• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no takhle nejak dva roky dozadu jsem zacinala stimulku :sweat_smile: to uz je doba :sweat_smile:
rio tak at jsou to ty tri prave :wink:
31. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
holky a přemýšlely jste už kolik si dát zavést? Přece jen poprvé to bylo jiné rozhodování než teď... Mít k dvouletému prckovi dvojky, to je asi docela hukot... Ale zas ta vetší úspěšnost...
rio, tři je dost, to klapne, neboj :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
já určitě dvě a kdyby byly ok 3 tak asi všechny, nějak nevěřím že by se všechny ujali a dvojčata bysme nakonec nějak zvládli no
31. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
já se dvojčat nějak nebojím, zvládli to i jiní :wink: Rio v tvém případě, kdyby ty 3 byli dobré bych si taky nechala všechny... přeci to jedno nevyhodíte že? :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
no právě je to blbý počet, rozmrazí všechny a už jedno nezamrazí, tak bych si prsotě zvětšila šanci, teď jsem měla dvě a ujalo se stejně jedno - ale jsem přesvědčená, že se ujaly obě a jedno brzy odešlo, někdy v tom začátku, ještě než jsem měla něco na UTZ jsem hodně krvácela - už jsem měla těhu potvrzené s krve - měla jsem velké bolesti, neřekli mi z čeho, ale myslím si, že fakt jedno odešlo
31. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
tak to se na to díváme stejně... :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
holky třeba se někomu ty dvojky fakt povedou :slight_smile: jsem fakt zvědavá kdo, jak .... a doufám, že to zase všem hlavně klapne :wink: tak dobrou mamky :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
ahoj tak my jsme od 6 vzhůru a to od 1 do 3 zase nespal, přitom nemocný už skoro není, zub je taky venku tak nevím co blbne zase - už má 4 zuby :slight_smile:
1. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojík holky......
mates vstával v 5,pak ještě do 7mi usnul.....
A s embyi----já teda jen jedno....pokud se nepovede přirozeně....přece jen,nějak by jsme je neměli kam dát,kdyby byly hned dvě najednou....
A 3???to v Podolí ani nedávají.....
1. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
přidala jsem do alba dvě fotky Vojtíška s tím Adámkem, co ho budu hlídat
1. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Taky jsem zvědavá, jak to komu vyjde... Třeba se fakt povede přirozeně někomu :wink:
Káťa dneska vstávala až před osmou, to já už jsem byla od sedmi vzhůru. Včera večer už mě začalo bolet v krku, trochu teplota, dneska jsem jak zmlácená, no doufám, že to bude jen rýma a ne že jsem chytla angínu od manžela. Já už nevím, co se to u nás děje, už si snad nasadím něco na posílení imunity :angry: :angry:
rio, třeba roste pátej :grinning: Adámek vypadá jako šikula, to bude mít Vojtík staršího kamaráda, to je fajn.
1. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Rio....to je prima,to si kluci vyhrajou :wink:
a maminka jeho pracuje ty dny???
1. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
pikus ještě asi jiné dny ale on bude chodit ještě asi jeden den nebo dva v týdnu do jeslí
1. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Aha...tak to jo....no myslím,že u tebe to má ale lepší,než v jeslích :grinning:
1. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky... Rio pěknej klučík je Adámek :slight_smile: Vojtíkovi se to určitě bude líbit, že má velkýho kámoše a hlavně to bude vytržení ze stereotypu :wink: Verča děti miluje, když tu někdo u nás je tak je ve svým živlu :slight_smile:
Aquilko tedy vy máte opravdu pech,,, tak se brzy uzdrav a at to proboha není ta angína :confused:
Verča měla dneska zase divokou noc... Do 2hod byla v postýlce pak u nás v posteli, ale tam lítala zase jak pošuk, takže ksme jí pořád přendavali, v 5 dostala mlíko a do 8 spala naštěstí dobře a bez pohybu, což je u ní fakt zázrak :unamused: Ale aspon člověk něco naspí i když jsem tak zblblá, že se stejně budim a kontroluju jestli je na místě nebo zase někde u našich nohou...
1. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
rio no slusi jim to a myslim ze vojtiska bude hlavne tahat krasne kupredu, lip nez rehabka :wink:
karli ta taky ma rada kolem sebe spolecnost... jen si zatim necha vse libit :sweat_smile:
no my po vcerejsku se budili parkrat s placem ale stacilo najit dudulku a vratit ji do pusy a bylo to ok, ono ten vcerejsek byl trosku divokejsi... :sweat_smile:
ted spinkame, ja se stihla najist, poklidit, chvilku si i cist... a nasla jsem krasnou predlohu na obraz tak ted hledam jestli v kramcich s umeleckymi potrebami maj potrebne platna i s ramem :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Soni oni plátna s rámem budou asi drahý ne? Já jsem si je sama natahovala. Koupila jsem si role toho plátna už připraveného, ale je to bez rámu..... Tak pak zase ukážeš cos vytvořila :wink:
Jinak my byli už na prochajdě, přišli nám ty sněhulky, a Verča byla ve svém živlu, hrozně se jí to líbilo :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
teda soni, ty takhle maluješ? To já nenamaluju ani kočku. Ale už jsem se dívala, že existuje knížka jak se co maluje, tak tu si koupím až bude chtít Káťa něco namalovat :grinning: :grinning:
My jsme nebyly venku už ani nepamatuju, už mi to leze na mozek, no snad příští týden budeme moci....
1. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
aquil tak kocku nenamaluju ani ja :grinning: :grinning: :grinning:
ale par obrazku jsem malovala a myslim ze jsem vam je i tady jednou davala do albicka na chvilku :sweat_smile:
no me to spis bavi a prijdu u toho na jine myslenky :wink:
1. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Tak jsme byli popřát Barunce k 1.narozkám a pak venku....
a já jsem nějaká unavená..... :unamused:
1. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
čau jdu se pochlubit že už nemusíme cvičit, prý už všechno umí a ještě máme přijít až bude chodti aby se podívali jestli to dělá dobře...lezení moc neukázal, popolezl kousek na stole a stačilo jim to, tak jsem jim o tom zvláštním stylu neříkala, však on se srovná
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
rio supr, parada :wink:
1. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Rio super... to je úleva vid? :slight_smile:
A jinak kočku taky nevím jestli bych zvládla... hodím do alba taky nějaké mé výtvory at se pobavíte... jo a sněhulky :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Holky...jdu spát.....
ráno jedem plavčit a já pak k zubaři,tak pááááá
1. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
tak jsem tam něco dala, ale většina toho nešla ...
1. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
gami tak tohle bych ja nezvladla, portrety teda nee :pensive: smekam :wink:
1. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
ooooo děkuji :grinning: to byli jen takové pokusy... ale bavilo mi to... :wink:
1. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
ja chtela skusit ty kurzy kresleni pravou, nebo levou, ted nevim hemisferou... :sweat_smile: no snad se k tomu jeste nekdy dostanu, ty vysledky tech lidi jsou fakt uzasne... :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ty jo gami, tak to teda čumím, vůbec nechápu jak tohle někdo dokáže...
A sněhulky jsou parádní, Verunka si vyšlapuje jak starosta :grinning:
rio, super zprávy, myslím, že Vojtík už bude úplně v pohodě, to ti určitě spadl velký kámen ze srdce...
1. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Dnes mám teda krizi, chytly mě záda ale strašně, nevím jestli mám na páteři něco bloklého, ale vystřeluje mě to úplně všude a ne můžu ani otočit hlavou, nadopovala jsem se práškama a snad to přežiju, máme plavání a m. přijede z práce až pozdě večer :frowning2:
2. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.