• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,
RIO,já taky nespím,bud chodím na WC....to by ještě šlo,ale já nespím kvuli těm rukám,,,prostě bolí a brní a otékají a nedá mi to spát.....co bych dala za to,prospat se aspon pár hodin v kuse.
No a s tím pokojem to je teda blbý............
18. led 2009 v 11:05  • Odpověz
rio no to je teda taky dobry... ja bych jim to vystehovala do garaze... :angry: :angry: :angry:
ja tedav noci taky litam porad na zachod, ale ja jak jdu tak se pak zas napiju poradne, takze to je jedno s druhym... :sweat_smile:
18. led 2009 v 11:19  • Odpověz
pikus tak snad to po porodu přejde a budeš mít hodný miminko aby ses vyspala :wink:
já v noci nepiju a večer taky moc ne, ale stejně chodím na záchod furt, jak mám Vojtíka narvaného úplně dole tak je to poznat
18. led 2009 v 11:22  • Odpověz
rio no ja taky, prcek je na netopira uz hodne dlouho a dost me tam dole tlaci a nejlepsi je kdyz jeste rucickama dela inventuru strev... to jsou teprve pocity... :sweat_smile: :grinning:
18. led 2009 v 11:25  • Odpověz
No snad to přejde.........a ještě teda aby prcek spal :slight_smile:
No ale mám ráno ruce tak bolavý,že si nedovedu představit brát do nich miminko.......
Já jsem jako Soni...ta WC,napít.......Na WC,napít :grinning:
18. led 2009 v 11:26  • Odpověz
piku a treba k tomu jeste susenku... :grinning: jak sladke nemusim tak v noci me nejak laka... :grinning:
18. led 2009 v 11:28  • Odpověz
No to já mám vždy navečer chutě :slight_smile: ale ted místo toho jím salatový okurky....celou jí s ním a dala bych si klidně tak 3 :slight_smile:
18. led 2009 v 11:35  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile:
18. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Jéééé Milenka :grinning: jak se máme?????
18. led 2009 v 11:52  • Odpověz
pikus mám se fajn dneska volním :slight_smile:
18. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já taky,už od včera :grinning: nic nedělám,jen vegetím :slight_smile:
Tak to je dobře,že taky volníš :grinning:
18. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
noo a ke všemu jsem sama doma manža je v práci :grinning: a jsem rád,včéra mě tak vytočil,že jsem i ráda
18. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
Já jsem taky sama doma :grinning:
a at tě nezlobí,nebo uvidí :angry:
18. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
piku nooo ono to trvá dýl... fáákt mě za celý ty tři roky nezlobil ,jak teď za poslední 2 měsíce a už jsem vyrostla z toho abych se utěšovala,že to je nachvilku a že to přejde.... prostě si nenechám sr...t na hlavu... on to moc dobře ví a asi mě fáákt trénuje... sem byla vytočená,že jsem mu řekla,že to dlouho snášet nebudu a že začínám litovat toho,že jsem se brali... (brali jsme se z lásky samo),mě to teď mrzí,ale jestli to mrzí i jeho,že mi furt zkouší a když se mu mě povede vytočit,tak je spokojenej...co si mám o tom myslet ? :cry: :cry: :cry: ale pak mi řekne že je rád ,že má vedle sebe osůbku která je silná (nemyslím postavou ,ale povahou) ale já jsem přeci taky jen člověk a nechci aby mě jen trénoval...
18. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
Milenko,tak to by mě taky asi vadilo,kdyby zkoušel,kam až může.....asi jste už mluvili spolu vid....no nevím,jak poradit.Asi mu to opravdu jasně a rázně dát najevo,že tahkle teda NE
18. led 2009 v 15:49  • Odpověz
pikusko sice je dneska v práci,ale volala jsem mu a on si pak vždycky myslí,že když spolu relativně mluvíme,že je odpuštěno a zapomenuto,ale není,tak jsme měli spolu rozhovor dlouhý a neboj dala jsem mu rázně najevo že NEEEE ,ale vyhrožuju tím už dlouho,ale jak chce příště se začnu chovat jako on a taky umím ublížit,pořát jsem mu to jen říkala,že to umím,ale už pohárek trpělivosti přetekl.... a když on umí okolo sebe jen kopat,tak to dokážu i já .... nejsem zlej člověk,snažím se všechno řešit nejdřív domluvou ,ale když nevidím změnu,tak to holt budu řešit jinak a když ani tohle nepomůže,tak se nachvíli vypařím z jeho života aby si pár důležitých věcí uvědomil,pak třeba bude líp a nebo hooolt zůstanu sama.. musím myslet na to,že jak se chová teď a ještě ani nemáme děti a co pak až děti budou... a já se ropzhodně nevzdám to teda néééé. ještě že mám tady kamarádku co mě doost podporuje a hlavně mě dokáže podržet nad vodou.
Teď jsem přišla z angličtiny a fáákt jsem byla táák mimi,že jsem se nemohla ani soustředit a připadala jsem si jako bych tam byla dneska první den,kdy jsem neuměla říct skoro ani slovo..... no prostě hnus.
18. led 2009 v 16:36  • Odpověz
tyyy jooo holky co se to s tema chlapama deje? to uz snad neni ani mozne? :angry: :confounded: milunko, kazdopadne hodne sil a hlavne trpelivosti, proste chlapy berou vse jinak... :confounded:
ja se pomalu dostavam do toho stadia ze se tesim na zivot jenom sama a prcek... nikomu nebudu muset nic vysvetlovat, nikoho se o nic doprosovat, vecne vysvetlovat, omlouvat se... sice ja nejsem typ ktery dokaze byt sam, ale ted uz proste ani nebudu... budu mit jine starosti... :confused: :sweat_smile:
18. led 2009 v 17:51  • Odpověz
Milenko,tak přeji,abys přišla nä to,jak na něj a bylo vše v pohodě.........
Já jsem taky dlouho v klidu,ale pak teda jednám..a jsem štír,tak umím štípnout a být zlá :slight_smile:
18. led 2009 v 19:20  • Odpověz
soni víš mamka pochází ze slovenska a jak říká můj táta,když se v mámě zbouřila janošíkovská krev ,tak to stálo vždycky zato a prej jsem tadyvtom ppo ní,a táta tzo manžovi řekl ,ale asi zkouší .....

