• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky... Tak Rio jak jste na tom??? Doufám, že jste v pohodě :confused:
Piku co noc?
U nás v pohodě. My se včera zakoukali na film až do půl 1 :astonished: Tak jsem Verče dala mlíčko, když jsme šli spát a šla k nám do postele, protože se potvůrka probudí a sedí v postýlce a čeká až jí přendám. Jakmile je u nás tak hned zaklapne a spí... V 7 se probrala tak jsem jí zas dala mlíčko a spali jsme do půl 9. Takže celkem super :slight_smile: Ted jí chce tatínek vzít na prochajdu, prý bez kočáru, že se půjdou projít tak jsem zvědavá kam až dojdou :grinning:
21. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojík holky...
Gamik,nakonec dobrý.....spal do 5ti,ale pak u mě ještě do 7mi usnul :slight_smile:
A my máme dnes masopust u nás,tak po obědě vyrazíme
21. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
ahoj holky, tak Vojta asi lepší, kašle pořád a chrčí, ale v noci je to lepší, ráno mívá docela záchvaty kašle, no snad to už bude ustávat.Včera měl teda průjem ráno asi zase s těch nových ATB ale dnes zatím dobrý
Pikus blahopřeji k zoubku, to můžete čekat brzy druhý
s tím spaním u nás teda nic moc, většinou do těch 2-3 spí celkem dobře, ale pak se častěji budí, někdy musíme opakovaně chovat a tak, dýl než do 6 už nespal dlouho, jenže on je prostě hotový brzy večer, no jak už jsem psala, za ty nemocni má úplně přeházený režim, budeme to pak muset zase posunout
aquilko tak ať je to zase mezi Tebou a m. v pořádku, no to já znám dobře, u nás je to už na denní pořádku ty hádky, mrzí mě to, ale prostě to tak nějak vždycky vznikne a já ani m. nejsme schopní to utnout, tak musíme mít poslední slovo oba a pak se pohádáme....
21. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
založila jsem nové album a přidala fotky
21. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Rio super... Vojtíšek je kouzelnej... :slight_smile: :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahojík holky....
noc nic moc,nakonec spal se mnou....budíček klasika v 5,ted zase spí....
Rio,pošli Vojtíka luxovat i k nám :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dneska vstávačka v 6, jsem myslela, že mě klepne, včera jsme čuměli na hokej do půlnoci.
rio, krásný fotečky, na Vojtíškovi vůbec není vidět, že má za sebou takové hnusné choroby :slight_smile:
gami, co prochajda? :wink:
piku, profesionální uklízeč by se šiknul i u nás :grinning:
22. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Aquil....já na hokej a pak ještě na Sáblíkovou.....a s naším budíčkem po 5--no nic moc :confounded:
22. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
tak jsem našla 6 zub :slight_smile: a za chvilku jedeme na neurologii tak na nás myslete
a Vojta od 6 nespal, tak to bude nálada ach jo :unamused:
22. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
tak já našla dnes 2.zub :grinning:
A Rio,dej vědět,myslím myslím... :wink:
22. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
rio, jasně, že budem myslet...Jakto, že od šesti nespal? Káťa už zase spí :slight_smile:
Jinak gratuluju k zoubkům Vojtíkovi i Matýskovi :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
tak na neurologii jsme dopadli výborně, Vojta je úplně v pořádku a už tam nemusíme :dizzy_face:
proč Vojta nespal nevím, nakonec neusnul ani po cestě až pak nazpátek asi na půl hodiny a to je dnes vše, dovedete si představit jak je protivný :angry:
22. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky... gratuluju k zubákům :grinning:
Rio tak to je super, že aspon tohle máte už za sebou!!! Šikulky :slight_smile:
Aquil vycházka dopadla dobře, došli k babičce, bydlí asi 500m od nás, já jim tam v poledne dovezla kočár na spaní a oni se mi vrátili až po 17hod... Celá neděla volná to bylo celkem příjemný :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Rio...super :wink: :wink: :wink:
mates spí ted......to nevím,jak půjde v 8 spát :astonished: :grinning:
22. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
Piku mě kdyby usnula Verča v tuhle hodinu tak nejde ani o půlnoci :confused: :grinning:
22. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahojky... kdepak všechny jste??? :confused:
23. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojík....
