• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojky...
Aquil to mě mrzí, že vás zase potkalo tohle.. :frowning2: A co? Jak jste na tom???
My byli dneska na maškarním... A byla to bomba :sweat_smile: Verča řádila jak černá ruka.. Jsem myslela, že se bude bát nebo něco a kdepak... jen jsem jí postavila a už mazala doprostřed sálu chytat míčky... Pak dám foto :wink:
27. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Jsem neviděla, že na další stránce psala Aquilka... Tak to je dobře už malá neblinkala tak snad to bude dobrý... taky dělám ťuk ťuk ťuk :wink:
27. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
aquilko tak snad je to za vámi a průjem nepřijde ale tu dietu Ti chválím, třeba tomu předejdete
gamik a za co byla Verunka? :grinning:
u nás dnes byla tchýně, byli jsme na procházce, bylo krásně, jinak nám dala tchýně předem peníze pro Vojtu k narozeninám tak mu nakoupím nějaké oblečení na jaro, hrozně roste
27. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Rio kuk do alba :grinning:
27. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
jéé ta je nádherná, to je sranda :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
jo bylo to fakt super... naštěstí tam bylo málo dětí takže se i ona vyřádila, protože ty větší děi jsou splašený a samozřejmě, že jí několikrát porazili, takže být jich tam víc tak by jsme jí nemohli pustit... :slight_smile:
Jo a s naším dítětem tam bylo 8 lidí :grinning: :grinning:
27. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
aquil....do normálního,je tam vířivka a malý pro děti s teplejší vodou.....
27. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
my jsme byli jednou s Vojtou taky a super, akorát to asi odstonal, ale těším se až budeme chodit na koupaliště
27. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Rio....tak já taky čekala na lepší počasí....
na plaváníčko chodí od 5ti a půl měsíce,tak to tam miluje....je to vodní živel...však jsem ho i potápěla :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
aquilko tak co Kačenka?
Vojta má 7 zub :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,
já na vás občes tak kouknu :wink:
je neskutečné, jak to letí. jak už máte hezká miminka :slight_smile:
My už víme, že to naše mimi bude kluk a bude se jmenovat Jakub :wink: Tak doufám, že teď už to opravdu dotáhneme do konce. Tak si říkám, že asi budu zase o fous klidnější s 27 tt :dizzy_face:
Mějte se krásně a posílám letmé pozdravy i vašim mimískům :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Kapr super další kluk do party a Jakub je moc hezké jméno :wink: a do konce to určitě dotáhnete :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojík....
Kapr,Kubík...to moc hezké,taky jsem ho chtěla,ale má ho nej.kamarádka----a dokonce i tatík by s tím jinak souhlasil :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky...
JJ Kubík je moc hezké jméno, my máme v rodině 2 :slight_smile: Kapr neboj ted už to bude v pořádku a za chvilku bude Kubík s váma :slight_smile:
Aquilko co Káťa?
1. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás krize pokračuje. Káťa vcelku dobrý, jen nechce jíst nic jiného než mlíko :confused: Dneska se konečně po třech dnech vykadila, pak ještě jednou a to je všechno. Tak asi u ní ještě něco probíhá... Ale já jsem to samozřejmě chytla od ní, takže od včerejšího večera zvracím a průjmuju, prostě umírám... Manžel to naštěstí s Káťou suprově zvládá, celý den jsem mohla ležet, děda vzal Káťu na procházku, tak to taky byla pomoc. No snad už bude líp nebo se z toho už picnu... :frowning2:
kapr, gratuluju moc, já jsem taky chtěla Kubu, ale manžel to nakonec nějak zamítl :wink:
1. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
teeedy holky to je něco s váma :confused: Tak at to máte co nejdřív za sebou a snad už to je finále těch nemocí...
1. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
jéééé, holky to jste hodné :wink:
Ono kolem nás je taky spousta Kubů, jenže my jak jsme posledníčci poslední, tak bychom si jinak nevybrali. Každý má něco. Jakub je jediné jméno na kterém jsme se oba s manžou shodli. Jinak on chtěl Davida a Adama a já jsem takový ten Tadeáš Matyáš Jonáš ale i Vojtěch :slight_smile: a moc se mi líbí jméno Ondřej.
Takže tak.
