• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
jj ja vim :wink: no ono je nejdulezitejsi aby prdolky byly zdrave... :wink:
9. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jasan....to máš pravdu Soni
9. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Čau holky,
tak my jsem byly dneska na plavču, byloto bezva, jen Káťa se mě držela jak klíště kolem krku :grinning:
soni, jsem ráda, že ses zase ukázala :wink:
piku, jak je dneska, co Matyášek?
rio, vy budete slavit už tenhle víkend? My až ten další... Už pomalu vymýšlím co udělám za dort, teda budu dělat dva jak jsem psala, ale ten jeden bude jednoduchej, jen jablka a piškoty :slight_smile: , ten druhej chci zas potáhnout a asi udělám nějaký zvířátka. jen aby je Kačenka poznala :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahojík...
Aquil...v noci kašle,přes den už lepší....o moc lepší :grinning:
10. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=73886
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=71154
tohle se budu snazit vytvorit :dizzy_face: a uz se na to mooooc tesim :dizzy_face:
a tahle krava je proste luxusni, dokonala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale tu bych teda ani nahodou neumela :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=74143
piku fajn, ze je vam lip, i kdyz tohle se vraci :unamused:
10. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Soni..tak to jsi šikulka teda
10. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
piku to jeste nevim :grinning: :grinning: ale budu se snazit :grinning:
10. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
ty jo všechny dorty jsou krásný
aquilko jo budeme slavit v neděli a příští víkend jedeme právě k mojí mamce do Zlína ještě slavit oni nepřijedou teď
10. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
dala jsem do alba dvě fotky, jedna je můj výtvor ten nepečený dort na dětskou oslavu, není to nic moc - ta výzdova, ale je to první výtvor no :sweat_smile:
11. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Rio...náhodou super :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
pikus díky já jsem to zdobila rychle za Vojtíškovi asistence, visel mi pořád za nohu :grinning:
11. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
no ale moc se vám to povedlo :slight_smile: náhodou :wink:
11. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
rio, dort vypadá super, máš výtvarnej talent. A byl dobrej, chutnal dětem? Já jsem si včera našla návod jak vymodelovat pejska, tak to zkusím, doufám, že to K pozná :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
tak mini oslava byla fajn, sice nakonec nepřišla ta kamarádka s dvojčátkama, protože je nemocná, ale stačilo to, dala jsem pár fotek do alba
dort Vojtíškovi vůbec nechutnal, ale holkám celkem jo a hlavně mainkám chutnal moc :grinning:
11. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Rio....no nechutnal...nevadí,hlavně,že si to užil...
My jdeme 1.4.sem
http://www.jindrakrobova.cz/index.html
už se těším :grinning:
11. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
rio, to nevadí, hlavně, že se povedla oslava a maminkám chutnalo :wink: :grinning:
pikusko, to budete mít krásnou památku, jsem zvědavá :slight_smile:
My se dneska jedeme mrknout na veletrh pro dítě a taky chceme koupit Káti botičky na ven na jaro. doma už chodí jak čamrda :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky....
Aquil,už se těším na focení.....
botky taky pořeším,když třeba jedem na palvčo,už mu nemám co dát na nohy.....
12. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Holky....dala jsem do alba jednu starou fotečku Matese :slight_smile: ......stáhla jsem je až ted z telefonu
12. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
pukus Ty jo takový prcík :grinning:
holky Vojta normálně začal kousat, ale jako drsně, už pár dní ale myslela jsem že to je nechtěně, ale dnes mě normálně kousl do vnitřní strany ruky tak že jsem zařvala - se pěkně lekl...ale co s tím? Ve školce jsem měla pár dětí co kousaly ostatní děti,nerada bych aby to zůstalo i Vojtíkovi :unamused: nemáte nějakou radu?
12. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojík holky....
dnes jsem vyrazila do ikei,mamka hlídala....
Rio,říká se že právě nahlas zařvat a nebo taky kousnout...ne moc,ale aby to pocítil....
13. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme byli v pátek na tom dětském veletrhu. No ještěže jsme měli lístka zadara, neměli tam nic moc, spíš pro mimi - kočárky, postýlky, výbavičky atd. Koupili jsme Káti ovečku Shaun, zástěrku a dětské koření :grinning: Pak jsme ještě jeli pro botky, tak máme essi, měli v tom obchodě zrovna akci na vybrané botičky 50% slevy, takže paráda. máme jarní boty za 330,- a sandálky na doma za 200,- Rio, vy už botky myslím máte psalas? No kdyžtak ti dávám tip, je to fakt super kup!!!
