• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Jo asi začnu držet dietu.................
ne kdepak,až porodím,tak to teprve shodím :slight_smile:
Soni,tvou "dietu"chápu
23. led 2009 v 18:46  • Odpověz
no tak holky tady se nic nedeje... :confounded:
no ja pridam k te moji diete zas dve kila dolu... :angry: :frowning2: :frowning2:
ten kreten si sem dovede normalne v klidku tu k...., i s coklem, ten se tady vycije, oni si dali cajik, nechali tady bordel, auto jsem si musela pujcit nasilim abych si dojela alespon pro vodu, pry si ji muzu vozit busem... cele baliky, v pohode... v patek do poradny mi ho nepujci... pocitac s mymi osobnimi udaji mi nedoveze abych si je stahla, takze zitra volam advokata a podam na nej zalobu ze mi ukradl moje osobni udaje a veci... :angry:
25. led 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Ježíš Soni co je to za kreteéna :angry: :astonished: bych je normálně vyrazila a žádnej čajík, max. bych mu vylila vařicí vodu do rozkroku. Si ten blbec neuvědomuje, že jsi těhotná či co?!!!!!!!!!!!!!!!!
25. led 2009 v 10:27  • Odpověz
luci no ono mu jeste reknes at si vystoupi ta ku... abych si dojela pro vodu ze uz mam rozdelany posledni balik, tak si s ni v klidu vystoupi a postavi si z te vody na caj, ale auto mi nepujci... tak jsem vzala starou kartu a sedla do auta, a to mi vyhrozovala ze tam na rotvajlera ze me kousne, tak jsem ji rekla, ze otviram dvere a poustim ji na ulici, je mi to jedno a jestli me kousne tak policajti a veterina jsou za rohem...
jo a je to ta jeho kolegyne jak jsem si myslela... on mi ji chtel jeste jako by se nechumelilo predstavovat, tak jsem rekla ze na nejakou chudinu zvedava nejsem...
no do rana uz jsem nespala, mam v sobe tri prasky od te doby... nejim nespim dve kila dolu v pohode... jenom nevim jak vydrzim do terminu, jestli vubec... :angry:
25. led 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Soni hlavní je prcek, ale tohle bych mu opravdu nedarovala. Tetelit se s ní u vás doma co si o sobě myslí, že je pán tvorstva??Bych mu provedla něco hroznýho. Já nemám slov. Keště Ti bude vyhrožovat pesem, fakt nevím co na to říct. :astonished: :confounded: :angry:
25. led 2009 v 10:37  • Odpověz
luci na to nejde rict nic, jsem rikala ze ma jedno stesti ze me nekousla jinak by byla uz uspana... fakt obyc. devka... chudina jak se patri... :angry:
25. led 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Mě fascinuje, že si neuvědomuje co tím způsobuje, jak ba se jí líbilo v Tvé situaci. Sakra vždyť Ty s chlapem se kterým ona spí čekáš dítě!!!Blbec hledal blbce, takže Soni až budeš mít tohle šílené za sebou budeš mít svatý pokoj. Ale chce to opravdu velikou dávku trpělivosti :confused:
25. led 2009 v 10:46  • Odpověz
co si muze uvedomovat??? kdyby si to uvedomovala tak nevyjede po zenatem chlapovi ktery ceka dite z umeleho oplodneni, ona spise nema cim premyslet, je to mlade stena, blbe jak pantofla... :angry: no ale firma alespon usetri na sluzebkach, kdyz pojednou nekam spolu tak jim staci jeden pokoj, :angry:
25. led 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Soni, no každopádně s takovýmhle chlapem člověk moc štěsrí nenadělá a je možná dobře, že se to stalo teď než když si na něj prcek zvyknul. A myslím si že to jednou dopadne tak, že bude hodně litovat a prosit Tě o odpuštění.
25. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Soni,teda kretén a pinda se našli...............
Hele vše prober s právníkem,on ti poradí.............................
Teda ale že boží mlejny melou je jasný,neboj taky na něj dojde
25. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
Soni, teda to je fakt děs... :angry: :angry: :angry: Ten dacan si dovolí ještě přitáhnout tu fuchtli. Proč to jako dělá???? A že jí to není ani trochu blbý, to svědčí o tom, jací jsou to oba ubožáci. Tobě by bylo asi nejlíp daleko od nich v nějakém vlastním bydlení, ale to vím, že teď není možné...No fakt se co nejdřív poraď s právníkem, jestli by se na čas nedalo udělat nějaké opatření-třeba vyměnit zámky nebo co já vím, ať jsi trochu v klidu. Tohle tobě ani mimi rozhodně neprospívá... :frowning2: :angry:
25. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Aquil, žto ani není možný jak Ti tam ty týdny lítají :grinning: Co kočárek? Ny jsme ho onjednali a fakt cross country káraa :grinning:
25. led 2009 v 15:11  • Odpověz
Luci,však tobě to taky skáče :slight_smile:
a kočárek nám pak koukej vyfotit :slight_smile:
25. led 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Piku fotit asi nebudu, bude u tchánojc, já ho vůbec neuvidím, ještě jsem je v krámu požádala aby ty bedny zabalili do folie, hygiena u nich na bodu mrazu a nerada bych aby si tam kočka a pes udělali z káry toaletu nebo pelech. Jen doufám, že budou mít dost rozumu a nebudou ho rzbalovat oni :angry:
25. led 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Holky já ležim v pelechu a čučum do blba-prima zábava :rolling_eyes:
25. led 2009 v 16:16  • Odpověz
No týdny fakt lítají, teď jedna má známá porodila o 3 týdny dřív, tak to už bych rodila ani ne za měsíc!!! :confused:
Kočárek zůstal výběr Icoo, teď jen definitivně vybrat tu barvu, příští týden to musíme definitivně rozhodnout. Teď jsem dožehlila, dodělala oběd na zítra-přijede mi dopo kamarádka-a jsem úplně K.O.
