• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
soni a kolik teď váží a měří? já jsem přemýšlela od kdy to kravské mlíko a doktorka mi říkala nejlíp až od roka, ale nevím no jestli to nezkusíme dřív
jo byli jsme nakonec u té dr. dnes, ona tam na nás počkala a naštěstí posluchově tam ni nebylo, tak pokračujeme v Mukosolvanu
27. led 2010 v 17:41  • Odpověz
rio no u vojtika bych moc kravske jeste neskousela, urco pockej do toho roku, ale ja zjistila ze mi misto 160 sunaru vyzehne proste 250 kase a to je fakt sakra rozdil... :unamused: moje mudra dokonce rikala ze to nedoporucuji do tri let, ale duvody me rozesmali, pry u sunaru je proste jine prostedi u vyroby, kdyz je to pro deti, to by mela videt prostredi u vyroby jogurtu a pribinaku a pod... :unamused: a ty jsou taky pro deti a jogurty nam doporucuji takze me nepresvedcila a sama uznala ze kdyz ji to nic nedela, tak proste pres den davam kravske na noc jeste sunar... :wink:
jinak 72cm a 7,6 kg :wink:
jo a verca nam skoupila snehule, a ostatni nebudou mit uz nic, co? :grinning:
27. led 2010 v 17:47  • Odpověz
soni já ho ještě zkoušet nebudu, Vojta má sunar rád, vypije vv noci i ráno 210, přes den už jen dvakrát 120 ale stačí to, jí jogurty, má kaši, takže mlíka dost, já přidávám sunar i do omáček pro něho a podobně, spíš jsem si říkala po tom roce, ale uvidíme...hele ale to se nedoporučuje k vůli riziku alergie ne? jsem si teda myslela...
no míry náhodu pěkné, je tak akorát, drobná holčička, to je pěkné :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
rio jo taky kvuli alergiim, ale ona mi prave argumentovala takovouhle blbosti :unamused:
no to vypije dost, to my rano 220 a vecer 220-250 :sweat_smile: pak jogurt, tvarohovou aktivii a pod... takze myslim taky dost... :wink:
27. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky tak my už máme jen 180ml v noci a ráno 90ml se sušenkama... někdy se jí tedy povede 2x v noci 180ml, ale to je jen opravdu občas, když blbě spinká.....
jo holkyyyyyyyyyyyy my chodíme :grinning: :grinning: dneska to zvládla i s otočkama, šmejdila po celym pokoji, vzala to dokola, protože pokoj je krátkej a hrozně se tomu řechtala, že jí to jde :grinning: Takže ted musím být jak ostříž... ale je to faaaaakt nádhera :dizzy_face: :grinning:
27. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
gamik tak to moc blahopřeji, to je krásné, se na to taky těším :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Rio děkujem, jo fakt je to nádhera... :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
tak jsem Vojtíškovi udělala na oběd hovězí polévku s hodně zeleniny - dala jsem tam trochu mražené+ růžičkovou kapustu, brokolici a ještě hrst červené čočky a on normálně snědl i porci na zítra, řval když jsem chtěla přestat dávat :D
28. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahojík holky...
Rio...šikulka to je :wink:
My UM vůbec nemáme....a ani s tím nezačnu......
Sice kojím minimálně,noc má bez jídla....ale jí jogurty,večeer má kaši
28. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky... tak ta zima asi neskončí... zase tu sněží...