Když se tak na vás dívám a vzpomenu si jak jsem s váma začínala.........je neskutečné jak to letí a co se všechno událo :grinning: Za chvilku byste měly uvažovat nad dalšíma mimčama :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se mějte hezky. Já zase někdy přijdu. Třeba až se Kubajz narodí :slight_smile:papa
2. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile:
kapr neboj my už asi všechny uvažujem o sourozencích, moc se těšíme až to zase budeme prožívat všechno znovu i když to tedy byli nervy, ale v závěru to za to stálo :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
přesně tak my už uvažujeme a těšíme se...holky já už si nedovedu vybavit jaký Vojta byl úplně mrňavý vy jo? jako podle fotek jo ale nemám žádné videa...
dnes Vojta spal nějak tvrdě, ve 22 klasika mlíko, ale pak kolem 1 dudlík a pak jsem se probudila v 5 jak vstával m. do práce a oba jsme si mysleli, že dával mlíko v noci ten druhý, tak jsem ho dala v těch 5 a pak spal přerušovaně do 6, no já jsem vstala 6.30 i když na mě pokřikoval
za hodinu čekám kamarádku s dvojčátkama - o měsíc starší než Vojta, Vojtu jsem dala spát aby měl dobrou náladu, ale vykládá tam tak nevím jestli usne
2. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky....
Rio,taky si nepamatuju,když byl miminko.... :unamused:
aquil,at je brzy dobře :slight_smile:
kapr....Davida jsem chtěla já :grinning: ale neprošel mi :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
já mám spousta videí takže někdy se na n mrknu a sama nevěřím tomu, že to je Verča :grinning: Rio to je škoda, že nemáte video Vojtíka já jsem u toho vždycky úplně naměko :dizzy_face: I když já jsem pako a slintám nad každým miminkem :grinning:
2. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Čau holky, Káťa dneska v noci znovu zvracela. Tak jsme zase na dietě. Já žeru suchej rohlík a piju čaj, K nechce vůbec nic jen piškot a čaj...Volala jsem dr., tak prý se to běžně takhle malým dětem zhruba za tři dny vrací, což u nás odpovídá, máme tomu dát aspoń týden, než se to srovná. Nasadili jsme probiotika a zatím žádné mlíko, no je to boj. Mně je o hodně líp, tak aspoň něco. Ale ta noc to byl zas masakr, postýlka poblitá, já poblitá, Kačenka poblitá, k tomu ječela jak siréna jak se asi lekla ze spaní... Já už mám žaludeční neurózu jen si vzpomenu, že má Káťa jíst a já nevím co jí dát, protože nic nechce. No snad bude líp... Po kolikáté už tohle píšu??? :grinning:
2. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Jste mě s těma videama navnadily, musela jsem se taky na nějaké podívat. Pustila jsem si zrovna ty první hned z porodu a úplně mě to dojalo, jak tam brečím štěstím a jak je tam Kačenka nádherná... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
aquilko bude líp, vzpomeň na nás, jako bych to psala já před nějakou dobou co :grinning:
2. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
to jo rio, však jsem si na vás mockrát vzpomněla...
2. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky....
Aquilko,tak at je brzy dobře....
Videa.....jako malého jich máme málo...tak to aspoň ted napravuju :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Holky, kde jste dneska???? :confused:
My noc i den dobrý, naštěstí bez blinkání - klepu na všechno co mám okolo. Včerejšek jsme fakt zvládli bez mlíka, nejhorší to bylo večer, to teda Káťa před usnutím hodně kňourala a nemohla zabrat. Dneska jsme dělali do rýžového odvaru jen 1/4 mlíko a šlo to. I se mi zdálo, že K už má chuť k jídlu. Na oběd měla vývar s rohlíkem a odpoledne jogurt s piškotama. Děda mi vzal Káťu na prochajdu, tak jsem stihla i vyžehlit :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Aquil tak to je dobře, snad už to máte za sebou :wink:
Jo holky musím se pochlubit... schválili nám tu hypotéku... jupíííííííííí.... budeme stavět :sweat_smile:
A v sobotu se chystám na ples tak jsem zvědavá jak to tu Verča s babčou zvládnou... dokonce jsem si dneska kvůli tomu koupila halenu.... :grinning:
3. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
gami, tak to je super s tou hypo, budete mít firmu nebo svépomocí? Ty jo ples, my už jsme nebyli ani loni, když jsem byla těhu. Tak to si užijte!!! Verunka s babi to určitě zvládnou. ale já jsem byla taky nervní, babička s dědou mě museli informovat SMS :grinning:
3. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
budeme si to stavět sami, firmy jsou moc drahý... a chceme to postavit co nejdřív tak jsem na manžu zvědavá :slight_smile: jak mu to půjde...
Taky budu určitě nervní a pořád sledovat mobil, ale už taky potřebuju jít mezi lidi. Je to vedle ve vsi takže autem bych byla doma za 5 min, kdyby něco...
3. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.