• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No riuš je pravda, že ženská zvládne všechno, ale teda musí to být pro tebe hrozný. Já když zvracím, tak jsem mrtvá. Do toho Vojtíšek a starost o něho...No snad vás dr. vezme hned a nebudete tam aspoň čekat, asi bych tam zavolala, vysvětlila situaci, aby už věděla o co jde. Třeba už Vojta bude lepší. Já myslím, že každá pomoc dobrá, aspoň tam s váma někdo bude. Tak dej vědět jak válčíte, drž se.
5. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Rio....Pepa by taky asi nemohl zůstat doma :unamused:
ale je to blbý vid...tak snad k dr. dojdeš v poho a uvidíš,co vám řekne...
5. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
a do pr.... Rio holka to je hrozný :astonished: Tak to určitě bude nějaká střevní chřipajzna, snad nééé něco víc :astonished: člověk by chtěl pomoct a nemůže... tak to nějak zvládněte a hlavně nám dej vědět.... sakra :frowning2:
5. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj tak jsem zpátky od dr. bylo to šílené,čekali jsme snad 45 minut a Vojta celou dobu brečel, mě bylo blbě,no nakonec nás dr. posílá do nemocnice zatím na vyšetření na infekční, říkala, že si nás tam možná nenechají, že zatím na tom není tak špatně, ale že u tak malých dětí je potřeba to vyšetřit a že se to pak může zhoršit během chvilky, tak snda nám jen dají nějaké rady a pošlou domů...volala jsem m. že má přijet a on prý, jestli tam s ním nemůžu jet sama mhd :angry: fakt blbec, je mi blbě, bolí mě záda a pojedu sama, s taškou do nemocnice, uřvaným Vojtou...jsem mu to pěkně od plic řekla a prý si to zkusí domluvit, tak jsem zvědavá kdy dojede...pak jsem byla ještě u své dr. a dostala jsem nějaké léky a injekci ne, že se nesmí když nejsem zdravá tak mě záda budou bolet dál
5. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
rio, snad si vás tam nenechají, jen se třeba na Vojtíška podívají a zhodnotí jak je na tom. Oni tu dehydrataci poznají podle víc znaků - kůže, fontanela atd. No je to fakt na zbláznění, je mi vás tak líto. I bych ti snad nabídla, že vás tam odvezu, ale jsem dneska úplně sama doma a nemám ani auto - musela jsem ho půjčit taťkovi, protože svoje nenastartoval a jel pro strejdu do nemocnice. S tím to taky nevypadá dobře, našli mu něco ve střevě (nádor)- je to bratr mé mámy, poslední přímý příbuzný, pak jsem už jen já s bráchou, no jaksi mě to dost sebralo a všechno co jsme s mámou prožili se vrátilo...Ach jo. Budu na vás moc myslet, ať to není nic vážného a vrátíte se domů...
5. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
aquil díky Milan už prý jede, tak pak pojedeme, jinak taky doufám, že si nás tam nenechají, dr. říkala, že na tom není ještě tak špatně a nemocnice mají určitě plné, no že je blbě mě neřeknu radši, už je to trošku lepší a radši to nějak vydržím i kdybych měla vedle něho sedět, ale samotného ho tam nenechám
s tím Tvým strejdou je mi to moc líto, moc vám přeji aby to šlo vyléčit a dopadlo dobře, bohužel, nemoci si fakt nevybírají - můj táta taky umřel na rakovinu a stejně tak děda a jeden strýc :frowning2:
5. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Rio...tak at vás tam nenechají....
Aquil,a strejda at je v pořádku :wink:
5. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Rio tak moc držím palce at jste oba v pořádku a manža by potřeboval asi pár facek, aby se probral :angry:
aquilko snad to bude se strejdou dobré... tedy to jsou zase zprávičky... holky držte se :confused:
5. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tak nakukuju co rio a zatím žádné zprávy... Snad si je tam nenechali. Ach jo, je to hrozný takovýhle sviňský choroby...
5. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
holky tak jsme doma a dopadlo to dobře, dehydrovaný je trošku, ale vypadá to, že to ustupuje, začal víč pít a čurat, dostala jsem recept na rýžový nákyp a odvar, pak vám ho písnu, v případě průjmu se vám může hodit...a je tu tchýně a ta mi dnes leze na nervy ale to vám písnu později
5. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Jé rio, tak super! Snad už bude dobře. Recept určitě napiš. Já znám na tyhle stavy jen ten nápoj Kulíšek, ten mi doporučovalo už víc lidí :slight_smile: A tchýni přežij!!! :wink:
5. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
tak dobré zprávy, to je dobře... tak at je co nejdřív zas v normálu :wink:
5. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Rio....super :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ránko...
rio,tak jak u vás???
já to dostala a nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: není mi dobře.....
6. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
rio, doufám, že je jen líp a líp
piku, tak ať to brzo přejde :wink:
Já dělám na oběd rizoto a chystám se odpo převlíct postele a uklidit. Děda s babi slíbili kočárkování, tak na to budu mít klid :wink:
6. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Tak babi si vzala taky kočárek,tak jsem ráda.....
a teda nebudu dělat nic....jsme po obědě,byla kaše a sekaná a ted si udělám kafe a budu čučet do PC :grinning:
6. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahoj Vojta zatím dobrý, pil hodně čaje, mlíko jsem mu udělala dnes do rýžového odvaru a víc naředila, tak zatím taky dobrý, ale je takový protvný, večer se furt budil a plakal, u m. vůbec nechtěl být, hned úplně hysterčil a dnes taky, nevím co mu je...jo a m. to chytl taky, ale ten je samozřejmě úplně neschopný cokoliv dělat, no chlapi no...ale chystáme se podívat kamarádce na svatbu tak to bude muset přežít slíbil to
6. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Rio....hlavně,že je Vojtík lepší :slight_smile: to je mooooc dobře :slight_smile:
A chlap---no coment :grinning:
6. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky...
Piku jsme na tom stejně, taky jsem to dneska dostala... nálada na hovno, bolest hlavy no prostě fuj :unamused:
rio tak to je super, že už je líp a manžel??? Dobře mu tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspon vidí jak tě bylo, když tě chtěl hnát MHD :angry:
Já dneska dělala špenát s kuřetem a bram, knedlíkem a i Verča to baštila :slight_smile: Jen špenát jsem jí udělala zvlášt jen se žloutkem , ale i tak jí to šmakovalo :slight_smile:
6. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Gamik..takže taky trpíš???ale co to kecám,my vlastně trpět nesmíme že....to jen chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
tak ten můj chlap je aspon chápající :wink: Ale jinak už mě jen bolí ta palice jinak v poho. Tatínka jsme pustili na oslavu narozenin tak tu zase válčíme samotinké.....
6. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Tak ten můj taky...jen byl celé odpoledne pryč...ale ted funguje....je s Matesem ve vaně
6. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
tak my jsme právě usnuli, doufám, že jí to vydrží at mám aspon klidný večer, když tu jsem sama :sweat_smile:
6. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
holky Vojta se za tu nemoc hrozně změnil, pryč je to usměvavé miminko, přes den pořád kňourá, chvilkama má úplně záchvaty pláče, večer brečí, v noci se taky budí pláčem a nejhorší je, že nechce být ani u m. ale jen u mě, u něho kolikrát dostane úplný záchvat, jsem úplně vyřízená, záda mě pořád bolí a pořád ho musím chovat
6. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Rio neboj, jen mu ještě není dobře... zase bude jako dřív, uvidíš :wink:
6. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Rio,neboj,bude zase jako dřív :wink:
6. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Holky, taky jsem sama doma, manžel je na volejbale :stuck_out_tongue_closed_eyes: Káťa řádí v postýlce a nevypadá, že by jen tak spala, no nevadí... Úklid jsem stihla, ještě postele naše i Káti, posbírat prádlo, vyprat další, no furt dokola...
Holky, buďte rády, že fungujete, já jsem měla poslední MS až po vyvolávačce, zas je to na houby. Musím si říct dr. o Utroš abych nějak srovnala cyklus už kvůli té Mojžíšce.
rio, já myslím, že Vojtovi prostě pořád ještě není úplně dobře. No a jak člověku něco je, tak je prostě protivnej - i malej prcek. No a navíc, je to chlap, že jo :grinning: :grinning: Neboj, zas bude dobře...
6. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahoj tak Vojta má dnes, i přes dietu, zase pořádný průjem, ach jo, kdy to zkončí...štve mě, že mu na infekčním neudělali aspoň nějaké odběry a vyšetření :unamused:
7. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahojík...
Rio,to je blbý,nechcete tam radeji znova zajet at mu ty odběry udělají???
7. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
pochybuji že by mu něco udělali asi počkáme do zítřka a poradím se s naší doktorkou
7. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.