• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Pikus krásné fotky a vy už vysazujete na nočník? a co vy ostatní holky? já to právě řeším, nočník jsem koupila, ale pořád ještě nevím, jestli není brzy, podle toho co všude čtu...ale zase abych to nějak nepromeškala...
9. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Rio my to taky zkoušeli, ale Verču jsem tam neudrželi ani dvě... :grinning: Jinak brzy určitě neni, pokud tam bude sedět tak ho nech :wink: Jo jednou vlastně na něm vydržela, já naproti ní jsem dělala, že tlačim ona to sice opakovala, ale jen ty zvuky tlačení, bobek neudělala... :grinning:
9. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak bobek hned nečekám, ale třeba občasné vyčurání, Vojta taky dělá že tlačí a když říkám že uděláme ee tak to taky říká a hrozná sranda...zatím jsem ho nchala si s ním hrát a posadila ho tam oblečeného - vydržel vteřinu...počkám až bude úplně zdravý a zkusím to...a vypadá to dobře, další průjem dnes nebyl :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Holky díky....
nočník jsem zkusila,chtěla jsem vědět,jestli na něm bude sedět....
ale zase jsem ho uklidila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
tak snad to máte Rio za sebou :wink: Já když nechala Verče nočník na hraní tak si ho telátko dávala na hlavu :grinning:
9. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
piku, Matyášek je fakt čím dál víc celej ty :slight_smile:
rio, tak snad už je to fakt zažehnáno...
gami, tak co, spíte??? :wink:
Já jsem na nočník zatím nezkoušela, chci ho koupit co nejdřív, ale jak znám Káťu, tak bude zdrhat... :grinning:
9. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
jo holky a dneska se nevzbudila :slight_smile: jupíííííííí... snad to ještě nepřijde :astonished:
9. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
určitě ne gami, bude spinkat až do rána :wink:
9. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
ještě jí vrznu flašku až si půjdu lehnout a Aquil do rána to by byl asi zázrak... :slight_smile: Kolem 2hod si jí většinou přendavám do postele, protože začne pobrekávat tak uvidíme :wink:
9. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Mates spí,poplakával,ale dala jsem mu jeho spací polštářek a je klid...on bez něj prostě neusne...
A jídlo v noci odbouráno,jen čajík pije...
Když si ho ráno vezmu k sobě,spí do čtvrt na 8,v postýlce sám do 6ti :unamused: :astonished: :grinning:
9. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
flaška vymlasklá, Verča chrní a já jdu taky :slight_smile: to byl krásnej večer :sweat_smile: pa
9. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojík....tak budíček opět v 6,ale do 7mi ležel se mnou,tak já ještě klimbala....
10. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
tak u nás budíček 6.45, sice předtím se budil ale ještě nějak spal, pak jsem ho nechala ještě do 7.15 hulákat v postýlce, jsem se nemohla vůbec probudit
gamik super, že noc byla lepší :wink:
Tak mi to nedalo a volala jsem té advokátce jestli mi něco neposílali a prý je to o zastavení exekuce, protože ji splácíme, ta se mi ulevilo že nic horšího. A nakonec jsem se domluvila na té poště, že mi to pošlou rovnou domů, tak pro to nemusím nikam, cožjsem taky moc ráda
10. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
jo a dnes už měl úplně normálního bobana, tak viróza je pryč jupíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Rio...tak to jsou 2 dobré zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super :grinning:
10. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Vojta v 8.30 usnul byl nějaký unavený a spí ještě teď, jsem stihla udělat oběd pro něho i pro sebe - pro něho hovězí polévku se zeleninou a pro sebe rizoto, až se vzbudí dáme ovoce a musím konečně na tu injekci
10. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Mates usnul v 9 a taky ještě spí....a já čumákuju tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
tak se probudil 10.30 teď si hraje tak ho chvilku nechám, nechtěl by hned jít do kočárku když není vyhraný, pak půjdeme j té mojí dr. něco nakoupit a procházka je za námi, je tam pěkná zima
10. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
já se z té naší pošťačky fakt scvoknu už :angry: už 3x na mě nezvonila když mi nesla něco dporučeného, já jsem byla doma a ona se neobtěžovala, jen hodila do schránky lístek ať si to vyzvednu na poště - už jsem si na ni i na poště stěžovala, protože mě to šve, dnes ji potkám u schránek, nic neříká, ve schránce jeden obyč, dopis, odejdu a jak se vrátím tak tam lístek na cenný balík, fakt už nevím proč to dělá baba jedna :angry:
10. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky.. tak u nás noc fakt super... začala se mlít až v kolem 4 tak jsem si jí dala do postele, pak tedy v 6hod začala hystericky plakat asi se jí něco zdálo tak jsme dali mlíčko a spali jsme až do 8hod :slight_smile: A ted chrupká už hodku v kočárku...
