• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Tak třeba manžel překvapí :wink:
Já myslím, že děti to zvládají líp než my, taky jsem furt kontrolovala jestli mám signál :grinning:
3. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
on se už těší, ale asi neví do čeho jde :grinning:
Jinak my máme ty večery takový divný, sice usne, ale pak se celkem často budí, Včera mi jí přinesl až do vany, vzbudila se a když viděla tatku a ne mamku tak nespala.... tak proto mám obavy :wink:
3. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
holky kdepak všechny jste??? :confused:
4. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Gamik super že vám schválili tu hypotéku :wink:
aquilko tak to je dobře, že je vám oběma líp, už to určitě odeznívá
nám teda ještě nikdo nehlídal, takže jsem to neřešila..ale...Já jsem si našla přes inzerát na netu holku, která mi bude hlídat ZADARMO Vojtíška když bude mít čas. Dnes ho vzala ven a já jsem vyžehlila kupu prádla, tak to nemusím dělat večer, paráda. Na placené hlídání nemáme a Eliška je moc fajn, děti má ráda a do Vojtíška se úplně zamilovala.Je jí 20 a chodí do jazykovky, dopoledne má čas, její přítel je taky dost vytížený - ale poslal normálně Vojtíškovi bodýčko a ponožky, hezké že? :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se hlásím až teď večer. Včera jsem asi neměla ještě jíst, dneska mám celej den střídavě křeče v břiše a pak zas dobrý, tak asi ještě nějaké dozvuky. Káti už jsme dali večer kaši, jinak nic mléčného za celej den, jen trošku jogurt, tak snad už to bude OK, doufám, že se zas v noci nepozvrací.
rio, s tím hlídáním bezva. Jen já jsem asi posera, nikomu cizímu bych asi Káťu nedala, já nevím...No ale pomoc potřebuje každej, to je jasný. Jak mi teď bodlo, když mi děda vzal odpo Káťu ven...
kde máme soňu, už tady dlouho nebyla?
a pikuska dneska?
4. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
aquilko já jsem taky nejdřív váhala, ale viděli jsme se už víckrát a prostě když mě nechtějí pomoct kamarádky a babičky máme na nic, pomoc prostě potřebuji no...taky jsem hlídávala úplné mimina za peníze a brala je sama ven
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
teedy Rio já tě obdivuju, bála bych se. Ale zase je dobře, že ti někdo pomůže on to člověk opravdu potřebuje. Já kdybych tu neměla babču tak si to neumím představit, se nedivím, že někdy maminy kolabujou :confused: :wink:
4. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Rio a co vy s tím baráčkem????
4. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky....
včera jsem se nedostala,měla jsem celý den bez miminka :slight_smile: včera jsem udělala tátův den :grinning:
A navíc mi nebylo nějak dobře,takže jsem spala a spala....
ale co se zase stalo u nás....

Tak v noci jsme jeli s malým na pohotovost.Opět latyngitida,šílený,nemohl vůbec dýchat.Dostal 2 inhalace za sebou,Mates řval,já jsem řvala,hrozilo,že si nás tam nechají.Naštěstí se mu ulevilo.
Ted jsme byli u dr.tak dostal ještě Prednison na noc a uvidíme.
5. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Teda pikusko, to muselo být hrozný!!! :confused: Aby nakonec to nebyla nějaká mrcha alergie, ani nevím, projevuje se to už u takhle malých dětí? No hlavně, že se mu ulevilo bobánkovi...
My noc dobrý, snad už je to fakt za náma. Káti se pořád klube dole ta dvojka, asi ji to docela bolí, nechce strčit do pusy ani lžičku...
5. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Aquil,právě že u takhle malých dětí se to pak i vrací....
no snad bude líp už,ted spinká,podloženou matraci,mokré plíny a dýchá klidně.
5. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
pikus chudák Matýsek, to muselo být pro něho hrozné, tak hlavně aby se to nevracelo a byl zdravý - to je furt něco s těma dětma co, chudáčci malí
5. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Rio....no má to asi po 4.takže se mu to holt asi bude vracet......
dneska řval u dr.jen co ho chtěla poslechnout :unamused:
5. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
piku, tak to je teda fakt blbý s tím vracením... Je to fakt jak píše rio, furt něco... Káti jsem se teď snažila ostříhat nehty, tak chytla takovej hysterák, že to jsem snad ještě nezažila. Vůbec není k utišení, se z ní picnu... :astonished:
5. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
Tedy holky vy máte opravdu zážitky... :confused:
Piku kéž by to bylo naposled co se vám to stalo....
Aquil vy už snad taky máte vybráno a Rio ještě tu operaci a snad taky už bude dobře... jsou to starosti s prckama...
5. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky...
no naposledy asi ne....četla jsem že to trvá tak do 6ti let dítka......
pořád dýchá tak sípavě,nudlí a nudlí,kašel má,ale aspon už ne ten štěkavej.....
6. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zajimavosti/132761/alice-3-moji-sourozenci-byli-zmrazeni.html
četli jste to?????
tak jestli půjdeme do mrazáčků,budu mít vlastně dvojčata že :slight_smile:
ale myslím,že tady je těch lidí víc a tady to píšou jako senzaci
6. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
piku, tak snad už bude líp, hlavně aby to rychle odeznělo...
Ten článek jsem taky četla, myslím, že je to úplně bežná záležitost a děje se to dnes i denně. Jen zas nějakej chytrulín chtěl udělat senzaci z ničeho... :wink:
6. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Já že bych kdyžtak pak napsala do blesku :grinning: jako že taky senzace :grinning:
6. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahojky holky po dlouhý době..... chtěla jsem vám jen říct,že jsme byli na KETu a bohužel to nedopadlo dneska jsem měla testit ...testila jsem už 10DC a nic bííílo :frowning2:(((( dneska rano jsem začala krvacet,takže ani test neměl cenu dělat.... :pensive:
ale proč taky píšu... s manželem jsme se dohodly,že zažádáme o adopci sice je to běh na dlouhou trať,ale nato už jsem si zvykla tady na IVF tak snad to nebude tak psychicky vyčerpávající jako IVF ..... sice máme ještě 6 mrazáčků a poslední časteřně hrazenej pokus,ale už zažadáme ted pááč ve středočeským kraji je nejdelší čekací doba na děti minimum 3 roky...
tak aspon se s vámi můžu dělit o tadyty starosti co a jak ... néééé že by nebyla síla na další boj ,ale prostě nějak stracím už naději na vlastní děti tak aspon by jsme mohli být náhradní rodiče nějakýmu drobečkovi.....

