• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
My ho teda taky už asi objednáme...Jiný nechci a v podstatě ho mám vyzkoušený, jde jen o tu barvu...
rio ke své dr. jsem šla poprvé v těhu, už jsem byla u zubaře, ale u praktické až včera, takže určitě stačí jedno razítko. Dětský dr. v podstatě záleží na tobě, jde o to se mu pak ozvat jak přijedeš z porodnice a on tě musí do dvou dnů navštívit. Tak je asi lepší, když si to člověk domluví chvilku před porodem, že by chtěl chodit zrovna tam a jestli bere nové pacienty atd.
29. led 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Aquil ono korbička je stejná jen tenhle má masivní nafukovací kola.
A menší košík dole. Manžel prohlásil něco ve smyslu super má to hliníky.Chlap.Dokonce je tam víc variant odpružení, aby to pérování bylo přiměřené velikosti miminka. A barvu jsem vybírala jen podle obrázku.Ta béžová co se mi líbila je skoro bílá, takže kočárek by za chvilku byl jako čert :sweat_smile:
29. led 2009 v 18:23  • Odpověz
Tu béžovou jsem právě kvůli tomu luci hned zavrhla. My se rozhodnem mezi modrou a červenou :wink: Kde jste ho nakonec objednali? Kdyžtak mi písni do IP :wink:
29. led 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Jo a ten můj už si doma nachystal kompresor jak bude nafukovat kola :rolling_eyes:
29. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Manželovi se taky hned líbil, až jsem byla překvapená, v podstatě jsem ho vybrala a byla jsem připravená na nějaké prostesty a ono nic... Tak asi je to fakt super kočárek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vás ani nedočetla....
Dnes jsewm nějaká znavená.........ráno jsem byla ve škole,pak jsem jela k zubaři-vše v pořádku :D pk přivezl přítek holky,šly jsme do města,pak jsem doma poklidila,uoekla buchtu a ted jsem nějak KO :?
Bolej mě nohy a už bych spala :slight_smile:
29. led 2009 v 19:17  • Odpověz
Pikusko to se nediv, bylas v jednom kole celej den. Tak si hoď nohy nahoru a relaxuj :wink:
29. led 2009 v 19:55  • Odpověz
jo jo jsem v posteli už :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky, kde jste dneska všechny????? :astonished: :confused: :fearful:
Já jsem uklidila ledničku a mrazák, zas mě to chytá ta uklízecí mánie :grinning: Uvařila jsem dva obědy, peru prádlo... No a teď vás jdu dočítat a tady nic :frowning2:
30. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Jejda aquil ty jsi čiperka :slight_smile: Až mě chytne hnízdící pud, si nedovadu představit jak budu vyvádět :sweat_smile:
30. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
No budeš luci magořit tak jak já :grinning: :grinning: :grinning: Příští týden mám v plánu začít s věcma pro mimi - praní, žehlení, chystání, tak na to se těším :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Já jsem přemýšlela, jak to s těma věcma vymyslím, když mě pořád straší předčasným porodem :rolling_eyes: ale už jsem manželovi oznámila, že vymalije ložnici, se na to moc netvářil ale nic jinýho mu nezbyde :grinning:
30. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak to já jsem si to právě už nachystala všechny věcičky, k vůli tomu strašení s předčasným porodem - mám vypráno a vyžehleno...no a abych nakonec nepřenášela. Jo a na té jiné diskuzi kam chodím máme další mimčo a dnes ještě možná přibude druhé
30. led 2009 v 18:26  • Odpověz
katusko,ted jsem to četla tam,kde jsi založila diskusi a moje těhu hormony my teda dávajo,bulím tady u toho moc.....ježiš,to snad ani není možný.
Hlavně že jsi tady mezi námi a máš mužíčka,co je tvoje opora a láska.Že se nestalo to nejhorší.
Tak ted ten jeden bojovník bude muset opravdu zabojovat.
