• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio,díky.....já vím,že mlíčko je potřeba....
sice MM ještě dává ráno,jogurty a večer mléčnou kaši má.....
ale zase když dostane UM,už asi nebude MM chtít vůbec :astonished:
30. led 2010 v 09:28  • Odpověz
To jo piku, já myslím taky, že Matyášek ještě mlíčko potřebuje. Tak zkus svoje odstříkat a dej mu ho z flašky. Nebo ho prostě odstav, však jsi byla super kojička doteď a dávej mu jen UM. Když mu to chutná, tak bych to určitě dávala. My taky dáváme jogurty a kaše, ale myslím, že mlíko nic nenahradí.
30. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Zrovna jsem procházela fotky, tak jsem vám taky hodila do alba tu neštovičku naši :grinning: :wink:
30. led 2010 v 11:50  • Odpověz
jejda :sweat_smile: chudak broucek, ale uz je po a to je nejdulezitejsi :wink:
piku stejne jsi z nam nejlepsi kojna, tak uz toho muzes nechat :grinning: ale ne, UM mu rozhodne neublizi, jestli ti kozenky jeste delaj problemy, tak proste odstrikej, skus mu jak pisou holky dat svoje z lahve, prip. mu ho muzes i trosku dochutit UM :wink:
30. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Holky....kozenky mi problémy nedělají :grinning: asi tím míň co pije tím míň se tvoří a takhle hezky ho postupně odstavím....včak jsem vykojila 10 kilo,to stačí ne??? :grinning:
A když jsem viděla,že mu UM šmakuje,budu dávat---neříkám denně,ale když už to mám doma :grinning:
Aquil.....teda neštovička jedna....i tak je roztomilá :wink:
30. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
piku no prave, to jsme nektere nedali ani dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
a kdyz mu to chutna, tak mu ho davej, mel by mit prisun tak tech 500ml jak rikaj holky, samo jogurty atd. je normal... :wink:
30. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Teeedy Aquil, chudák Kachnička :unamused: Ještě, že už to máte fakt za sebou, holky statečný :wink:
Piku s kojením seš rozhodně na jedničku s hvězdičkou... :slight_smile: Jak říká Sonina, my by jsme to nedaly dohromady ani náhodou :grinning:
Verča je u babičky a já mám celé odpo pro sebe :dizzy_face: Rychle uvařím, vyžehlím a pak dám nohy nahoru :grinning:
30. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Gamik.....Mates je s babí a já nevařím---a měla bych,nežehlím---a měla bych :grinning:
užívám si klídek a piju kafínko :wink:
30. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
To jo holky, jsem ráda, že je to za náma. Na jednu stranu to bylo fakt děsný, ale na druhou si říkám, možná čím pozděj, tím hůř...
No prostě pikuska je naše superkojná, tak už má nárok na stop. Jo, nedívaly jste se na Sama doma teď nedávno? Bylo tam o bance mateřského mléka a některý ženský i při kojení svých dětí zvládly odevzdat do té banky přes 400 litrů mlíka :confused: Nechápu...
30. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
piku ale i to je dobra napln prace :grinning:
aquilko no to ale dojili snad deset let, ne? :confused: :confused: :confused:
teda ja taky mela plnej mrazak, ale stejne... :confused:
30. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Piku jenže já musím :cry: manža přijde hladovej z práce a hlavně nebudu už muset vařit zítra, to je jediné pozitivum :grinning: a to žehlení??? To už týden odkládám už my došli bodíčka pro Verču :grinning: a s ní to rozhodně nevyhležím takže toho klidu musím využít na tohle :unamused:
30. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
taaaak ... knedle kynou, maso se vaří... a ted jdu na to žehlení.... :unamused: :grinning:
30. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
no my pred chvilkou zbodli spenatovou polivcicku s rohlickem :dizzy_face:
30. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Taky tam mám žehlení a taky se mi moc nechce, ale je tam hodně Kátiných věcí, tak by to mohlo jít rychle... Já vařím skoro každej den, tak už mi to ani nepřijde, jen ty nápady, kdybych měla. Ale teď vždycky projdu diskuzi na MMB a mám vymyšleno :wink:
soni, já jsm na to taky čučela jak puk. A dokonce i jedna dvojčatová mamina tam byla - měla dost pro obě děti a ještě dávala. Té to snad z těch prs teklo samo nebo co...
30. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Gamik....taky přjde hladovej z práce....vyndala jsem viný klobásy a jen osmažím a brambory a bude...
a víš co????nejraději je,když je doma zeleninový salát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
joooo takový kojení bych taky chtěla zažít, my to ždímali a nic :sweat_smile:
30. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
No myslím,že mlíko bych tehdá taky mohla dojit navíc :grinning:
30. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Já jsem dneska dělala masovou roládu a bramb. kaši. Byla to celkem rychlovka, pak už se to peklo samo... Ale co zas zítra, to nevím.
to jo gami, já když si vzpomenu, jak jsem odsávačkou jen odkapávala, tak se sama sobě divím, že jsem to tak dlouho vydržela
30. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
já dělám svíčkovou... Verča si dá taky.... :slight_smile: jooo jinak vyžehleno..bylo to fofr samý mini věcičky :grinning:
30. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
aquil ja teda mela taky dost, sice pozdeji uz ne, ale kdyz si to vemu kolik vody musela vypit :confused: :confused: :confused:
piku a myslim ze ty ne mliko ale fakt smetanu :grinning: :grinning: :grinning:
a s tou fantazii to taky znam... :confounded: snazim se kvuli ni varit kazdy den, ale nekdy uz fakt nevim cobych... :unamused:
ted tam mam nachystane kuratko, tak ho upecu... :sweat_smile:
jdu do pracky vyndat pradlo a az to uschne tak i me bude cekat zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Jééé samé žehlení....
no já zítra večer....
Soninko...no bůh ví,co jsem v těch prsou měla :grinning:
a je po klidu jak Mates objevil kouzlo pohybu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 15:54  • Odpověz
piku bud poradnou smetanu nebo kondenzovane mleko :grinning: :grinning: :grinning:
ja zehleni taky nejdrive zitra, jeste pockam az uschne tato varka, pak to vyzehlim najednou :sweat_smile:
30. led 2010 v 15:58  • Odpověz
jo jinak jsem tu potvoru nachytala, ze kdyz mysli ze se nedivam a soustredi se, tak se pusti gauce a kraci hezky sama :sweat_smile: jako ne pres cely pokoj, ale hezkych par krucku se ji povede :sweat_smile:
30. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Já se tady raduju z lezení a karlička chodí :grinning:
30. led 2010 v 15:59  • Odpověz
jestli máte spektrum dávají pěkný dokument
30. led 2010 v 16:06  • Odpověz
pikuuu :grinning: ale mates je oproti nam tezka vaha :grinning: :grinning: :grinning: to se hur zveda :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 16:07  • Odpověz
jeste budes rada vzpominat ze nechodil :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Holky,koukám na to spektrum a bulím :grinning:
Jooo on je malý sumo chlap :grinning:
30. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Je to o oplodnění a růstu embrya+ tělo v číslech....
a víte co říkali????že spermie mají cestu k valíčku 7 metrů.....v těle chlapa putují teda dalekými cestičkami :wink:
30. led 2010 v 16:12  • Odpověz
jo a jsou taky stejny scipaci, takze nez dorazi k vajicku jsou vyzizene :grinning: :grinning: :grinning:
my jeste odpo nespali :unamused:
30. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.