25. led 2009 v 16:18  • Odpověz
Luci tak to my dáme kočárek asi ke známejm, protože když jsem před tchýní nadhodila, že koupíme kočár, ale nebudeme ho mít doma, tak jsem si vyslechla proč ho budu kupovat dřív, že teď je všude plno kočárů a až se mimi narodí, tak to bohatě stačí atd. Tak jsem to vůbec nekomentovala a prostě si to udělám po svém a jim nic říkat ani nebudu.
25. led 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
My jsme objednali červenou :slight_smile: No kdyby záleželo na mě tak tam nepůjde ani náhodou, ale oni se přihlásili, že ho zaplatí, tak si manžel prosadil, že bude tam a já z toho vůbec radost nemám :unamused: Tchyně jsou kapitola sama pro sebe já jem si zase vyslechla že červená barvaje špatná atd...
25. led 2009 v 16:36  • Odpověz
Luci,nenech se rozhodit.........tvoje mimi a tvůj kočárek :slight_smile:
Já jsem ráda,že jsme ho doma složili,ted už vím,že návod byl ke staršímu typu a tak to bylo jinak.No dělat to až pak s prckem,asi jsem na bednu :slight_smile:
25. led 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Já raději až s prckem :sweat_smile: Z konkrétních důvodů :sweat_smile:
25. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak to já nejsem pověrčivá v ničem a kočárek mám doma, pokud se něco stane, určitě ne proto, že mám doma kočárek...ale věřím, že se nic nestane :slight_smile: moje kamarádky snad všechny měly kočárek doma před porodem a děti mají krásné a zdravé - stejně tak moje sestra co má 4 děti :wink:
26. led 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky,
já pověrčivá taky nejsem a klidně bych měla kočárek doma, ale manža pověrčivej je, takže kočárek zůstane v obchodě a pošlou nám ho až po porodu. Ale jednu výhodu to má, můžem si kdykoliv změnit barvu :grinning:
Jinak nám ten týden pěkně začal :frowning2: od rána se rozčiluju, uplnou náhodou jsme totiž dneska zjistili, ža manžovi k 31.12.2008 zrušili živnost ale nikdo se neobtěžoval aby mu to dal vědět :angry: no hrůza
26. led 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,tak u nás kočík usel pryč taky kvuli příteli,já bych ho doma klidně nechala :slight_smile:
26. led 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Holky já mám děsnou chuť na zelnej salát :sweat_smile: S křenem :dizzy_face:
26. led 2009 v 11:47  • Odpověz
Luci,u nás ho mají v obchodě....hned naproti,za chvíli tam jdu :wink:
26. led 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Tak to já si budu muset počkat na večer až manžel přiveze zelí, nebo meloun by taky nebyl špa :grinning:
26. led 2009 v 11:51  • Odpověz
TO TEDA :slight_smile:
Tak já jdu,aspon pro pečivo a něco k večeři....
26. led 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak to manžel pověrčivý není jenom tchýně si neodpustila poznámku že to jsme neměli :angry: ale je mi ukradená, ať si myslí co chce, to je její problém
meloun bych si dala taky, ale na ten si počkám do léta až bude sladký :slight_smile:
já jsem uvařila hrachovou polévku a chystám se ještě dělat palačinky, ale zatím nemám hlad, tak až to přijde
zítra jdu na ten UTZ, teda ještě že mě vezmou, do poradny jdu až za 14 dní, ta kontrola za 4 týdny je hrozně dlouhá, tak dlouho bych nevydržela, potřebuji zase uklidnit že je Vojta v pořádku
26. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
No ono ani tak nejde o ty pověry, ale že je manžel chtěl taky trochu zatáhnout do nějakých aktivit( volají si s manželem téměř denně).Rio Vojtík už je klik jako buk :slight_smile: Já koupila melouna v kauflandu a k mojemu údivu byl sladkej a výbornej ale měl je 3kg :rolling_eyes: Dala bych si ještě :dizzy_face:
26. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
luci doufám že je kluk jak buk, jak je pořád jenom v podbříšku mám pořád strach aby rostl jak má, prostě mi nejde na rozum jak se tam vejde pokud má tolik kolik má mít - 1800 až 2000 by měl vážit někdy teď, ale sand jo, uvidím zítra...já se nijak nevykrmuji, ale jím normálně a myslím že by měl mít všechno co potřebuje - ale pořád byl o týden větší a teď je najednou o týdne menší - sice se říká že do 14 dní je rozdíl v pohodě ale stejně mi to vrtá hlavou
26. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.