• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Mates má pyžamko,ponožky a pytel....
topení mám na minimum,kvuli tomu,aby se mu dobře dýchalo a zima mu není...
ale já jsem taky zmrzlina...mě je zima i v létě :grinning:
4. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už je mi o dost líp, ale ještě to není úplně OK. Peru už čtvrtou pračku prádla, bylo by potřeba uklidit, no musím nějak postupně...
Já taky jezdím docela hodně, takže sedačku budem vybírat určitě podle bezpečnosti, asi i pro ten pocit...
S tím spaním taky nevím jak dětem může být. Káťa pytel nesnáší a celkem vydrží zakrytá, to, že k ní vstávám 2x za noc myslím není žádná hrůza, tak to nechávám tak. Ale myslím, jsem i na nějakém pytli četla, že už nezakrývat, tak asi je dost teplý, oni jsou různé-zimní i letní, tak pokud máte ten vyteplenej, tak asi fakt stačí. Káťa má teď na zimu ty flísový overálky a to se mi zdá taky dělá hodně. Jsou o dost teplejší než ty obyč. bavlněný.
co rio a Vojtíšek? Doufám, že už lepší oba...
4. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Aquil tak to je super, že je ti líp.. !!! A co Katule? Zatím je dobrá????
4. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
gami vůbec to raděj ani nepíšu abych to nezakřikla... Zatím je OK, ale ještě se to může projevit do konce týdne :confounded:
4. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
tak držím palce at to zůstane tak jak to je... :wink:
Snad i u Rio je to v pohodě ...
4. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
No kéž bychom se z těch chorob už vyhrabali, venku jsem nebyli jak dlouho, v plavání ani nepamatuju...
4. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
už by bylo načase... aby jste nevylezli až na jaře :astonished: :grinning: :wink:
4. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Mates má zateplený pytel :slight_smile:
aquilko....at už jste v poho a můžete vytáhnout paty ven :wink:
4. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Už je to na palici, fakt. :grinning: Tak jdu na kafíčko, zkusím, co Kaťule dovolí... Spát půjde až tak za hodinu. Hraje si tady nějaké dítě aspoň chvilku samo??? To naše teda ani náhodou... :confounded: :grinning:
4. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Tak to Verča občas jo... Někdy mě nechá i sedět i u PC, ale většinou jí to vadí tak mi pořád nosí nějaké hračky, abych si s ní hrála :grinning: Ale ji se sednu na zem ke kemnům a čučim na telku a to je spokojená. Občas na mě udělá od někud kuk nebo mě skočí na záda a pojezdí mě, z toho má hroznou radost, když mě to bolí :grinning: sadista malej :grinning:
4. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak to není dobré, Vojta dostal pořádný průjem a zase blinkal a vůbec nečurá, od včerejšího večera má suchou plinku dr. má dovolenou a psala jsem jí sms a že máme čekat,ale mě už se to nelíbí moc, vyblinkal i čaj, vždyť bude dehydrovaný,počkám do večera a pokud bude blinkat i čaj a nebude čurat pojedeme do nemocnice
4. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Rio....sakra,zrovna dr.mimo vid.....
No je blbý,že ani nepije,drobeček....taky bych jela kdyby nepil a nečůral
4. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
se hrozně bojím že si nás tam nechají, mu dají kapačky chudáček malý ach jo, jinak on je takový veselý
4. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Rio tak to je špatný, to opravdu může být nebezpečný... takže večer, když tak raději opravdu jedte... Tedy mě je vás tak líto, pořád takovej pecháček...!!! :unamused: Tak dej určitě vědět co a jak a at jste brzy fit!!!
4. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
no až přijede m, večer z práce tak bysme jeli pokud se to nezlepší ach jo jsem z toho hotová, záda mě taky furt bolí, kámarádka nakonec nepřišla protože má nemocné dítě, musela jsem Vojtu i Adámka brát sebou
4. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
teda rio, to bych si teda nezahrávala. A to tam máš ještě toho chlapečka na hlídání? Jen aby to nebylo něco infekčního. No ten večer se mi zdá jako nejpozdější doba někam jet, déle už bych opravdu nečekala. U takhle malých dětí je dehydratace moc nebezpečná. I kdyby musel zůstat Vojtíšek v nemocnici, tak tam buď určitě s ním! Pokud by ti nechtěli vyhovět, že nemají místo, tak se nedej! Kamoška takhle nakonec jela raděj do Boskovic a tam byla s malým v pohodě na pokoji.
4. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
tak já bych taky Verču nikde nenechala samotnou.... :confused:
4. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak už je plinka trochu počuraná a čural i když jsem ji zrovna sundala, zatím víc neblinkal ani průjem neměl, asi to nebudeme zatím hrotit a počkáme co dál do zítřka
4. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Rio...tak co...jste doma????a malej????
už je to doufám v pořádku
4. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
taky nakukuju co rio s Vojtíkem...
rio, záleží, co vypil přes den, ono jedno malé vyčurání v podstatě neříká nic moc. Ale ta dehydratace u těchto malých prcků hrozí daleko víc než u dospělých. A pokud má průjem, tak to ho hodně odvodňuje. Jestli by se to ještě opakovalo, tak bych asi raděj jela, aspoň tě v nemocnici uklidní, ne? :wink:
4. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
holky jsme doma, doktorka mi psala ať zkusím mlíko když už neblinkal ani neměl průjem, tak ho vypil - dali jsme teda jen 120 a dáme i v noci, pokud nebude blinkat, tak snda doplní trochu tekutiny a pak uvidíme podle zítřka, kdyby se to nečurání opakovalo nebo něco, tak už rozhodně pojedeme
já vím, že u mimin je to blbý, ale zase ho nechci vystavovat nemocnice a kapaček pokud to fakt nebude nutné
4. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Rio...tak hlavně,že vypil mlíčko a udržel ho v sobě...
ted už bude jen líp a líp
4. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
teeedy tak snad to bude Rio dobré, ráno hnedka dej zprávu, že je Vojta v pohodě jo? Hnedka jak vstanu tak budu jukat... tak přeju klidnou noc :wink:
4. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
jasně dám vědět holky díky že na nás myslíte je to fakt těžké
4. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
To věřím rio, že to musí být hrozný. No snad to v sobě Vojtíšek udrží. Asi bych zkoušela spíš častěj po menších dávkách. Líp ho tak zavodníš a nebude to takový nápor na nemocný žaludeček a střeva. Tak se držte, dobrou...
4. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
dobré ráno, i když pro mě ne, krize pokračuje, i když trochu jinak - chytla jsem to od Vojty od 1 ráno nespím a zvracím a mám šílený průjem, jsem úplně vyřízená a m. musel samozřejmě do práce - i když jsem mu tady brečela jak to zvládnu s Vojtou.Ten v noci celkem dobrý, i když se docela často budil a brečel ale zase pak po chvilce chování usnul, plinka trochu mokrá, ne nějak mega ale uvidíme co dál
holky já mám šílenou krizi už ze všeho
5. únor 2010 v 06:06  • Odpověz
tak má Vojta zase šílený průjem, mě z toho už fakt šlehne :frowning2: nevíte jestli by mě případně nechali s ním v nemocnici i když mám taky tu virózu? já bych ho tam prostě nemohla nechat samotného
5. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
Šmarja rio!!!! Já teda nevím, ale tvůj manžel by si měl vzít dovolenou a okamžitě přijet!!! Tak to bude fakt nějaká střevní chřipka. No a zvrací Vojtíšek? Pokud ne a má jen průjem, tak mu dávej co nejvíc pít. Ale určitě by to chtělo k dr. a minimálně výtěr. To vůbec netuším, jestli by tě s ním nechali v nemocnici. Je mi tě teda hrozně líto, nevím jak tě utěšit, holka. A co tchýně, nepřijela by ti pomoct???
5. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Rio...sakra.....i tobě je zle???to je špatné...
a dr.stále mimo???
5. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
m. mi tvrdil že fakt nemůže že předávají zakázku a musí u toho být - jako by každý nebyl nahraditelný že :angry:
až se Vojta probudí jdeme k dr. která je tam na zástup a pak uvidíme co dál, mě je pořád pěkně blbě, ale co nadělám ženské musí být silné a zvládnout všechno
tchýně přijede ale až někdy odpoledne po 14, musí dát tchánov oběd až před nos :angry: jenže stejně, Vojta jak je nemocný chce být jen u mě, vydrží i u m. když to jinak nejde, ale tchýni vidí jednou za měsíc a je pro něho cizí tak nevím jaká to bude pomoct - no aspoň budu moct zvracet a někdo bude u něho :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.