• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_10.-11.mesic/
nojo.....strašně to letí....až je mi to líto,že nejsou ty děti miminečka dýl......
užívej si každou minutku,stojí to za to. :wink:
8. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky...
Aquilko děkuju za přání :slight_smile: A vám taky ženy vše nej :grinning:
Leny tak to už máte opravdu za pár :dizzy_face: Tak at ten porod máš co nejdřív za sebou a dej určitě vědět :wink:
Jinak my nějaké speciální oslavy neplánujem. Budeme mít dort, zkusím nějaký vytvořit a dárečky zatím nevím, chtěla bych nějakou panenku co něco dělá to jí zajímá a baví a asi nějaké autíčko to jí taky baví, jezdí tady s takovým dřevěným tak uvidíme... Jo a 16týho jdeme k foťákovi :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Jůůůůů leny máš krásný bříško :sweat_smile:
8. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Gamik....taky půjdeme na focení.....
nechci teda klasiku s dortem,jen pěkné fotky nás všech.....
AAA Mates vstává....spal přes dvě hodiny :grinning:
8. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
teeedy to je, ale ochrupka :grinning: Verča usnula před chvilkou.....
A taky chci foto nás všech, jen mám celkem dost brouka vymyslet co na sebe... Verču už mám oblečenou, ale sebe nevím nevím :confused: :grinning: Musím to nějak sladit...
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Gami, mám to takový malý melounek, prcek nebude asi žádný obr, na poslední kontrole paní doktorka říkala, že je menší.
8. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tak my taky neplánujem nic velkýho, jen oslava s rodinou-babičky, dědečci, strýčci, tetičky :grinning: Chci udělat nějakej potahovanej dort, asi se zvířátkama, ty Kačenka miluje, no a pak udělám i něco pro ni- asi takovej ten nepečenej - piškoty, jablíčka, puding... A kdo nemá rád krémovej, tak si dá tehle dort a budu to mít vyřešený.
Dárky asi nějaké budou, ale spíš třeba knížky, Káťa teď furt chce prohlížet a číst a pak asi koupíme nočník a ještě nějakou blbost. Dneska mi přišel vyaukrovaný kočárek - golfky, koupíme tu novou autosedačku a bude toho až až.
leny, tobě to fakt hrozně uběhlo, máš krásný bříško. Já tipuju klučíka :wink:
8. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Gamik....tak já se s paní pak musím domluvit co na sebe.....chce toho víc......
Mates dostane tu tříkolku s vodící tyčí :slight_smile:
a knížky ho taky baví :wink:
8. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Piku doufám, že pak ukážeš fotečku, jsem moc zvědavá, určitě to budou nádherný fotečky :dizzy_face:
8. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Leni třeba tu budou pak dva Vojtíšci,hezké jméno co? :grinning: :dizzy_face:
já budu dělat ten nepečený dort na tu dětskou oslavu - Pikus chceš recept? ten můžou i děti
a na neděli upeče tchýně a ve Zlíně máma objednala krtečka, tak Vojta bude mít dortů teda...ale stejně je jíst moc nebude
dnes jsem byla v CAR a jsem objednaná na 23.3 na konzultaci před KET, holky začíná to být nějak reálné, až jsem z toho nervozní :sweat_smile:
8. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Rio to je super!!! Seš borec :wink: Přijde mi, že ty jsi měla a asi pořád máš největší problémy a stejně tě to neodradilo takhle rychle do toho jít znova... takže už se mooooc těším až tě zase budeme moct držet palečky :slight_smile: Jupíííí už to začíná... :grinning: Tak jsem zvědavá kdo bude další :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jinak my budeme stavět ten baráček a chceme hodně rychle, takže bych tohle léto chtěla být taky k ruce, ale asi se v létě pokusím taky objednat na konzultaci ono se to potom stejně chvilku táhne... :wink:
8. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
gamik neodradilo, já prostě věřím že to zase zvládnu a že prostě problémy jsou od toho, aby se řešili, tak co :grinning: ale taky se fakt hrozně bojím že KET nevyjde, ale vím, že to je předčasné
8. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Rio....tak už se rozjíždí další kolo?????? :wink:
Gamik...jasan,že fotky ukážu :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
piku, taky jsem zvědavá na fotečky :wink:
rio, no jasně, že budem držet všechno co máme!!! A podruhý se těhotní líp, děloha si prej "pamatuje", že už byla těhotná. Kamošce to říkali v CAR a povedlo se i druhé dítko :slight_smile: Já už jdu koncem března na Mojžíšku a taky to pomalu rozjedem. Zjistila jsem ale, že už si to moc nepamatuju, jen myslím jsem měla jakousi zastavovací injekci před stimulací, měly jste to taky? Ono se to nezdá, ale fakt se to pak táhne. Tohle bylo myslím nějak už v květnu, předtím jsem ještě brala antikoncepci jeden měsíc. To abych se už taky za chvilku objednala, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Aquil....já zastavovací neměla....rovnou jsem od 2.dne cyklu začala stimulovat.
