• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Rio ono je to uz od uz, u mého gyndaře je mimčo vždy o 1den mladší a v nemocnici na velkém uz je o 3dny starší,takž neboj bude to v poho :wink: no a že je v podbřiškz neva, má tam místa dost :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
Rio,stačí,když se jinak natočí a už je vše jinak..............neboj,je v pořádku :wink:
Já se zase těším na nektarinky a třešně............
26. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Jéé třešně, ty bych taky nutně potřebovala :grinning:
26. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
No ty já miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Máme na zahrádce strom jak hro, tak to tam asi zapustím kořeny :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
my třešně nemáme, tchán má na zahradě snad 10 stromů jablek které se nikdy nespotřebují, jen tam ty stromy zavazí při sekání trávy a podobně a trhat jablka musí samozřejmě manžel - a tchán to pak dá pálit...no až budeme mít svůj domek jednou, chci taky třešně a pak meruňky a broskev, mňam
26. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Rio škoda jablek byl by super moštík :slight_smile: my jablka na mošt musíme kupovat :unamused:
26. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
my máme moštu habaděj, momentálně plný obrovský mrazák, ale chuť na něho nějak není, první dva jsem vypila s chutí a teď už nějak chuť nemám
26. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Jů, já mošt zbožňuju naposledy sice zůstal celej v záchodě, ali i tak ho mám ráda. Možná proto, že ho nemáme tolik, pak by mi třeba taky lezl krkem.
26. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás zase pozdravit po dlouhé době, jak se máte? Ty týdny vám naskakují strašně rychle, to není ani možný, když si vezmu, že jsem mohla být jako RIo v 32 týdnu. Jinak mám dobré zprávy od kartářky, že mimi tak vidí a docela v brzké době a přirozenou cestou, tak uvidíme, jak se nám to podaří. :slight_smile:
26. led 2009 v 18:16  • Odpověz
jeee leny to je dobre. tak at ji to vyjde... ja chci taky ke kartarce, kde jsi byla?
26. led 2009 v 18:56  • Odpověz
V Ústí n. O., bezvadná holčina, zatím mi všechno vychází jak mi předpovídá, předpověděla mi v září, že budu do konce roku těhotná a to jsem byla, že budu mít problémy a to nastaly.
26. led 2009 v 19:14  • Odpověz
tak at ji to vyjde i ted, moc budu drzet pesticky... :wink:
no to ja mam daleko... skoda... :frowning2:
26. led 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojky holčiny japak se tu máte ? jdu vás dočíst :wink:
26. led 2009 v 19:48  • Odpověz
rio neboj Vojtíšek je jistě v pořádku neboooj a na zítřek tedy budu držet palečky :dizzy_face:
26. led 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky, teprve teď jsem se sem dostala, tak vás rychle dočítám. Měla jsem doma na návštěvě kamošku, pak jsem jela do cvíča a den je pryč... Ale bylo to fajn, kamarádka mi něco dovezla na mimi, dobře jsme pokecaly, ve cvíču taky dobrý... Včera jsme konečně začali s manžou vybírat jména, tak uvidíme...Celkem jsme se shodli, máme od každého asi 3 favority a já jedno velké dilema.
