• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Aquil...máme teda a fest.....Mates kašel má pořád a tu zadní rýmu.....
Já rýmuju taky,kde se pořád ty nudle berou nechápu.....A Pepa????to samé.. :unamused:
16. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Pikus teda to je mi líto, my jsme tak byli všichni přes vánoce, tak držím pěsti ať je brzy líp :wink:
aquil no rehabka na ro neřekla nic a pořád si trvá na tom rozlezení, já nevím, ale prostě mě to teď nepřijde tak podstatné, navíc on by asi lezl kdyby chtěl, trochu popoleze, ale pak sebou plácne a plazí se, už se plazí 4 měsíce a jde mu to hrozně rychle, tak ho to do lození nemotivuje...navíc třeba začne pak chodit a lozit prostě nebude, rehabka by se měla zaměřit na tu levou stranu...za dva týdny jdeme na kontrolu k primáři tak mu to řeknu
17. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Rio...díky :slight_smile:
Mates se z místa na místo koulí.....na břiše ručkuje dokolečka a už zvedá zadek a houpe se na kolenou
ale to je zatím vše :grinning:
17. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Čau holky,
tak co piku, už je aspoň trochu líp? Já jsem zvědavá, jestli Káťa ode mě chytla ty neštovice, furt nic... :confused:
rio, já bych taky víc řešila tu levou stranu u Vojtíka, to lezení fakt některé děti přeskočí a nic se neděje... A nechceš třeba zkusit i jinou rehabku? Třeba jiný názor, nevím...
17. led 2010 v 15:10  • Odpověz
jiná rehabka mě taky napadla, obzvlášť když naposledy si mě zapomněla napsat a pak mi narychlo ukazovala nový cvik - který necvičím, protože si ho nepamatuji
17. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Aquil...jojo je líp,ale pořád to není ono.....ale aspoň Matysek už tak nenudlí.....
Rio...za zkoušku u jiné nic nedáš ne??
17. led 2010 v 15:44  • Odpověz
rio, já bych to určitě zkusila. Ty chodíš do dětské? Kámoška chodila do Lískovce a věnovali se jí tam maximálně. Chodila tam i 2x týdně aby si byli jistí, že to dělá správně.
piku, já jsem nejdřív četla, že se Matysek nenudí :grinning: Jsem si říkala, proč jako??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 16:24  • Odpověz
ahoj holky tak jsme byli na 10 měsíční a Vojta má 77 cm a 8670 g, jednak hodně roste a přibral přes kilo za dva měsíce, se rozjedl žrout :grinning:
hodně jsme mluvili o té rehabce a ona říkala, že by ho nechala, že je šikovný, že některé děti neumí v jeho věku ani to co on, navíc že si taky myslím že nepoleze ale bude dřív chodit, že její syn to prý měl stejný....jenže já nevím, jestli se můžu jen tak na rehabku vykašlat
18. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Rio...prcek jeden :grinning: :grinning:
A s rehabkou dej na svůj pocit---jak myslíš ty....
18. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak my už jsme dneska byly na návštěvě a pak na prochajdě a paráda, už mi to tááák chybělo.
rio, Vojtík má super míry, jsem zvědavá, co Káťa, asi půjdeme zítra. S tou rehabkou bych asi dala jak píše pikuska na svůj pocit. My jsme cvičit přestali a neurolog nám pak na kontrole řekl, že Káťa je na tom líp než normální děti v jejím věku, takže jsem byla ráda. Věřím, že kdybychom chodili na rehabku, tak cvičíme doteď. Takže dělej jak myslíš, pokud tě to ale tak stresuje jak jsi tady psala, tak bych asi být tebou na chvilku cvičit přestala a uvidí se. Začít znovu můžeš vždycky, ne? :slight_smile: :wink:
18. led 2010 v 17:02  • Odpověz
ahojky,
rio vojtik je sikula a proste nektere deti neco preskoci a pak se k tomu vraci, ale asi bych na tu rehabku sla s tim co ti rekli na co se mas zamerit a uvidis jak to bude dal... :wink:
my jdem na kontrolu az pristi tyden tak jsem taky zvedava na tu moji modelku :sweat_smile:
a co maty? uz je lip?
18. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Soni..jojo ale stejně jsem zrušila zítra plaváníčko.....
A chci chodit s malým do solné jeskyně....tak nás objednám a uvidím.....
18. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Holky, tak jsme byly u dr. na 10m. prohlídce. Káťa má 8,45kg a 71cm. Jinak celou dobu řvala, držela mě kolem krku a na dr. se nechtěla ani podívat a furt jen mamamamamamama :grinning: :grinning: :grinning: Jsem myslela, že se z ní picnu. Pak nakonec řekla párkrát bafbaf a šly jsme :grinning: Pak jsme byly ještě asi 2hod. venku, Káťa chrněla jak o život a já jsem se brodila ve sračkách, to je děs, co je venku za humus, přejet s kočárem z jednoho chodníku na druhej je masakr...
piku, solná je fajn, to si určitě užijete
19. led 2010 v 16:26  • Odpověz
teeda vy mate krasny vahy... :pensive: to ja ji vcera posadila na vahu :pensive: no jsem zvedava jak to zas okomentuje mudra... :sweat_smile:
jinak s tim brodenim pres ten hnus to je vazne silene, ted jeste nejaky kreten tady zaparkoval tak ze jsem musela s limuzinou preskakovat pres metrovy zavej... :angry: :angry: :angry: protoze uplne zatarasil ten prujezd co tam je... :angry: :angry: :angry: a to me zitra ceka ceska s balikem na postu... :angry: :angry: :angry:
19. led 2010 v 17:03  • Odpověz
aquil tak váha skoro stejná jen Vojta je o 6 cm větší, no ale holčičky jsou hezčí malé :slight_smile:
já jsem dnes vzala Vojtu na procházku v manduce a dobrý, on byl spokojený, ale už se navlečený docela pronese
19. led 2010 v 17:26  • Odpověz
holky co říkáte a tuhle sedačku? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30007430&tab=0
myslíte, že v ní Vojta usedí? vajíčko je mu už skoro krátké, já vím, že jsou sedačky lepší, jenže i o dost dažší a my si to nemůžeme dovolit
19. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
ahoj holky.. vrátili jsme se včera, ale já nestíhám... Pak vás musím dočíst... Rio mrkni se na Aukro my tam taky objednávali sedačku a měli tam nové, dobré za docela přijatelné ceny... A tahle asi taky nebude blbá...
20. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak Káťa má ty neštovice. Zatím má tři pupínky vepředu a tři na zádech. Má i trochu teplotu, ale k tomu jí teče z nosa, tak nevím od čeho ta teplota je. No každopádně noc na houby...K dr. nevím jestli jít už dneska nebo až zítra, možná půjdem raděj hned dokud to není tak hrozný...
rio, já bych asi sedačku koupila možná třeba použitou, ale kvalitnější. My takhle chceme teď na jaro kupovat taky spoustu věcí a budu to řešit jak píše gami - buď přes Aukro nebo MMB. Sedačku koupíme teda novou, ale třeba sedačku na kolo, krosnu pro Káťu nebo golfky chci koupit už použitý.
20. led 2010 v 10:23  • Odpověz
holkyyyyyy ja prave prisla o miminko :grinning: :grinning: :grinning: uz mam doma zubejdu... :grinning: :grinning: :grinning: mame prvni zoubek :grinning: :grinning: :grinning: a jeste takove hezke datum k tomu :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:00  • Odpověz
aquilko,
hele ono to treba bude lepsi kdyz si je prekona sama, nez ty blby ockovani... :wink: hlavne at to zvladne v pohode... :wink:
jo a sedacku? ja koupila tu mezi jeste od kamosky, a pak tu vetsi hodlam poridit taky na MMB nebo aukru...
ale jinak autosedacky, je lepsi nazivo skusit jak vam v ni bude prcek sedet, jestli mu bude pasovat a tak, dulezite jsou operky za hlavou a pasy... :wink: proto ja nejdrive vyskousim a pak pujdu po nejake pouzite takove ktera nam bude vyhovovat... :wink:
20. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky....
použitou sedačku bych vzala ale jen třeba od známých.....nikdy nevíš,jestli není třeba z bouraného auta....
Jedna z levnějších je Babypoint....má jí Anetka a spokojenost.....
taky budu řešit sedačku,mám v merku Romera,ale Pepa vymyslel,že tu Anetky zdědí Mates a ona bude mít novou.....větší...
Soni...gtatuluju k zoubku :slight_smile:
Aquil....tak už je má taky????tak at to zmákne bez problémů.....
byly jste u dr???
