• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Rio,ted mi rodila kamarádka a pořád říkali,že holčinka bude velká a prd.....musela manželovi říct,kde má doma menší věci na cestu z porodnice :grinning: takže asi tak :grinning:
4. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
Taky jsem to slyšela, že váha je jen dost orientační a u spousty dětí se fakt dost švihnou. Mně taky říkal dr. v 31tt 1600, takže taky akorát, tak uvidíme... :grinning:
4. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
No je to jen od UTZ a jen by se mimi otočilo jinak,hned se to trošku změní......hlavmě at jsou zdravý ne??? :wink:
4. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jasně :slight_smile: Ale mně by na porod 3kg stačily :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
No jasan,to mě ale taky :grinning: hlavně at se otočí hlavičkou dolů :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Třeba už se chystá když je napříč, hlavně, že nesedí zadečkem dolů :slight_smile: Stejně je to sranda jak bysme to chtěly mít všechno naplánovaný, co? :grinning:
4. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahoj Holky :slight_smile:

tak jsem volala na tu imunologii a našli nám tam nějaké bebechy,takže klasika nasadí prednison ,ale jestlijiné dávkování to netuším,páč zpráva mi příjde poštou,tak pak to zkouknu a dám vědět víc.To ale neznamená,že 12týho nejdu do caru,takže to všechno krásně stíhám a doufám,že půjdeme brzy na ketík :slight_smile:
5. únor 2009 v 08:04  • Odpověz
mili super, hlavně aby se to někam hnulo viď :wink:
holky tak to já mám aspoň jistotu, že otočený bude - protože hlavičku má dole nacpanou už pěkně dlouho a myslím že nehrozí, že by se točil zpátky, protože už nemá tolik místa, je už asi pěkně velký, když se vrtí, dělají se mi boule snad všude
jinak mě by ty 3 kg stačily taky :slight_smile:
5. únor 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,
i já se hlásím na 3kg mimčo, to je tak akorát :slight_smile:
mili budu držet palečky ať je ketík co nejdříve :wink:
mě dnes dorazila vanička a plíny, dala jsem nějaké fotky do albíček :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Milu konečně se to někam hýblo :wink: Angel do albíka jsem jukla avěcičky jsou super :grinning: Ta vanička je přímo kosmická :grinning: a plemky se žirafou se mi líbí moc. jinak u mě se stále řeší leukocytoza snad se nám podaří sehnat nějaký lepší kontakty, pže ta plzeň je děs běs :rolling_eyes:
5. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
holky díky moc za přáníčka :wink: jsem ráda,že vás mám
a taky doufám,že to bude tentokrát lepší,ikdyž mám strášek a to veliký...... :sweat_smile:
5. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
angel věcičky pěkný a na co budeš používat ty hezký plinky, normálně na přebalování nebo jako osušky?
luci tak držím pěsti aby se to nějak vyřešilo konečně
5. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky,Mili,tak posun zase o kousek dál.....super :wink:
Angel,koukala jsem a pěkný.....plíny s potiskem mám taky,jako podložku do kočárku,na pusu,pod hlavičku třeba.
5. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Plenky s obrázkama jsou super :slight_smile: My máme s vílama a s médama. V ut jedu k nejakymu docentovi snad bude ochotnejší než ostatní.
5. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
mili, tak hlavně ať všechno klapne a brzo se uskuteční úspěšný ketík :slight_smile:
luci, snad teda najdeš někoho, kdo ti pomůže
Já mám taky plínky i osušky s obrázkama-kačenky a medvídci-mám je v albu. Taky jich mám jen pár, spíš na parádu, ale jsou fakt hrozně roztomilý...
Ještě se chystám objednat nějaké dekorace nad postýlku a přebalovák. Já rozhodně sama nic nenamaluju, to by dopadlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
Já mám od nás z obchodu dekorace na zed...měsíčky a obláčky,nějaká ovečka tam myslím je...tak to stačí
jo tot,ale měli 2 archy najednou
http://www.horizont-zs.cz/img/91326.jpg
5. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo jo do kočárku, k doktorce a tak. . . mám jich celkem 10ks, prostě jsem neodolala :slight_smile:
5. únor 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak tak obrázkové na parádu, my máme 3 druhy asi po5ks. Piku ty dekorace vypadají hezky, jsou svítící?Holky já kupovala jen 30ks, klasic. plen te%d neím jestli to bude stačit, ale snad jo, budeme používat hlavně jednorázovky.Dnes jsem koukala na netu na pořad diagnoza o extrémě brzo narozených dětech, fakt síla. Zkusím najít odkaz.
5. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
luci já mám klasických plín jen 20ks + 10ks těch obrázkových,myslím že to bude stačit
5. únor 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak super, já jsem pak ještě koupila ty plínový osušky. Našla jsem i super zavinku od emitexu s vyšitjma kvíkama, ta se mooc líbí :grinning: jenže manžel teď vydal zákaz nákupů :angry: :rolling_eyes:
5. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
Taky mám 20 bílých + ty obrázkové a pak ještě tetra osušky. Já jsem dekorace objednala tyto http://dodo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=127616 http://dodo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=127684 a ještě i lampičku na zeď, to jsem neodolala http://dodo.mimishop.cz/detail.php?zbozi=312817 Snad se to bude našemu mimi líbit :slight_smile: :wink:
5. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
Teda luci tys mi dala s tím odkazem, celý jsem to proslzela...Jsou to miminečka malinký a přitom takoví bojovníci...Je to zázrak co už dneska doktoři dokážou.
5. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Aquil, jejda to jsem nechtěla. Mě to dávalo naději že i takhle malá miminka bojují a mají naději, že se o ně dokáží postarat a ti drobečci jednou budou děla radost rodíčům samýma jedničkama.
5. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
najednu stranu je strašný vidět ty malý drobečky se samejma hadičkama a přístrojema, ale na druhou stranu je úžasný jaký to jsou bojovníci a co všechno ty doktoři dokážou. . . v každým případě to nejhorší už máme všechny za sebou :wink: já jsem se mamce narodila na konci 26tt a jsem tu a relativně zdravá a tenkrát ty doktoři ještě neměli takový možnosti :slight_smile:
5. únor 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
V pohodě, máš pravdu, že tyto pořady jsou velkým povzbuzením :slight_smile:
5. únor 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Jsou to velcí bojovníci a rodiče také. Já jsem na to narazila náhodou. Angel a jaká jsi zdravá a krásná, to je velké povzbuzeni :slight_smile:
5. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
Teda tak jsem to zkoukla a drobečci to teda jsou a doktoři machři.
5. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem taky to zkoukla a to je teda mazec,ale fáákt jsou machři co v dnešní době dokážou...jsou to šikulové
6. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem konečně objednala autosedačku, snad už dojde i na ten kočárek... :wink: Kdepak jste všechny? :astonished:
6. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.