my plavčili a ted nahrávám videa na you tube :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme byly dopo na prochajdě, pak hned do cvíča, no a pak rychle na oběd domů. Teď konečně sedím u kafe a zapla jsem noťas :slight_smile: Jinak jsem si domluvila tu Mojžišku, tak od příštího cyklu jdu na to, sice je to otrava, ale věřím, že to pomohlo poprvé, tak to musím dát i teď :wink:
23. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Tak tady jsem to nějak dala do kupy....
http://www.youtube.com/my_videos
23. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
pikus ale na to video je potřeba jméno a heslo mi to nejde
Vojta jako usnul za celé odpoledne teď dobrý co? a to jsem s ním byla dvě hodiny venku že usne v kočárku a nic ach jo
normálně na té druhé diskuzi kam chodím a holky mají podobně staré děti, už jsou 4 zase těhulky, to je mazec, já chci takýýýýýýýý :sweat_smile: ale jsem domluvená že v dubnu jdu do CAR na konzultaci a v květnu na KET? jak to máte v plánu vy?
23. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
Rio....už to vidím.....
jsem u našich,pošlu z domova jiný odkaz :slight_smile:
A už další mimi?????já teda neeeeeeeeee ani se na to ještě necítím a Mates mi přijde ještě malinkej
23. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
23. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
my dneska byli po návštěvách, tatínek bl po noční tak jsme ho nechali spinkat :slight_smile:
Jinak já bych se chtěla v létě tak nějak objednat, abych to do toho března kdy mi skončí mateřská stihla... tak uvidíme. Normálně nám to určitě nepůjde, když to nešlo do ted...
23. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Piku videa úžasný :grinning: :grinning: Verče se Maty moc líbil, skoukla to se mnou a řechtala se u toho :grinning:
23. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Gami...to jseem ráda,že se Verča pobavila :wink:
Já bych viděla domasnaženíčko :slight_smile: tak za pů-třičtvrtěl roku a kdyžtak při tom řešit CAR a mrazáčky....
23. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
No já jsem v tomhle trošku rozpolcená. Asi kdybych věděla, že se nám to povede hned, tak bych počkala až do zimy, ale takhle bych taky chtěla v létě jako gami. Mám mateřskou sice na tři roky, ale bojím, se, že to třeba bude trvat a nepůjde to hned... Nevěřím, že se nám to podaří přirozeně, ani na to nechci spolíhat, ale teda upřímně se vůbec netěším zas na ten kolotoč ultrazvuků, hormonů a hlavně nervů. vím, že máme už Káťu, ale nemyslím si, že to budu prožívat jinak. Možná trochu jo, ale nápor to bude zase...
piku, super videa :slight_smile: Matýsek je borec. Mě to ještě čeká sestříhat všechny videa s Káťou :confounded:
23. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
já chci taky právě nějakou aspon malou rezervu kdyby to napoprvé nevyšlo i když to asi budeme mít stejně co dělat. A líbilo by se mi mít mimčo na zimu, to malinkatý se přeci jen obléká lépe a hlavně mu až tak nebude vadit být doma, na jaře už by to pak bylo super :wink: Tak uvidíme, uvidíme, uvidíme :grinning:
Piku Verča miluje děti, a jak se tam Maty plazil tak z toho byla unešená :sweat_smile:
23. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
No já myslím,že po porodu se to tam dole možná změěnilo a mohlo by to jít....
ale zase,když půjdu na KET,budou to "mladší"vajíčka......
23. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
to je fakt, mrazáčci jsou mladíci :grinning: my žádný nemáme tak snad ty vajuchy budou dobrý i trošičičku starší... :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Gamik...a kdyby jsme šli do mrazáčků,tak budou vlastně s matesem "stejně staří" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.