• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak teda vyfot až vše najednou jo????
já se taky těším,až to tady bude......postýlka asi za měsíc a bytek.....no nevím :grinning:
16. led 2009 v 18:00  • Odpověz
jojo vyfotim... :sweat_smile: me uz pak privezou jenom tu vanicku s prebalovakem, jinak bych ten zaklad uz mela mit pohromade... :sweat_smile:
16. led 2009 v 18:04  • Odpověz
Vaničku mi dá kamarádka,podložku do ní taky.....,
přebalovák s komodou snad koupíme ve středu v Ikea
16. led 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak máme objednanou káru, je to teda fakt cross counry kočárek :grinning: Soni za chvilku to budeš mít completo viď?
16. led 2009 v 18:15  • Odpověz
Licijdo,paráda :slight_smile:
16. led 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
No říkala jsem si, že když jim na prodejně vydržel operace co s ním prováděl manžel, že by to za něco stát mohlo, měla jsem pocit, že jim ho tam rozebere, nebo rozbije :sweat_smile:
16. led 2009 v 18:22  • Odpověz
No tak musel to pořádně prozkoumat ne??? :grinning:
Já jedu konečně zkouknout mojr Peg Perego ve středu :grinning:
16. led 2009 v 18:59  • Odpověz
juuuu skoro na konci druhe stranky... :sweat_smile:
ahoj vsem a hezky vikend... tady sviti slunicko...
luci takze kocar je uz na ceste... :grinning: to je dobre... :grinning: a co prodavacky, jak zvladli manzela? nebali se o nej? :grinning:
17. led 2009 v 10:17  • Odpověz
http://obchod.teplodomova.cz/fusaky-detske

co rikate na tohle? ja porad premyslim jestli fusak uz letos, nebo pockam do leta na vyprodeje, ale rozhodne chci oveckovy... :sweat_smile:
17. led 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky holky, všem přeju krásný víkend. . .
nám včera nešel internet, tak jsem se sem nedostala, dala jsem do albíček nové fotky :wink:
luci tenhle kočárek se moc líbí manželovi, ale tady ho nikde nemají, je dobrej??
soni fusaky dobrý, ale možná že v létě seženeš levnější ne?
17. led 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky....
Soni s fusakem počkej.............
Já teda mám,ale jen flísový,lehounký,jde jako rychlozavinovačka a až povyrosteme,tak má místo zabalení i místo na nožičky....až bude chvíle vyfotím
Angel,hezky chystáš :slight_smile:
17. led 2009 v 11:48  • Odpověz
soni teď jsem náhodou narazila na fusak, taky z ovčí vlny a za super peníze, tak kdyžtak mrkni http://www.babymarket.cz/?p=productsMore&iProduct=1173&sName=fusak-womar-no.6-b.-zelen%E1-ov%E8%ED-vlna
17. led 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
Angel,to je prima stránka :slight_smile:
17. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
jo jo je, mají tam celkem dobrý stránky, já ¨tam budu objednávat sadu povlečení :slight_smile:
17. led 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak angel odtud mám taky objednanou sadu povlečení, už se těším až dorazí :slight_smile: :wink: Fusak mám v plánu koupit až na podzim, zatím mám tu fleesovou zavinovačku od Emitexu co je do autosedačky i do kočárku a myslím, že na jaro to bude stačit.
V troubě už se mi dopíká musaka, tak se těším na obídek :wink:
17. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Já teda fusak ted neee a pak ho dostanu :slight_smile:
17. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
já mám v troubě kuře, dostala jsem na něj strašnou chuť :slight_smile:
17. led 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Já ještě nic :slight_smile:
ale jdu dělat asi Gnochi se zelím a uzeným....
17. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
no ja prave mam taky tu zavinku fleesovou do autosedacky, proto tak vaham ale nejspis proste pockam do leta... no ale na tehle strance maji proste i barvicku co by nam sedla do kocarku, ale asi budu cekat... :sweat_smile:
jinak mam vyzehleno, jeste vystriham ten molitan do mantinelu a je nachystano...
obidek na plotne, doufam ze mi zatim nez jsem tady neshori... :sweat_smile:
17. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak uvařeno a už papkáme :slight_smile:
Soni,nehoříš???
17. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
To byla rychlovka piku, my už jsme taky po obědě, jen nevím, co zas vymyslet na zítra.
Co hračky hoky, kupujete? Myslím takové ty jako kolotoč, spirálu, hrazdičku...Já si říkám, že úplně pro narozené mimi to moc není, tak to asi nechám, počkám co dostaneme od návštěv a pak kdyžtak dokoupím...
17. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak už máme kočárek a nakonce úplně jiný než jsme chtěli :slight_smile:
17. led 2009 v 15:29  • Odpověz
rio a co jste nakonec vybrali? Hracky nekupuju,jenom jednu,hromadu urco dostanem.
17. led 2009 v 16:03  • Odpověz
rio, tak hoď odkaz ať se můžeme pokochat! :wink:
17. led 2009 v 16:05  • Odpověz
mám to v albu i postýlku :wink:
17. led 2009 v 16:26  • Odpověz
rio moc peknej ten se mu bude urcite libit.
17. led 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak jsem se byla venku provětrat.............
RIO,to se bude Vojtík mít :slight_smile:
Hračky nekupuju,kolotoč přinesl Ježíšek,hračky donesla kamarádka po prckovi.............
17. led 2009 v 16:39  • Odpověz
rio taky už se těšíš jak budeš drandit s kočárkem? Já hrozně... :slight_smile: No my už to taky pořešíme, během ledna, začátkem února koupíme kočár a postýlku a bude to snad už všechno... Ještě chůvičky, to jsem dala za úkol vybrat manželovi, je přece jen technický typ, tak ať se snaží... :grinning:
18. led 2009 v 09:52  • Odpověz
aquilo těším se hrozně, pořád teď na kočárek koukám a nejradši bych už někam vyarzila :grinning: ale manžel je na tom stejně, dnes už promazával a nafukoval kolečka :grinning: :grinning:
já hračky taky neřeším, ale kolotoč nad postýlku máme, jinak jsem dostala tašku hrkávek a kousátek od kamarádky po její holčice, takže tohle řešit nebudu a stejně Vojtík určitě ještě něco dostane...má i hračku na kočár a taky hrací deku máme půjčenou i s hrazdičkou
18. led 2009 v 10:21  • Odpověz
já v noci nespávám moc dobře, na záchod chodím každou hodinu a taky mě pobolívá břicho, tak se často budím a hledám lepší polohy, už se fakt těším až porodím, ale obávám se, aby mi to noční chození na záchod nezůstalo - já jsem totiž tak 3 x v noci chodila i když těhu nebyla a pokud by to po porodu bylo častěji a ještě vstávat k Vojtíškovi, no to nevím jak bych zvládla,ale uvidíme...
včera jsme to trochu přehnali jak jsme kupovali kočár a večer mě teda bolelo břicho hodně, ale dnes je to zas lepší
jinak manžel dnes má celý den práci, stěhuje obyvák do ložnice a naopak, protože ložnici teď máme malou a nevešli bysme se tam s kočárkem. Nejlepší ovšem je, že máme ještě ten jeden pokoj, který nesmíme používat, protože slouží jako muzeu - tam tomu říkám já, prootže je tam nábytek po tchánových rodičách a i když je to součást našeho bytu a ten pokoj se k ničemu nepožívá a nechodí se tam, jen utírat prach, stejně nám ho nedovolí využít, prostě blbárna
18. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.