochajdu. to je úleva :grinning: Měla bych uklízet, ale uvařila jsem si kafíčko a sedla k PC :wink:
Káťa baští naprosto všechno, ovoce jí dávám do bílého jogurtu na sváču a mrčí u toho blahem jak jí to chutná :grinning: S váhou nevím, taky jdem příští týden do poradny,tak uvidím, tipla bych to něco přes 8kg. Ale mně přijde, že co Káťa sní, tak to vykadí, je to velvysranec :wink: :grinning: :grinning:
piku, tak hlavně, že je Matyáškovi líp, zvlhčovač je určitě dobrej
down, sáně budou určitě lepší než kočár. A jak jste se vlastně ocitli ve Francii? A tvůj manžel je cizinec?
13. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
jj piku modelu, jen jsem zvedava jak se zas bude mudra tvarit po vazeni :grinning:
aquil, no ja se tlemim ze na snidani po snedeni obedu sedi :grinning:
13. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
tak cauky,sonica ja varim podle anglie, mam super knizku a tam skorici doporucuji, ne mooooc jen zdobik, jinak to by nebylo dobry! Me maxik ovoce taky nechtel, ale kdyz jsem mu tam pridala skorici, od te doby ho ji i bez skorice. Moji mysaci mi ji pomalu vsechno co podle tehle receptu uvarim!

piku to je kluk jako buk!!!! lilka ma 9.5kg a max 9kg a to mi rikaji jak je lilka vykrmena a neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My mame taky zvlhcovac vzduchu, je to super vec! mE oba sedi, a postylky jsme museli posunout matraci. Lilka se stavi a maxik je na kolinkach.Matysek to bude delat coby dup, nebo bude rovnou chodit! :wink:

Aquil manzel je anglican, pracujici v cestovce ve Francii. To je kombinace, co? jA jsem ale nejradeji doma a to je u nas v CR. Mozna,ze uz jsem ho premluvila, abychom k nam jeli natrvalo, tak uvidime.
13. led 2010 v 15:17  • Odpověz
ahoj holky
pikus to je dobře, že je už Matymu líp
gamik a nejí ani přesnidávky? Vojta totiž taky ovoce nějak nejí, ale přesnidávky docela jo a když mu nastrouhám jablko do přesnidávky tak to taky většinou jí nebo banán v jogurtu, jinak nic
dnes jsme byli na rehabce a jsem z toho ještě víc hotová, cvik nám sice změnila - ovšem je skoro stejný, akorát mi jde ještě hůř a Vojta řve taky víc, navíc na mě měla málo času - si nás zapomněla minula napsat a tak objednala někoho jiného,takže to byla rychlovka a já jsem úplně vyřízená
13. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Maty opět spí...nabírá síly....spal dopoledne,po obědě a ted spí už hodinku zase....
a ani nechrčí :grinning:
13. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Tak Verča mi usnula až ted... to zas bylo něco, zalíbilo se jí chodit tak jí vodím po baráku za jednu ručičku a ona letí jak vítr.. takže s tím přibíráním je to asi fakt :wink:
Rio přesnídávky naštěstí baští, ale ne jablkový.. prostě jablko u nás nehrozí v žádný podobě, párkrát jen mi ohryzala okusek, ale to spíš masírovala dásně.... A ovocný jogurty má taky ráda... v tý activii taky bývají kousky.
A vydržte s tím cvičením... bude líp... :wink:
Piku Maty at se brzy uzdravý, já zítra odjíždím do Plzně, přijedou pro mě dopoledne naši, ale mamina mi to volala ve 20hod, takže nemám nic připravený takže to bude rychlovka...nemám vypráno, uvařeno, ale prdim na to...Hlavně, že vypadnu, manža má celý víkend noční a to bych tu zase trnula hrůzou..takže jsem ráda... Tak holky v út papa :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojík....
Gami,užívej :slight_smile:
Mates se mi pomalu ale jistě odstavuje----v noci si jen cucne někdy,přes den MM chce minimálně......
tak jsem ráda,že sám,ale zase na druhou stranu mě to mrzí...
14. led 2010 v 09:53  • Odpověz
kuk,
tak co maty piku? uz je lip?
a co kata? jak je?
nam uz konecne nudlanky vypadli... :sweat_smile:
15. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Čau holky,
tak já v poho, Káťa zatím nic, no uvidíme, myslím, že příští týden rozhodne. Už mi to doma leze na mozek, tak už půjdu ven, já už infekční nejsem a Káťa kdo ví. Nepůjdem nikam mezi děti, jen na prochajdu.
Co Matyášek, už nekucká?
gami, užij si to u mamky :slight_smile:
rio, no a co ti říkala ta rehabka? Popisovalas jí to, jaké máš problémy?
soni, bezva, že Karlicka už je OK :wink:
Káťa furt kecá nebo řve, tu pusu nezavře, to je něco. Hlavně ráno, to mám pocit, že má absťák po noci :grinning: Teď tady zas pořvává a vždycky sama sobě zapleská :grinning: No jdu zasáhnout už visí z křesílka a řve nenene, tak to už je krize :wink: :grinning:
15. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahojík holky....
Maty kašle a nudlí a já už taky :unamused: to jsme dvojka teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 09:12  • Odpověz
piku, to je teda blbý, ale ono to tak většinou bývá. My jsme si takhle ty choroby předávali a nemohli se toho zbavit všichni tři...
15. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Aqilko....volal Pepa z práce,že už je na tom stejně....rýma,kašel a celkově mu je blbě :unamused:
15. led 2010 v 17:16  • Odpověz
piku, tak co, máte doma marodku?
16. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.