• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
aquil ja ho ani nehodlam omlouvat, spise jenom konstatuju, ze jsem se tesila jak to budem sdilet spolecne, a ted se nemam o to s kym podelit... je to takove smutne... :frowning2: i kdyz vim ze prcek mi to vse vynahradi... ale zapomenout se neda... :confounded:
19. led 2009 v 11:22  • Odpověz
to se nedivím soni, to by ranilo každou ženskou...Já si to vůbec nedokážu představit, máš můj velký obdiv, že to tak zvládáš. Proto ti moc přeju abys měla časem vedle sebe někoho kdo si toho všeho bude umět vážit... :slight_smile:
19. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojky holky,
koukám, že si s těma chlapama užíváte, já teda musím říct, že mám doma zlatíčko :slight_smile: ikdyž jsme si taky zažili svoje, měli jsme krizi asi 2měsíce po svatbě, manžílek si totiž myslel, že když na mě má papír tak budu muset snášet všechno, takže jsme se neustále hádali a jeden druhýho kritizovali uplně za všechno,myslel si že jsem na něm závislá a nemůžu odejít(neměla sem práci a věděl že k rodině bych nikdy nešla) pak mi došla trpělivost a odešla jsem ke kamarádce, došlo mu to celkem brzo a 3dny mě přemlouval. . .pak jsem se vrátila a od tý doby jsme neměli jedinej problém :slight_smile:
19. led 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
aquil, rozhodne ted o nikoho nestojim, alespon na par let... proste se chci postavit na vlastni nohy, usporadat si zivot a uzit si prcka... nerikam ze budu odmitat chlapy, ale proste muj dum bude tabu a moje soukromi... :zipper_mouth:
zvladla jsem se jednou postavit na vlastni nohy, dokazu to podruhe, i kdyz to bude tezsi... a uz ted vim ze ten kdo by chtel k nam tak budem muset mit hodne trpelivosti aby dokazal prolomit tu neduveru co ve me je... a dlouho jeste bude... :confounded:
angel tak si toho vazte a hlavne preju at je to takove naporad... :wink:
19. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak teda v nici jsem zase byla zoufalá......usnula jsem asi v půl 5 ráno..............strašný......
Pak jsem byla dopoledne v práci a tasm se mi udělalo šoufl....mžitky před očima,motanice,hučení v uších.....hnus.No a od té doby se doma snažím usnout a ne a ne...a to jedu v 5 na cvíčo.
19. led 2009 v 15:10  • Odpověz
já taky v noci moc nespím, vždycky usnu až ráno, ale včera jsem to dohnala, spala jsem skoro celý den :slight_smile: teď jsem se pustila do jablečnýho dortíku, už se na něj mo těším :wink: mám totiž pořád chuť na sladký a tohle je aspoň zdraví :wink:
19. led 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
tak už máme vybraný kočárek, mám fotky v albíčku a hned jsak jim dorazí v týhle barvičce tak zarezervujeme :grinning:
19. led 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
Angel,snad dnes v noci spát budu.....ráno mám holiče :slight_smile: konečně,tak at tam neusnu :slight_smile:
19. led 2009 v 15:34  • Odpověz
tak toho už bych taky potřebovala, měla jsem jít už v prosinci, ale nebylo mi dobře, tak sem to musela zrušit a ještě jsem se neobjednala. . .
19. led 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
já už potřebuju nutně :slight_smile: dobarvit a šmiknout.....
A večer jdeme s holkama z práce na večeřičku :slight_smile:
19. led 2009 v 15:54  • Odpověz
angel krasna barvicka, opravdu supr, ja jsem se hraskove vzdala... :sweat_smile: ale jsi krasne hubena a mas tak krasny pupik... :dizzy_face:
19. led 2009 v 16:01  • Odpověz
ja se rozhodla ze dnes vyrazim na plavanicko, uz nemrzne, tak to snad preziju... alespon si neco malo nakoupim... :sweat_smile:
19. led 2009 v 16:02  • Odpověz
soni děkuju, to je chvály najednou :wink: já už mám hotový dortík, tak snad do večera vystydne abych se do něj mohla pustit :slight_smile: teď si jdu chvíli lehnot, prckovi už se to sezení moc nelíbí
19. led 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
no to ja na chvilku se musela naopak zvednout, uz mi i knizka na brisku nadskakovala... :grinning:
jenom se ted ve me mele obed... doufam ze se nerozhodne podivat ven... :confounded:
19. led 2009 v 16:08  • Odpověz
aquilko,jj určitě je to jen přeháňka,jsem mu včéra vycinkala jak byl v práci a pak jsem si řekla,vyčinila jsem mu,tak nebudu naštvaná a budu s ním mluvit normálně a uvidíme co to s ním provede...a hle on je jak beránek :grinning: pan Beránek :grinning: :grinning: :grinning: takže uvidíme ,ale asi už mi dá pokoj a když néé tak prostě uvidí,že umím taky být zlá :angry: :slight_smile:
19. led 2009 v 17:30  • Odpověz
no holky, zapadli jsme az na treti stranku...
copak se deje? :sweat_smile:
20. led 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojky. . . kde jste všechny???
