• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Milenko,tak jen samé dobré zprávy :wink:
3. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
pikusko, tak se vylež, ať je choroba brzo pryč.
Vy naše dvě snažilky-doufám, že to rychle uběhne a vy budete brzo hlásit pozitivní testíky!!!
Jinak já mám za sebou 2. návštěvu zubaře v těhu-všechno OK, tak jsem ráda. Pak jsem si ještě zaběhla k dr. pro inzulin, na kontrolu jdu až za 14 dní a nevyšla bych, zítra zas na gyn.-furt někde po doktorech :grinning:
3. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
Aquilko,já byla u zubaře asi 3 minuty,vše v pořádku :slight_smile: taky 2.návštěva.
Jinak jsem pořád v posteli a je mi tady dobře :slight_smile:
3. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
K zubaři se musí v těhu dvakrát? Já tam byla tiřkrát na začátku protože mi léčila zub, nestačí to? Mám to dost z ruky k zubařce
3. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
Já myslím rio, že nemusí. Stačí když máš razítko v průkazce. Mě si tak pozvala zubařka, na další jdu až zase za půl roku.
3. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky,
moc nestíhám koníka, ale snažím se aspoň občas nakouknout co je nového. Až se budou blížit datumy porodu, tak určitě budu sledovat víc, jak budu zvědavá.
4. únor 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahojky holky já taky moc nestíhám,ale aspoň se snažím trochu dočítat a nebo každý den jen dočíst,tak uvidíme kdo bude mít tady první miminko :slight_smile: zatím ahojky letím do práce...máme dneska nějaké školení ,takže to bude mazec tohle nesnáším a budu tam usínat. :grinning: bude sranda
4. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem doma z KO....prcekj leží napříč,vše zatím v pořádku...jen mám začít víc odpočívat.Ta moje chřipka a před tím streptokok...no oslabený organismus a mohlo by to prý vést ke komplikacím.Takže ted se hlavně vyležet a vyléčit.
Prcek má 1561 gramů :lol:
jo a já konečně tak nepřibírám,od poslední KO 40 deka.....tak jsem ráda.
4. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Oiku tak to už není prcek, ale pěknej klacek :grinning: Holky jsem total ko. Včera jsem byla v Motole, výsledky špa, dnes na hemtologii v Plzni a výsledky budou až 16.2. takže strááášně dlouhá doba. Jo a včera jak jsem měla depki, tak jsme byli koupit, postýlku, matraci povlečení s králíkama, sadu lahviček nějaký prostěradloa a peřinky, jo a koukala jsem na ty lahvičky a na to že je to Avent, tak se mi to zdá děsně fórový :confused: Hodím do albíka ty králíky jsou super :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
Luci,no jen at ještě roste :slight_smile:
A fotečky dej............
A v Motole výsledky čeho???
4. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
No základního hematologického rozboru, dřív jsem se tam léčila, ale teď už si tam neví rady naklusala jsem tam na dětský :unamused:
4. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
piku tak to už je pěknej chlapák :wink:
luci králíci super :slight_smile:

já jsem se včera konečně objednala na 4D ultrazvuk, tak jdeme příští pátek :slight_smile: Dnes jsem volala doktorvi kvůli tvrdnutí břicha, mám s tím problémy asi měsíc, ale teď už mi tvrdne každou chvilku a na dlouho a magnezium nezabírá, tak mi řekl, že si mám pomalu připravovat věci pro prcka, že budu možná muset strávit poslední měsíce v nemocnici :frowning2: tak začnu příští týden prát a objednám postýlku. . .
4. únor 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsou tam králící i pelíšek :slight_smile:
4. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Angel, alespoň tam budeš pod kontrolou, neboj to nebude nic akutního, Akorát strašej, to mají prý gyndaři v krvi :wink:
4. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
Králíci jsou super :slight_smile: já mám zase to leháko,jak máš v albu,včera dorazilo...........
Angel,to je nemilé....snad bude vše OK
4. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
snad jo předčasnej porod zatím nehrozí, ale pro jistotu mám být připravená aby mě to nezaskočilo. . .
to lehátko chceme taky, no asi začnu pomalu vše objednávat. . .