piku já jsem kozoroh,ale znám se a nerada ubližuju,ale dlouho nechám na sobě dříví štípat,ale když se to přežene ,tak se prostě bráním a taky se bránit budu...

jemu jsem vycinkala a když přišel z práce ,tak jsem se chovala normálně,beru to tak ,že ví co jsem mu řekla a zkusí semnou ještě jednou orat,tak prostě vypukne sebeobrana a basta...

jinak ti soni v některých situacích docela závidím.... kdo že to bude mít ten byteček??? soni a??? bych se k vám přidala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 19:38  • Odpověz
milunko no bytecek, zatim zustavam tady v jeho dome, ale to je barak ktery by potreboval nutne rekonstrukci, min. podlahy zdi a hlavne novy kotel a tim padem cele topeni... vis takze zas tak idealni to neni, ale je tady zahrada a pro prcka je to pozehnani... :sweat_smile: ale jsem tady jak udrzbar, muzu si udelat instalaterskou rekvalifikaci.. :confounded:
18. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Milenko,tak přeji,aby ses bránit nemusela :wink:
Soni,myslím,že někdy budeme závidět všechny,že se nemusíš nikomu zpovídat...............
18. led 2009 v 19:52  • Odpověz
soni jj to věřím,ale neboj já sice manžela mám,ale doma si zásadně opravduju všechno sama... vrtám ,montím atd... takže nooo problémo :grinning:
ale já myslela,jak jste se bavili myslím s lucijdou nebo kdo to byl,že si spolu seženete byteček,jestli si vzpomínáš ,tak že bych byla kdyžtak další adept :grinning:
18. led 2009 v 19:54  • Odpověz
no a ja vam pikusko ze mate pri sobe nekoho komu na vas zalezi...ono vse ma rub a lic... ja si myslela ze takoveho mam a hle... vyklubalo se z toho sobecke hov... a srab... :angry:
18. led 2009 v 19:54  • Odpověz
soni s chlapem hůř a bez něj někdy ještě hůř... tak si vyber.... hoď všechny chlapy do jednoho pytle zaškvdlej ...vyndej jednoho a zjistíš,že je to to samé a nebo v bledě modrým..... takže je asi úplně jedno jakej je ...buť je srab nebo sobec a nebo krasoň a samá kuwa nooo prostě jeden pes jedna ves :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Soni,jasan,vše má své pro a proti..........
Já teda klepu na dřevo,ale doma mám poklad,taky jsem čekala do 30,než jsem ho potkala,před tím to byla samá katastrofa :unamused:
18. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
milu to vis ze si to rikam taky... ale proste na to vsechno krasne se taky neda jen tak zapomenout, o to horsi je to co provedl ze dne na den... bez varovani...
no ale si rikam uz jenom 10 tydnu a budem dva... :dizzy_face: a to budu myslenkama zas uplne jinde... :dizzy_face:
18. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
týýý ju to to letí už za 10 týdnů budeš mamina ,vzpomínám si kdy jsi se těšila až budeš mít zasebou 12tý tt a čekala na srdíčko...teda to tak letí.... to je mazec.
piku taky sis užila své,tak konečně jsi našla ten poklad :wink:
18. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
Milenko,užila,to jo,někdy se až divím,co vše mám za sebou......o formě domácího násilí bych mohla sepsat spousta příběhů :frowning2:
Jo jo utíká nám to teda Milenko však sama uvidíš :grinning:
Soni,jojo,myšlenky jen na prcka :slight_smile:
18. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
jojo,nekdy si rikam ze to utika az prilis :sweat_smile: ale taky se dockas,neboj.ja se tak tesila az si spolecne budem uzivat prvni kopanecky,vecerni usinani ve trech,proste je mi lito ze se nemam o tohle s kym podelit ... :angry: :cry:
18. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky, kdepak jste všechny? :confused:
Já se chystám odpo do cvíča, teď jsem dostala chuť na sojové maso, tak si ho asi udělám na obídek. Jednou za čas to bude příjemná změna... :wink:
No holky s chlapama je to někdy na prd, bez nich ještě horší... Někdy jsou na zabití, ale to my asi taky :grinning: Když se občas přežene mrak, tak je to normál, ale to co provedl ten tvůj soni na to není žádná omluva!!! Ale určitě na vás s prckem někdo někde čeká. Třeba ne úplně hned, ale jednou... :slight_smile: Milenko, u vás je to doufám jen taková přeháňka a zas bude dobře... :wink:
19. led 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.