• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio tak co? něco nového? :confused:
Jinak verče vylezl už ten zoubek, jenže ten na straně, ne uprostřed :grinning:
8. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
pikus doktorka tam vůbec nebyla ani zástup, jen sestra, zítra si budu volat na ty výsledky, sestra se tam dnes nedovolala
podařilo se mi koupit to mlíko bez laktozy, snad to bude chtít pít teda, je to ze soji nebo co...průjem měl pak ještě teď odpoledne, ale už není úplně vodový, náladu má taky dobrou dnes, je ale fakt že hodně spí
gamik blahopřeji k zoubku, někdy rostou jak chtějí, Vojta má teda dva dole a dva nahoře
kamarádkaco se v sobotu vdávala přinesla krabici cukroví, mňam ještě že už jsem zdravá :grinning:
8. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Rio to je dobře, že spinká :wink: To taky hodně pomůže... Já jsem dneska zvědavá, ted dva večery Verča usínala v půl 11 a to jsem jí ještě musela uhoupat na rukou... a umíte si představit co na to ruce a záda :confused:
A to cukroví fakt závidím :grinning: já spucnula miňonky :grinning:
8. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
tak mliko mu chutnalo, dělám ho taky do rýžového odvaru, sunar teda na pár dní vysadím, hlavně že bude mít teda něco
gamik no to si představit umím :confounded:
8. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Teda riuš, to jsou starosti, kurňa proč se to Vojtíkovi furt vrací? Pokud neseženeš borůvky, tak klidně kup aspoň borůvkovou přesnídávku, vždyť je to samý ovoce. Jablko myslím, že je dobrá rada, někde jsem kdysi slyšela, že je dvojsečný, buď zastaví nebo pomůže prohnat. Hlavně něco, co bude aspoň trochu chutnat...
Já jsem se taky zvládla podívat K do pusy, tak oba zoubky už mají špičku, ale boule tam má furt děsný. Já jsem zas četla, že ty gely nejsou dobrý, že je v tom nějaký svinstvo pro děti, že daleko lepší je dát proti bolesti Panadol. Ale to je zase asi co doktor to názor, asi zvolit zlatou střední cestu...
Jinak u dr. v pohodě, přednesla jsem jí všechno co chci, tak se smála, že už jsem si i naordinovala léčbu a že to není vůbec špatný :grinning: :grinning: Rio, je fakt moc fajn, byla jsem spokojená. Pak jsem se stavila ještě na nákupu, tak mě večer čeká makrela, mňam. Ale cukrovíčkem bych taky nepohrdla teda... jo, rio a napiš nám ty slibovaný recepty, ať to máme v záloze, kdyby něco :wink:
8. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
aquilko napiš mi na ni číslo prosím - nebo má stejné jak Kotrba?
recepty při průjmu: Rýžový nákyp - na 1 l vody - 10 dkg rýže a 2 jablka povařit 20 minut,Pak přidat 10 dkg Glukopuru, vše rozmixovat a doplnit převařenou vodou do litru
Rýžový odvar - 50 g rýže vařit v litru kojenecké vody asi 0,5 hodiny, potom rozmixovat a dolít převařenou vodou na původní objem 1 lit.Uschovat v chladnu
Teď jsem si u toho uvědomila, že i v tom nákypu jsou jablka a to mi dali na infekčním
8. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
uvidím s tím gelem, Verča nebrečí nic, jen blbě usínala ani se v noci nebudila nějak víc než normálně, tak si myslím, že to je zbytečný jí to mazat. Je to taková trpitelka :grinning: Jo jinak před chvilku usnula tak jsem zvědavá jestli se ještě vzbudí nebo bude úspěšně spinkat až do rána :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
jo, číslo je stejný, jen se tě zeptají, jestli jsi chodila ke Kotrbovi, ona si totiž asi přivedla i svoje pacientky.
díky za recepty, už si to ukládám :wink:
gami, u nás se ještě nespí, ale už povalí kukačka. Třeba Verunka už bude hezky spinkat, má možná deficit za ty dva dny. Káťa taky moc kvůli zubům nevyvádí, manžel říkal, že je celá on - statečná :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
tak to vypadá, že u nás ž ty hrozný večery budou standart :frowning2: Zase se v 8 vzbudila a až ted usnula při flašce s mlíkem... :unamused: a já jsem úplně gogo až mi z toho bylo do breku jak jsem unavená... Bylo to fajn, když měl člověk aspon večer pro sebe, ale takhle... no nic jdu se mýt a taky na kutě... :wink:
8. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
gamik to přestane Vojta to měl jednu dobu úplně stejný, usnul docela brzy ale pak se třeba za hodinu probudil a řval, usnul třeba za 2-3 hodiny a pak se ještě budil pořád v noci, kolikrát třeba ještě mezi 1-3 nespal zase vůbec...je mi to líto,u nás to teď trvalo snad dva týdny a kolikrát jsem i brečela jak jsem byla unavená - vydrž, zase se to zlepší
9. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Rio já si tady stěžuju a u vás ty začátky byly daleko horší vid? :wink: verča se pak zase vzbudila v půl 2 a řvala jak tur, musela jsem jí dát zase mlíko a naštěstí usnula...
