• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojky... tak koukám nikde nikdo :confused:
My včera zase byli na maškarním, ale tentokrát se to Verče moc nelíbilo, hráli tm špatnou muziku, ona ty dětský písně moc nemusí... nojo bude to prostě rockerka :grinning: To když jí pustíme tak je spokojená :slight_smile:
Oslavu jsme nějak nedělali jen jsme si dali kafe a dort a Verču jsem vyfotila. Ještě z toho nemá rozum tak až příští rok jí uděláme oslavičku... třeba s balonkama :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Gami, já tu jsem :slight_smile: Nám se včera oslava celkem povedla, dort všem chutnal, udělali jsme taky pár fotek, akorát Káťa dostala rýmu, tak byla pak docela protivná. V noci jsme dvakrát kapali a odsávali, no je pěkně zřízená... Ani ven dneska nepůjdem :confounded: Tak Verunce se nelíbí dětský písničky, jo??? :grinning: A co Koláře, toho má ráda? :grinning: :wink:
21. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Holky, tak jsem psala do diskuze o novém koníkovi, že se mi nelíbí zařazení v Nedobrovolná bezdětnost, tak nás přesunou do Volných diskuzí. :unamused: :confounded:
Stejně mi připadá, že diskuze, co tady za něco stály se všechny přesouvají postupně do soukromých skupin. Teda na jedné straně to fakt chápu, že je tady hodně šmíráků a spoustě holek se staly nějaké nepříjemnosti, ale zase na druhou stranu, taky jsem ráda někdy nakoukla někam jinam a dozvěděla se třeba i spoustu zajímavých info. No nic, to jen tak na okraj :grinning:
21. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Aquil Koláře jsme nezkoušeli :grinning: tedy vy s tou rýmou, neměli jste toho už dost??? Počasí pitomí :unamused:
Jinak s tím šmírování.... když jdu na veřejnou diskuzi tak s tím musím počítat to je jasný, ale ono je šmírovat a šmírovat... Taky jsem občas někam jukla, ale abych někomu dělala nějaký zle a do někoho se navážela??? To by mě ani ve snu nenapadlo a myslím, že kdo má tohle zapotřebí tak má problémy sám se sebou jinak si to nedokážu vysvětlit..... :wink:
21. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
gami, tak to je chyba, třeba by to Verča na "Ještě, že tě lásko mám" rozbalila :grinning: :grinning:
Jo holky, ještě mi psala adminka, že by bylo vhodné naše téma přejmenovat aby to nebylo pro nově příchozí zavádějící, napsala jsem jí, že sama o tom rozhodovat nebudu, tak se prosím vyjádřete. Mně je to celkem jedno jak se budeme jmenovat.
21. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
ha tak jsem vás našla hurááááááááá :grinning:
my ve Zlíně docela dobrý, Vojta dostal další dort - přidám pak fotky, taky jsme byli poprvé na písku a klouzačce a Vojta byl strašně šťastný, už aby uměl i chodit, takhle všude lozil a stoupal
21. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
přidala jsem fotky
21. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky holky...¨
Rio krásný fotky :slight_smile:
A jinak s tím názvem, co třeba něco jako, že se chystáme na 2 IVF nebo na druhé mimčo nebo něco takového??? jen to nějak zformulovat...
22. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
tak třeba maminky z IVF květen -červen 2009? nebo něco jako těšíme se na druhé miminko, ale nevím jak tam dát to že jsme z IVF????
22. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
holky tady je ještě video z toho prvního maškarního :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=eKds3B7CGsU
22. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj kočky,tak jsem vás našla. :slight_smile:

Rio,moc hezký fotky,Vojtíšek je fešák. :slight_smile: Taky si říkám,už aby dvojky chodili,sice to bude mazec,když půjde každý na jinou stranu,ale aspon budou moc být pořádně na zahradě.

Aguil,jak bojujete s rýmou?

