• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
u myslím jsem zapomněla m, jsem pako. Dnes mě uháněl táta kdy že pojedeme nakupovat věcičky a já nebyla schopná mu odpovědět.
27. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Tak mam super příjemnej večer, jsem se manželovi opovážila říct že se štítím nechat kočárek u jeho rodičů. Jak to tam tak znám tak bude akorát tak pos... od kočky. Tak mě pěkně seřval co si to dovoluju a odešle-bezva.sakra začínám litovat že jsem souhlasila, aby ho zaplatili, kdyby jsme si koupili sami máme svatej pokoj. Tam je fakt hygiena na bodu mrazu :rolling_eyes:
27. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
Luci,no jo,jsou to jeho rodiče....ale zase toto by měl pochopit.Přála bych mu,aby musel drbat hovínko s kolečka.....ale tobě zase nepřeju pokakanej kočárek...............
27. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
proto jsme my nechtěli na kočár přispívat, tchýně by byla schopná nám ho chtít pak i vybrat :confounded: my jsme si koupili všechno sami a nemáme pocit že někomu za něco dlužíme a nikdo nám nemůže taky do ničeho kecat - pokud tchýně bude chtít, mám nějaké věci které nejsou nutné - třeba to lehátko ne přenosná postýlky, to nám klidně může koupit sama, není to pro nás nutnost
27. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
My máme taky vše za svoje......,teda až na Vánoční dárky....
Pepovu mámu vidím tak jednou za půl roku....a stačí :slight_smile:
27. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky holky,
včera už jsem se sem nedostala, ráno sem byla v poradně a pak u švagrový. V poradně všechno v pořádku, cukrovku naštěstí nemám a ultrazvuk prý až příště :frowning2:
Dnes se sem asi taky nedostanu, za chvilku přijde kamarádka s dětma, má 3holky tak tu bude veselo, nejmladší jsou 2měsíce tak už se těším :slight_smile:
28. led 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera jsme byli zase se trochu vzdělávat - péče o novorozence :wink: Celkem dost věcí, co jsem znala, ten minulý týden o kojení bylo víc netušených info :slight_smile: Dneska dělám pořádek ve skříních, vyklízím jednu pro mimi kam dáme regál se zasunovacíma šuplíkama. Teď jsem šla dát vařit oběd a budu pokračovat.
28. led 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Ahojky, koukám, že máte vesměs čiperné dny :slight_smile: aquil super nové info se vždy hodí :wink: Angel gatuluji ke kontrole. To mě už z těch UTZ běží hlava kolem. Dnes jsem volala na výsledky krve a pořád mám zvýšené leukocyty a přes to že beru už 10den atb.Jsem zvědavá co se mnou zase vymyslí :confounded: Jo lituju že jsme kývli na to koupení kočárku.
28. led 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky já čekám dnes samé návštěvy, za chvilku přijede jedna kamarádka - bývalá kolegyně, vrátila se před týdem z Nového Zélandu kde byla rok, a pak ještě pozděj přijedou další tři bývalé kolegyně, takže dnes bude dámská jízda, už se moc těším :slight_smile:
manžel je práci až do 22 hodin, jel dnes na odpoledne, ale je chudák nějaký nemocný, asi střevní viróza ,á pořád průjem a zvrací a taky má horečky ale do práce musel, protože má zítra odevzdat nějakou zakázku, tak mě ho bylo hrozně líto protože byl hotový :frowning2:
28. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem vás dočetla a jsem ráda,že samé relativně dobré zprávičky z kontrolky...

soni tobě budu taky držet palečky aby bylo vše OK

noooo příhodu s kočárkem ti vůbec nezívidím luci a taky by mi to bylo nemilé,ale asi bych to nějak řešila a to tak,že bych argumentama si prostě kočárek nechala třeba doma ale někde zabalenej a néé u rodičů,ale prostě tě chápu,že jsi to řekla na plnou pusu,taky bych to těžce nesla .........
28. led 2009 v 17:09  • Odpověz
Tak já byla na srazíku s holkama z Českolipska,taky se známe tady z netu a bylo to fajn :slight_smile:
28. led 2009 v 17:16  • Odpověz
Pikusko, tak dobře, že sis to užila :slight_smile:
Já mám razítko od praktické v průkajdě, naštěstí tam odpo nikdo nebyl, tak jsem ráda, že snad žádný bacil nezaútočí. Ještě musím vybrat nějakého dr. pro mimi a aspoň tam zavolat. No musím se poptat po známých aby to nebyl nějakej magor :wink: Zítra jedu k holičce, já se těšíííím!!!!
28. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dr.pro mimi se musí už před porodem,že...........??????
Jo holič,to já ráda :slight_smile:
28. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo jo, už před porodem. Jak budeš doma z porodnice, tak za tebou tak za 2 dny přijde a pak si tě s mimi bude zvát do poradny. Já taky holiče ráda, už potřebuju melír jak sůl a taky prostříhat...No na příště už se musím objednat nějak před porodem...Ale jak má člověk vědět, kdy to bude???!!! :wink: :confused: :astonished:
28. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jo tak musím k dr....máme tady 2,tak jednu přepadnu :grinning:
Já byla minulý týden,už jsem měla odrosty jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a taky jsem říkala,že ještě na konci března přijedu :grinning:
28. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
No já to musím naplánovat asi nějak na začátek března. Buď porodím sama dřív nebo mi to budou stejně kvůli cukrovce vyvolávat... :unamused:
Dneska jsem se naštvala kvůli kočárku, baba v jednom obchodě v Brně nám minule řekla, že ho budou mít do měsíce v nové verzi na prodejně a dneska se tam manžel stavoval a bylo mu řečeno, že ho budou mít až prodají tu starou verzi, což je kdoví kdy... :angry: Jinak je všude jen na objednávku a až do Prahy se mi cestovat nechce. Ach jo... Tak nevím jestli to risknout a objednat z internetu...
28. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
A co že sis to vybrala???
28. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
Icoo peak 4, mám ho v albu.
28. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ajo,už vím....no já bych raději viděla naživo........ale zase taková dálka,nenašla sis recenze a diskusi holek,co ho mají??
28. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
No našla a jsou vesměs samé pozitivní. Teda ne úplně na tuhle novou verzi, ta je na rok 2009, ale podvozek by měl být stejný i některé funkce. To jsem si zkoušela i na té staré verzi v obchodě, prodavačka nám ho složila, předvedla...Ale naštvalo mě to, fakt, taky jsem ho chtěla vidět naživo, hlavně tu barvu.
28. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
To věřím,já byla rozhodnutá,ale stejně jsem ho chtěla vidět naživo....hlavně barvu.
28. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
A lišila se hodně ta barva ve skutečnosti a na netu?
28. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ne u Peg Perega ne.....bylo to stejný...ve skutečnosti ještě všechny barvy hezčí :slight_smile:
Musím mazat.......................papapa
28. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak snad to tak bude i u Icoo :wink: Paaaa :slight_smile:
28. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Aquil my jsme objednávali přesně tenhle ICOO a líbil se nám, je to oprvdu teréní kára v hodně masivním provedení a vzhledem k tomu že v pohodě vydržel jak tam s ním manžel mlátil, tak si dovoluju usuzovat, že docela vydrží. A barvu jsem objednávala jen tak na blind na prodejně měli jen černou a tu jsem opravdu nechtěla. Ale jinak celkovej dojem z kočárku je moooc hjezkej :slight_smile: Jak s hlubokou korbičkou tak sporťák. Je jednoduše ovladatelný a dobře se s ním jezdí :wink:
28. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jéé luci tak to jsem ráda, že to píšeš. Taky nechci černou. Jakou barvu budete mít?
28. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Červenou :slight_smile:
29. led 2009 v 06:42  • Odpověz
Luci a jakou vám řekli dodací lhůtu? Mně odepsali, že podle zvolené barvy 1 týden-1 měsíc.
29. led 2009 v 08:35  • Odpověz
aquilo právě z toho důvodu jsme koupili jiný kočár než jsme původně plánovali, taky ho neměli nikde na prodejně a kdyby ho objednali,museli bysme si ho vzít a když jsem ho nemohla vyzkoušet, tak to jsem nechtěla riskovat....
prosím Tě a to jsi šla k té své doktorce až teď nebo se tam musí dvakrát za celé těhu a mít dvě razítka? Byla jsem tam totiž někdy na začítku těhu, tak jestli musím jít ještě jednou...a nevíš jak moc předem je potřeba domluvit tu dětskou doktorku? Já jsem chtěla Vojtu původně zaregistrovat tady kousek ve Křtinách, ale zjistila jsem, že ta doktorka tam je jen 2 x týdne a to ještě asi 2 hodiny za ten den, tak to sirkovat nebudu - kdyby Vojta onemocněl jiný den, nebudu shánět doktorku kdo ví kde...tak musím najít nějakou v Brně
29. led 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Aquil taky tak, týden je fůč, takže spíš ten měsíc. :slight_smile: Ale nabízeli mi že zjistí na skladě jestli by ho neměli hned, já říkala, že nechvátáme.
29. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.