• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojky holky..........
tak jsme si dneska přivezli kočárek...a vyhrál Peg Perego GT3....korbička šedobílá a sporták jsme zvolili červený a autosedajdu taky.Tak se kochám,dokud ho nedáme k našim....
No a pak Ikea,tak nějaký osušky a deku.....................
Tak ted ještě nějakou komodku a přivézt postýlku a je to.
21. led 2009 v 19:27  • Odpověz
Teda holky, tady je dneska pěkně mrtvo... :frowning2:
Pikusko, tak jste dobře pořídili, to je fajn. No já už jsem psala kvůli tomu našemu kočárku a dodací lhůtě, odpověď žádná, tak tam asi budu muset zavolat...
Jinak dneska odpo jsem byla na přednášce o kojení-super, moc zajímavých informací :wink:
21. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahojda ja se jenom ted vratila dom ale uz jsem v pelisku.
21. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
no holkyyyyy :angry:
tady je to nejaka flakarna... :grinning:
kdepak se vsechny toulate? kupujete vybavicky? :grinning:
22. led 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky, tak jsem nás zase vyhrabala až někde dole. . .
piku tak fotku do albíčka ať se můžeme taky pokochat :wink:
22. led 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi dneska došlo povlečení do postýlky-nádhera :slight_smile: Hodila jsemho do alba :wink:
22. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
aquilko to povlečení je krásny, to se to bude prckovi spinkat :wink:
22. led 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
tak teď mi psala kamarádka, je asi v 16tt a byla na genetickým ultrazvuku a řekli jí že je to kluk ale že je ochrnutej :cry: je to strašný, vůbec se z toho nemůžu vzpamatovat. . .zítra jde na potrat :cry: :cry:
22. led 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
angel tak to je mi moc líto, to musí být pro ni těžké :frowning2:
já nenakupuji, vlastně už skoro všechno máme, jen o víkendu ještě koupíme nějakou komodu kterou budeme mít i jako přebalovák, zatím jsme nic vhodného nenašli, tak snad budeme mít víc štěstí
jinak se mi to hrozně vleče, celé dny jsem sama - teda tchýně a tchán nademnou,ale jsem raši když neotravují. Manžel dodělává zakázku a chodí domů kolem 19 večer, takže fakt je to šílené, každý den stejný...zítra začínám 32 tt, jsem sťastná, že to s Vojtíkem táhneme dál, myslím že vydržíme ještě pár týdnů a budeme za vodou - teda snad
22. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
Angel,teda to je smutný.....................
A povlečení super :slight_smile:
Rio,neboj,za chvíli budete 2 :grinning:
Jdu dát kočík do alba :wink:
22. led 2009 v 15:09  • Odpověz
pikus moc pěkné, ty naše miminka se teda budou mít až budou drandit v těch krásných kočárcích - já na ten náš furt koukám a už se nemůžu dočkat až vyjedu s Vojtíškem na procházku :slight_smile:
22. led 2009 v 15:29  • Odpověz
holky no krasne vecicky... :dizzy_face:
angel to si ani neumim predstavit... muset vubec o necem takovem uvazovat, to je strasne... :cry:
22. led 2009 v 15:39  • Odpověz
angel, to je teda hrozný... :frowning2: Úplně mi z toho přeběhl mráz po zádech.
rio, to se nedivím, že se ti to vleče, furt sama doma, to je fakt nahouby :slight_smile:
pikusko moc hezkej kočárek, proč jste vybrali jinou barvu hlubokýho a sporťáku? To by mě nenapadlo, ale náhodou je to fakt dobrej nápad...Já se právě pořád nemůžu rozhodnout, jestli modrej nebo červenej...Mám je oba v albu.
22. led 2009 v 15:39  • Odpověz
taky si to vůbec nedokážu představit :frowning2:
piku kočárek super :wink:
aquil ten červenej je hezčí :wink:
rio to nejhorší máte s Vojtíškem za sebou a teď už to uteče :wink:
22. led 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
Dneska mě hrozně nepříjemně bolí podbříšek úplně dole a třísla, od rána se to zhoršilo a to jen ležím, nevím co se zase děje...mám strach, aby mi nezačal porod a hlavně abych to fakt poznala
22. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Aquilko,tím,že víme,že je to kluk,tak asi proto....nechtěla jsem červený hned odmala...je to taková jasně červená.Ale pak jsem jí chtěla aspon na ten sporták.Tak jsme to nakombinovali :slight_smile:
Rio,jejda,tak snad to nic není,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
22. led 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
ahoj holky, jsem tu zase zpět. Trošku se nám to zkomplikovalo, ale už jsem z nemocnice doma a ležink na dlooouho. Jdu si vás dočíst co je tady nového :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

angel ...ty joo tak to je fáákt smutný.. :frowning2: nedokážu si to ani představit....

