• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojík holky...
Tak Aquilko tu Sáblíkovou jsem nakonec zkoukla a jsem ráda... bylo to super!!!! :dizzy_face:
To sluníčko je fakt moc hezký, dneska jsme zase celej den trajdali, ale ta potvora nechce ani chodit ani vozit, natahuje ručičky, že chce nosit :confused: potvůrka má, ale smůlu...
A je pravda, že holky jsou čipernější, kluci jsou lenoši to už je prostě v nich :slight_smile:
Rio a na to, že pořád říkali, že je Vojtíšek opoždenej si myslím, že to pěkně dohnal :wink:
25. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
aquilko termín už máme stanovený, nastupujeme právě toho 12.4 do nemocnice, to íš že bude ráda, až to bude za námi, nedovedu si to představit, navíc nesmí noc před operací jíst a on je zvyklý kolem 3 ráno na mlíko, když ho nedostane tak hrzěn brečí tak to bude taky náročné ach jo...
gamik jo jo všechno dohnal, asi by to dohnal i bez cvičení, ale jsem ráda, že jsem udělala pro něho co šlo
25. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahojík holky....
RIO...madší a těžší :grinning: :grinning:
A v nemocnici to zvládnete,uvidíš... :wink:
26. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Pikus Maty ne žádné párátko ale pořádný chlap jak má být :grinning: :wink:
dnes nic nic moc, snad každou hodinu fňukal, pak od 3 asi hodinu nespal a od 5.15 měl dospáno, nevím co zase blbne ach jo...
dnes tu mám Adámka, ráno strašně řval, úplně hysterák, prý to teď dělá každý den když chodí do jeslí, Vojta se ho bál a začal plakat taky, naštěstí už dobrý.Adámek kouká na Krtečka a Vojtu jsem dala spát
26. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Tak my dneska noc dobrá, akorát o půlnoci děsnej pláč, asi něco podobnýho co se děje piku a gami, ale naštěstí se to rychle spravilo. Asi se jí něco zdálo prďolce, bylo mi jí tak líto... :unamused: Pak jsme spali až do čtvrt na osm, takže paráda.
rio, to musí být náročný, že? Přece jen Vojtík je ještě malej, Adámek taky, no máš můj obdiv...
gami, tak Verunka ani ťapat? No jo, když ona je vyběhaná za celej den, tak venku se pak chce nosit :grinning:
Já peru prádlo a teď Káťa usla, tak jdu něco uvařit dokud je klid...
26. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky..jen jsem vás po dlouhé době přišla pozdravit(snad si na mě budute trochu pamatovat)tak se nám teď zadařilo po minulém nezdaru a čekáme dvojčátka :grinning:
26. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky..
Lucci ahojky... :slight_smile: moc moc gratuluju ke dvojčátkům, to je nádhera :dizzy_face: Hlavně at jste všichni v pořádku!!!! Jsi hodná, že jsi se ozvala a dala vědět :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Luccátko...dvojnásobné štěsí---gratuluju moc :slight_smile:
Mates klasika v 5 vzhůru,udělala jsem mu Sunar,dala flašku a usnula.Když jsem se vzbudila,vedle mě spící dítě a prázdná flaška :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Piku to je hezký... :sweat_smile: Já bych si nelajzla usnout taky bych Verču nemusela najít :grinning:
26. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Gami....spí u zdi,já před ním...kdyby někam lezl,hned se vzbudím...
A toto jsem ted objednala
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29858414&tab=1
na Pepovu oslavu svátku....
26. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
luc, moc gratuluju!!! Jasně, že si pamatuju, porovnávaly jsme spolu hcg...Jen tobě to pak nedopadlo dobře :frowning2: Ale to je všechno zapomenutý, teď máš dvojnásobnou radost, že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
piku, to je fakt dobrý :grinning: :grinning: No rozhodnně lepší než kdyby to bylo naopak - spící matka a prázdná flaška :grinning: :grinning: :grinning: Super dárek, my jsme to dávali kamarádům ke svatbě :wink:
26. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Piku my máme blbý, že máme postel uprostřed, už ted mám celkem dost nahnáno, když tam není manža, aby mi neutekla, ale ona je v tom pytli a moc jí to v tom nejde, tak doufám, že někdy nepřekvapí :astonished:
26. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Gami...to bych se taky bála....on přes den mates spával taky v posteli,ale už se bojím,i když je obloženej,tak ted bojujeme s postýlkou přes den.Večer v pohodě,přes den horor.
Aquil,tak už jsem lampionky objednala :slight_smile:
a spící matka s prázdnou flaškou :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
No já po tom, co mi Káťa spadla z postele ještě jako malá, tak jedině když je mezi náma, jinak sama ani náhodou. Ale u nás není problém, přes den spí v cestovní postýlce v obýváku a na noc jde do své postýlky do ložnice. Spala s náma jen teď třeba když měla ty neštovice, tak to jsem měla strach jak mla ty horečky, ale jinak ne.
Tak jsme se chystaly na procházku a tady zas chčije... :angry:
26. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Aquil..a to usne v tom obýváku??to mates by pořád čučel,co se děje....
26. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jo usne. je zvyklá. Taky sice čučí, ale když se jí chce spát, tak usne v pohodě. Sedím třeba u noťasu a jak usne, tak odejdu a dobrý :wink:
26. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
tak to Vojta by taky čučel, s ním nemůžu být v místnosti když usíná jinak furt stojí a huláká na mě
dnes jsem se pěkně nasr... byla jsem s Vojtou a Adámkem vybrat peníze na maželovu kartu a normálně ji to sežralo a nevrátilo...byla jsem tam kolem 10 a že mám přijít v 13 že to vybírají, jenže pršelo, Adámek nemá pláštěnku a je to tak 25 minut pěšky s nima, tak karta bude až v pondělí a m.si bude muset půjčit peníze na jídlo ach jo :frowning2:
26. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Rio...to je blbý....a zítra dopoledne tam nejsou????
26. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
rio, to je teda pech... :confounded:
Holky, Káťa se teď strašně pozvracela. Ale fakt hrozně, házela to ze sebe, šlo jí to i nosem chudině. Nechtěla už moc oběd ani odpo jogurt. Tak buď jí to nesedlo nebo snad to není taky nějaká střevní chřipka jak měli u rio. no uvidíme jestli se to zopakuje... Ach jo... :confounded: :angry:
26. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
pikus ne prý zase až v pondělí kolem 13
jejda aquilko tak to teda moc držím pěsti, aby to fakt nebyla ta viroza :frowning2:
26. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
tak to závidim spaní doma... Verča jedině v kočárku. To jsem jí nechávala až opravdu na doraz, unavená jak blázen a nic, jakmile jsem jí začala oblíkat tak klidně usnula ještě dřív než byla oblečená. A když se jí chce odpoledne spát tak si přinese bundu a deku do kočárku :grinning:
Aquilko tak snad to nebude zase nějaké svinstvo :confused:
Rio to je fakt pech :unamused:
26. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky, tak Kačenka s přestávkama pořád zvrací. Teď usnula, ale hrozně se bojíme, tak ji střídavě hlídáme aby třeba něco nevdechla. Rio, jak Vojtík dlouho zvracel? Už ani nemá co, ale pořád ji to nutí...
26. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
aqulko zvracel skoro celou noc, asi 10x během noci, taky neměl už co a zvracel ty šťávy a pořád ho to dráždilo - dávejte jí po lžičkách vychlazený a sladký černý čaj, po troškách, to nám poradili na pohotovosti a vždycky mu to trošku ulevilo, jiná rada asi není, chudinka malá ach jo :frowning2:
26. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky....
Aquil,jak malá????je lepší????
ono fakt něco řádí i mezi dopělými a kor pak ty dětičky.....
a jinak-----končím s kojením,malej nechce :frowning2:
27. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Čau holky,
tak Kačenka zvracela naposled v deset večer. V osm usnula, o půl desáté ji to vzbudilo, to se trochu pozvracela a pak ještě jednou. Pak jsem jí zkusila dát jen tři lžičky černého čaje a udržela to. Asi ji teda to bříško bolelo a bylo jí hodně zle, protože se jí chtělo strašně spinkat, ale nemohla a naříkala nahlas. Pak kolem půl jedenácté usnula a spala celou noc s přestávkama, ale už neblinkala. Ráno v šest jsem jí dala pár lžiček čaje a piškot, pak za půl hodiny znovu čaj a trochu nemléčné rýžové kaše. Zatím to udržela, tak snad už to bude dobrý. Byla jsem v lékárně pro Kulíška, tak jí ho teď po trochách dávám. Průjem zatím nemá, tak nevím, jestli to ještě může přijít... Ale to už by asi měla, ne? No bylo to děsný, fakt hrůza, jak zvracela, tak hrozně plakala u toho a úplně se dusila. Komplet všechno máme vyprané a suším na topení, protože už bych jí neměla co oblíknout... No snad je to nejhorší za náma...
27. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Aquil...vím,jak bylo blbě mě minulý týden....co pak ty dětičky malé....
tak posílám pohlazení
27. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
aquilko nechci Tě strašit, ale Vojta zvracel celou noc, následují den i noc to bylo úplně ok a až pak se mu rozjel ten průjem---ale snad to u vás nebude stejné
27. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Aha :confounded: No stejně nic nenadělám. Dávám Kulíška, piškoty, černej čaj a rýžovou nemléčno kaši. Dneska to zkusíme úplně bez mlíka a uvidíme co bude dál. Teď spinká, tak snad jí není už špatně...
27. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
My byli v bazénu....a bylo to fajn....
Aquil,tak jak???
27. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Tak od rána dobrý, žádný blinkání ťuk ťuk ťuk. Ale dáváme jen tu dietku, dneska to zvládneme úplně bez mlíka. Průjem zatím nic, ale jak psala rio, třeba to teprve přijde... :confounded: Snažím se dávat Káti hodně pít, ale prostě bez toho mlíka není šance to dorovnat. No snad aspoň ten Kulíšek to trochu dožene... Po té včerejší noci jsme oba s manželem jak vyvoraný myši...Snad to dneska dospíme...
piku, chodíte do normál bazénu s Matýskem?
27. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.