Rio asi seš mooooc dobrá kuchařka :wink: když Vojtíkovi takhle chutná :sweat_smile: Taky se mi to už stalo, jednou Verča zbaštila 2 jogurty na posezení.... A má hrozně ráda chleba, to sní celej krajíc, to by kolikrát nasytilo i mě :grinning:
Jinak my trénujeme, je trošku víc pádů, ale naštěstí je to fakt šikula, že kolikrát umí i dobře upadnout :grinning: Musíme to natrénovat až půjdeme ven, aby to bylo už bez pádů, aby jsme neměli chodníkovej lišej :grinning:
29. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Gamik....spíš sněhovej ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky jsou taky hromady sněhu
29. led 2010 v 09:43  • Odpověz
gamik no kuchařka nevím jaká jsem, ale chutnalo mu to tak jsem ráda, jen musím dnes vařit zase :grinning:
holky když dáváte ovoce, tak dáváte přesnidávky nebo i jiné? já totiž přesnidávky, protože on třeba banán nechce a nevím co jinak dát, nastrouhané jablko taky nechtěl, ale zase si říkám, že to čerstvé ovoce by bylo lepší - i teda levnější, jenže nevím jak ho to naučit a co ještě zkusit
29. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak sněhu teda fakt haldy a haldy... Káťa už je úplně fit, řádí jak blázen. Některé stroupky už se začínají odlupovat, i v plínce už to vypadá líp. Jo a našla jsem třetí zub vpravo nahoře a hned vedle další jednička je těsně před vyklubáním.
Já teda obědy pořád pro Káťu vařím její maso a zeleninu a mixuju, jinak to nechce, no ale to mi ani nepřijde divný, čím by to kousala, že jo. Chleba rozmělní dásněma, ale třeba maso si myslím, že prostě bez zubů nejde. No a na sváču odpoledne my dáváme jogurt bílej Holandii a do toho buď nějakou přesnídávku nebo podušený hrušky nebo jablka a nebo namixovanej banán. Já totiž myslím, že to dušený je jakoby sladší, nastrouhaný jablko se mi zdá kyselý, proto to asi nechtějí. Ale já to nějak nehrotím, myslím, že se to naučí jíst jak budou mít pestřejší stravu a víc zoubků. A nesnědl by třeba Vojtík spíš mix? Třeba u nás dost frčí jablko s banánem. Ten banán to jablko osladí a není tam tak cítit, ale nevím, jestli mu ta chuť banánu vadí, tak asi ne. A ještě je u nás hodně oblíbená kombinace hruška banán nebo samotný hrušky, ty Káťa miluje...
29. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Tak taky jen přesnídávky .....
jablko celé si cumlá,to jo,nasrouhané nechce,banán to samé.....
jenže--pořád si nic nerozkouše,nemá čím :grinning:
Jo a to jablko s banánem????ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Verča taky nejí syrové ovoce ani moc banán to opravdu jen vyjímečně, takže taky dáváme přesnídávky... Taky doufám, že se to naučí časem... Zkusím kdyžtak taky podusit jakpíše Aquil..
Aquil Verča baští i kousky masa a to má pořád jen dva zuby. Já už vůbec nemixuju, větší kousky vezmu jen kvrdlačkou... Jinak gratuluju k dalšímu raťafáku :grinning:
Jogurty dávám Activii a přemýšlela jsem nad Dobrou mámou, třeba i ten puding... co myslíte??? :confused:
29. led 2010 v 10:55  • Odpověz
no holky, tak my teda uz nemixujem a to uz dyl, kdyz jeste prdka nemela ani ten prvni zoubek, ono jsou to podvurky podsite, kdyz vi, ze kdyz trosku zafilmuje dostane to rozmixovane, tak proc by se s tim trapili, ze? :grinning: :grinning:
a budete se divit ale oni to dasnickami fakt zvladaj, i bez zoubku :grinning: ja tu moji herecku odhalila, kdyz se zacla cpat ryzi a v pohode, to ji nevadilo, ale jak mela jinde vetsi kousky tak delala ze se dusi, a kdyz jsem ji u toho pozorovala dukladneji, tak to opravdu filmovala... :wink: proste vedi jak na nas :grinning: :grinning: :grinning:
samo maso uplne do mekoucka, tak aby se samo rozpadalo, brambory a vse ostatni taky, upne domekoucka, a jak ji to jde :wink:
jinak u nas jabko ne, hruska neee, jedine co ji smakovalo v lete broskve ale cucat celou, jak se to namixovalo, tak uz neee a banan, ale to to stejny kasi nee, jen jemne predkousanej :sweat_smile:
29. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Gamik....dobrou mámu já asi neeee
kupuju Hollandii,bílou a i ochucenou a ta šmakuje.....
29. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Dobrou mámu bych nedávala, podle mě je to šunt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď někde bylo hodnocení tadytěch dětských výrobků i sýrů, zkusím to pohledat a šoupnout odkaz...
29. led 2010 v 11:19  • Odpověz
tak už jsem tu dobrou mámu taky zavrhla :grinning: díky :wink:
29. led 2010 v 11:22  • Odpověz
gami na znacky a na ty reklamy kasli, divej se co je na kelimku napsano, proste vybirej kvalitny smetanovy jogurty s ZIVYMI kulturami, to je podstatne... :wink:
29. led 2010 v 11:31  • Odpověz
29. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Aquil super!!! :wink:
29. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
aquil, zajimave, skoukla jsem, ale u nasich malych prcku budu protestovat, pro ne je uplne nevhodne odtucnene vyrobky... :sweat_smile:
ale teda jako dobry, oznaceni vyslovene pro deti a ono je to samy emulgator, jako taky dobry :unamused:
29. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jasně holky, nic se nemůže brát striktně a doslova. je potřeba si z toho vybrat co se hodí pro nás :wink:
29. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky díky za vaše názory, je to super že se zeptám a každá mi k tomu něco napíšete, fakt díky :dizzy_face:
tak jogurty já dávám ochucené taky Holandii nebo selský, zkoušela jsem mu do toho propašovat banán ale neprošlo mi to, přesnidávky dávám Sunarky a snažím se každý den, asi dvakrát mi snědl v tom nastrouhané jablko ale už to zase nechce, hruška mu nechutnala vůbec a nic jiného jsem nezkoušela teda, jinak vařím taky zvlášť pro něho, většinou zeleninu a maso+ brambor nebo těstovina, často hustý vývar se zeleninou a v tom těstovina nebo rýže, nejvíc mu asi chutná brokolice s bramborem a žloutkem, co jde nemixuju ale jen rozmačkám, když je tam maso tak mixnu protože to nejí s kouskama a nevím jak by to maso polykal
těším se na léto až zkusím meruňky, meloun, broskev, to chci dávat fakt až bude v létě čerstvé
ale kousky chleba vůbec nechce, zkoušela jsem dát na máslo i trošku marmelády ale vyplivl to, nechce s lučinou, ani samotný s máslem, rohlík jí když má celý v ruce, tak kousek sní, ale nic moc
29. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
rio zrovna jsem si dnes rikala, ze tady nikdo nikoho neodsuzuje, ze neco dela tak nebo jinak, proto ze prckovi dal to nebo ono k jidlu... presne jak rikas... :wink:
a to je dobre... :wink:
29. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
tak já hlavně myslím, že tady jsou samé normální maminky, žádné extrémy, což je super :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahojík babulky......
Přesnídávku mates taky jí každý den...kupuju tady u nás,stojí asi 8kč,což jde...je to nějaký Babyland...
Dnes ráno jsem rozdělala krabici Hami mlíka,co mám doma,tehdá mi přišla poštou,tak jsem ráno dala MM,no dal si jen aby se neřeklo a pak jsem mu zkusila dát Hama----a jak sosal :grinning: :grinning:
Tak holt budu aspoň občas UM dávat,sice ty jogurty jí,ale toto mu neuškodí že....
30. led 2010 v 08:54  • Odpověz
pikus určitě neuškodí mlíko ještě potřebuje, měl by mít 500 ml za den ještě tak mu klidně dopřej UM vždyť jsou na tom všechny naše děti tady :wink:
30. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.