rio ,tak snad to nebude nic špatného a nebo porod.. drž se

to já se dneska dozvěděla ,že ta jedna kolegyně co je na mateřské,tak je znovu těhulka :dizzy_face:
22. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
Luci----------nějak jsem asi mimo..........co se stalo???
22. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ahoj Piku v sobotu jsem jela do FN, v noci měl manžel neklidný spaní a já dostala pěstí ránu přímo do bříška. V nemocnici zjistili, že se zkracuje hrdlo( ráno mě hodně bolelo bříško, tak jsem raději jela). Pak se z náběrů zjistilo že mám zánět, a nakonec že jsem anemická. Uf a dneska jsem tak louho ležela na zádech že mě boleli jako čert.
22. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
Luci,jsem asi pako,ale co je anemicka?
Jo já mám zase streptokoka,,,,,,,,,,,,,,,,ach jo :unamused:
22. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Chudokrevná, eď jsem se dočetla šílenosti o spaní na zádech jééé, mě se spí na zádech úplně nejlíp a vyčetla jsem že tím mimi utlačuju kyslík :sweat_smile: Piku poříd něco viď?
22. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
luci to te jako prastil? Holka hlavne opatrne... Ja se vratila z vecere,byla uzasna...jidlo bajecne a hezky jsme si pokecali.
22. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
Aha..........no já teda už jen na boku,jinak nemůžu.
Jo pořád něco............ach jo že,k tomu mám dnes náladu na zabití...
jdu raději spát,pa pa :slight_smile:
22. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
luci spatna zadech klidne muzes,jestli ti to nic nedela.jde o to ze je tam velka tepna a ta se nekdy skripne mezi mimi a tvoji pater a tim se neprokrvuje vse jak ma.ale vrchni mam rikala ze to poznas,protoze by ti zustalo hrozne zle.tak klidek ja taky spinkam i na zadech.
22. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Soni tak tak a přímá trefa do bříška- prvně jsem zažila co je to dráždivá děloha.Bříško dělalo bejkule když mi tam dávali šneky na ozvičky :unamused: soni a co jsi si dala dobrého, já v nemocici trpěla, strava 16x denně tam nepřicházela v úvahu :sweat_smile: Piku jakto, že špatná náladička?Milu chlapi jsou občas pardon za ten výraz - pěkný vemena.Angel máš překrásný pupíik :grinning: a mslím, že kočárek snad dobrý když vydržel ty manželovo šílenosti a prodavačka byla klidná :sweat_smile: aquil ty už to míš opravdu za pár :slight_smile:
23. led 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Piku kočárek je moc hezkej, já na něj koukala na prodejně přesně na ten sporták v červené barvě :slight_smile: Měli ho na Smíchově na růžku.
23. led 2009 v 08:29  • Odpověz
luci já jsem taky chudokrevná, ale to je v těhu každá druhá a železo na to pomůže
pikus a toho streptokoka jsem měla taky, ale to je prý taky častý a hodně těhulek o tom ani neví až do toho 36 tt kdy se dělají stěry, ale mimi to neublíží, jen se musí před porodem dát antibiotika
s tím spaním jsem toho přečetla a slyšela už tolik, ale nakonec nejvíc všude bylo, že máš spát jak s cítíš dobře, pokud by se miminku špatně leželo nebo dýchalo, poznáš to protože nebude dobře ani Tobě a změníš polohu, takže pokud se cítíš na zádech ok tak to neřeš, já teda střídám boky protože na zádech Vojta hodně kope a mele se a nemůžu tak spát
23. led 2009 v 09:18  • Odpověz
Já bych to Luci viděla stejně jako holky s tím spaním. I nám to tak říkali v kurzu-pokud to nevadí, tak klidně spát na zádech až do konce. Mně to vadí třeba ve cvičení, když ležím úplně na rovno, když mám v posteli polštář, tak ne :wink: Hlavně abys už byla jinak OK.
A co ty rio, už je to dneska lepší?
23. led 2009 v 09:40  • Odpověz
no lepší to je, včera to bolelo fakt hodně, bála jsem se abych nezačala rodit - mimochodem se i bojím, abych to poznala, někdy voda nepraskne nejdřív ale začnou bolesti a co já vím který jsou ty pravy....ale dnes je to lepší, břicho pobolívá, ale je to klidnější, tak snad se ještě Vojta udrží, chtělo by to ještě 5 týdnů abych měla ukončený 36 tt, to už bych byla úplně v klidu. Dnes jsem začala 32 tt. Jsem zvědavá, kolik Vojta váží, to se dozvím v úterý na tom UTZ, doufám že pěkně přibírá, přijde mi, že musí být malý, pořád je někde v podbříšku pod pupík, nechápu jak se tam vejde :unamused: :slight_smile:
23. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.