• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
no právě z venku tam není žádná fotka ani dvůr, ale stejně to chce vidět, cena je nízká, to mě taky překvapuje, ale možná ta lokalita, zase ale je možnost pak hledat práci ve Vyškově, Kroměříži a Prostějově
18. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Hlásím příchod... jsem řekla žádné marodění a co to tady vyvádíte??? :confused: V tom Brně to je fakt nějaký divoký s tím ovzduším... Tak se brzy dejte dohromady snad už přijde to jaro a bude klid... Jinak já to řeším vitamínem C a funguje to. jakmile trošku cítím škrábání v krku tak začnu brát tabletky a je to pryč... zatím to celou zimu zabíralo.
Rio oba ty baráčky vypadají dobře a rozhodně je to lepší řešení než ten pronájem!!!!! Tak držím palce at se vyskytne něco se vám bude líbit a určitě do toho jděte!!!
18. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky...
jsem totál neoužitelná,blicí a motající se hlava....
takže spím a spím,jak to jen jde.Ted je pepa s malým venku,takže já jdu zase lehnout.
Rio....cena podivně nízká,chce to vidět.
18. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
my jsme byli u dr. a Vojta má zánět průdušek a antibiotika, snad to konečně zabere a bude mít klid
18. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahojík....mě už je celkem fajn...
Rio,tak snad ATB zaberou rychle a Vojtík bude v poho :wink:
19. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
Ahoj...
gami vítej zpátky, jak jste se měly?
piku, tak hlavně, že tzo brzo odeznělo a snad to nechytil Matyášek...
rio, tak nakonec ATB, no tak snad to rychle zabere...
Káťa dneska spala celou noc bez jediného vstávání, fakt super :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Aquil....Mates je v poho....až na tu nadílku,co měl ráno v plíně a byl i plný spací pytel.....
tak jsme šli oba hned pod sprchu....
19. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky...
Tedy Piku Maty umí :grinning: jo a fotečky super!!! A je šikovnej :slight_smile:
Aquilko měly jsme se parádně... Víš jak... já seděla a nemusela jsem lítat za tím živočichem od toho tam byla babička a děda :grinning:
Rio tak snad s těma ANT to už bude finále :confused: :wink:
19. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
no holky tak Vojta dostal pořádný průjem a asi to je z těch ATB tak m. jde za chvilku pro jiné mě fakt klepne, ach jo
19. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Rio...tak snad už ty jiné budou OK...a myslíš,že je to z nich??
19. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
pikus nevím ale dr. říkala že je to pravděpodobné a že teda může reagovat blbě i na ty druhé tak uvidíme, ještě antibiotika neměl tak se neví jak zareaguje
mě honí šílená chuť na meloun, ale nemá chuť kupovat v zimě, budu si muset počkat na sladký do léta - holky ale jaro se snad blíží, už aby bylo tady a sluníčko a teploučko že jo :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
teda rio, to je fakt pech...Kamoška mi říkala, že její malá se zase po ATB hrozně osypala a oprudila, že to ještě nezažila. tak snad ty druhý budou OK
gami, tak to si můžu myslet, že to byl veget :wink:
Já jsem teď byla hodinu a půl s Káťou venku, lije jak prase, no prostě tomu se říká mateřská obětavost :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Aquil..já byla v dešti venku 2 hodiny :grinning:
Rio...tak snad bude malej už v pořádku.
A meloun a třešně.....na to se těším taky :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
tak my ven nesmíme, ale já bych i šla, mě už to doma ubíjí, nesmíme na návštěvu, ani návštěvy nezvu aby to nechytly, fakt už je to blbárna
Vojta bude mít úplně přeházený režim, dnes usnul v 18 hodin a to spal od 13 do 15, byl ale úplně hotový, ráno pak je mezi 5-6 vzhůru, no ale jak mu to posunout nevím, teď to ani nechci dělat když je nemocný,řídím se jeho potřebama
19. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Rio....Mates který denně spí v 8 ještě před chvílí klečel v postýlce a hulákal na nás :grinning:
Jenže on spí ještě 3krát děnně....takže bude spát 2krát......
ale když on v kočárku spí hned jak vyjedu...tak to musím nějak vymyslet :unamused:
19. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
NAŠLA JSEM 1.ZUB :grinning:
20. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky... Rio jak je Vojtíškovi???