Jinak k těm kartářkám-byla jsem u jedné, která co řekla to se do puntíku splnilo...Poslední věc byla-a to mi řekla asi před 5 lety-že první mimi budu mít ve 33. Tenkrát se mi to zdálo jako děsně dlouhý čas, ale nakonec to tak fakt dopadlo, prostě nechápu... :wink: :slight_smile:
26. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem zpět od mudra. hrdlo se zase o kousek zkrátilo, takže klidový režim a příští týden se rozhodne jestli zpět do nemocnice nebo doma. Rio, kolik naměřili hrdlo Tobě, vím že jsi s tím taky měla potíž, možná už si to i pletu jinak dobré ránko teda skoro už poledne :slight_smile:
27. led 2009 v 10:51  • Odpověz
tak Vojtíšek je v pořádku, váží asi 1700 g což je prý úplně ok, všechno bylo dobrý, dnes tam byl nějaký doktor který nám vše krásně popsal, plodové vody je taky dost, čípek teda 18 mm ale dobrý, neotvírám se, jen říkal že pokud by mě bolelo břicho víc, mám si radši přijít poležet do nemocnice. No a jinak se taky snažil podívat na ty ručičky - jak jsem měla v tom 20 tt tu omezenou hybnost prstů, ale Vojtíšek je neukázal, měl je někde za hlavičkou, takže smůla. Ale doktor říkal, že s nima jen nemusel chtít hýbat, že si myslí že to nic nebude, tak má snad pravdu. A znovu nám potvrdil chlapečka - ten se fakt nestydí, pindíka nám ukáže vždycky v celé kráse :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se včera ukázala má těhudemence....připravila jsem si věci na cvíčo,dojedu tama koukám...nic nemám,já tu tašku nechala doma :grinning:
Luci,Rio,holky,at je vše jak má.....já jdu na KO příští týden,tak jsem zvědavá :unamused:
27. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
rio no parada, tak to je skvele ze je vse v poradku... :sweat_smile:
luci ty klid, a kdyby neco tak nozky pekne nahoru a na vse kasli... :wink:
piku ja taky dnes malem odesla bez veci na prevleceni... :sweat_smile: asi to budou erupce na slunicku... :grinning:
jinak dokoupila jsem latku na to povlecenicko, kdyz teda ma perinka a jeden polstar nestandartni rozmery... :sweat_smile: no alespon je pak muzu stridat... ted jsem jenom zvedava kdy mi zavolaji kvuli postylce... :sweat_smile: od te doby jak mi volali jestli to chci poslat na dvakrat nebo najednou, ze jim jeste neprisla ta matrace, tak to uz je pres tyden a porad nic... no uvidim, kdyz tak budu urgovat... :sweat_smile:
27. led 2009 v 17:08  • Odpověz
jo a ja jdu na kontrolu v patek, tak jsem zvedava jak se bude mudrc. tvarit na to ze jsem zas zhubla... :confounded: bojim aby bylo vse v poradku... :frowning2:
27. led 2009 v 17:09  • Odpověz
luci kolik máš to hrdlo Ty?
soni jsi šikovná, já šít neumím tak si musím všechno koupit..a neboj mimčo roste jak má, určitě je všechno v pořádku, ono toho zas tolik nepotřebuje ještě
27. led 2009 v 17:32  • Odpověz
Soni,když mimi bude prospívat,tak to asi nevadí.....vždyt někomu je špatně celé těhu a taky nepřibírá..........................a nebo ti dám nějaké to kilo :grinning:
27. led 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Rio 30mm, na 25tt je to prý málo. Soni neboj prcek je zdravý jako řípa. :slight_smile:
27. led 2009 v 18:21  • Odpověz
Jo a já zapoměla pozdravit Leny :unamused: ahoj a přijd častěji :wink:
27. led 2009 v 18:23  • Odpověz
Luci tak to buď v klidu já měla 20 mm ve 26 tt a říkali mě v nemocnici že normální je kolem 30 mm tak klídek, oni to doktoři rádi dramatizují - kamarádka to táhne s dvojčama od 25 tt s čípkem 15 mm a teď je 34+3 a ještě nerodí :wink:
27. led 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Ježíš Rio ani nevíš jak jsi mě povzbudila, malí má teprve 670g. Musíme ještě moc jíst a přibírat o sto šest. Ještě alespoň 7 týdnů musíme vydržet.
27. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Jo a teď mam zase depku jestli když jsem odpo spala jestli se mi pes neprošel po bříšku, ale říkám si že snad bych to poznala má 10,5kg :confused: Bych potřebovala mezi lidi, už se bojim i zvednout půlku 2,5kg melouna a jak pořád ležim a jsem doma sama tak moc přemýšlím.
27. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
Luci to jsme na tom podobně ale neboj mimčo vydrží, mě říkali dokonce dnes v nemocnici, že to ležení taky není tak potřeba, že to stejně předčasnému porodu nezabrání. Mám se chovat podle toho jak se cítím a to dělám - když je mi líp, něco trochu uklízím, když mě bolí břicho tak ležím. jen nechodím moc na procházky protože mě pak bolí břicho víc...
27. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Rio to jsme na tom obě stejně, dneska se cítím teda katastrofálně, bříško pobolívá. Myslí si ale že je to hodně záležitost psychyky, jsem rozhozená a to miminku nepomůže. Musím se nějak dát do kupy.
27. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.