• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Sonicko zlatá, drž se nic jiného nezbývá. Jen Ti napíšu co se momentálně děje u nás v žádném případě to nebudu srovnávat, jen pro příklad že hovada chlapi fakt existují. Od pá je to u nás na osří nože, nespím, nejím atd. včera padla slova o rozvodu a jediné co mi na to manžel řekl, že mi vezme psa anásledně i malou...Když se mi udělali mžitky před očima a požádlala jsem ho aby se mnou takhle nemluvil, tak mi oznámi že jsem jen těhotná a ne nemocná. Celé to začalo tím, že se se svýma rodičema domluvil, že tu zrevidují barák, přijedou na celý víkend i s teletem agresivním psem vymalují ložnici( tchyně mi s radostí bude organizovat i moje osobní věci) a ostatní pokoje, no a oheň na střeše byl když jsem mu řekla jestli by mě o tom nechtěl alepoň informovat...Nevim jestli jsou erupce na slunci, ale přišla jsem si jako absolutní ho... jak se mnou mluvil. V pohodě si vyrazí na ples bavit se teď je v "práci "a co by to řešil...Dnes ráno jako že nic. Malá celou noc nespala v pupíku byla revoluce Soni ani nevíš jak Tě chápu je to děs, nejvíc mě tíží výčitky svědomí že tohle celé ubližuje miinku. Soni a ten tvůj by si zasloužil, aby ta kur... co ted má se vybarvila jako mrcha mrchoucí a dala mu co proto. Soni hlavně klídek... co to kecám to se nedá ať si to člověk říká jak chce. Pevný nervy holka naše, moc na Tebe myslím :slight_smile:
1. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
luci no vidim ze se taky nenudis.ale kdyby doslo na lamani chleba tak mu zadny soudce dite nesveri...a vlizt mi tchyne do osobnich veci tak by letela...luci s prckem a vetrnickem v brisku jsem na tom stejne,to ze ublizuje me ok,ale prckovi?!to mu neodpustim a muze zapomenout ze ma nejake dite.no s tou k...at si to uzije az zjisti co je zac tak bude pozde,jen at si ho necha.bozi mlyny melou pomalu ale jiste a na kazdou svini se nekde vari voda.a vidim ze ani u vas se nechape rozdil prirozene tehu a umele rizikove.no ja doufam ze se mi povede vystehovat co nejrychleji.luci kazdopadne pevne nervy.ja uz jsem se silama v koncich ale jeste par lidicek me drzi na vodou a ja dekuju ze je mam.drz se holka.
1. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Soninko,popros ty tvé blízké,jeestli nevědí o podnájmu,jdi jinam,toto ti za to nestojí....bez peněz nebudeš neboj,vyživné na sebe to vybojuj od kripla jednoho.Nedělá ti to tam dobře....
Co až ji tam přivede,až budeš trřeba kojit nebo uspávat mimi????
Ona musí bý kráva pitomá a jednou jimto dojde a to už ty se budeš jen smát :wink:
Luci a ten tvůj by taky zasloužil,není on trošku mamánek a velkej sobec????
1. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Soni stejně jsi u mě hrozně silnej člověk a bojuj zuby nechty až bude prcek na světě, tak Ti vleje do žil spustu nové energie a jestli kolem sebe máš lidi, ktří ochotně pomůžou díky za ně :slight_smile: A s tím bytem má Piku pravdu pryč odtamtud. Není to jednoduché období, ale já věřím, že bude líp :slight_smile: Noo a s tou mojí maminčinou prdelkou nevím co budu dělat.... je mi jedno co si dělá on, hlavně ať alespoň než se malá narodí neřve neponižuje atd...nejvíc mi záleží na tom aby holčička měla klidný bříško a byla zdravá. Ona je mým důvodem k tomu, abych tohle vše překousla a překonala ona je můj důvod žít....
1. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky,každá máte trable jiný,ale ted by jste měly být v klidu............pokud to chlap nepochopí,je sobec.
Luci,co kdyby si šla třeba k vašim na pár dní???Jak by to vzal???Musel by se postart o sebe sám a tak...
Soninko,ty se drž holka,pro miminko :slight_smile:

