• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio tak to je super!!! To jsou pěkné peníze a určitě pomůžou... držím palečky at to klapne :wink:
Verče se nějak osypala prdka a chudinka, když čůrá tak pláče :frowning2:
21. led 2010 v 18:56  • Odpověz
gamik chudinka, Vojta má zase pořád nějakou plíseň nebo co mezi půlkama na zadečku, dostali jsme na to už mastičku s antibiotikama, taky ho to bolí
21. led 2010 v 19:00  • Odpověz
gami, na tom odkazu se mi nic nezobrazuje, takže botky nevidím :frowning2:
rio, super, že vyšlo aspoň tohle hlídání, přece jen to bude finanční pomoc
Káťa má teď mezi půlkama akorát neštovice. To je teda taky hrozný. gami, nemáte nový plínky? Nám se to stalo, když jsme vyměnili značku. Kámoška mi říkala, že její malá se taky děsně osypala a prý jim pomohla Ondřejovka. Mně se osvědčil Imazol. Teď ty neštovice mažu pod plínkou nějakým speciálním pudrem, který by to měl vysušit, jinak je teď trend ničím nemazat, prý to pak nemůže dýchat a mokvá to. Odpo teplota docela dobrý, nejvíc jen asi 37,5.
21. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahojík....
Aquil,at je Kačence brzy líp....
Rio....to je super kšeft ne????to já bych řekla,že to je dost peněz za 2 dny v týdnu...
21. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Jooo a já dnes byla s Matesem v solné jeskyni :slight_smile: neprotestoval,tak budu chodit....třeba mu to pomůže
21. led 2010 v 19:39  • Odpověz
to jsou peníze za měsíc ale jako hlídat budu dva dny v týdnu víš
21. led 2010 v 19:50  • Odpověz
No jooo já to RIO pochopila...teda myslím...8 dní celkem ne???
21. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
rio to jsou hezky spravicky... :wink:
no koukam ze asi kazdy mate ted nejakou bolistku, ale snad to katulku brzo prejde... :wink:
jinak my na prdelku mame osvedcenej taky imazol... :wink:
21. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
pikus jo asi tak nějak, peníze jsou to určitě dobrý, jsem za ně fakt ráda
21. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
holky já používám normálně sudokrém a když se něco takového přihodí tak taky Imazol.. tk snad to zítra už bude lepší...
21. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
gami tak to mame stejne :grinning:
teda ja uz omezuju i sudokrem a zatim tukam... :zipper_mouth:
ale misto vlhcenych ubrousku pouzivame na prdilku myci emulzy a odky ji mame tak je to nesrovnatelne lepsi... je to olejicek ktery se naredi do rozprasovace a podle potreby si vlhcim ubrosky sama :wink:
22. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojky...
Soni á používám ubrousky neparfémovaný... jo a tu mastičku nemám Imazol, ale Infadolan.... :slight_smile: Prdka už je dneska naštěstí OK :slight_smile:
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky....
Matyášek měl v noci zase ten jeho"noční děs"začne strašně brečet ,nevnímá nic a trvá mi min.minutu,než ho trošku proberu....je jako by v křeči,oči takový "divný"a řve a řve.....
mě ani pepu nevnímá vůbec.....co to je??????????????
22. led 2010 v 11:22  • Odpověz
pikus Vojta to jednu dobu taky měl, možná se jim něco zdá a trvá než se proberou, kdo ví, taky hrozně plakal a chvilku trvalo než nás vnímal a uklidnil se
22. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc bez teplot, teď zatím taky, tak jsem ráda. Ale teda pupence jsou brutální, Kačenka je má všude, ale fakt všude... :confounded: Co to Soni používáš? Napiš mi prosím značku. Mám úplně strach Káti teď tu prcku umývat abych ty neštovice neztrhla, no ale je to boj, když je třeba pokaděná, že...
ty jo piku, to jsme nikdy neměli, chudák Matyášek, fakt se mu asi něco zdá.
22. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Aquil...beruška malá....at jí to moc netrápí....
A snad jen nějaký sen hnusný a už se to nebude opakovat....ale tomu moc nevěřím,stalo se mu to už víckrát
22. led 2010 v 18:06  • Odpověz
aquilko je to Medvidek, myci olejicek, je to sice male, ja koupila tenkrat pred pul rokem dve lahvicky, stalo to cca 150 ale jeste porad jedu z prvni... :sweat_smile: a je to opravdu perfektni :wink: naredi se to prevarenou vodou do rozprasovace a vlhcis si podle potreby, oni k tomu nabizi i jejich ubrousky, ale ja kupuju v lekarne Mesoft 10x10 ten jeste rozstrihnu na pulku a vydrzi nam to opravdu dlouho... :wink: od te doby jsem nekoupila jedine baleni vlhcenych ubrousku, meli jsme jeste dve a ty nam doted staci na cesty, doma jenom tohle, :wink: jo je to firma EONE, najdi si webovky :wink:
maj tam i jine vyborne veci :wink:
piku no ono ty prckove musi v noci spracovat silene mnozstvi novych informaci a nekdy to asi jejich mozecek jeste nestiha... :pensive: no ale musi to byt des, my se obcas vzbudime s placem ale ne tak hroznym... :sweat_smile:
22. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky...
jojo Soni,to je pravda,že asi vše ze dne se jim pak promítá do sna...a zrovna jsme byli ten den v té jeskyni... :unamused:
23. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
piku no to rozhodne, kdyz si predstavim co vse se me v noci zda, a ted si vem pro ty prdcky je opravdu vse nove a v noci to ta jejich mala makovicka musi vsechno spracovat, roztridit... no tak se pak nedivim ze obcas z toho maji hruzu :pensive:
jo a jinak solna jeskyne u nekterych lidi muze spusobovat stavy uzkosti... :sweat_smile:
23. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
No asi jo....
pamatuju si,že to měl a po prvním plaváníčku
23. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky... tak kdepak všechny jste??? :wink:
Já jsem se včera nedostala, manža měl svátek takjsme měli návštěvu a večer jsem byla gogo :slight_smile:
Verča usnula už v 19hod a dneska v půl 6 už řádila... :confused: V půl 7 jsem jí vrazila flašku s mlíkem a ještě naštěstí do 8 hod chrněla... ted už zase pinká v kočárku zabalená asi do 3 dek a koukají jí jen očička... Svítí tu sluníčku takže to není tak hrozné...