30. led 2009 v 18:54  • Odpověz
katusko moc mě to mrzí co všechno se ti stalo a kolik bolesti a trápení máš za sebou. Anděl strážný stál při tobě a věděl, že na tomhle světě máš ještě kvůli spoustě věcí být... Čas všechno zahojí a ukáže cestu, kterou se máš dát. Teď mysli hlavně na sebe, drž se... :pensive:
30. led 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem sehnala temešváryho činidlo, uf...jdu vás dočíst :slight_smile:
30. led 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Katusko moc mě to mrzí, hlavně že budeš v pořádku, v mých očích jsi velký bojovník a máš můj obdiv. Držím pěsti ať se to dá co nejrychleji do kupy.
30. led 2009 v 19:10  • Odpověz
luci to je na tu plodovku? Pořád s tím máš problémy nebo jen tak preventivně abys to měla doma kdyby něco?
30. led 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
JJ, na plodovku. Mě k tomu hlavně vyburcovalo, když mě můj gyndař poslal na kliniku aby udělali test jestli neprotéká kvůli těm vysokým leukocytům. No a tam udělali uz že vody je dost a hotovo. Tak jsem si to zařídila po vlastní ose...
30. led 2009 v 19:30  • Odpověz
luci a už jsi to zkoušela?
30. led 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
JJ, pošťourala jsem si tam vatovou tyčinkou, pak jsem tam trochu kápla a barva se nemění...takž jsem zatím relativně klidná.
30. led 2009 v 19:49  • Odpověz
radši si tam nešťourej sama, dej si vložku a kdyby Ti něco uniklo tak kápni, ale jinak pokud to neuniká tak bych to být Tebou neřešila
30. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
luci taky bych to brala jako prevenci, že to mám doma a pokud neudeš mít vyloženě "mokrý" pocit, tak bych to nechala jak píše rio.
A kdepak máme sonicku? :fearful:
31. led 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Já to zkusila jen jak mi to přinesli, teď už to nechám být.soni se nám někam ztratila...
31. led 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dnes vstávala až v 10.zase jsem dospávala svou bezesnou noc a bolavý ruce :unamused:
No jo,Soninka,kdepak je???
31. led 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

to já stávala až teď....ale já byla na noční,tak proto :grinning:

a japak se vám daří maminy ?
31. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj zase,
byla jsem za babi v nemocici a vypadá už líp :slight_smile:
Milenko,ahoj holka naše :slight_smile: za sebe říkám,daří se dobře :grinning:
31. led 2009 v 16:34  • Odpověz
ahoj berusky moje.nestratila jsem se nikam,poctive si vas ctu ale nemam silu psat,nemam silu na nic...ten blbec mi taha tu k...do baraku jak se mu zlibi,odvazi veci,zrejme i kdyz se ta chudina vystatovala ze na rozdil odemne praci ma tak ale penize aby si koupili vlastni veci nemaj.porad ziju ve stresu a strachu kdy odvezou neco moje...v patek jsme byly na kontrole,prcek je sice zatim ok,ale mam 3kila pod vychozi vahou,naleha hodne dolu ale nastesti se neotviram,mam lezet a odpocivat,dostala jsem zadanku k psychiatricce protoze uz jsem hotova a mam vseho dost.budu si hledat podnajem,zazadam o vyzivne na sebe protoze je toho uz na me vazne moc.a nejdulezitejsi je prcek,zbytek budu resit az pak.
1. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
soninko, já jsem si říkala, že se určitě zas něco děje...To je fakt hovado chlap, vůbec nebere žádné ohledy, ani se mi to nechce komentovat...Opravdu nejlepší řešení by bylo se úplně odpoutat a někam zmizet. Ale jednoduché to rozhodně nebude. Určitě není špatný ani ten psychiatr, člověk někdy potřebuje odbornou pomoc a není proč to odmítat v takové situaci. Drž se sonicko...
1. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.