• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
dobré ráno, tak my noc dobrý, hlavně ráno - mlíko ve 21, pak teda už v 1, pak se probudil v 5 a řval, nakonec jsem mu taky dala trochu mlíka, přebalila a spal do 7.45 takže paráda :dizzy_face: Adámek dnes nepřjde protože je nachlazený, tak jsem si mohla posapt - oni ho vodí v 7. Dnes přijde kolem 11 kamarádka s holčičkou - rok a půl, tak se těším že to dnes uteče a Vojta se víc zabaví
12. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahojík holky....
tak mates vstával v 5.45 :astonished: vzala jsem ho k sobě,chvíli se mlel,dostal MM a pak usnul a spal do 8mi :grinning:
12. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj, tak u nás noc celkem dobrá. Káťa vstávala v sedm, takže celkem standard. Včera byl koncert super, jen organizace naprosto šílená, chaos neskutečnej, no myslím, že si hodně lidí bude stěžovat. Ale fakt to vystoupení bylo parádní. :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Aquil...na čem žes to byla?????????,
nepamatuju :astonished: :grinning:
12. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
piku, byli jsme na Abbě :wink:
Tak my dneska vstávačka o půl sedmé, no ještě bych spala, ale co se dá dělat... Teď udělám na oběd jen smažák a odpo půjdem asi někam na procházku.
rio, už je Vojtíšek úplně OK?
13. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
co se týká průjmu tak je Vojtík úplně ok, ovšem se mu spouští rýma, asi to chytl od Adámka sakra už :angry: to už je čtvrtá nemoc během dvou měsíců mě už z toho fakt trefí :frowning2: tak teď uvidíme jestli to bude jen rýmy, kéž by, i když to odsávání a podobně, no nic
byli jsme venku, pak Vojta hotový tak jsem ho chtěli dát spát do postýlky a začali opět vrtat :angry:
13. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahojík....
Aquil,no joo ABBA....vždyt vím :grinning:
A kdyby chtěl mates vstávat v půl 7 jsem štastná....dnes to bylo opět před 6 a už neusnul.No a pak jdem spát v půl 9 zase....
Rio....tak at už je prcek úplně zdravej....ono taky to počasí nišemu nepřidá že :unamused:
13. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
pikus právě, já už se tak šíleně těším až se oteplí, fakt z toho mám depky a děti furt nemocný
tak dnes jsem spala v pokojíčku a m. hlídal Vojtu a moc se nevyspal, prý se pořád budil a ráno od 6 taky nespal
pikus víš co by pomohlo možná? nedávej Matyho pak tak brzy spát, posouvej mu to třeba na 10 dopoledne, my jsme to taky tak měli, Vojta vstával vždycky v 6 a pak klidně po 8 mohl jít zase, ale já mu to natahovala na t 9.30-10, jednak pak spí v kuse třeba dvě hodiny a taky si asi zafixoval, že se ráno nemůže hnde dospat a budí se už kolem 7...nevím, třeba to nefunguje vždycky, ale poradila mi to kamarádka které to fungovalo a u nás to pomohlo...
13. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Rio.....zkusím mu to natáhnout.....stejně jsem na to myslela.
Spí tak do 10 dopoledne,pak jsem kolem 1-půl 2 a to je pak už v 7 večer hotovej.tak to musím posunout....
13. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
my noc nic moc, od 4 už jsme skoro nespali, Vojta kašle, má rýmu, je zahleněný a chraptí, ale spal od 22 do 4 teda asi 6x jsem nahazovala dudlíka, ale jinak jsem celkem ok
začali jsme se zase dívat po domečkách, sice nám půjčí max. 900 000 kč, jenže když si spočítáme, že tady dáme za pronájem za 3 roky 360 000 kč a vlastně je vyhodíme z okna, tak asi radši půjdeme do staršího menšího domku...našli jsme zatím tento http://www.rkokno.cz/polozka/1542 který se nám líbí, jsou tam ale docela nízké stropy a m. je vysoký, ale uvidíme, psali jsme že máme zájem o prohlídku tak snad se nám ozvou
blbé je,, že nám půjčí odhadní cenu a ta nemusí být tak vysoká jako prodejní
15. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás dneska noc totálně na pikaču :unamused: S manželem jsme se dívali na Sáblíkovou do půlnoci, jen co jsme usli, tak Káťa sedla v postýlce jakože už je vyspaná nebo co. To byla jedna ráno :confused: Pak furt vypadalo, že má ucpanej nos, to se mi zdá už kolikátou noc a přitom rýmu přes den nemá, tak jsem jí po třičtvrtěhodině přemlouvání, že je noc a že budeme spát zkusila kápnout do nosa. To ječela jak blázen, takže další půlhodina přemlouvání ke spaní. Nakonec skončila u nás v posteli, ale furt se budila a teď od rána jen kňourá a je protivná. Rýma zas nikde nic moc, tak jestli ty zuby, fakt nevím :confused:
rio, to je jasný, že být ve svým je lepší, prachy za pronájem jsou teda fakt děsný. Ten domek vypadá podle fotek moc hezky, není to nějaký moc levný??? Nebo to je tou lokalitou? No je to zas jen 2+1, ale zvětšit se to dá, no uvidíte, až jak to bude vypadat ve skutečnosti. Aby člověk neudělal nějakou blbost, může to mít vlhké zdi nebo tak něco a pak se s tím trápit...Ale určitě myslím, že jít do svého je dobré řešení, za pronájem byste dali fakt majlant.
piku, tak co matyášek, kdypak vstával dneska? :wink:
15. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Aquil tak taková noc taky naprd fakt...
tak jsem před chvilkou našla pátý zoubek, jsem si říkala jestli neroste protože zase šíleně slintal
na domek se právě podíváme pořádně a uvidíme, za tu cenu co nám půjčí nemůžeme čekat nic super, levné to je, ale jednak asi lokalita a taky ty nízké stropy, zase je tam obrovský pozemek tak nevím co v tom je...
15. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
tak Vojta čím dál víc kašle, večer se úplně dusil hlenama, zase budeme muset k doktorce, si připadám už úplně blbě jak tam furt chodíme, ale Vojtík je chudáček, holky on je už takový bledý a zase zhubl ach jo
15. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak co rio, jak je Vojtíkovi? My dneska noc lepší, ale stejně se mi zdá jakoby Káťa měla trochu rýmu, no co nadělám. Byly jsme dneska v novém cvičení, v podstatě jsme tam přešly skoro všechny z toho starého, takže bezva. Nové lepší cvičení a staré kamarádky :slight_smile: Zítra bych už chtěla jít plavat, ale nevím nevím. Dneska jsem dostala MS, tak uvidím... Kdyžtak půjde taťka :wink:
Kde máme pikusku? :confused:
16. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak jsme se byli dívat na ten domeček a ... tak vyfocené je to krásně, naživo je to takové malinké, kuchyňka úplně mini, pak menší obyvák a pokoj, ten je teda větší...podlahy jsou špatné, musí se udělat nová v kuchyni, tam se zvedají kachle, v obyváku a v tom pokoji jsou dřevěné prkna...zahradu jsme neviděli, přes sníh nejde otevřít brána, ale prý je fakt velikáCo se týká vybavený, tak v pokoji jsou nové nedodělané vestavěné skříně, ty vypadjí dobře, linka v kuchyni je dělaná na míru, ale majitelka ji nezahrnuje do kupní ceny, takže jedině doplatit, moc nechápu na co by jí byla když je dělaná na míru...i přes to všechno mě se to líbilo a vzala bych to, ale m. do toho moc žhavý není. K bydlení to je, jen tam není úplně rozvedené topení, jsou tam vafky které vytopí kuchyň a obyvák, v tom pokoji topí přímotopem, ale šlo by to řešit krbem všechno
m. mi slíbil, že si to do zítřka promyslí
Vojtík hodně kašle, v noci od 2 do 5 nespal, pak teda usnul a spal do 7.30, k dr. jsem nešla, ona by stejně asi dala to co mu dávám, ještě jsem koupila nějaké kapky na tlumení kašle na noc tak uvidíme
16. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky....
Rio...myslím,že každý domeček--vlastní,je lepší než byt atd....
bude to vaše a dá se s tím pracovat :slight_smile:
A kuk do alba...co mates na valentýna udělal,ted už je jako ´das do stání :grinning:
16. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
pikus šikula - ale všimla jsem si, že má papučky, mě říkala doktorka na rehabce, že boty má mít až většinu dne stojí, to platí i pro papučky, jinak je lepší protiskluzové ponožky :slight_smile:
jasně já si taky myslím, že lepší jakýkoliv a náš domeček než byt v pronájmu za tolik peněz
16. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Rio....on doma nemá botičky ani bačkůrky...jen jak se pořád snažil přitáhnout a postavit a klouzalo mu to,tak je na chvíli dostal....chtěla jsem vidět,zda to zmákne,když mu to nebude klouzat :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
a zvládl co :grinning: fakt šikovný, prostě jde si svým tempema pak nestačíme zírat :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojík....
tak ted už tady nemůžu být když je Mates vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě přišel na to,že má n ožičky a pořád se snaží stavět a leze na stůl....a mě teda nezbývá nic jiného,než ho všude jistit :grinning:
17. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co rio, co baráček, jak jste se rozmysleli?
piku, no je to tak, jak děti přijdou na to na co mají nožičky, tak je to záhul :grinning: Já se snažím mít oči i v zadku a stejně se občas karambolu nevyhneme. Káťa je akční jak blázen.
Jinak jsme byli dneska po 2m v plavání, měla jsem docela obavu, jak to K. zvládne. Ale ona je fakt ryba jak vyšitá, miluje vodu. Řehtala se tam nahlas, potápěla se bez problémů, fakt jsem zírala. I instruktorka říkala, že je jak kdyby tam byla naposled včera :grinning: Jo a zas mě bolí v krku, už to asi ani nekomentuju, protože bych musela napsat, že jsem totální lemra bez imunity :unamused:
17. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
My plavčii v úterý a měli jsme tam profi kameramana a ještě tam bude 2krát,tak se těším na DVD :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
tak my na plavčo máme jít už jen jednou ale nevím kdy když je Vojta furt nemocný
quilko tak klidně to komentuj protože mě bolí v krku taky a m. to samé :grinning:
17. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Tak já tukám,my jsme zdraví....
Rio,jak s domečkem??
17. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
nijka m. rozhodl že ho kupovat nebudeme :frowning2:
17. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
17. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
jééééé to je super fotka my pod vodou nemáme :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
No byl tam jeden tatínek a ten fotil....tak jich pár máme :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
co říkáte na tohle? http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/obedkovice-1979393292 psali jsme dotaz na prohlídku
18. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
pikusko, teda fotka parádní, my zatím nemáme, ale taky určitě chceme. Jednou za čas chodí fotit nějakej profík, tak se taky musíme nahlásit. Ale jak jsou tam všechny děti pohromadě, to je fakt super.
rio, no asi je to hodně levný. Těžko říct proč, není tam nikde fotka celýho toho domu, že? Nebo jsem se blbě dívala...No asi to bude i lokalitou. Je to určitě potřeba vidět, no však za podívání nic nedáte...
18. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.