A s tím brečením ze spaní to Verča taky občas má...
24. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Hezkou neděli,
tak my už druhá noc šílená. To strašný svědění celýho těla přišlo až teď, takže už jsme dvě noci spali asi 3 hod. Sprchujeme i 3x za noc, Kačenka chviličku usne, pak sebou začne mlátit a pak začne hrozně plakat a to pořád dokolečka. Vyzkoušeli jsme už všechno a nic moc efekt. Neštovice už má hodně stroupky, tak už je to zas v jiné fázi, ale tahle je právě asi ta nejhorší na to svědění. Spí s náma v posteli a je to teda masakr. Takhle nevyspaná jsem snad nebyla ani na začátku...
Ale včera jsme měli slezinu se střední. Manžel mě pustil, řekl, že to s Káťou zvládnou. Teda nejdřív se mi tam moc nechtělo kvůli Kačence, ale nakonec jsem byla hrozně ráda, že jsem šla. Bylo to super, bezva, prostě paráda...
Dětem se určitě musí něco zdát, Káťa se občas usmívá, někdy se lekne ze spaní, kdo ví co se jim v těch makovičkách honí...
24. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
čau holky, tak jsme nakonec objednali tuto autosedačku http://www.autosedacky-kocarky.cz/autosedacka-juniors-primo-pozor-akce-darek-k-autosedacce-zdarma
snad bude dobrá a Vojta spokojenější, on už v tom vajíčku nechce být a strašně řve, protože nic nevidí
aquil tak to je mi teda líto, chudák Kačenka,škoda že není něco proti svědění - ale zkus se zeptat doktorky jestli by jí něco nepomohlo
24. led 2010 v 17:01  • Odpověz
rio vypada dobre, my mame neco podobneho od kamosky... :wink:
aquilko a nejake antihistaminika na to nejsou co by katule mohla, aby ji to tolik nesvedilo :pensive: to musi byt des, ale uz to bude mit prdka za sebou...
24. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Rio...ta je pěkná....holky,ale já asi nebudu řešit do 18ti kil,když ted má 11.....musím aspon do 25....
24. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
pikus to je asi rozumné, určitě se dá nějaká vybrat aby byla bezpečná, Vojta má 8 a půl kila takže ji využijeme si myslím tak ještě třeba 3-4 roky, tak se to vyplatí, ale kdyby měl jako Maty taky bysme ji nebrali
24. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Holky, my dáváme Fenistil, ale efekt fakt nic moc. Jinak jsme zkusili vykoupat v Hypermanganu, namazat pudrem, namazat Fenistilem, oblíct, vyslíct, zakrýt, odkrýt atd. atd. Nejvíc se nám osvědčilo fakt to sprchování. Vždycky vypadá, že se po tom Kačence uleví a nesvědí to tolik. No musíme to přežít, teploty už jsou snad pryč, tak i to svědění doufám bude odeznívat.
Já se začínám taky pomalu dívat po sedačkách, Káťa už má taky nohy úplně nadoraz u sedadla, tak myslím, že to co nejdřív vyměníme aby měla pohodlí a přece jen víc uvidí ven z auta.
24. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile: My včera zase měli návštěvu takže víkend jak fík....
Aquilko tak at to máte brzy za sebou musí to být fakt hrůza :frowning2: My taky měli dneska hroznou noc, pořád poplakávala... takže jsme byli furt vzhůru...
Rio sedačka je pěkná, my máme už do 36kg... aspon pak nebudeme muset zase schánět jinou... Je od 9kg, ale Verče je ještě velká má hlavičko moc nízko takže taky ještě vozíme vajčko. Už jí z toho čouhají nožičky, ale když jedem do plzně tak je to lepší, líp se jí tam spí, jsem pak zvědavá jak bude chrnět v sedě... ale dětem je to asi šumák :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahojík baby....
Mates spal v noci skoro v kuse,jen v 1 si cucnul čaje...v 6 budíček,vzala jsem ho k sobě a potichu ležel ještě hodinu,abych mohla dospat :grinning: a ted zase spí...
No zase si říkám,že čím větší váhové rozpětí,tím to ztrácí na bezpečnosti...
ach jo.....ale snad už ten náš kluk tak nebude přibírat
Aquilko,at už to konečně máte za sebou :slight_smile:
25. led 2010 v 09:35  • Odpověz
já jsem právě taky slyšela i všude četla, že je bezpečnější ty do 18 kg ještě pro takové mimča, protože jednak je polohovatelná trochu do lehu, takže v tom líp spí, prý jim v sedě pak padá hlavička a není to dobré pro páteř, navíc při nárazu jim taky vyletí moc do předu - ta do 18 jde dát navíc i v protisměru a to je taky bezpečnější, proto jsme se rozhodli pro tuto a ne do 36, i když asi ji dáme ve směru, protože Vojta se vzteká jak nevidí
my už třetí noc nic moc, rozjela se mu rýma, pořád ještě nemá venku ten čtvrtý zub - už 3 týdny tam má hrču a bílou a zub furt nechce prorazit
25. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.