• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak to jo,jestli tam už bude....
a pije??Myslím malej,ne doktorka :grinning:
7. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Gami........Verunce vše nej nej k svátečku :grinning: :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
rio, to je blbý. Měl se udělat výtěr hned jak jste tam byli poprvé, už mohly být výsledky... :angry: Zkus aspoň toho Kulíška, mohl by pomoct aby byl Vojta dřív fit.
Verunce všechno nejlepší, hlavně pořád tolik energie :wink: :slight_smile:
7. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj... holky děkujem za přání :wink:
Rio tak to je blbý, se divím, že vám nějaký vyšetření neudělali hned, vždyt v dnešní době je tolik nebezpečnejch svinstev... Ale tím nechci strašit, Vojta určitě bude v pohodě jen budou muset zvolit nějakej jinej postup... Tak se držte ...
7. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
taky přeji Verunce všechno nejlepší k svátku, jsem z toho Vojty tak hotová že jsem zapomněla :sweat_smile:
7. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Tak dítko spinká.....
Rio,jak malej????jdete zítra k dr.???asi jo vid..
Gami,co dostala Verunka???
7. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
pikus večer se to zase zlepšilo ale nejásám, to už tady bylo dvakrát a vrátilo se to, tak zítra určitě zajdu k doktorce ještě a uvidíme, akorát moej dr. tam není má zápal plic,tak jedině k zástupu
průjem měl někdy v poledne naposledy a večer trošinku, snědl dva malé suchárky a mlíko v tom rýžovém odvaru, zítra koupím mlíko které má být přímo na průjem, dnes jsme byli ve dvou lékárnách a neměli ho
7. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Rio....koukala jsem na diskusi,co jsi založila....snad se nepotvrdí rotaviry....
a škoda,že to mlíčko neměli..
7. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
snad ne četla jsem že u toho jsou teploty a to on neměl ani tak velkou četnost těch stoliček jak píšou u rotavirů
7. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
No kamarádka s malým byla ve špitále,ale to měl dost teploty a fakt průjem a nepil nic...
Tak to vy jste na tom lépe...
7. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
to určitě jsme na tom lépe, jen mě štve že se to vrací pořád, když to vypadá že je to už dobré
7. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Rio....bude v pořádku,uvidíš....
:wink:
A ted mimo.....
http://www.ct24.cz/domaci/80294-miminka-se-uci-letat-lekari-jsou-zdeseni/
koukaly jsme holky na TV???
7. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky....
Rio tak jak to s váma vypadá??? My ted máme pravidelně šílený večery, zase včera usnula až v půl 11 a se řvanim... hrůza :unamused: Klubou se nám nahoře zuby...
8. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
gamik horní zuby daly Votjíškovi taky pořádně zabrat, naštěstí má oba venku ale bojím se, jestli nerostou další to bynám teď ještě chybělo
zatím dobrý, průjem od odpoledne neměl - teda dvakrát trošku prclé v plince, ale to nic nebylo, jenže ještě nejásám, takhle už to vypadalo dvakrát dobře a pak se to rozjelo, zajásám až bude mít hustou stolici
8. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
tak to Rio aspon vypadá nadějně, už to bude určitě dobrý :wink:
Verče to tam roste nějak podivně, místo jedniček se jí tam klube dvojka, ale mám takový pocit, že jí to tam vyleze asi dost najednou, vypadá, že tam má boule všude, ale ta dvojka už je bílá jen prorazit... Ale podívat se jí tam to je taky umění :unamused:
8. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
piku, dívala jsem se, dokonce nám něco ukazovali v tom cvičení, jak jsme chodily, ta naše PA je to propagátorka!!! :confused: :angry:
gami, my zuby řešíme taky furt, jedna jednička se klube už viditelně, druhá je ještě zaboulená, ale Káťa si tam nechce nechat podívat za nic na světě...
rio, snad už to bude dobrý, kéž by, co? V s manželem už jste OK?
Já jdu odpo na preventivku na gyndu, tak se musím poradit zas co se mnou a s mýma cyklama, no a asi si nechám napsat papír teda zas na tu Mojžíšku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
tak už měl zase průjem :frowning2:
aquilko a ke komu jdeš?
8. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ty rio, to už je fakt na nějaké pořádné vyšetření, ne? Kolikátej den už to je, čtvrtej?
jdu k té nové dr., jsem zvědavá jaká bude...
8. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
ty jo Rio jděte radši hned k dr. To už je fakt divný ....
8. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
no průjem měl poprvé ve čtvrtek, pak zase v pátek, v sobotu nic, v neděli zase a pak dnes jednou...ale začíná trochu jíst, dnes banán s jablkem - tu přesnidávku od Sunárky, pak jsem mu udělala polívku mrkev s bramborem a dala tam trošku brokolice - tu by moc neměl, ale protože ji má nejradši tak mi dr. řekla ať tam právě kousínek dám že mu to třeba bude víc chutnat a snědl celou misku
8. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
a to se pokadil po tom jídle, nebo ještě před?
8. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
rio koukam jak bojujete s vojtikem :frowning2: no sand se brzo srovnate, muzu jen poradit, banan, skus boruvky a na srovnani strevne mikroflory probioticke kapicky... treba by vam to pomohlo :wink: nam udelali dobre
ale jako asi bych uz trvala na kultivaci... predse jen to muze byt i neco vaznejsiho :pensive:
8. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
gamik po přesnidávce, ale spíš to bylo ranního mlíka si myslím
soni vidíš borůvky mě nenapadly ale jde je teď seženu? probiotické kapky mám v plánu koupit
a výsledky stěrů budou možná dnes
8. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
asi by to chtělo dýl držet trošku přísnější dietku, aby se to srovnalo... Tak snad dneska budete vědět víc z těch stěrů ....
8. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
gamik on měl ale přísnější dietu a právě přestal úplně čurat, proto jsme museli začít dávat to mlíko aby měl víc tekutin, teď už říkala dr. ať právě najíždíme na normální jídlo - teda samozřejmě jen něco, ale třeba zrovna banán-jablko vhodné prý je
8. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
rio sezenes mrazene, i ty staci, nebo kompot, ja mivam aspon par sklenicek vzdy zavarenych prave pro takovyhle pripady :sweat_smile:
jinak ja bych mozna jablicko jeste nedavala... :sweat_smile: banan jo, ted zapeka, ale jablicko moc ne... ale ty boruvky urco poshanej, ve vetsich marketech je maj bezne :wink:
8. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
jo gami skus na zoubky kamistad senzitiv gel :wink:
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
to jablko jsem taky dávala na radu dr. já jsem s ní konzultovala všechno co mu dávám
borůvky zkusím sehnat, snad je bude chtít
8. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
aha... tak to je fakt tedy prekérka.... :unamused:
Soni já se dostanu do města až ve středu tak to možná nějakej zub už bude venku.... jinak ten gelík zkusím koupit, přeci jen nás ještě pár zubů čeká :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Rio....teda stále to není ono????a byla jsi u dr.nebo jsem to zase vše blbě četla :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.