• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
rio, povídej mi něco o krizi... Teď jsem došla od dr. a mám taky angínu, takže ATB. Doprd... už, fakt. Co mám dělat aby to nechytla Káťa, to teda nevím...
2. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
aquil tak to je teda taky pěkně blbé a jedině mě napadá rouška nosit pořád ale jednak nevím jestli by to fakt stačilo a taky si to nedovedu moc představit
mě záda bolí pořád brutálně ale fakt hodně, zítra jdu k doktorce ale už slyším jak mě doporučí nenosti nic těžkého a odpočívat, což fakt není možní...no snda mi dá nějaký obstřik nebo něco abych mohla fungovat
2. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahojík holky....
Rio,úplně jsem zapoměla----super že s Vojtíkem vše OK,cvíčo je pryč a to je super...
Já byla u zubaře,čistila mi kanálky,pak rentgen,pak zpátky,zase mě mučila....a v květnu musím zase.....ale to už jen na KO
Zítra jedeme jukat na autosedačky :grinning:
A gami....šikulka jsi :wink:
2. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahoj jestli byl včerejší den krize tak dnešní noc byla maxi krize...Vojta spal do 1 ráno a pak nastalo velké blinkání, do 4 ráno snda co každých 10 minut, ale to byly šavle, celý koberec poblitý, postýlka, já no všechno, když neblinkal tak plakal a kroutil se, pak v náručí usnul asi na minutu a zase, po 4 usnul, za půl hodiny zase řev a takhle až do 7 do rána, volala jsem v noci na pohotovost ale řekli jen ať zkusím černý slazený čaj po lžičkách....do toho záda bolely jak blázen, ale Vojta se chtěl chovat u mě...ráno jsme šli k dtěské dr. nejdřív, tak říkala že máme čekat a zatím dát dietu, pak jsem šla s těma zádama, mám skříplý nerv a mícha mi tam tlačí nějak, tak každý den musím na injekce, fakt super :frowning2:
3. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Teda rio... Chudáček Vojtíšek, chudák ty...No to musel být fakt mazec...Nechytl včera něco v plavání, nějakou střevní chřipku? Takový blinkání to není jen tak. A průjem nemá? No vy si to teda taky vyžíráte... A ty s těma zádama to je taky mazec, to bude chtít asi pak nějakou rehabku, no ale jak to má člověk s miminem dělat, že jo... No snad už to bude lepší. A teď už neblinká?
Jinak my furt stejný, já jsem jak po flámu, chvilku ještě potrvá než ATB zaberou, snažím se moc na Káťu nedýchat, furt se odvracím, no ale řekla bych houby platný, taky po mně pořád leze a moc zabránit tomu nejde. Manžel mi jde taky na nervy, dělá jen co musí a ještě po svým, pak je vytočenej, že ho furt komanduju, že tohle má dělat tak nebo tak. No ale tak snad by to nebyl takovej problém aby se trochu přemohl a snažil se dělat věci jak je Káťa zvyklá doprčic, ne? :angry: Jsem si musela trochu postěžovat aspoň tady :wink:
3. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
ty nemoci jsou fakt hrozný, kdybych neměla Vojtu,tak si lehnu a ani se nehýbám, jenže navíc když mu není dobře, chce se furt nosit, což je na ty záda fakt super :unamused:
3. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Jo, to si taky říkám... A to máme zatím jen jedno, že jo :wink: Už je Vojtíkovi líp?
3. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
vypadá to že jo od těch 4 ráno nezvracel, zatím měl jen trochu toho černého čaje,teď mu vařím rýži s mrkví ale nevím jestli to bude jíst
3. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahojky holky....
Tedy Rio, Aquil co to holky vyvádíte??? V tom brně máte asi nějaké špatné podnebí :confused:
Rio snad už to bude s Vojtíkem dobrý, že mu třeba něco nesedlo, ale asi pořád to samé vid? Takže to asi těžko...