Jo Luci,než se malá narodí.....a co pak???Pak přece taky nemůže řvát a ponižovat!!!!!!
1. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
To je pravda luci, bylo mu dobrý mu dát asi drsnějším způsobem najevo, že tohle mu trpět nebudeš!!! To u nás je to jinak, spíš vylítnu a řvu já, manžel když je vytočenej tak zmlkne a to je pro mě hrozný...Naštěstí to není zas tak často.
Tak jsme byli na procházce a já kráva pitomá jsem se na chvilku pustila manžela a samozřejmě jsem sebou škrábla. Naštěstí ne nijak na břicho ani na záda, ale na kolena a ruce. Myslím, že mimi to ani nepocítilo jen já jsem se tak hrozně lekla až jsem se rozbrečela. Chudák manžel, ten byl z toho pohledu na mě pěkně vyděšenej...Sněžilo tady od rána a teď už to venku zase padá o 106...
1. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
Aqilko,pozor pozor.........držet se manži zuby nehty :grinning:
1. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Piku odjezd by mu nijak nevadill...Teď mám velikou obavu, už takhle se mi zkracuje čípek a čím jsem nervóznější tím víc mě bodá v podbřišku a píchá uvnitř v pochvě, tak mám strach abych to vydržela co nejdéle... nechci kvůli tomu předčasně porodit, takže se budu snažit být tak nějak v poho.Aquil já sebou taky málem řízla, naštěstí jsem to ustála s rozkročkou skoro na provat :sweat_smile: A že by jsi mimi něco udělala se opravdu nemusíš bát já když mě v nemocnici prohmatávali břicho, tak jsem na doktora vyštěkla že tam mimi drtí a že je saďour. Se zasmál a říkal kdybych věděla na jaký tlaky je mimi stavěný že bych tomu a ni nevěřila a ani on sám tomu dodnes nevěří :grinning:
1. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
Luci,tak mu prostě jasně řekni,že ty máš o mimi strach a velkej,jestli on ne,jeho věc ale tebe at nechá v klidu a v pohodě.
Holky,to mimi nic tak neohrozí,vždyt jen ty stahy,když jde ven....to musí být pro něj mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Jj o tom ten dr. taky mluvil že porod by normální člověk nepřežil a mimi na pohodu... :slight_smile:
1. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
Jasně holky, taky si to tak myslím. Břicho mě nebolí, mimi se hýbe normál, tak jsem v klidu. Teď jsem upekla grahamovej chlebík, tak to tady voní jak v pekárně :slight_smile:
1. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Jů aquil, nad domácí pekárnou jsem taky přemýšlela, musí to být mňamka :slight_smile: Tak mě připadá, že prcek se hýbe celý víkend non-stop že vůbec nespinká ať zvolim jakoukoliv polohu tak to není to ono :fearful:
1. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
Soninko,drže se a pevný nervíky... na mojí povahu bych jí nepustila vůbec přes prah,ona tam nemá co dělat,manžel bohužel ano...ale jak by sáhli na moje věci tak bych konala a nenechala bych si nic líbit,ale vím,že jsi se sílama v koncich.... neboj onose mu to blbcovi vrátí.... a s erupcema na slunci taky souhlasím...
luci taky to nemáš jednoduchý teda...
holky zlatý držte se a ať jsou mimi v klidu...je to někdy těžké,ale jste maminy a musíte bojovat-.....
1. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
luci já jsem dostala pekárnu letos k Vánocům a zatím maximální spokojenost :slight_smile:
Dneska se chystám zase do cvíča, zítra k zubařce, ve středu do poradny a vyřídit mateřskou, tak doufám, že ten sníh roztaje...
2. únor 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky, já jsem teda měla dnes blbý sen zase : zdálo se mi, že jsem porodila, císařákem, oni ale mimčo hned odnesli a přinesli ho až za delší dobu ale jen mi ho ukázali a ptali se - je to vaše miminko? a Já jsem jim říkala, jak to mám vědět, když mi ho po porodu neukázali. A říkala jsem jim, ať se podívají do papírů. A tam bylo jméno Venda a příjmení měl naše - byl to kluk. Tak jsem jim říkala, že takové jméno jsme ale nechtěli a oni se ptali jak se má teda jmenovat, jenže já jsem si nemohla vzpomenout. Tak jsem volala telefonem manželovi, jenže ten tam měl schránku že kdybych něco potřebovala, mám si poradit sama. Tak jsem volala ségře a ptala jsem se - nevíš jak se má Vojta jmenovat? A ona říkala, no vždyť to říkáš že Vojta. Tak jsem to řekla sestře a ona mě hned propustila domů, ale že Vojta tam zůstane a že můžu přijít na návštěvu za dva dny na hodinu. A za celou dobu jsem Vojtíška ani jednou neměla v náručí ani ho vlastně pořádně neviděla...to jsou fakt divné sny...
Soni mrzí mě ta Tvoje situace, bohužel Ti fakt nezbývá než se pokusit si něco najít, aby jsi měla od manžela klid a nemohl k TObě kdy se mu zachce - ale tu jeho novou bych teda do dveří nepustila, to je hrozná drzost
Luci tak snad krize brzy přejde, moc Ti to přeji. My se taky občas pohádáme,většinou k vůli jeho rodičům, on sice stojí při mě, ale postavit se nedokáže. Naštěstí nedokážeme být na sebe naštvaní dlouho, ale taky mě to vždycky mrzí a říkám se, že tím ubližujeme mimču. Na druhou stranu ale i to mimčo nemůže být uchráněno úplně před vším
konečně jsme koupili komodu kterou máme i jako stůl na přebalování, už máme fakt úplně všechno :slight_smile:
2. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se na vás podívat, celý víkend jsem ležela skočila na mě nějaká chřipka nebo co :frowning2:
Dneska od rána vysím na telefonu, manžovi měli poslat peníze za fakturu, my na ně čekáme jako na smilování a peníze nikde, prý je odeslali 23.1. a musím už je mít na účtu aole já je prostě nemám. . .od rána se jim snažím vysvětlit že mohli někde udělat chybu ať to prověřej ale to né :angry: :angry:

holky přeju vám pevný nervy a hlavně myslete na mimísky :wink:
aquil já mám pekárnu asi půl roku a jsem maximálně spokojená, peču chleba skoro obden, teď se mi zrovna peče francouzskej :slight_smile:
2. únor 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
angle tak ať se to s těma penězma rychle vyřeší, chápu jaké to je čekat na peníze a oni nikde
2. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky moje :lol:
tak v noci mě probudilo bolení v krku....ach jo.pepa ted udělal vývar,trošku to pomohlo....cucám halls,uvidíme.
Dnes je cvíčo a já chci jet :lol:
2. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jé pikusko, tak snad to nic nebude. Teď je těch chřipek sousta, hezky se kurýruj...
2. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Aquil,sna mě to nepoloží,ale já položím chřipku :angry: :grinning:
2. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky všem, jen jsem nakoukla jak se vám daří, koukám, že tak nějak bojujete at to s chlapama ( Soni drž se, je to fakt hrůza) nebo s chřipajznou.... My se máme dobře, tedy v rámci možností, což se pohyblivosti, učurávání ve dne v noci a tak, co asi všechny pupkatý znáte :wink: . Poslední měsíc před námi tak snad to už uteče...
2. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
Gamik,tak to zvládni a at je vše OK :grinning:
2. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
Gamik super že se ukážeš, drž se, už se Ti to blíží....nemáte někdo info o Kropince a ...už nevím jakou měla přezdívku, otěhotněla po IVF zhruba jako já, někdo tady na ni házel stránku kde má info, ale už nevím kde to bylo
2. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
už vím, ta druhá měla přezdívku Lioneska nebo tak nějak
2. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak jsem zpátky z cvíča, musela jsem se nejdřív navečeřet, hlad je hrozná mrcha :grinning:
Taky si často vzpomenu na kropinku, jestli pak už nemá dvojčátka na světě?
2. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Gamik máš to za pár a prcek bude v náruči :slight_smile: rio sny jsou opravdu někdy na ... člověk je to toho pak rozhozenej ječtě dlouho, ale to chvce na to nemyslet :wink: Soni páni tak to budeš fit ttěhule jako fík :grinning: A s tím hladem mi nemluv já nejedla dnes celé dopoledne, a pak jsem si dala segedina usnula jako kotě. Jinak dnes jsem byla na kontrolním odběru na ty leukocyty, norma je 10tis já mám 22tis. Zítra jedu do Motola na hematologii. Největší obavu mám o to že je někdě nějaká infekce, která by mohla ohrozit malou. Přes víkend to byla hyperaktivka a dnes anišťouch, tak snad naspává ten proflámovaný vvíkend.
2. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás po dlouhé době zase pozdravit, kouknout co je nového, jak vám rostou bříška a Milenka jak se připravuje na další pokus.

Rio, ta naše spolubojovnice byla Lionesska, tady je její blog: http://fidorka-bloguje.blogspot.com/2008/07/8-den-po-et.html

mám ho stále v oblíbených položkách a občas kouknu, jak se jí daří, škoda, že už nepřijde mezi nás.

Jinak u nás nic nového není, zatím snažilkujeme doma, na KET to vypadá někdy na jaře, uvidíme.
3. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešek strávím v posteli...není mi dobře.
V břiše mám asi zase hodinu tělocviku,ale až mě to nakopává žaludek..................
3. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
Leny díky moc, už jsem nahlídla - zmátla mě ta změna přezdívky. Fakt škoda, že se tu občas neukáže.
Strašně bych Ti přála,aby ten jarní pokus konečně vyšel, stejně tak Milence bych to moc přála - my zkušené vám pak budeme radit :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky holky a dobré poledníčko :slight_smile:
leny ahooooooooooooooooj :slight_smile: koukej chodit častějc... no já budu pozítří volat do imumedu,tak jsem zvědavá jak dopadneme.... a 12tého bych se měla jít podívat do caru,jestli teda budu mít nějakou zprávu z imumedu a pak se uvidí,ale asi to vypadá spíš na březen ten ketík,tak uvidíme nooo.

rio jasně,že nám budete radit ,no přeci jak jinak že :grinning:
3. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.