4. únor 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
angel mě taky pořád strašili a teď jsem 33 tt a jsem doma a břicho se uklidnilo, jednu dobu mi taky tvrdlo hodně nezávisle na tom, kolik jsem brala magnézia, teď jsem si ho sama vysadila a je to ok, skoro netvrdne, hodně je to fakt i o psychice a jestli se stresuješ
4. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak stresu mám teď víc než dost. . .no uvidíme snad bude vše v pořádku :slight_smile:
4. únor 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpět. U doktora všechno v pořádku, kilčo jsem zase zhubla, ani náznak zatím, že by se něco chystalo, kontrola už za 14 dní a to bude i monitor, tak uslyším mimi :slight_smile: V práci jsem si vyřídila mateřskou, vyklidila věci, pokecala s kolegyněma...Jsem uchozená za celej den, bolí mě nohy jak blázen.
angel-raděj odpočívej, věřím, že to bude dobrý a vydržíš doma co nejdýl,mně teda zatím břicho netvrdne vůbec
luci-králíci super, snad budou další výsledky lepší
piku-zase jedna kontrola za náma, to má člověk vždycky dobrý pocit, když je všechno OK :wink:
4. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Angel se stresíkem mi o tom vykládej, mě prudí manžel a výsledky na nic, ale zakázala jsem si cokoliv si připouštět a k utužení mojeho magorismu jsem se zhrozila když jsem do partra vynesla dvoje vyprané povlečení s tím že jsem mohla Alence ublížit, pak jsem došla k závěru že dvoje cejchy váží max4kg a že jsem naprosto ukázkový magor :sweat_smile:Jo a doktoři na hematologii říkali že pro mimčo je nejdůležitější mít klidnou a pokojenou maminku :wink: Aquil blahopřeju ke kontrole, to člověku hned zvedne náladičku :slight_smile: A monitor musí být super v nemocnici chodili se stroječkem na srdíčko nikdy před tím jsem tak ochotně nestahovala noční košili jako když přicházela sestřička, to jsem si chrochtala :slight_smile: Kyby to šlo tak jsem běhala jako exhibouš nastavená už ba chodbě :zipper_mouth: A ve finále jsem pobavila celé odd. kyž jsem prohlásila, že dr. určiě malej zrcadlama skřípnul hlavičku :sweat_smile: Potřebovala bych strom pod ním lavičku, tam budu vesele sedět a houpat nohama a culit se a budu reálnej blázen :grinning:
4. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Už jsem na to přišla co mi je - je to těhotenská demence :grinning:
4. únor 2009 v 17:34  • Odpověz
luci to je postřeh, tím já trpím už dlouho :grinning: tak vítej do klubu
aquilo super výsledky, neboj ty porodíš na termín - nejdřív, abys ještě nepřenášela :slight_smile:
pikus to bude pěkný obřík, Vojtík měl 1700 ve 31 tt-
přidala jsem do alba pár fotek - svoje těhu břicho a postýlku s komodou :slight_smile:
4. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Rio, postýlka jr moc hezká, hodně podobná té naší :slight_smile:
4. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
no rio mně budou porod vyvolávat tak 1-2 týdny před termínem, jestli neporodím sama, takže přenášet u mě určitě nehrozí :wink: Postýlka moc pěkná, my ji ještě ani nemáme objednanou, včera jsem se kvůli tomu chytla s manželem, už mě to fakt štve, taky už chci začít prát a chystat věci. Od začátku týdne objednáváme kočár, zítra už je čtvrtek a furt nic...Tak máme tichou domácnost :frowning2:
4. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Aquil, taky tichá domácnost?A kočárek ještě není obj?Tak šup na to, já když se ten můj k ničemu nemá, tak si to zařídím sama :slight_smile: Postýllku jsem byla vybírat s tátovo ženou s manželem by to bylo na dlouhý lokte...
4. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
Jo luci, já to taky tak dělám, všechny oblečky, plíny, kosmetiku atd. jsem si pokupovala sama, ale právě jsem chtěla aby se do těch větších věcí jako je kočárek, postýlka atd. zapojil i manžel. A on má prostě na všechno dost času a mně to už leze na nervy.
4. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
To je asi nějaká chlapská nemoc či co?!Já to teď převedu na něco jiného, v srpnu jsme koupili noví dveře do ložnice a máme únor a ještě nejsou natřený-normal standartní tempo :grinning:
4. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
mělo tam být nové :sweat_smile:
4. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky,tak ztrácím hlas......špatně se mi dejchá....no hnus.
RIO,ale já jsem 31.týden a máme 1561.......tak je menší o ždibec,než Vojtík ne??
4. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
holky díky, semnou taky manžel kupoval jen větší věci jako postýlku a kočárek, jinak jsem všechno kupovala sama, manželovi by všechny přišlo zbytečné totiž :grinning:
pikus aha to jsem nevěděla, nějak jsem to špatně počítala...tak to bude možná Vojtík obřík, ale je prý tabulkový, prý bude drobnější...ale stejně to oni neřeknou přesně tu váhu, kamarádce řekli že bude mít její chlapeček 3 500 asi a měl 2600 což se teda vůbec netrefili :slight_smile:
4. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.