• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky,
tak mám kontrolu za sebou, všechno v pořádku, jen mám v děloze ještě trochu tekutiny, ale ta se prý vstřebá. Dr. zkoumal všechny ty naše výsledky za celý rok a říkal, že genetika v našem případě není nutná, trombofilní mutace taky vyloučil, tak mi vzali krev na imunologické faktory, ale jaké všechny nevím, to si nepamatuju. Výsledky budou někdy po novém roce, to se mám objednat 14. den cyklu na UTZ a dál se domluvíme. Takže zítra nástup do rachoty.

Tak se všichni opatrujte, teď se tu budu vyskytovat asi míň, ale budu se snažit aspoň každý den nakouknout.
10. pro 2008 ve 14:56  • Odpověz
luci ciperka? ani ne :grinning: ted jsem sedela dve hodky u orechu a mam dost, boli me zada... :grinning:
ale na griliasky uz je, ale zamicham to az zitra... dnes uz se pujdu podivat jenom na elisku na koupani, dam si s nima cajik, nebo svaracka a nic delat nebudu... :grinning:
10. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
autor
Tak to já sjem po odpo spinkání zase zasedla ke compu a jdu pokračovat v tej pitomosti :angry:
10. pro 2008 v 17:56  • Odpověz
luci vzdyt si holka sikovna, ty to zmaknes, levou zadni... :wink:
10. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
No nevim, nevim měla jsem na to fůru času, ale spinkání bylo silnější než já a teď mám tu hrůzu zvládnout cca za týden.... mě to točí.
10. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holčičky,
tak Matyášek má vymalovaný pokojíček,ale neutrál,do oranžova.Zítra jedeme pro koberec,tak uvažuju o světle modrém..........no jsem zvědavá,co vybereme.
Jinak jsem nějaká unavená a mimís asi taky.....asi spí :slight_smile:
Leny,imuno,to je dobře.....a hlavně,že jsi v pořádku :slight_smile:
Soni,tak jdeš na 3D jak jsi chtěla,to je dobře a manžovi nic nedávej,at si trhne :angry:
10. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
pikus to bude krásný pokojíček, já bych taky jednou chtěla vymalovat Vojtíškovi na oranžovo nebo nažluto, to jsou teplé barvy a líbí se mi...ale tady mít pokojík nebude, neměl by kde, tak až budeme mít něco svého :slight_smile:
cvičení včera dobrý, i když nás tam bylo dost - 8 ale příjemně jsem se protáhla a uvolnila.Pak jsem byla ještě u zubaře a taky dobrý, odstranila mi vložku a dala blombu, snad bude do konce těhotenství klid, pak mě čeká rtg protože mám asi něco pod korunkou, ale teď to nebudeme řešit, když to nebolí...mám hrozně fajn zubařku i sestřičku
jinak dnes se chystám péct vínové cukroví a taky šohaje a končím, už mám 4 druhy a to stačí, něco ještě dostaneme od tchýne
11. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem se pustila do pečení, tak mám 4 druhy, ještě udělám vosí hnízda a taky končím. Plnit budu až příští týden. Mám tady haldu prádla na žehlení, taky už to tady vyloženě řve po úklidu...Nevím jak jsem to dělala když jsem chodila do práce, připadám si pomalá jak želva...
My zatím pokojík pro mimi neřešíme, bude s náma v ložnici a pak časem se do něčeho pustíme. Teď hlavně musím vyčlenit prostor na věci pro mrňouska, už toho pomalu začíná přibývat.
11. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
luci zvladnes... ja vsechno nejlepe na posledni chvili... :grinning: :grinning: :grinning:
piku rozhodne mu ho zabalim pod stromecek, jen at si breci uz ted... :angry:
oranzovy pokojicek, no krasa,... ja bych ale volila zelenej koberecek... ale uvidis co vyberete, pak nam vyfot... :wink:
no ja zamichala ted na grilasky, cekam az to malicko vystydne abych tam mohla hodit maslo a naplnit oblatky...
pak uz jenom osi ulky a medove rezy, mnam mnam, ty jsou proste luxusni... :grinning:
no a ja pokojicek ani resit nemuzu, stejne, naco a proc kdyz nevim kde pak budeme... to se doresi az pak... :sweat_smile:
11. pro 2008 v 10:47  • Odpověz
soni jak se dělají medové řezy, hoď sem prosím recept :wink:
11. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
rio ja to prepisu a pak to sem hodim... jenom mi dej chvilku... ale je to opravdu luxusni, chutna nam to vsem vic nez medovnik... :grinning: :grinning: :grinning: jenom obcas u nich nadavam, ale to uz beru jakoze to k tomu patri... :grinning:
holky ja uz se tak strasne tesim na to pondeli.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 12:20  • Odpověz
ted hledam adresy abych mohla poslat pohledy... a nejak nevim kam jsem ten zapisnicek dala... :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
já adresy na pohledech mám ale ještě tam musím napsat to přání :slight_smile:
11. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
Medove rezy:
Testo:
80g Hery
160g krystaloveho cukru
2 vejce
2 lzyce medu
1lzycka sody bicarbony
250g polohrube mouky
250 hladke mouky
mleta skorice a hrebicek)

Plnka:
1/2l mleka
1 pytlik pudingoveho prasku
250g mouckoveho cukru
250 masla
2 lzyce rumu

Cokoladova poleva

Postup:

V kotliku nad parou do zhoustnuti michat cukr, margarin, vajicka, dem, sodu bikarbonu a skorice a hrebicky (cca 15-20min.) Pak dukladne vmichat polohrubou mouku a na desce pak jeste teple smichat s hladkou moukou.
Testo rozdelime na 4 stejne dily, a postupne je vyvalime na rovnomerne platy. a umeceme na vymastenem pomoucenem plechu.