Aquil moc držím palce at to Káťa nechytne i když to bude asi spíš zázrak... A ty chlapi jsou na zabití asi všude :wink: Já si neumím představit, že by se manža měl postarat, to ten tvůj to aspon zvládá. Můj si jen tak pohrát a to je ještě nakakanej,že s ním Verča vydrží 10min a pak chce mě....
Tak se holky držte a Vojtíkovi at už je líp....
3. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
jo chlapi jsou stejný všude, mě dojalo v noci...jak se Vojta probudil šla jsem udělat mlíko, to jsem ještě nevěděla že mu něco je, v tom volá něco m. nerozuměla jsem, tak jsem to doděla a on stojí u přebalováku, tam je poblitý Vojta, celou pusu od toho a on se stará čím má utřít koberec chápete to???? že by se nejdřív postaral o Vojtu to ho nenapadlo
3. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
chlapi jsou kapitola sama za sebe takže škoda mluvit :unamused: Jinak tahle noc tedy byla opravdu krušná, mluvili jsme se sousedkou co maj taky 10 měsíční holčičku a s tou museli dokonce v noci do nemocnice, začala se jim dávit, má tu zadní rýmu ... taky hnus... Jen naše Verča měla tedy noc úplně super. Spala v postýlce do 6hod a to jsem k ní ještě vstávala a kontrolovala jestli dýchá, protože tohle u ní neznám, normálně se začne házet už ve 2... Takže já jsem vyspalá jak nikdy... Aspon jednou za čas se jí to povede :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Asi tady máme gami fakt nějaký divný klima :slight_smile:
Já si zas na manžela nemůžu stěžovat, to bych fakt kecala, on udělá hodně s Káťou, jen má prostě ten svůj chlapský styl a mě to někdy leze na nervy. Tak třeba Káťu koupe, já jsem ráda, vím, že někteří chlapi to nedělají vůbec, ale musím mu napustit vodu, nachystat osušku, pyžámko, přebalovák. On ji vykoupe, pohraje si s ní, já mezitím nachystám kaši, uklidím hračky a pak zas celou koupelnu. Ale taťka slavnostně vykoupal Kačenku :grinning: :grinning: No ale to je jen takové mini stěžování, já vím, že jiní chlapi jsou daleko, daleko horší a jsem vděčná za to, co vůbec dělá...
rio, tak hlavně, že už je Vojtíkovi líp, snad už se to nevrátí...
gami, u nás bývá takhle noc standard, takže v tom je Kačenka fakt hvězda...
3. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Aquil to spaní fakt závidim... já po 2hod spánku už jsem nastartovaná, protože Verča je prostě moc aktivní i v tom spaní... :unamused: Ale až bude větší tak snad bude líp...
3. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Dneska říkal manžel, že známí mají holčičku mladší jen o měsíc a ta vstává 18x za noc. Tak to je Verunka ještě taky dobrá, ne? :wink: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Verča nevstává, jen se hrozně háže, přetáčí, pak se asi přeleží tak brečí... Pořád jí přendavám na místo, ale marně okamžitě si sedne a ze sedu si lehá na obličejík a to taky asi zrovna není pohodlný... takže takhle spolu bojujeme celou noc... Ale vstávat tolikrát to musí být taky mazec :fearful:
3. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Tak to dělá Káťa taky, ale naštěstí když ji otočím, dám dudlík a pohladím, tak se sklidní a usne. Ale někdy to taky neprojde napoprvé...
3. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
U nás to neprojde ani na po desátý :grinning: Dneska sice vydržela v postýlce, ale našla jsem jí tam ležet na břiše, nataženou přes peřinu a hlavně na druhé straně postýlce než by měla být... Taky si myslím, že se možná někdy budí zimou, když si takhle lehne na peřinu, sice je v pytli, ale přeci jen, když vypnem večer akumulačky tak se to tu dost ochladí...
3. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
aquil s tím koupáním je to u nás úplně stejný, taky musím všechno nachystat a on ho slavnostně vykoupe a ještě o to pak furt mluví že ho přece koupe :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Káťa spí taky takhle na peřině, kolikrát ji tak najdu. V pytli spát nechce, tak spí jen ve flísovém overálku. Taky si myslím, že jí musí být zima a pak se vzbudí...Ale když někdy spala v pytli, tak už jsme nezakrývali, byl teplej dost. My taky na noc skoro netopíme.
3. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Verče to v pytli nevadí ona dokáže lézt i v něm... :grinning:
3. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
s tím spaním to má Vojta úplně stejné, taky rád spí na měkkém a přesouvá se na peřinku, v pytli spát nechce, tak to řeším tak, že ho víc oblékám - overálek a na to ještě tepláky a mikinu a nechám ho spát odkrytého - teda přikrývám ho dekou ale stejně ji odkope, no ale už se tak nebojím že je mu zima, jinak jsem ho furt přikrývala a on se pak budil
den dobrý, Vojta neblinkal, moc jsem mu toho najídlo nedala, jen tu rýži s mrkví, pak půlku banánu a teď 120 mlíka, doufám že noc bude lepší
zítra se mi nabídla skoro na celý den kamarádka, má sice dvouletou holčičku, ale může Vojtu nosit a to mi pomůže nejvíc, i přes injekci mám záda hotové
3. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky....
teda marůdkům at je brzy dobře....
Holky dnešní váha...11.44 a 75 cm :astonished: :astonished: :grinning:
a koupili jsme sedačku,nakonec teda 9-18.....jinou nám nedporučili...Rio,to co jsi sem dávala nám taky nedoporučili.....
tak pak dám odkaz
3. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
a proč ji nedoporučili? no to je jedno už ji máme...
ty jo pěkná váha :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Týýýý jo Maty to je kus :grinning:
Holky k těm sedačkám... já doufám, že se hlavně nikomu nic nestane, ale když do nás někdo tukne tak každá sedačka bude dobrá, když teda to nebude vyloženě nějakej šunt a když by byl velkej tukanec tak nepomůže sebe lepší sedačka... :zipper_mouth: ale o tom raději ani nepřemýšlet natož mluvit :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
no jás taky říkám, někdy nepomůže ani sebelepší a dražší sedačka, já si myslím, že účel splní i ta naše, m. jezdí opatrně
3. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
copak o to.. my taky jezdíme opatrně, ale stačí, aby jelo nějaké hovado a je to hned... :unamused: Já kolikrát, když vidím jak opravdu někdo jede jak prase tak bych nejradši vystoupila a dala mu do dršky :angry: ale to se musí nejdřív něco stát, aby si to uvědomili :confounded:
3. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky.....
RIO....já jezdím skoro denně a tyto prý "neprověřené"značky na to nejsou...
ale taky myslím,že to je trošku tah prodávajících...
Ale co...hlavně,že autosedačka je....
Anetka jezdí už nějaký rok v babypointu a v pohodě...
4. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj... :slight_smile:
Bráchovo děti taky odjezdili v úplně obyč sedačce :wink: někdo to vůbec neřeší, hlavně, že jsou připoutaný...
My spinkáme v kočárku a jsem zvědavá jak dlouho, ted poslední dny spala vždycky 3hod, ale pak se jí nechtělo večer... Jo a zkusila jsem jí dneska v tom pytli už nepřikrývat a zdálo se mi, že spí klidnějš. Asi jí fakt bylo horko... Tak uvidíme dneska v noci jak to bude vypadat :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
No jasně,hlavně,že nějaká sedačka že holky.
Mates spí v pytli taky....jinak je pořád odkopaný a spí dobře.....a přikrytý už není...
4. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
já mám tady u nás strach, že tu přeci jen v tom baráku je zima.... Já jsem zachumlaná pod takovou duchnou a kolikrát stejně klepu kosu... A Verča má jen overálek a ten pytel tak mi to přijde hrozně málo...
4. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.