• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no vidíte holky... to jsem třeba nevěděla s těma sedačkama :wink: Jinak bych taky asi zvolila tu do 18kg, přeci jen do Plzně jedeme 2 hodky a Verča spinká... no už pozdě...
25. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Gamik...ted už se nedá nic dělat......
Rio..jakou že to máte prosím,že jde i proti směru...hod ještě odkaz sím sím
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
25. led 2010 v 17:26  • Odpověz
tak hlídání super v pohodě, Adámek vysmátý, na rodiče si ani nevzpomněl a nechtěl jít pak ani domů, k Vojtíškovi se choval hezky, dával mu i pusinky a vozil ho na teteře - a s ním na klíně :D akorát teda se Vojtovi hodně rozjela rýma a začal kašlat a další hlídání mám ve středu dopoledne, tak snda to přežijeme... a jo a dneska se fakt hodně rozlezl
25. led 2010 v 17:34  • Odpověz
dnešní noc šílená, od půlnoci do 3 Vojta nespal vůbec, pak se budil snad co 10 minut s pláčem, tak jsme chovali, dávali dudlíka, do 5 už zase nespal vůbec, no jsem hotová, soplí, kašle...
jo ale leze už jako drak :grinning:
26. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojky...
Rio u vás je to taky jak na houpačce co??? Povede se hlídání a nato Vojtík onemocní :confused: Tak at je mu brzy lépe.... A je super, že se takhle činí :slight_smile:
Nevíte jak to chodí na aukci mimibaz? Když tam něco vyhraju kontaktujou mě nebo musím já něco dělat??? Nějak jsem to tam v těch podmínkách nevyčetla a nevím co dělat.. :confused:
26. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti zdravím...Káťa už je celkem OK, svědění už skoro ustalo uf uf. Ale zase manžel je od včerejška na hromadě. Asi chřipka, bolí ho celej člověk, že se nemůže hýbat, horečky děsný, no doufám, že fakt neštovice měl a neosype se taky. To už by byl fakt vrchol. I tak je to na budku, už mě to pěkně štve jak jsme furt někdo marod a nemůžem se z toho vyhrabat...
Ale jak koukám, tak u rio jsou taky zas nemocní...Tak ať se to Vojtíkovi rychle zlepší!!! To je ta debilní zima, už ať je fakt jaro...
gami nevím, ale asi bych se ozvala tomu, kdo prodával
26. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Ahojík holky...
Gamik,kontaktují tě sami většinou ti napíší......
a nebo tam je "napsat prodávajícímu vzkaz"...a tam se mu písne...
Rio,jojo dej vědět co autosedačka...
My noci dobré--ťukám....kolem 2 čajík a pak spí do 6-7,někdy si ho v těch 6 vezmu k sobě na dospání
MM už v noci nechce a přes den taky ne....jen někdy malinko
26. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
pikus tahle sedačka by byla pro vás asi lepší a jde dát taky ve směru i v proti směru http://www.zirafa-shop.cz/eshop/autosedacky/9-18kg/ibiza-9-25kg-skladem.html
26. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jooo juknu na to.....a jestli má někde i crash testy se musím podívat....ale až přijdeme z venku :grinning:
26. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Rychle jsem ještě jukla....ale nevidím nikde,že jde po směru..........
26. led 2010 v 15:26  • Odpověz
dá se tam podat dotaz tak se jich zeptej na co chceš, ptala jsem se na tu co mám objednanou a na tu psali že jde dát tak i tak a že mi ještě můžou doporučit tuhle
26. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Tak jsem tady a jdu se na to všechno kouknout :wink:
26. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Piku díky, dneska končí ty sněhule tak jsem zvědavá... joooooo Verča se už pouští a přejde sama celej pokoj :grinning: a má z toho hroznou srandu :grinning:
26. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Holky....malej dnes už skoro nechtěl MM a kozy mám jako vozy....musím asi odstříkat co.....
jak se to dělá,když se dítko takhle odstavuje??
26. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Piku já myslím, že trošku odstříkat, aby tě to nebolelo a nezatvrdlo ,ono čím mín z nich dostaneš tak by to mělo postupně mizet ne??? Ale to je jen myšlenka, realitu neznám :wink:
26. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Holky, tak my se asi rozhodnem mezi autosedačkou Maxi-cosi a Römer, asi to pojedem vyzkoušet i s Káťou a uvidíme ve které se jí bude líbit. My jezdíme docela hodně, tak vybírám v tomhle podle kvality, raděj ušetřím jinde.
piku, já myslím trochu odstříkat aby ti prsa nepraskly a pak kámoška mi říkala, že si prsa stahovala, prý to pomáhá, tak to vyzkoušej :wink:
gami, teda Verunka je fakt děsná šikulka, Káťa max vyrazí s chodítkem, sama si vůbec netroufne...
rio, tak co Vojtík, je mu trošku líp?
26. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
ahojky,
gami to je teda verca fakt sikula :wink: no ale to se dalo cekat... :sweat_smile:
my zatim jenom tak ctyri pet krucku sami, ale beha mezi gaucem a posteli :grinning: :grinning: :grinning:
piku odstrikat, a ono se postupne vytrati, i kdyz me doted obcas ukapne jeste par kapek :sweat_smile:
26. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Já chci Matese taky do té sedačky právě posadit....a taky právě jezdím dost....ale právě Romerka je 9-18 kg,kategorie 9-25--no výběr omezený a 9-36 nechci
:unamused: tak jsem trošku odstříkala,uvidíme....
26. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
aquil v chodítku Verča lítá, to jsou hrozný fofry... :grinning:
soni a karli do nás nemá rozhodně moc daleko ... :wink: Myslím, že to je otázka dnů... :slight_smile: Verča když měla před sebou záchytný bod tak šla a ted už jí to neva a prostě jde :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
tak sněhule nemám... nějaká pipina se tam se mnou začala přehazovat a mě to asi po 10 min přestalo bavit :angry:
26. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
tak mám je... :grinning: našla jsem na zboží cz nové, za 250Kč.. supeeeer mám radost.. :grinning: dobrou...
26. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahojík holky-
Gami,no vidíš....super...
mě jak někdo přehazuje,taky jdu od toho..... :grinning:
27. led 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, Vojta celou noc prokašlal a chraptí to v něm, dnes jsem propásla doktorku - myslela jsem že tam je odpoledne a byla tam jen do 10, tak tam půjdeme zítra, ale je mi ho hrozně líto :frowning2:
27. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Rio...bobeček malej,at mu je dobře...
mates spí....už od 9ti :astonished:
27. led 2010 v 10:52  • Odpověz
gami, to naštve, co? No ale hlavně, že je nakonec máš!!! Dej odkaz, ten minulej mi nic neukázal, tak nevím o jaký botky jde...
rio, to je teda Vojtík chudák...Kup v lékárně aspoň Stoptussin jestli doma nic nemáš. A na noc by to chtělo něco na utlumení... No do zítřka musíte nějak vydržet, to je fakt děs ty nemoci...
Já jsem vyšvala manžela k dr., má asi angínu, tak to je taky radost. Nevíte, mívají takhle malé děti angínu? Káťa si myslím je po těch neštovicích oslabená, tak aby to ještě nelapla, to už by mě fakt hráblo...
27. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Holky....já budu kupovat od JUSTU olejíček na to chroptění...Mates na to trpí a prý je to výborná věcička,i dětičky můžou...namáznu hrudníček a uvidím....
teda raději bych,aby byl zdravý :grinning:
27. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
ahoj holky,
tak my dnes hlasime poradnu, konecne jsme dostali pochvalu za vahu :grinning: :grinning: :grinning: ze na nas je to krasny vykon, sice se mudre moc nelibilo ze ji uz davam kravske mliko ale kdyz jsem ji rekla ze sunaru vypije 160 a kravskeho 250 tak sama uznala ze je to sakra rozdil :sweat_smile:
gami hod odkaz at si je taky prohlidnem :wink:
jo a aquilko, nechci te strasit ale u nas v diskusi vedle, skoncila holka s holcickou s horeckami v nemocnici a pravdepodobne zacinajici angina :pensive: tak radsi drz manzela dal a skus probioticke kapicky :wink:
27. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Soninko....chválím za pochvalu :grinning:
27. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Soni supeeer... :slight_smile:
Rio tak at jste brzy fit...
Aquil snad to káta nechytne to už by tedy bylo něco :confused: Jinak sněhulky neukážu, měli poslední kus a už to vymazali.. takže až nafotím doma :wink:
27. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.