• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahojky, kde je kdo???

Dneska nám volali z nějaký cestovky, nabízejí nám týdenní zájezd do Rakouska a prý si budeme hradit jen cestu a jídlo! Ubytování a veškerý služby platí oni a podle nabídky co mi poslali tam jsou termální bazény, výřivka na pokoji, fitnes, sauna a tak. . . tak se skusím zeptat doktora jak to vidí a když nám to povolí tak bysme asi jeli koncem března :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Na vířivku bacha angel, mně to doktor nedoporučoval-ani vířivku, ani termály :frowning2: Taky jsme chtěli někam jet jen tak na prodloužený víkend do lázní, ale nakonec jsme to raděj vzdali. Ale uvidíš, třeba co doktor to názor...
6. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
no vidíš, tak to mě nenapadlo. . .no až půjdu na kontrolu tak se zeptám a uvidíme. . .ten poukáz platí rok, tak když to nepůjde teď tak pojedeme potom s prckem :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je fajn, to se dá určitě využít i potom s mimi :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Aquilko,tak hlavně vyfotit jo???I kočík,až dojde :slight_smile:
Jinak já pořád prskám,ale už se doma nudím.............
6. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Sedačku jsem hodila do alba :wink: A teď jdu na procházku :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
Aquilko,hezká......
taky bych už šla ven :unamused:
6. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Angel o termálech jsem také slyšela, že by se v těhu neměly, ale doktor poví víc :wink: Aquil my jsme ke kočárku objednali autosedajdu icoo, vůbec mě nenapadlo, že se tam nechá objedna jiná. A pro jakou barvu jste se nakonec rozhodli? Piku já ležím taky pořád nic si z toho nedělej, před chvilkou jsem se vzbudila zdálo se i že jsem měla zeleninouvou zarádku, jedla jsem hrášek a lítal mi tam na něj drak..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
6. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
Lucci,tak takový kraviny se mi teda zdály v noci :grinning:
Jenže já prostě nejsem ležící tip :grinning: zítra už bych to nevydržela..........neříkám,že hned poběžím ven,ale prostě něco už dělat musím
6. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
No luci, já jsem někde četla, že ta autosedajda Icoo je dost malá, tak proto jsme nakonec zvolili Maxi-cosi, i proto, že je to jedna z nejbezpečnějších sedaček na trhu-prý...Nakonec i manžel se přiklonil k červené barvě, to jsem fakt čuměla :slight_smile: A barvu autosedačky taky vybral manžel a mně se kupodivu taky moc líbí :grinning: Pořád Vám ještě kočárek nedorazil?
6. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
pikusko pro mě je taky ležení za trest...
Holky, zítra jdeme s manžou ne ten kurz porod, vidím to jako hodně vtipnou záležitost :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
Aquilko,jo jo Maxi-cosi jou jedny z nejbezpečnějších :wink: no hlvně,že jste se shodli :grinning:
6. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Aquil tak to ju, červená je super :grinning: Ne, ne ještě nedorazil.Ale přifrčela postýlka :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Soni se nám zase někam ztratila :confused:
6. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky pořád na vás všechny myslím a držím palečky :dizzy_face:
6. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
nestratila, ctu vas, ale nejak jsem porad bez nalady... :frowning2:
na kontrolu jdeme v patek 13teho,
zas mi volali kvuli objednavce na postylku a matraci, tak matraci jeste porad nemaji, pry ji vyrobce jenom ted bude davat do vyroby, tak pry nejdrive tak za tri tydny... no to nevim jestli muzu cekat... :angry:
no a jinak po starem vse stoji za prd... :frowning2:
6. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Jů Soni ahoj jsem ráda, že jsi se ukázala :slight_smile: Nak KO budu držet pěsti :wink: Já jdu v po na cukr, v ut do Motola a 16,teho ke svemu gyn.Tyjovka, to už tam máš objednaný docela dlouho viď Já koupila koks molitan, ještě měli nějakou s pohankou a to nevím jak by se tam chovala nanynka, takže jsem sáhla po vyzkoušeným. jak stoji za prd hlavu vzhu, doufám, že jsi alespon něco přibrala!!!Katu jak se Ti daří?Je to lepší?
6. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
jo luci tu objednavku tam uz mam mesic... ono normalni rozmer matrace maji, ale ten vetsi ne... jenom ten drazsi a jeste mi neprijde tak dobrej... :angry: a uz me vazne ser... pekne me to toci... jsem zvedava jak dlouho se jeste budou vymlouvat... jim tam v pondeli asi zavolam at mi daj slevu na tu drazsi a ze si ji vemu za cenu te co mam objednane... :angry: proste tohle neni bezny rozmer... :angry: ale uz na to meli dost casu, myslim... a hlavne si hledam podnajem... takze doufam ze to pak neposlou sem... :angry:
nepribrala, porad jsem tri kila pod puvodni vahou... no uvidim v patek... :confounded: ted uz budem jezdit pry kazde dva tydny... ted nam udela i biometrii a predbezne naplanujeme kdy budem rodit... :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Soninko,ahoj holka naše :slight_smile:
teda s tou matrací to je síla....nešlo by zrušit objednávku a hledat jinde???nebo volat jak jsi říkala a slevu
A podnájem ti schvaluju
6. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
piku no ja bych treba tu matraci u nich i zrusila ale nedari se mi najit tu matraci jinde a kdyz neco najdu tak je to drazsi... :angry: no a podnajem jsem jenom zvedava jak to zvjadnu platit tady jsou dost drahe kvuli vojakum... :confounded:
6. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
Soni, dobře, že se ukázala :slight_smile: My taky ještě nemáme postýlku ani matraci, říkám si, že snad ještě chvilku vydržím 2v1, ale člověk nikdy neví, že jo. Taky bych to raděj měla už všechno doma.
6. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
no aquil a budu rozhodne rodit nejpozdeji 4.4.takze kdyz vidim jaky problem je jedna blba matrace tak zacinam plasit...a kor jestli se mi povede podnajem tak aby neco nepopletli...no drzte mi peste na ten podnajem...musim proste vypadnout takhle to uz nezvadam,je to prilis...
6. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak to já soni budu rodit tak o měsíc dřív a už plaším taky... :slight_smile: S tím podnájmem ti moc držím palce, určitě budeš mít klid a to potřebujete s prckem nejvíc...
6. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Soni moc držím palce na ten podnájem, musí to klapnout :slight_smile: S tou matrací by mě to tak\ štvalo, co takhle jim tam zavolat a spustit trochu humbuk? Já vím jak to fungovalo u náss když někdo spustil, tak tam všichni lítali, jen aby bylo hotovo :wink: Každopádně si Tě budou pamatovat a makat aby jsi to měla včas :wink:
7. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nám přivezou postýlku zítra...........už se jí kamarádka zbavuje,tak super :slight_smile:
Soni,jasan,že už máš nervy..... podnájem???Už by byl...............
7. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
no tak holky, prvni podnajem padnul... :confounded: tak ted se rozhlizet dal... :frowning2:
7. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Soni, tak to mě mrzí, jak je to možné, to Ti ho někdo vyfouknul?Sakra, ale určo bude spousta dalších :wink:
7. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
no prave ze tady toho moc nebyva a navic hrozne drahe,je tady letiste a vojaci a tim to vse drzi hrozne nahore... :confounded: no jo co ale ja muzu mit jednoduche... :frowning2:
7. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Soni to se podá :wink: To hledáš někde kolem KH?
7. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Soninko,tak hledej dál,nevzdávej se...
A drahé????Neboj,hned si dáš žádsot o příspěvek na bydlení............
7. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.