jinak doufám,že vy tady všechny OK i s dětičkama neměla jsem nějak odvahu vas číst takže jsem tu dlooouho nebyla
6. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj Milenko, kočko naše ztracená, ani nevíš, jak ráda tě zas vidím, ale jak je mi zároveň líto, že nepíšeš lepší zprávičku. Ale co je super, tak určitě ta žádost o adopci, my bychom do toho taky šli kdyby se nezadařilo, takže máš mou plnou podporu. Říkala jsem si, že se ti sem mezi nás asi ani moc nechce, když takdy pořád klevetíme o dětech... Jak budeš mít chuť a náladu, tak se zastav, my tě určitě rády vyslechneme a podpoříme!!!
6. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Milenko to je mi opravdu strašně moc líto :frowning2: s adopcé je to určitě dobrý nápad, i to je možnost jak se dočkat drobečka a mezitím můžete ještě zkoušet KET, strašně bych Ti přála, aby ses toho svého miminka dopřála
6. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
aquilko nechtela jsem vam psat ze jsme po ketiku a myslela jsem ze vam napisu krasnou zpravicku ,ale bohuzel prekvapko se nekonalo.... :cry: já vím,že můžu prijít kdykoli :slight_smile: a jsem zato moc ráda a mě nevadí,že když tu píšete o dětech že já jsem vlastně aut.. aspon vidím jaké jsou i starosti s dětma sice to vím páč jsem pomahala s netereme a že jich mám dost celých 11..... takže opravdu sem zase zaskocim a i napisu co a jak ...

rio díky moc samozřejme mrzacky využijeme a nechame udělat i PK aby nám dali opravdu ty nejsilnější ted nam davali 6ti buněčné a dokonce mi je i paní doktorka vyfotila ...prostě nááádhera a ono to nevyslo.. se neda nic delat clovek se musi postavit na nohy a jit zase dal.....
6. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahojík....
Milenko,to mě strašně mrzí....
a adopce----taky bych do toho šla,nemít svoje dítko,tak se do toho vrhnětě a budou myšlenky jinde :wink:
7. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Ahoj všem...
Milenko taky je to mi to moc líto a ta adopce je moc dobrej nápad a věřím tomu, že jakmile se upnete na tuhle myšlenku tak pak, jak už se mnohokrát stalo, přijde i vytoužené vlastní. Mám hnedka jeden příklad tady u nás. Adoptovali holčičku a pak normální cestou otěhotněli a mají k té adoptované ještě vlastní dvojčátka holčičky :slight_smile: Takže nikdy neříkej nikdy ten osud je prostě vrtkavej :wink: A většinou dá opravdu zabrat, ale pak to stojí zato až to špatný pomine...
7. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj děvčata!!!
Tak všem ženám nej k dnešnímu svátku! A gami tobě dvojnásob :wink:
piku, co matyášek?
My jsme strávili celkem normál víkend, snad už se nám ty choroby začnou vyhýbat a budeme všichni zdraví! :slight_smile: Holky, příští týden už to bude rok, chápete to??? :slight_smile: Jinak u nás ve cvičení už začla druhá vlna, už máme těhotnou :wink:
8. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
taky přeji vše nej ke dni žen :slight_smile:
holky jaké chystáte oslavy? a jaké máte dárečky? já budu mít ve čtvrtek takovou dětskou oslavu - dvojčátka o měsíc starší než Vojta, holčička rok a půl a holčička dva a čtvrt, v neděli přijede tchýně a švagr s rodinou a moje sestra, tchán pozvaný je ale nepřijede a ten další víkend jedeme slavit do Zlína
dnes Vojta mlíko až 5.30 ale kolem 1 se probudil se strašným pláčem a pár vteřin se mi v náručí třásl jak v nějké záchvatu, ale trvalo to chvilku tak snad to nic nebude
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky,
po dlouhé době k vám nakukuji, co je u vás nového? Nám se to už blíží, už se nemůžeme dočkat. Teď už chodím na kontroly každý týden, zatím vše v pořádku, nic se neděje, akorát mi tvrdne břicho, ale to je prý normální, říkala paní doktorka.

Milenko, je mi to moc líto, že ti další pokus nevyšel, nevzdávejte to, bojujte.
8. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky...
Leny...tak at je to pak rychle a v pohodě a jste s prcekm v pořádku....a přijd nám zahlásit :grinning:
Mates kašle a rýmuje,ale je o moc lepší....jen jsem zítra zrušila plavčo----zrovna,když tam bude zase profi kameraman :unamused:
Oslava bude s rodinou a pak nějaký den pozvu kamarádky s dětičkama......
ale zatím nevím,jaký dort,aby ho mohl i Mates :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Piku, díky, toto letí, vy už budete slavit rok. :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.