No a včera jsme byli celý den u tchánů, pak jsme ještě jeli k tetě a babičce, tak jsem dneska ráda, že nikam nejedem a odfrknem si v klidu doma.
rio, s tím kousáním nevím. no asi bych rozhodně dost důrazně dávala najevo, že je to něco špatného a že se mi to nelíbí. Ale nevím, jestli zakřičet a zkusit trochu taky kousnout, těžko říct co pomůže... Káťa se teď naučila dělat malá malá :slight_smile: A jak nás hladí, tak to je teda něco... :grinning:
rio, co oslava?
pikusko, to je někdy bezva takhle v klidu někam vyrazit na nákupy. to si člověk dřív vůbec neuvědomoval, že? :grinning:
14. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojík....
aquil,botky super kup,taky pojedeme koupit,ale jen aby měl něco na nohách třeba v autě v sedačce.jinak ještě bude bez bot....
A jooo nákupy super,ale stejně se mi stýskalo :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
rio tak budu držet palečky na další konzultac :slight_smile:

aquilko my jdeme 30.3. se dohodnout co a jak dal a na konci března jdem ei zažadat o tu adopci ono to trva cca až 3 roky,takže chceme co nejdřívzažadat a ten rok papírování budeme zkoušet ještě ketík a pak máme poslední pokus IVF to máme vždycky tak na rok,tak snad se to povede a žadost budeme moct stahnout .
14. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Milenko....nebo budete mít najednou doma prcky 2 :grinning:
15. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
pikusko, to je jasný, že i když jsme pryč, tak stejně furt přemýšlíme, co asi dělá, jak se má... :grinning: :grinning: :grinning:
Milenko, já stejně věřím, že se vám to nakonec podaří :wink:
Kde máme tak dlouho gami, pořád v Plzni?
a co rio, co oslava???
15. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holky oslava se včera vydařila, v albu je pár fotek, zítra má m. dovolenou a budeme se věnovat Vojtíškovi celý den - což děláme i jindy ale zítra prostě max. jinak z dárků mu udělal největší radost xylofon a magnetky na lednici
holky řeším takovou situaci : Vojta byl zvyklý od půl roku v pohodě sám usínat v postýlce, dostal mlíko, pohlazení a pusinku, položili jsme ho, on si chvilku povídal a usnul...ale poslední 4 večery po položení pravidelně hysterický řev, nakoneč jsme ho uspávali v náručí, ale dnes jsem si řekla že prostě nechci aby to sklouzlo k tomu, že ho tak budeme pořád uspávat a on to na nás zkoušet, tak jsem ho nevzala, šla jsem tam po 5-10 minutách, dala dudlkí, položila, usnula asi za 20 minut nakonec...tak nevím, jestli mám mít výčitky že jsem ho nechala brečet, nebo být prostě důsledná a nebrávat ho, aby pochopil, že si to nevyřve :sweat_smile:
co myslíte vy?
aquilko napiš kde jsi koupila ty botky prosím
15. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj,jen rychle,jdu žehlit...
Rio,určitě to děláš dobře...i když výčitky z pláče budou,to znám....
a určo to je jen období a bude zase spinkat hezky
15. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Vojtíšku a Kačenko krásný narozeniny!!!!! :wink: Hlavně zdravíčko, štěstí a lásky co jen unesete :slight_smile:
Ahojky všem.... :slight_smile: včera jsme se vrátili z Plzně tak se pak ozvu ted m Verča nenechá :grinning:
16. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Holky ahoooj!!! :slight_smile:
gami, děkujeme mockrát :wink: I my přejeme Vojtíškovi všechno nej nej nej, ať je pořád usměvavý chlapeček a ať má vedle sebe milující rodiče jako doposud :slight_smile: A samozřejmě moc přejeme sestřičku :wink: :slight_smile:
Jinak botičky jsme koupili v Essi na Merhautové, teď mě mrzí, že jsme třeba nevzali ještě jedny ve větší velikosti...
Já myslím, že děláš rio dobře, třeba je to jen chvilkové a přejde to, vydržela bych, ale chápu, že je to psychicky hodně náročné.
gami, jak bylo v Plzni?
Stejně, nějak mi to nedochází, že už je to rok... :confused: :grinning:
16. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
ahojky holky,
oslavencum vse nejlepsi, at jsou i dalsi roky tak krasne jak ten prvni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je hruza jak to leti :sweat_smile:
16. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.