Já jdu dnes večer s holkama z práce na véču :grinning: tak se těším
20. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Tak holky, Káťa už má 38,4, pár pupenců přibylo, no uvidíme jak to bude dál. Asi jí není moc dobře, je docela protivná, poplakává, kňourá. Ach jo, bobánek můj malej, raděj bych to měla znovu sama :frowning2:
soni, gratuluju k zoubku! :slight_smile:
pikusko, užij si to :slight_smile:
20. led 2010 v 18:48  • Odpověz
aquilko tak to mě mrží, ale snad jak se osype teploty nebudou, no budete to mít asopň za sebou, ale je mi jí líto
soni blahopřeji k zoubku, Vojta má 3 a čtvrtý se proráží
přidala jsem do alba fotky z plavání
20. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak jsem doma :slight_smile: bylo to moc fajn....na chvíli vypadnout
Rio....plaváček je super :slight_smile:
Aquilko...ale zase to budete mít odbyté...ted v zimě a pak bude klid....ale vím,je to nemilé pro malou.
20. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
aquilko tak to mi mrzí, že to malá chytla, ale dalo se to čekat... tak se holky držte... jinak mi 8,76kg a 73 cm... :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky....
Rio nádherný fotky z toho plavání :dizzy_face:
aquilko tak jak Kachnička??? :cry:
Jinak my měli bezvadný ráno... tatínek vstával před 5 do práce, vzbudil mě, protože jsem mu zapoměla dát formulář na potvrzení příjmu, musíme dát zas tu hypotéku, takže jsem vstávala a pak, když jsem znovu usnula tak mi tuká na okno, že se mam oblíct, že mu chcíplo auto, aby jsme ho zatlačili zpátky a do toho se probudila Verča takže nešla uklidnit, auto naštěstí zatlačil sám, ale já jí uspala až před 7 hod... :unamused:
jinak začínáme už pomálu chodit, takže od včera jsem scháněla zimní botky a byl to docela boj tak jsem dneska našla na MMB tak snad je dostanem... :slight_smile:
21. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak noc děsná, Kačenka měla 39,3 po Panadolu, bylo to strašný, už jsem nevěděla co, tak jsme udělali i zábal, trochu to pomohlo, teď už má ale zase skoro 39 :frowning2: :cry: Neštovic má o pár víc, některé jsou nalité pěkně, no už hlavně aby přestaly ty horečky. Jak má tak strašně vysokou tu teplotu tak jen leží, kouká a dýchá jak blázen. Strašnej pohled, v noci jsem i brečela jak mi jí bylo líto.
rio, super fotky, kdo vás fotil? Já budu muset vzít manžela aby nás taky vyblejskl a měli jsme památku. No kdoví, kdy my půjdem zas do plavání.
gami, taky super ráno, to sis teda užila. Manžel taky takhle pravidelně něco zapomene, pak vzbudí Káťu, já se nedokážu ovládnout jak jsem vytočená, no znám to moc dobře... Jaký máš vyhlídlý botky? A koupíš to jen tak bez vyzkoušení? :confused:
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Aquil to je mi líto, že je Kačí takhle zle... :cry: tak at to máte co nejdřív za sebou.... !!!!!!
A jinak ty botičky... normálně v krámu jsou neuvěřitelně drahý a nato, že je budeme mít jen chvilinku se mi za ně nechce utrácet... takže to risknu, jsou o číslo větší než bačkůrky tak jí snad budou... to jsou oni...
http://www.mimiaukce.cz/prihozene_aukce.php
21. led 2010 v 11:08  • Odpověz
aquilko tak to je mi Kačenky taky moc líto, beruška malá, tak ať je jí co nejdřív dobře
fotil nás manžel, byl tam s námi už podruhé, ale poprvé nám chcíply ve foťáku hned baterky
gamik ty brďo Verča už bude chodit, to je akční diblíček teda
21. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
ahoj tak hlídání je domluvené, budu hlídat chlapečka 2.5 roky, dva dny v týdnu, za 3500 za měsíc.Není to nějak moc, ale budeme mít na kočárek a autosedačku a navíc budu mít aspoň ostatní dny čas na Vojtíška, což jsem ráda, protože teď vyžaduje hodně pozornosti.Adámek je takový hodný, tichý chlapeček a rodiče jsou taky moc sympatičtí, tak snad to bude fungovat - když odcházeli, tak Adámek ani nechtěl jít a říkal, že zase přijde -v pondělí ho maminka přivede na 2 hodiny na zvykání
21. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.