• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,

vše nej nej nej k prvním narozeninám Kačence a Vojtíškovi!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Občas na vás mrknu,ale nestíhám reagovat,je to šrumec. :grinning:
16. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky.....
přeji taky osvavencům vše nej nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavně zdravíčko....štěstí a lásku.....
strašně to uteklo co...
16. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Holky, děkujeme moc :slight_smile:
esterko, dvojkám dodatečně taky všechno NEJ, myslím, že u vás už bude jen líp. Děti si spolu pohrajou a nebude to takovej záhul, co? :wink: :grinning:
My jsme byly dopo ve cvičení, dneska jsme otiskávaly nožičku a ručičku, tak bude mít Káťa památku na první rok :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
holky díky za přání
Kačence přejeme taky všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky, spokojené bříško a aby krásně rostla a dělala radost jako doposud
jo a dnes jsme byli u dr. a přesně v roce 78 cm a 9400 g :slight_smile: ( jsem myslela, že je teda větší, mě přijde hroně dlouhý :grinning: )
16. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Rio...tak Mates na půl roce vážil víc :grinning:
jsem nějaká naměkko,že se ten rok tak blíží.....
16. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky.. :slight_smile:
Aquil v plzni bylo samozřejmě super!!!!! Prostě relax....
Včera jsme byli u toho fotáka a byl to celkem boj. Verča nechtěla, brečela no hrůza.... Nakonec tedy něco nafotili, ale asi všude bude jako bubák... Tak jsem na to zvědavá... Fotky budu mít i na CD tak pak ukážu...
Mě dneska bolí hlava jak střep, ani prášek napomohl tak jen doufám, že na mě něco neleze, protože tohle fakt neznám...
Rio Vojtíek má takové ideální míry :slight_smile: my jdeme až příští týden a já myslím, že budeme vážit víc...
Esterko super, že jsi se ukázala, celkem si umím představit jakej máte šrumec, mě stačí tenhle jeden všudybýlek a je to mazec... :grinning: Tak se mějte moc hezky a určitě se nám zase ozvi :wink:
17. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Gamik...mě bolela hlava včera,musela jsem si vzít brufík....ale já to měla asi k MS :unamused:
17. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Verunce všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, aby byla pořád tak šikovná jako doposud a dělala všem kolem radost :dizzy_face:
17. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Verunce taky vše nej nej,usměvavou a pohodovou rodinu a mnoho zdravíčka :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
děkujeme tety :sweat_smile: :wink:
17. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
já noc dobrý, protože ráno mě nechal m. spát do 9 má odpolední....ale pěkně jsem se lekla teda, m. dal Vojtu po 8 spát - vstával v 6 a byl protivný, kolem té 9 začal brečet a zvedal se v postýlce tak jsem na něho koukla a celou pusu od krve, strašně jsem se lekla, nebylo poznat odkud teče, naštěstí se ukázalo, že z nosu, což sice taky je blbé, ale horší by to bylo z jinama, tak jsem ho umyla, krev naštěstí brzy přestala téct, ale byla od ní postýlky, Vojta i já, chudáček....snad už to bude dobrý, nevím co tak najednou, možná se mu fakt rozjede ta rýma
17. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Rio určitě to nic nebude :wink:
u nás noc úplně nádherná. Jsem včera byla hotová, usnula jsem asi v půl 10 ani nevím jak a ve 4 jsem se vzbudila a šla jsem koukat jestli Verča dýchá, normálně se totiž budí už kolem 1... v 5 jsem jí ve spaní vrazila flašku a spinkali jsme do půl 8... taková noc by se mi líbila :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Piku ted jsem zkoukla tu fotečku :grinning: pěkná :grinning:
17. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Gami, vše nejlepší Verunce k narozeninám,hodně zdravíčka a štěstíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aguil, no nevím,zatím si dvojky spolu moc nehrajou,spíš se fackujou a koušou. :sweat_smile: :grinning:

Rio,to nic určitě nebude,možná prasklá žilka. Ale člověk se vyděsí,co?
17. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak především Verunce naší neposedce všechno nej nej nej k prvním narozeninám!!! Ať je tak šikovná jako doposud a dělá rodičům jen radost!!! :slight_smile:
rio, no to by mě teda taky vyděsilo. Káťa si jednou takhle narazila pusu a zrovna se jí klubal zub, no taky jí teklo krve, že jsem myslela, že si ten zub vyrazila, naštěstí dobrý...To jsou vždycky situace na infarkt...
Ty fotky gami dobrý :grinning: kamoška mi říkala, že byla taky takhle s malou u fotografa a ta celou dobu jen ne ne ne, ne ne ne, tak nemají ani jednu fotku :grinning:
ester, no jsou to správní sourozenci :grinning:
My jsme byly v plavání, dneska všechno bezva a s úsměvem. Honem si jdu dát kafčo, dokud je klid :wink:
17. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
holky moc děkujeme!!! :wink:
esterko dvojky jsou nádherný :dizzy_face: zkoukla jsem foto...
Aquil Verča normálně nebrečí a tam řvala jak tur :grinning:
17. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Tak já taky v 5 vrazila flašku,vypil jí,zahodila řádil :grinning: takže spánek do 5ti se nám opět vrací....a to už dal i do 7mi
17. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Piku no potěš :confused: to by mě omyli... :grinning:
17. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
gamik....no dnes jsem byla docela fit hned poránu :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
tak já nejsem fit ani v 9 :wink:
17. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
No v 9 bych nebyla pak už zase já......to šel Mates zase spát....a já už byla probraná
uvidíme jak to bude,až přetočí čas.
17. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
ty brdo holky mě Verča usnula před hodinou a pořád chrní.... :confused: tak ta dneska půjde spát o půlnoci :unamused:
17. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Vojta chrní taky a už do rána, holky na něho asi zase něco leze :frowning2: :frowning2: celý den protivný, furt by spal, jíst nechce, ach jo, mě z toho fakt už klepne :frowning2: navíc máme jet v sobotu do Zlína k mamce, od vánoc jsme tam nebyli, tak nevím jak to dopadne, mají pro něho objednaný dost krtečka, dost drahý, ach jo :frowning2:
17. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
teda rio, snad to nic nebude...No Káťa taky dneska jaksi kýchala, tak taky doufám. Na víkend taky máme oslavu :confounded:
17. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky to snad ne... už toho bylo dost :fearful:
My jdeme v sobotu zase na maškarní a oslavu uděláme v neděli.... ještě musím upéct nějaký ten dort...
17. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
čau holky tak nás šoupli jinam, snad se najdeme :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
zítra jedeme do Zlína, tak tam budeme taky slavit - Vojtíška, maku, ségru a dvě neteře, mamka měla narozky v únoru, ségra a jedna neteř na konci března a druhá na začátku února tak jim vezeme dárky všem
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky... tedy to je divočina... ještě, že to mám v oblíbených jinak bych nás asi nenašla...
My jdeme zítra zase na maškarní... jo a manža začíná stavět :slight_smile: baráček tedy :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky... tedy to je divočina... ještě, že to mám v oblíbených jinak bych nás asi nenašla...
My jdeme zítra zase na maškarní... jo a manža začíná stavět :slight_smile: baráček tedy :grinning: :grinning:
tak to se mi povedlo :grinning: tak tady máte děvčátka každá jeden vzkaz :grinning:
19. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Čau holky, tak jsem nás pracně našla, ale jako nechápu!!!!!!!!!!!!! proč jsme v tématech nedobrovolná bezdětnost, když všechny co sem chodíme děti máme. Jak se tady trochu zorientuju, tak asi napíšu adminům.
Jinak my dneska taky slavíme, včera jsem dodělala dort a sebekriticky musím uznat, že se mi fakt povedl :grinning: Ještě musím udělat nějaké pohoštění a trochu tady uklidit. Tak hezkou sobotu!!! :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.