• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
No nám říkali v kurzu, že poslíčky od porodních bolestí odlišíme. Zaprvé poslíčci jsou hodně nepravidelně tzn. třeba jednou za 15 min, pak třeba 2x po 5min., pak zas půl hodiny nic apod. Kdežto porodní bolesti jsou + - pár minut pravidelně. Pak máme vlézt do sprchy nebo do teplé vany, pokud se uleví, jsou to poslíčci, pokud se rozjedou, jsou to porodní bolesti. Tak neboj rio, určitě Vojtík ještě nějakou dobu vydrží.
23. led 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Rio, jestli Tě můžu uklidnit, tak jsem ležela na pokoji s holčinou kt. je v 29tt a před 14 dny dostala inj. na rozvinutí plic( tu máš v sobě myslím taky) a na posledním UZ měl chlaoeček plíce plně rozvinuté, takže kdyby náhodou bude mít jen nižžší porodní váhu, ale jinak vše o.k. Tak na to mysli a nenervuj se :wink:
23. led 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Rio,neboj,Vojtík u tebe ještě vydrží :slight_smile:
A s těma poslíčkama a bolestma....,no přesně,jsem zvědavá,jak to poznám :unamused:
23. led 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Piku četla jsem že máš streptokoka, právě jsem si volala na výsledky kultivace a mám ho taky :angry: Otevřem si zoo :grinning:
23. led 2009 v 10:56  • Odpověz
jak jsem řekla, toho streptokoka má hodně těhule aniž by o tom vědělo :wink:
23. led 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem dnes uplna ostuda, vzbudila jsem se az o pul desate... :sweat_smile: a tak nejak grogy porad... :sweat_smile:
luci jenom doufam ze te prastil ze spanku a ne schvalne... :angry: :sweat_smile: no hlavne ze to dobre dopadlo...
ja mela vcera masikovou smes s klobaskou a zeleninou a byly jsem v te restosce uz po druhe a musim rict skvele vari, fakt skvele... jo a mela jsem k tomu bramboracky... no prezrala jsem se teda dokonale, ale uzila si to i spolecnost... byl to hezky vecer... :sweat_smile:
no jeste se vratim k spani, ja porad usinam na brisku, proste jinak neusnu... ale kdyz se to prckovi nelibi tak to da patricne najevo... takze je jedno jak spis, mimi si samo rekne takhle jo, takhle nee ... :wink:
rio jen se jeste drzte pohromade... :wink:
23. led 2009 v 11:21  • Odpověz
RIo,já vylezla v 10 :slight_smile:
Luci,teda taky jo????Já si tam ted k dr.jedu pro recept,ted jsem tam volala.
23. led 2009 v 11:24  • Odpověz
holky kolik jste zatím přibraly? já jenom 4 kg a pořád si říkám z čeho ten Vojta roste, ale asi bere ze starých zásob :slight_smile:
23. led 2009 v 11:41  • Odpověz
rio jsem lepsi ja nic... :sweat_smile: no ale zatim nam to asi nevadi, roste pry jak ma, tak snad je vse v poradku.. :sweat_smile:
23. led 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Jo tak to já jsem s přibíráním ostuda mám 8kg nahoře :sweat_smile: Piku taky, ale řešit se to bude až po 30tt.
23. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
soni nic? tak to je teda mazec...no hlavně že mimčo prospívá, ale je to zvláštní
23. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem ostuda největší, já jsem vstávala až v 11.15h a to jen proto že mi zvonil telefon :sweat_smile: jinak já mám nahoře už skoro 7kg,ale vše mi to jde jen do bříška, takže si nestěžuju :slight_smile:
23. led 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel šikulka :grinning:
23. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
no tak teď sem byla se Sárou venku(se psem) a zase tam pěkně mrzne a to musím k mamce a pak na poštu, přišel mi balík s věcma na prcka co jsem vyhrála v aukci, už se na ně těším :grinning:
23. led 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé, tak to je balíkový týden mě včera přišlo lehátko,kolotoč, zavinka a krémík :slight_smile:
23. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
No aspoň nějaký spestření :wink: jéé a tenhle kolotoč i lehátko chceme taky :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ty médvídci vypadají super :slight_smile: Ani jsme to nerozbalovali.Ale vypadá to hezky :slight_smile:
23. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
rio no nic divneho vzhledem k tomu co mi manzel provadi to neni,ale ja mela pred tim nahore 12kilo dik stimulaci takze zasoby nastesti byly.no a dr.me kvuli tomu vic hlida...no ale zatim je to v poradku.ale nikdy bych neverila ze tehotenstvim a porodem zhubnu... :sweat_smile:
23. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Holky, kde jste kdo?
23. led 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak jsem zase tady.............byla jsem si pro recept,pak ve městě a ted jsem pekla štrůdly....4šišky.
Jo nechápu teda,jak nemůžete přibírat :confused: mě to teda jde...samo :grinning:
23. led 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Piku mě taky, právě jsem zbodla obr krajíc chleba s paštikou a cibulí mňam, malá ale evidentně není tak spokojená jako já :sweat_smile: ale já jsem si fakt pochutnala :slight_smile: Štrůdlíček taky není špatnej nápad :grinning:
23. led 2009 v 17:25  • Odpověz
Luci,však je výbornej :grinning: já si pro sebe udělala tvarohovej
23. led 2009 v 17:32  • Odpověz
piku no u me se neni co divit... ja to mam jak redukcni dietu odkdy prisel ten blbecek s rozvodem... to slo dolu jedna dve a ted kdyz uz se mi povede to srovnat na vychozi vahu tak me pokazde tak rozhodi, ze pak zase nejim, nespim... :frowning2: :angry: :angry:
piku taky jsem premyslela jestli tahany strudl jablickovo--makovy, nebo tiramisinku a vyhralo nakonec tiramisu... :sweat_smile:
23. led 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Holky děláte mi chutě :slight_smile:
23. led 2009 v 17:46  • Odpověz
luci tak hura do peceni... :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Bych ráda, ale ležím poctivě, takže lezu akorát tak na wc a do ledničky :sweat_smile:
23. led 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky!!! To je na vraždu vás číst jaké dobroty si dopřáváte!!! To já se svejma kneckebrotama se můžu jít picnout. Ale aspoň jsem si udělala k večeři pomazánku :wink: Já mám nahoře taky 4kg a myslím, že už nepřiberu. Ale mimi si rozhodně má z čeho brát, tak jsem vlastně ráda :slight_smile:
23. led 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Aquil jen 4?Ostudo :grinning:
23. led 2009 v 17:56  • Odpověz
No měla jsem 6, ale 2kg už jsem zhubla co držím tu dietu kvůli cukrovce. No teď vše pro mimi a po šestinedělí si doufám budu moci zase dát nějakou sladkost :wink:
23. led 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Tak to ju, pak si to vynahradíš :grinning:
23. led 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.