• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
ty jo tak to bych nechtěla zažít.. ona ta redukce je asi i nebezpečná ne, pro ten stávající plod....
31. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Gamik...určitě to je riziko.....
ale 4 deti v bříšku taky....tak jak se pak rozhodnout že
31. led 2010 v 09:54  • Odpověz
to rozhodnutí právě musí být hrozný, ale radši aspon jedno zachránit, než o všechny přijít.. Tak asi člověk musí vdaný situaci přemýšlet.. ale stejně je to hrozný... fuj fuj... radši jiné téma :wink:
31. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Gami...jasně,nepřemýšlet o to raději
31. led 2010 v 10:26  • Odpověz
no je prave ze muzes prijit o vsechny... :pensive: nechtela bych byt v te situaci :pensive:
31. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Holky...nemůžu najít to obr břicho....kde to je??
31. led 2010 v 11:00  • Odpověz
uz to tam neni :unamused:
31. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Čau holky, tak my noc celkem dobrá, asi 2x Káťa kňourala, ale pak spala až do půl osmé. Naštěstí stačí jen otočit, zakrýt, pohladit, dát dudlík a spí dál, takže to všechno dělám poslepu v polospánku :grinning:
Ty dvojčata to je teda mazec, ale zase jsou krásný a snad i zdravý, takže v podstatě zázrak... No opravdu těžké přetěžké rozhodnutí, já sama nevím co bych dělala...
Jakto, že obr břicho zmizelo? :confused:
gami, kde je fotka podprdy? Musím mrknout do alba :wink:
31. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Verunka je machr, stačí už jen trochu dopilovat a máte prsatku :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Tak já zmizela dělat bramboráky.....s Matesem za prdelí o byla síla...ještě vařit jemu,mixovat,krmit,obracet na pánvi---jsem si nadávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Vidíš Piku já měla od včera vařeno :grinning: Já jen odvezla Verču k babče :slight_smile: Jinak svíčková jí moc nejela... uvidím jestli jí bude baštit až se vyspinká, možná, že jen neměla hlad... Ale mamince šmakovala :grinning:
31. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Gami...já jsem dostala takovou chut,že jsem je musela udělat.....
A mates je taky venku s babí,jdu se natáhnout k TV
31. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
jo tak to znám... chuť je mrcha :grinning: A já čekám ve 2hod kámošku na nehty... takže budu pracovat :wink:
31. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
31. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky teda vy to tady rozjíždíte :grinning:
soni to kupuješ? a na co je to dobrý za tolik peněz :sweat_smile: ?
miminka jsou krásné, to je ale mazec 4 najednou, ale taky radost, hlavně že jsou v pořádku
jako kolem mě kamarádky těhotní - mám jich už těhotných 6, tak nějak bych si přála aby to vyšlo i mě, ale chtěla bych jít v květnu asi na KET
31. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
rio neblazni nekupuju, mam dost jinych veci na seznamu, dulezitejsich :wink:
ale libi se mi :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
soni hezký, ale za ty prachy to je fakt přehnaný...
rio, tak ty budeš první vlaštovka? No já ještě nevím kdy přesně, snad letos jo, ale možná bysme ještě jeli někam na dovču k moři tak asi až pak. Musím to ještě probrat s manžou :wink: :slight_smile: Ale už začnu pomalu zase cvičit Mojžíšku, před Káťou jsem cvičila víc jak půl roku... Moc si to teda nedovedu představit, kde na to vezmu ráno a večer čas, no ale budu muset...
31. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
no ono holky uprimne vsechny drevenne hracky jsou strasne drahe :angry:
a me se tak libi... :unamused: ted jsme dostali jednu krasnou zviratkovou vkladacku :dizzy_face: mame drevenne kosticky..., prasatko na provazku, ale tomu ulomila hlavu :sweat_smile: no jo, i to se stane... :sweat_smile:
rio takze uz jdes do toho? a co doma? uz je to lepsi?
31. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
hezkej košíček :grinning:
Tak to je super Rio, že do toho takhle praštíte :slight_smile: My musíme jet od úplného začátku :unamused: Ale taky už asi v létě budu volat, abych to stihla do těch dvou let Verči..taky se to nemusí hnedka povést... no uvidíme... Kdyby se to tak chtělo podařit normálně :slight_smile: ... ale o tom pochybuju....
My dovču neplánujem jelikož budeme muset stavět takže peníze nebudou, nebo tedy budou třeba úplně jinde.... ale já bych jela k moři hned :dizzy_face:
31. led 2010 v 15:35  • Odpověz
holky tady je ještě jedno video jak Verča řádí v chodíku... všimněte si jak má vychytaný přechody přes práh :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=Z-hmVm9EK38
31. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Jo jo gami, my právě taky musíme od začátku, tak si říkám abysme to stihli vůbec do těch tří let Káti. Kdo ví, jak se zadaří, tentokrát při nás stálo tolik šťastných náhod... Tomu, že by se nám povedlo normálně dávám šanci tak 0,001% :confounded:
Verunka je hrozný šídlo :grinning: Řádí teda pěkně, je vidět, že už má to chodítko jen skoro jako nepotřebný doplněk :slight_smile:
31. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Aha......Ria rozjede druhou vlnu????
Včera Pepa říkal,že chce ale holčičku a já zase že chci parťáka pro Matese--bráchu :grinning:
Holky.....co Milenka????
31. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Piku, ale holčička by měla velkýho bráchu, ochrance :grinning: Já bych brala zase holčičku, ale klukem bych taky nepohrla.. nebo, že by páreček???? :confused: :grinning:
Milenko ozvi se nám... :wink:
Aquilko neboj, náhody snad budou zas :wink:
31. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
U nás manžel chce kluka a mně je to jedno, klidně bych brala i druhou cácorku :wink:
Taky si na holky vzpomenu - Milenka, Angel, Leny, Lucijda...
31. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
já i m. bysme chtěly strašně holčiku, ale když to bude kluk, bude to mít zase jiné výhody - oblečením hračky bude mít po Vojtovi, budou si víc rozumět...holky kéž by mi to vyšlo letos
na holky taky myslím, škoda že se neukáží častěji
31. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Rio máš tu u nás velkou podporu aspon psychickou... tak snad budeme něco platné :wink:
Jinak manža taky chtěl holčičku, ale když jsme byli v hračkárně tak si to rozmyslel :grinning: Viděl tam tautíčka a tak... :grinning:
31. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
gamik já vím a jsem za to moc ráda, však se na vás holky spoléhám že mě budete povzbuzovat :wink:
31. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jasně, však se budeme povzbuzovat navzájem...Kolik máte rio mrazáčků?
31. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
hrozně rychle to utíká, vždyt těm našim prckům bude už rok... přijde mi to celkem dost nedávno co jsme si tu drželi pěsti, aby jsme je udrželi :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
no právě jen 3 takže otázka je jestli se rozmrazí a vydrží aby bylo co zavádět
31. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.