Gami,to se mi líbí že Verča nemusí dětské písně. :grinning: U nás taky jede nejvíc rock,dneska Kájina trsala na Led Zepelin. :grinning:
Po kom to dítě je??? :grinning:
22. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj Esterko :grinning: Verča zrovna včera večer nemohla usnout tak jsme jí pustili takovej super bigbítek na který tady chodíme a při druhý písničce byla tuhá :slight_smile: taky nevím po kom to dítě může být :grinning:
22. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Esterko ráda Tě vidím a díky za pochvalu Vojtíška
Na to chození se těším moc, dnes jsme byli na hřišti, já ho nechávám klidně lozit - má zateplené tepláky tak ho to netlačí a nestudí, ale až bude chodit, bude to lepší
Gamik Verunka je šikulka, krásná Karkulka a super že tak chodíte na kulturní akce :grinning:
22. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
holky na lezení je zase dobrý, že neupadnou :sweat_smile: Jestli budou stejný torpéda jako Verča, která se snažila hnedka utíkat tak to bude pádů :grinning: Když jsme měli jít na to focení tak jsem se jen modlila, aby jsme tam nešli s nějakou modřinou a že jich pořád máme :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
no tak uz vim, proc jsem vas nemohla najit :angry:
tenhle novy kun je uchylny a nelibi se mi :angry:
a uprimne chapu vsechny co jsou v soukromich diskusich :angry: kdyz jsou tady ubozaci co bez smirovani nemuzou zit :angry:
no ale veseleji, konecne slunicko, teplicko, nadhera :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme zarýmení až hrůza. Dneska v noci spala Káťa s náma, byli jsme každou chvilku vzhůru, já jsem taky zasoplená jak blázen, no nevím, jestli Káťa takovou rýmu někdy měla. Má úplně i nemocný oči, ale teplotu neměla, tak jsem byly i venku, líp se jí dýchalo, no fakt masakr. I když jsem jí nos prošplíchla Sterimarem a prokapala Olynthem, tak prd efekt :confounded:
rio, super fotky, taky vám sem zkusím jednu hodit :wink:
gami, bezva video, jak jinak :grinning:
Jo a k tomu názvu, já myslím, že tam asi snad už ani nemusí být IVF, těžko už se k nám někdo jiný přidá, tak si to můžem pojmenovat jak budeme chtít...
soni, je fakt, že šmíráků je tady plno... Tak co holky, nepůjdem taky do soukromí??? :grinning: :wink:
22. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Aquilko na tý fotce vypadá Kačenka hrozně veliká :confused: Krásnej dort... :wink: já ho taky zkusila udělat, ale byla to taková splácanina, že příště ho asi určitě koupím :grinning:
Se soukromým souhlasím!!!! :wink:
22. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
gamik tak tu soukromou skupinu založ, alespoň za námi bude moct chodit sonica, ale nezapomeň tam dát i holky které už nechodí, kdyby někdy chtěli nakouknout - a napiš sem jak se jmenujeme jo?
my dnešní nic krize, Vojta od 3 vlastně nespal, usnul teda kolem 6 asi na 20 minut a hotovo, on nejdřív v ty 3 brečel, tak dostal mlíko, dali jsme ho do postýlky a on pořád vykládal, pak zase brečel, pak sebou mlátil v postýlce, vstával, no pořád dokola až skoro do těch 6, jsem úplně vyřízená a m. musel vstávat v 5 do práce chudák, nevím co ten Vojta blbne furt
aquilko tak co rýma? já pořád čekám, jestli se nic nerozjede, na tu operaci musí být zdravý tak kdyby se rozjelo hned, ještě by se stihl uzdravit, pořád kýchá, občas mu trošku teče z nosu a pak zase nic tak nevím
23. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Čau holky, tak u nás pořád nastejno, rýma jak blázen :frowning2:
Já tu skupinu klidně založím, co? :wink:
23. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Rio,koukám taky noc na dvě věci. U nás se nespí od pěti hodin!!! :angry:

Aguil,krásná fotka a dort super ,to musela být dobrota. :slight_smile:

Gami,Kuba je taky samá modřina,vypadá jak týranej chlapeček. :sweat_smile:

Se soukromkou souhlas. :wink:
23. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Holky, tak já pohledám i starší členy a písnu nás sem všechny abych na někoho nezapomněla, jo?
23. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/zlaticka-z-1-ivf-kveten-cerven-2008/
tak jsem to skusila, snad to bude funguvat :wink:
koho jsem zapomela dat do seznamu at mi prosim pisne IP :wink: napravim :wink:
jo a nejlepsi dat si to do oblibenych :wink:
23. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
soni, tak to bylo těsně, už jsem to chtěla zakládat... Já jsem našla tyhle členy, tak pokud tam někdo chybí, tak ho tam ještě doplň, jo? Jinak já se loučím s touhle krásnou diskuzí a odcházím soukromničit, těším se tam na všechny.... :wink:
lucijda, gamik, rioko, esterka610, sonica, pikusa, leny2, angel01, aquila
23. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
@pikusa posílám první a druhou zprávu od kapříka:
v 8:11 tak si mě tu nechají. sice nemají místo, ale zjistili, ze by nemeli místo nikdy, protože mě neobjednali.takže mě zachránily "moje mutace". jen mě prijmou holt na porodní sál a pak mě budou čenžovat. držte palce!"
další zpráva od kapříka ze 13:01: "tak po druhé tabletě se to rozjelo. rodím! asi umřu, jak jste to mohly vydržet auuuu!"

promiň, že píšu se zpožděním, ale omylem jsem první zprávu poslala někomu jinému.
15. črc 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.