20. led 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
no dnes je tady nejak prazdno...ja za chvilku vyrazim cvicit neco maleho nakoupit a pak spatky domu.a dostala jsem pozvani na veceri ve ctvrtek hec :sweat_smile:
20. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahojík...tak já byla u holiče.....zase jsem člověk :slight_smile:
ZA chvíli jedu s tátou vyzvednout mu auto z opravy a pak na tu večeři s holkama.....náročný den.
A zítra do prahy a pokus to klapne,přivezeme si kočárek :slight_smile:
No a taky Ikea nás čeká :slight_smile:
20. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky já vás čtu jen moc nepíšu. pořád polehávám, cítím se tak na střídačku, včera mě bolelo břicho dost, dnes zas skoro vůbec...jinak jsem se sama objednala na velký UTZ který se má dělat ve 30 tt - můj gynekolog mi řekl, že mě tam nepošle, že to není potřeba, že stačí normální, ale všude slyším a čtu že se na něho chodí a hradí ho pojišťovna, tak jsem si tam dnes volala a příští týden tam jdu v úterý - sice už budu 32 tt ale to prý nevadí. Budu klidnější když to bude podrobnější a podívají se i na ty ručičky a podobně, můj gynekolog o tom vědět nemusí...
20. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu na vás jen mrknout, ale tady se dneska nic moc neděje...
Já jsem byla na procházce, nakoupit, teď jsem ještě došívala volán do košíku pro mimi ať už to mám z krku.
Rio já jsem byla teď v 31tt normál u svého doktora, všechno důležité zkontroloval, tak mi to stačí. Nevím, jestli si nebudeš ten UZV jinde platit, já když jsem byla na tom velkém ve 20tt na Veveří, tak po mně chtěli žádanku od mého gyn., jinak bych si to zaplatila.
20. led 2009 v 15:08  • Odpověz
aquilo neměla bych, velký UTZ ve 30 tt má platti pojišťovna
20. led 2009 v 16:31  • Odpověz
To jo rio, to ten ve 20tt taky platí pojišťovna, ale právě proto musíš mít od svého gyn. žádanku. Teda nevím, jestli na tenhle taky, ale v tom 20tt to taky bylo.
20. led 2009 v 16:36  • Odpověz
ale to jen na Veveří protože je tou soukromé centrum, já jsem ve 12 tt byla na Obi a nechtěli doporučení a teď taky prý stačí těhotebská průkazka
20. led 2009 v 16:53  • Odpověz
ahojky holky,tak já byla dneska taky u kadeřnice a moooc se to povedlo ,jsem fáákr spokojená :dizzy_face:
20. led 2009 v 18:06  • Odpověz
jeee tak to me by stacilo momentalne je umyt ty vlasy a bude mi lip... :sweat_smile:
20. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Milenko,tak jsme kočky :slight_smile:
RIO,já vím,že u nás si můžu dojít do nemocnice na UTZ kdykoliv....zkus to,abys byla klidná si dojít.
20. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky, kdepak zase dneska jste všechny???? :confused:
Tak mi právě došel balíček-plenky, osušky, odsávačka, nůžtičky, kartáček a hřebínek-no je to všechno krásný. Jen mi tam dali o jednu kačenkovou osušku míň, tak jim hnedka píšu :angry: Objednala jsem i pár plínek s kačenkou a medvídkem jen tak pro okrasu a je to fakt roztomilý moooc. A za super cenu 30,-Kč Všude jsem je viděla dražší a ty stejné vzory mám i ty tetra osušky :slight_smile: Ještě mi teď psali, že už posílají i výbavu do postýlky, tak už to budu mít všechno pěkně pohromadě. Ještě tu postýlku do které to dáme :grinning:
21. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky,
já jsem teprve před chvílí vstávala, celou noc jsem nemohla spát, usnula jsem až ráno :confounded: Včera jsme byli dvě hodiny u právníka, no hrůza a dnes mě čeká kolečko po stavebním úřadě a aby toho nebylo málo, tak mi nejede auto, takže musím pěšky a venku prší :frowning2:
21. led 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
ahoj maminy copak to tu je ? jsme až na třetí stránce :confused: noo asi dneska máte vegééééééééééét :grinning:
21. led 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.