Jinak Rio s tou poštačkou to je u nás to samé... Taky jsem na ní pěkně nakakaná, chodí mi dost balíky a ona automaticky vyleze z auta a nese lístek aniž by zkusila jestli je někdo doma... takže já pak musí čekat až manža nebude v práci, abych si mohla jet do Poděbrad vyzvednout balík... jsou to fakt krávy :angry:
10. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
ty pošťačky jsou někdy fakt krávy, já jsem byla zase nedávno na poště pro doporučený balíček - naštvaná už jen proto, že tam musím jít, no musí se tam brát ty čísla na pořadí, předemnou asi dva lidi, tak si říkám dobrý, nad jedným okýnem zasvítili moje číslo, tak tam jdu, než jsem přišla k okýnku tak tam bliklo jiná a ta ženská mě vyhodila, že mám jiný a nenechala si vysvětlit, že to zrovna přebliklo...jsem naštvaně musela pro nový lístek, mězitím mě předběhlo dalších 5 lidí, Vojta řval v kočárku protože mu bylo horko a já jsem sprostě nadávala ale stejně jsem si počkala
:angry: :angry: :angry: :angry:
10. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Holky...teda tak u nás poštačka vždy zvoní.....
a pak vozí balíky...tak taky.A když nejsem doma,zavolám na poštu,když se mi tam nechce a dovezou mi to další den :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
koukla jsem na tu diskuzi létání miminek a jedno video - magor nebo tak nějak se to jmenuje, co děti vydrží a je to teda síly, úplně mě bylo blbě, to miminko tam vypadá jak hadrová panenka a toho chlapa bych takhle nechala točit ve vzduchu taky :angry:
10. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
v Poděbradech na poště jsou taky ty lístky a taky je to mazec, člověk tam stojí s prominutim jak ocas :angry: Každej si na to stěžuje... Ale s dětma tam můžeš zmáčknout přednostní lístek, e jdeš hned, takže aspon, že tak...
Jinak já se s váma zase na pár dní loučím, jedeme do Plzně... jo a tady fotky z rajčete, mějte se tu a hlavně už žádné marodění :slight_smile: papa
http://gabige.rajce.idnes.cz/Verca_10_mesicu/
10. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Gamik....krásný fotky máte,malá je beruška :slight_smile:
Rio.....létání.....bylo mi z toho zle
10. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Verunka je krásná princezna, jde na ní vidět jak fakt roste a mění se - a Tobě to gamik taky moc sluší :slight_smile:
zítra tu mám Adámka, tak se na koníka asi moc nedostanu - no možná až bude Vojta spát a Adámek bude ochotný chvilku koukat na krtečka :grinning: Vojta už spí, je vzhůru od 13 hodin, naspal se dopoledne
10. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky..
my jedem dnes na srazík koníkovek tady od nás a venku zrovna fuší jako hrom.....
ale co,to zmákneme
11. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem včera byla u zubaře, všechno v pohodě, tak jsem ráda...
gami, krásný fotečky, Verunka je kočka...Je podobná asi hodně manželovi, ale z tebe taky něco má. No šibalka od pohledu :slight_smile: Užij si to v Plzni...
rio, super, že Vojtík už je v pořádku. Pošťačka je u nás celkem fajn, nosí všechno, ale ty pipiny na poště jsou hrozný...
piku, užij si srazík, počasí je fakt na houby.
My jdeme dneska večer na ABBU, dostala jsem lístky k Vánocům, tak se hrozně těším. Káťa bude usínat u babi a dědy, tak snad to zvládnou :wink:
11. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky... děkujeme za pochvaly, Verča je opravdu celej tatínek, aspon to každý říká :sweat_smile:
V poledne razíme a zrovna zase napadnul sníh... jak na potvoru...
Piku uží si srazík a Aquilko ty tu ABBU, to může být čupr :wink:
mějte se papa :wink:
11. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Gamik....a ty její modrý kukadla :wink:
Jooo a ještě pošťačka,minule na mě zvonila,že mám na poště malý balíček,co měla donést,ale prostě se jí nevešel....jestli si tam chci zajít,nebo jestli vydržím do dalšího dne...
11. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.