A co Vojtík???
9. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
gamik zatím dobrý, v noci spal docela dobře, možná to mlíko bez laktozy fakt pomůže, ale průjem mít ještě může, včera taky až v poledne, až bude mít tuhou stolici nebo bude aspoň dva dny bez průjmu tak to teprve budu brát jako nonec virozy
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
tak snad už to fakt bude dobrý.. přeju pěknýho bobíka :grinning: :wink: Verča tady řádí s odstrkovadlem, včera se začala sama odstrkovat :grinning:
9. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás furt usínání stejný. někdy to taky Káti trvá třeba do půl desáté, ale jak usně, tak už spí celou noc jen s malýma probuzeníma. Dneska super- spala až do čtvrt na osm, teď poslední dny už byla vždycky o půl sedmé vyspaná.
rio, tak snad už to bude dobrý, no už by bylo načase, že?
9. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
tak my spíme pravidelně do 8hod takže aspon něco, i když já jsem stejně jak kdybych vstávala v 6... Potřebovala bych aspon do 10hod :grinning: Ale ted už Verča zase spinká v kočárku. Tady u nás od rána trošku sněží...
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
tak Vojta už má napůl tuhou stolici, to vypadá fakt že to končí a upravuje se to huráááááááááá já jsem tak ráda :dizzy_face:
Vojta se teda v noci budívá, na jídlo jednou, ale jinak se pořád točí v postýlce, bouchá o šprušle kňourá když mu vypadne dudlíl...chceme ho ale v roce přestěhovat do pokojíčku, hdoně dětí prý spí pak klidněj a je fakt, že se budí když se my otáčíme v posteli a tak
9. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Rio tak my to máme stejně, budívala se jednou na jídlo, ale ted jí dám mlíčko než si jdu lehnout, stejně dřív jak v 11 nejdu a to pak většinou vydrží do rána... A to bouchání a kňourání máme taky, ale do pokojíčku bych jí nedala, to si jí raději šoupnu k sobě do postele :grinning: Dneska jsem se vzbudila a Verča mi spala na břiše :grinning: vůbec nechápu, že mi to nevadilo... ležela jsem na zádech a ona na mě, spokojená :grinning: Já to mám hrozně ráda, když jí mám u sebe... horší to bude když by byl druhej prcek, to se tam pak nevejdeme :grinning:
9. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
gamik jenže Vojta s námi v posteli spát nechce, on tam hned začne ložit, dělat blbosti, když je unavený furt se tam točí, nemůže se uvelebit, v postýlce spí líp
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
tak to jo.. Verča je u nás spokojená, ráno, když se pak vzbudí tak je vysmátá jak lečo, když jsme tam všichni, dává pusinky no prostě je kouzelná :dizzy_face: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
dává taky pusinky s otevřenou pusou? Vojta jo a pusinkuje i takového gumového lva, kočičky na obrázku a tak :grinning:
9. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Rio jojo s otevřenou a kolikrát s jazykem :grinning: a když jí řeknu tak opusinkuje všechno :grinning:
9. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
tak Vojta taky někdy s jazykem, mě dává pusinky pořád, m. jen vzácne, to už častěji pusinkuje toho lva :grinning:
9. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
m. hold má smůlu... :wink: mamka je mamka :slight_smile: My jsme byli v neděli na návštěvě, co mají 14 měsíční natálku, Verča si hrála v pohodě a já jen šla odnést hrnek do kuchyně, ona mi najednou neviděla a to byl řev :confused: Jak jsem přišla tak hned ke mě a v pohodě... závisláček :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
zítra musím do Křtin na poštu, přišla mi tam nějaká doporučená pošta od soudu - jen snad ne další problém, nevím vůbec co to může být :confounded: a štve mě, že musím k vůli tomu jet busem přes hodinu tam a pak hned zase přes hodinu zpátky, to bude Vojta protivný ach jo
9. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Rio...tak snad konečně bude Vojtík ok :slight_smile:
Pusinky s otevřenou hubičkou dává mates taky....ale jenom,když se mu chce :grinning:
9. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
U nás taky probíhá líbačka :grinning: Dneska asi Káťu bolí ty zoubky, furt něco ohlodává, dokonce i kraj stolu, chudina...A závislák je taky a daleko víc se bojí cizích lidí než dřív. Hned spuatí ječák jak blázen.
rio a nemůžeš na tu poštu zavolat a říct aby to poslali někam do Brna, že ses přestěhovala?
9. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Rio...zavolej na tu poštu.....
Mates stále bez zubů,ale kopečky tam má teda :grinning:
9. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
holky díky za radu zavolala jsem tam a pošlou mi to na poštu do Brna tak tam nemusím :wink:
9. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
9. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
pan Pikuska je už celej maminka :grinning: Krásnej bobek je to, už kus chlapa :wink:
Jinak holky my už zase spinkáme a já jen trnu hrůzou kdy se zase vzbudí, protože to pak bude do půlnoci :astonished:
9. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.