A na termínu focení se musíme ještě domluvit
8. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky holky ....
díky moc za podporu jste zaltíčka fáákt

a co jsem tak postrehla tak tady se chysta druhé kolo na miminka ? nebo už to někdo z vas rozjel ???
8. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ahojík....
Mili.....Ria jde na konzultaci :wink:
9. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
já jsem taky zastavovací neměla
Milu zatím jak píše piku jdu na konzultaci a v květnu bych chtěla jít na KET
9. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Aha, tak to jsem asi měla jen já :confused: No jsem zvědavá jestli zvolí stejný postup... Ten minule byl dost úspěšný, tak bych asi byla i ráda. I když ty dávky hormonů jsem měla docela vysoké.
jo jo milu, pomalu se tady začíná rozjíždět druhé kolo. To víš, i když nám to vyšlo, tak přece jen je strach jak to bude podruhé, tak chceme trochu časovou rezervu... V to teď necháte být nebo ještě zkusíte další ketík?
9. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Aquil já taky žádnou injekci nedostala.
Jinak holky zítra odjíždím do Plzně. Manža je nachcípanej tak utíkáme, ale jestli už nebude pozdě :confused:
Vy tu hlavně zase nemarodte!!!
zatím papa mějte se tu :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Holky....a jak se stimuluje na KET????
9. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
gami, tak rychle pryč... Užijte si to :wink:
pikusko, to nevím. Já myslím, že tam je důležitá hlavně sliznice aby se mělo embryo kam zavrtat, ne?
9. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Aquil...asi jo......no uvidíme....však já to asi zjistím ne??? :grinning:
9. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
pikus myslím že se berou prášky na podporu růstu sliznice a to je asi všechno, u nás se pak dává asi zase prednison a utrogestan si myslím
9. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Hele....prednison je asi na všechno ne?????
matyáš ho měl na té pohotovosti a pak ještě jeden na doma....
9. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahojky holky, jdu k vam zas nakouknout... :wink:
koukam se rozjizdi dalsi kolecko, krasa, hodne stesticka :wink:
a pred KETikem se jde na kontr. ultrazvuk cca 12DC, jukne se sliznice, obcas chtej aby byl folik, pry je to lepsi, a kdyz je perinka v poradku, tak se domluvi rozmrazeni a zavedeni snehurek :wink: kdyz neco neni v poradku, tak dalsi cyklus se treba podpori perinka, nebo da neco na ovulku... :wink:
moje snehurka uz spinka, byly jsme malicko marodni, pomalu se chystame slavit, uz mam naplanovaneho dortika, potahova hmota je uz doma, barvicky nan taky... uz se tesim az se do nej pustim... :dizzy_face: jinak zoubek porad jeden, ale druhy je na spadnuti, nej se proziznout, uz prosvita, chodime uz pres mesic... prdelka je smisek, je to zlaticko... :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Soniiiiiiiiii ahojík.......ráda tě vidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Díky za info o KETU......
Tak hlavně,že už je malá v pořádku....a zdravá,však musí být fit na oslavu :grinning:
9. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
jj do oslavicky to doladime... :wink:
v sobotu to sice bylo desny, ale uz zas radi jak cerna ruka... uz je ve svem zivlu :grinning:
9. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Však my taky byli na pohotovosti.....ale už je celkem dobře :wink:
9. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.