• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
jééé to je divný :grinning:
23. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
My taky nic nemáme... Tak gami a já znovu a rio s piku ketík. No jsem zvědavá jak se zadaří... :wink: Gami a vy jste měli málo vajuch nebo proč žádný nemáte? Už si to nepamatuju...
23. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Gamik..že to je divný....
No holky.taky nepamatuju,proč nemáte mrazáčky???
23. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
já měla vajec 22, 19 oplodnili, 9 se chytlo, ale jen 2 zůstali a z těch 2 to dokázala Verča... :grinning:
23. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
My nemáme kvůli té naší blbé genetice... Taky jsem měla 22 vajuch, do pátého dne to vybojovalo 12, ale 9 bylo geneticky špatných, ze tří dobrých se ještě jedno rozpadlo, dvě zavedli ale jen bojovnice Kačenka to dotáhla do konce :wink: Takže u nás je taky možnost, že nebude geneticky dobré ani jedno a bude to v pr... Na to nás upozorňovali už poprvé :confounded: :frowning2:
23. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
Aquil tak to je blbé :unamused: A kvůli čemu vám dělali genetiku? Nám žádný takový vyšetření nedělali u nás to bylo jen vyloženě kvůli pomalejm spermijákům...
23. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
U nás v CAR dělají automaticky genetiku před prvním IVF, no a manželovi zjistili chybu. Tak proto nám dělali genet. vyšetření embryí.
23. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
aha... určitě se vám ještě nějakej bojovník povede :wink: Vajček jsi taky měla dost tak to by bylo, aby nebylo :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
no vidíte já měla vajec jen 12, z toho se oplodnilo 8 a vydrželo 5, takže máme 3 mrazáčky...jinak vy jste měly hodně vajíček, věřím, že to vyjde i podruhé - aquilko i Tobě, i když máš tu blbou genetiku - jinak jak jsme byli na genetice s Vojtou, tak nám říkal ten doktor, že by ji měli dělat všem párům, kteří nemůžou otěhotnět a automatickyy, prý se někdy najde problém a pak se otěhotní přirozeně
24. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
No já taky pevně věřím, že se to povede. Ale právě proto si nechávám rezervu :wink:
My vyrážíme za chvilku do plavča... :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahojík holky....
tak my teda taky byli na genetice.....
a holky----klidně vám daruju embryo,u vás bude v dobrých rukách :grinning:
24. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
ahoj holky... tak my dneska měli budíčka už před 7hod... nevím co se jí stalo, ale prostě byla vyspalá :confused: Tak to bude pro mě asi krutý den... Jsem zvědavá jak půjde spát v poledne, myslím, že do 12hod vzhůru nevydrží...
Piku snad nebudeme potřebovat a nějaké kvalitní embryjko taky zplodíme :grinning: Ale nabídky a důvěry si opravdu vážíme a soudě podle Matyho by takovej bobek nebyl vůbec k zahození :grinning: :grinning: :wink:
24. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Před 7???co bych za to dala :grinning:
mates klasika kolem 5,tak šel s tatínkem koukat na fotbal :grinning:
Gami...jasan,že nebudete potřebovat,budete mít svoje embrouše :grinning:
Ale zase vím,že by o "naše"dítko bylo mooooc dobře postaráno :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
pikus jsi vtipálek, ale děkujeme za nabdíku embroušků, to si piš, že bysme se dobře postaraly :grinning:
my jsme dnes byli na kontrole, už je to dobrý, ale ještě máme do soboty brát antibiotika
24. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tak jsme zpět z plavča, bylo to bezva jako vždycky :slight_smile:
piku, to je velkorysá nabídka, ale troufnu si tvrdit, že ji bohužel nevyužijeme :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to hezký od tebe :wink:
gami, my teď máme budíček před sedmou každej den, takže u nás je to normál :confounded:
rio, tak aspoň, že je na tom Vojtík líp, do soboty už je jen chvilka. Co ten barák, už jste se tam byli dívat?
24. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak jsem myslela jak dneska večer neusne, protože spala přes den jen hodinku, brzy vstávala a ono prd... Usnula před chvílí, ale byl to boj... asi byla chudák přetažená a i když chtěla tak jí to nešlo...
Jinak dnešní den úplná paráda, bylo fakt nádherně, jezdili jsme i s tatkou a ta mrška hned jak se oteplilo tak vylézala z kočáru :slight_smile: V mrazech se ani nehnula a dneska jsem jí už musela držet :slight_smile: Ted cekáme na Sáblíkovou a pak hurá pinkat...
24. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
gami, my taky asi budem čekat, ale prý pojede až poslední, takže tak o půl dvanácté :confounded: No bodejť by chtěla být Verunka v kočáře :grinning: Snad bude spinkat aspoň dýl ráno, když teď nemohla zabrat...Jo a Káťa už se taky pouští a chodí sama. Dneska přešla celej obývák :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Aquil šikulka je to... taky utekla roku :slight_smile: to je super :grinning: A s tou Sáblíkovou pochybuju, že vydržim :unamused:
24. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahojík holky....
klasika,budíček po 5 ráno....a já včera šla spát asi o půlnoci--.jsem jaksi nevyspalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aquilko....tak gratuluju ke krůčkům :slight_smile:
Jinak...vždy usínal v poho,položila jsem ho a spal...ted trávím i hodinu u postýlky,on se točí,vstává,kleká si.....
25. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Aquilko blahopřeji ty holčičky jsou prostě šikovnější ale Vojta a Matýsek je dožene :slight_smile: škoda že už sem nechodí i ostatní hollky nebo aspoň nedají vědět, kropinka tu taky dlouho nebyla a sonica a další :frowning2:
Vojta včera nekadil a rozhodl se, že dnes v 5 ráno je nejlepší čas to dohnat a pořádně a pak už samozřejmě neusnul, jsem hotová :angry:
holky to je suepr, že už se dělá teplej a svítí sluníčko, to člověka úplně nabíjí, já se tak těším na jaro :dizzy_face:
25. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Nooo slejzá sníh a všude jsou ted psí hovna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
pikus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
No RIO ale fakt,na každém kroku leží hovno :angry:
25. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
máš pravdu ale stejně jsem ráda že ten sníh taje, akorát mě vadí ta břečka všude, no ale když bude teplo tak to uschne a bude to super...jo a ještě mě štve jak to bylo sypaný všude kamínky a písek a bordel
25. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
Díky, ale já myslím, že kluci se taky brzo rozchodí. jak se sami postaví, tak pak už to bude šup šup :wink:
Je fakt, že jít teď po venku je jak hovnostory. Hlavně když jdu za kamosškou na sídliště, to je teda mazec...
U nás se dneska vstávalo o půl sedmé, takže klasika... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
aquilko Vojta stojí už dva měsíce, zatím ale neobchází, spíš se pouští ze stoje, chvilinku i vydrží stát a má rovnováhu, pak teda bacne na zadek...no však má čas, jsem ráda že se rozlezl, ale byla bych ráda kdyby uměl chodit před tou operací, když bude mít obě ručičky v dlaze nebude moc lozit a nevím jak by se pohyboval jinak :unamused:
25. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Já myslím rio, že určitě bude. Tam jdete nějak za dva měsíce?
25. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Mate se ted staví o všelicos...včera jsem se na chviku otočila a stál u jídelní židle...ale ono mu to ještě moc nejde :grinning:
25. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
jdeme 12.4
25. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Však pikusko Matýsek je o měsíc mladší!!! :wink:
rio, tak to je za chvilku!!! No teda... Ale oddychneš si až to bude za váma, že? Jdeš ještě s Vojtíškem na nějakou konzultaci nebo to už máte pevný termín? A kde mu to vlastně budou dělat, budeš tam s ním? No hlavně aby to proběhlo bez komlikací a pomohlo to!
25. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.