Z mleka a pud. prasku uvarime husty puding. Maslo vymichame s cukrem a pak to zapracujeme do vystydleho pudingu. pridame rum. Kremem plnime platy. Doporucuji jeden plat jeste potrit kyselejsi, nejlepe ribizovou marmeladou. vrchni plat potreme cokoladovou polevou. Nechame min. pres noc odpocinout, aby platy zmekli. pak nakrajime.

:wink:
11. pro 2008 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koberec vyhrál světle modrý :slight_smile: tak ted ještě tu skříň a je to :slight_smile:
No my ložnici ted nemáme.Bydlíme sice ve 3+1,ale pokojíček mají Pepovy holky,miminko k nim stejně nedám,a ani potom,prostě bude mít svůj pokojíček,tak už od mala,zatím tam budu spát i já,koupíme tam jednu válendu a Pepa bude v obýváku.No a časem se to pak zase pořeší.
11. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
piku ty jsi ale sikula... ja z vas jeste zacnu jancit ze nic nemam ... :grinning: :grinning: :grinning:
porad jenom prohlizim prebalovaky s vanickou, asi budu muset poridit tuhle variantu hlavne na zacatek, kvuli pitome koupelne... :confounded:
11. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
No takové věci já ale taky nemám.......jen se dal do kupy zatím pokoj.....
11. pro 2008 v 16:05  • Odpověz
piku ja si rekla ze to hrotit nebudu, jeste kocarek, postylka, tenhle prebalovak a pak se uvidi jak bude v dubnu, tak dokoupim zavinovacku a par zimnich vecicek, nebo si na tu chvilku pujcim od sousedky a je to... proste nac zbytecne utracet... :sweat_smile:
11. pro 2008 v 16:10  • Odpověz
Jo my postýlku,přebalovák,ten na té komodě,aby bylo ještě místečko na věci a kočárek a zbytek taky až pak :slight_smile:
11. pro 2008 v 16:17  • Odpověz
Jéé a ted jsem četla,že Borhyová už porodila a má kluka..............
11. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
son díky za recept, možná ho zkusím
tak to my máme z větších věcí jen postýlku, ale jinak máme oblečky bych řekla dostatečné množství, taky máme autosedačku, ale tu máme od kamarádky a pak zavinovačky, povlečení a podobně máme taky. Ale musíme ještě koupit přebalovák, kočárek nechávám na únor a ještě taky chůvičky musíme koupit a podobně, ještě toho je dost, nevím kde na to vezmeme :slight_smile:
11. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
Jo je to nápor na peněženku :unamused:
Oblečky taky nemám všechny a pak ještě plíny a vše kolem hygieny,ale pro to zajedeme tady za hranice do Německa.
11. pro 2008 v 16:38  • Odpověz
jo tak plíny nemáme taky, ale máme do zásoby nějaké papírové a látkové budeme používat jen občas a spíš ma blinkání a tak, takže jich nebude potřeba tolik. No a hygienu chci koupit až v březnu, na to je čas
11. pro 2008 v 16:44  • Odpověz
Látkové jsem ted nějaké dostala od kamarádky,jinak jsem taky pro jednorázovky všema deseti :grinning:
Já když na to pak takhle myslím,tak je toho tolik,že si snad musím udělat seznam :grinning:
11. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
tak to ja si predevcirem objednala latkove, klasiku, chci je urcite skusit, kdyz to pujde, tak budu rada, kdyz ne, tak proste presedlame na jednorazovky... :sweat_smile:
11. pro 2008 v 17:11  • Odpověz
Tak jsem zase tady,byla jsem popřát mamce k svátečku :slight_smile:
Soni,já mám takhle pořád kopy prádla,tak to je moje pohodlnost :grinning: jednorázovky
11. pro 2008 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám první den v práci za sebou, mám tam kupy spisů, takže jsem se nezastavila za celý den.

Medové řezy jsou výborné, mám skoro stejný recept, jenom tam dávám o jednu lžíci medu víc a do krému dávám prosáté kafe a je to fakt výborný. :dizzy_face: Doporučuji. Tak jste mě naladili, že si je snad o víkendu upeču, mám v plánu dělat medovník pro tchýni k svátku, ale možná to vyhrajou řezy.

Jinak z mé zkušenosti s plínkami, tak já jsem ty látkové používala opravdu jen minimálně, kvůli nožičkám, když musel mít dvě, nebo na ty ostatní potřeby.
11. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky,

luci gratuluju k holčičce :grinning:
leny je dobře že jsi v pořádku a budeš moc do dalšího boje :slight_smile:

my už jsme přestěhovaný, ještě nám zbývá dát dohromady ložnice a je hotovo, dnes jsem už dokonce začala i píct :slight_smile: jinak mimísek už od Mikuláše kope jako o život, mám hroznou radost, aspoň vím, že je v pořádku a jsem klidnější a už ho cítí i manža :grinning:

pro dnešek se s vámi zase loučím, jdu do vany a hned po ordinaci do postele, jsem uplně vyřízená. . .
11. pro 2008 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Angel,tak si hezky odpočiň a super,že prcek o sobě dává vědět :slight_smile: můj je dnes nějaká líný,skoro o něm nevím :unamused:
11. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
tak já dnes upekla ještě vínové cukroví, perníčky - mají prý být měkké za dva dny, tak jsem zvědavá a ještě jsem dělala šohaje. Pak mám ještě rohlíčky, linecké, to tatrankové a oříškové a tím končím. Ještě dostaneme od tchýně úly a pracky, stejně to ani nesníme
11. pro 2008 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.