Piku supeeeer, gartulace :grinning:
A s tím spaním opět závidím, Verča spí jen přes poledne 1-2hod... jinak ani náhodou...
20. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Gamik...no ale zase my máme budíček v 5.15....už 4 dny za sebou....
ráno ho nakojím,vezmu k sobě ale stejně už neusne....ale já ještě klibnu někdy :grinning:
20. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
piku, gratuluju k zoubku!!! :slight_smile:
gami, Káťa teď spí max do sedmi, dneska už byla vyspaná po půl :confused: Ale přes den dá někdy i tři hodiny, záleží jak kdy. Spí ještě 2x dopo i odpo.
My jsme byli dneska vybírat novou autosedačku, celkem máme vybráno, asi to vyhraje Romerka. Pak se to nějak zvrhlo a s manželem jsme se pohádali, tak je u nás zas tichá domácnost. Ach jo... :frowning2:
co Vojtíšek a ATB, už je to OK?
angel už sem taky vůbec nechodí? Jestlipak se to u nich urovnalo...? Doufám, že my zbylé taky časem nevyšumíme... :confounded:
20. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jooo a ještě dnes mates poprvé spí o "patro" níž,museli jsme snížit matraci....
Aquil,Romerka byl můj favorit,ale Mates v ní byl jaksi zapadlý a vůbec mu vadilo to polstrování kolem hlavy...on jí ma nějakou velkou :grinning:
Na Angel taky myslím....na luci i na Soninku,taky dlouho nejukla
20. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Taky jsem z toho polstrování měla strach, ale Káťa je takovej skřítek, jí se tam líbilo :slight_smile: Proto jsme to jeli zkoušet :wink: Ještě se nám líbila maxi cosi, ale dneska v reálu jsme od ní upustili. Zdála se nám tvrdá a celkově nám jaksi nesedla...
20. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Joo ono to fakt chce zkusit....
tak at se to doma zklidní a šup pro Romerku :wink:
20. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Verča má taky někdy budíčka v 7hod, když vydrží do 8 tak je to zázrak... Jinak Aquil my se nepohodli včera večer takže taky to bylo takový nehezký u nás, ale už snad dobrý, člověk nad tím musí mávnout rukou, nemám to dusno ráda....
Taky doufám, že aspon nás pár to tady vydrží...
Piku to se Maty rozjel :grinning: To je dobře :wink:
20. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ted měl zase ten jeho noční děs.....to je tak hnusný....začal zase brečet...pak dlouho nic,jak se nemůže nadechnout a pak řve a řve a nevnímá nic.......
no už zase spí brouček...
20. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Kaťa už nespala dýl než do sedmi ani nepamatuju, doufám, že to nebude postupem času pořád zkracovat...
Jo gami taky to nemám ráda, ale manžel vydrží nemluvit, já už bych dávno byla v pohodě. Takhle mě to ubíjí... :frowning2:
20. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
chudáček Matýsek, no to musí být hrozný, my tohle naštěstí nemáme...
20. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
nám se to stalo dneska v noci, ale naštěstí jí to za chvilku přešlo, položila jsem si jí na sebe a za chvilku usnula.
Aquil mě manža dneska koupil lízátka, prý na nervy :grinning:
20. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Aquil...ještě při tom jako by zmodrá,jak nemůže popadnout dech....Musím prostě rozsvítit a probrat ho...a pak už je dobře
20. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Piku tak až takhle to nemáme :confused: To tedy musí být hrozný... Verča jen brečí....
20. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Gamik...je to až děsivý....
nějak se budí bobek,jdu spát,to budu blíž na podávání dudlíka :slight_smile:
20. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.