• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky, tak jsme zpět z kurzu.Bylo to fajn :slight_smile: Pak jsme šli na oběd, kafčo, pak ještě nákup, no jsem zase vyřízená. Zakoupila jsem už maliník, tak ho právě popíjím. Chtěla bych taky začít už s masáží hráze, tak uvidím jak to budeme zvládat :wink:
Soni to mě mrzí s podnájmem, ale snad se ještě něco naskytne...
7. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
Aquilko,jojo maliník :slight_smile: no už se ti to blíží vid..........
A masáž....ono to je jedno,nám na cvíču naše lektorka,která dělá na porodnici říkala,že vše záleží na trpělivosti porodníka.....pokud bude v poho,tak nenastřihnou,ale taky na mamince...jak to zvládá....
7. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
No já si říkám, že když to nepomůže, tak to neublíží :slight_smile: Nám říkala PA v kurzu, že si porodnice dělala průzkum a že kdo masíroval, tak na tom byl líp. Jasně, že to není 100%, ale proč ne, že jo :slight_smile: :wink:
7. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Aquil, ty už to máš opravdu za pár :slight_smile: To ani není možný :astonished: To zvládnete neboj :wink: A dozvěděla jsi se na kurzu něco nového a hlavně zajimavého?
7. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
Aquilko,no asi taky budu masírovat...uvidím.....teda chtěla bych,ale znám se....mě jak přítel nenamaže břicho,tak já sama to neudělám :slight_smile:
7. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
To jo luci, už jsem přestala dělat všechno aby porod nepřišel a naopak už dělám všechno aby bylo nachystáno :slight_smile:
pikusko však právě masírovat hráz by měl partner, nám to teda aspoň PA říkala, že pokud nejsme masochistky, tak to samy nemůžeme dělat :wink:
7. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Fakt partner jo? No tak to jsem na to zvědavá, to jestli se k tomu dostaneme, tak to bude asi sado maso :sweat_smile: Holky já měla dnes docela zdravej oběd, rokolicovou polévku a pstruha na másle s bramborem až jsem se zarazila :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
piku prispevek na bydleni dostanes jenom kdyz tam mas trvale bydliste a to ti na podnajem nikdo neda.byly jsme se podivat na dalsi ale nic moc a 9litrov,takze nic... :frowning2:
7. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jo luci, fakt. No uvidím jestli dneska večer vyzkoušíme... :slight_smile: Já jsem dneska taky měla rybu. Mám je ráda normálně a teď v těhu ještě víc.
Soni není to vůbec jednoduchý,viď? :frowning2:
7. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Soni to se musí zmáknout ne že ne, jen hledat a hledat :wink: Aquil tak to pak určo řekni jaký to bylo :slight_smile: Holky já četla nějakou diskuzy o ozářených osobách jako že v těho s nima nesmíš přijít do kontaktu atd.No a teď přemýšlím jak jsem byla v út, na onkologii tak tam z chodby jsou dveře do ozařovacích místností a do místnosti kde se podává chemo tak zase špekuluju jestli to neublížilo malé :confounded:
7. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky holky

soninko ,hodně sil do hledáni nového bydleníčka a aťz narazíš na něco hezkého a za solidní cenu, o přešvihlém podnájmu a bydlení to znám taky,u nás jsou taky předražené byty a to dělají sami lii bohužel....

jinak jak písáte o věcech na mimi,tak jsem dneska dostala od švagrové věci na mimi,ale jedna důležitá věc...nemáme a ani nečekáme to mimi :frowning2: zatím tedy.....
nevydržela jsem a koukla se nato co tam všechno je,tak tam je chůvička na kontrolu dechu,vanička ,lehátko do vany a i sedátko, pak peřinky a povlečení a nějaké věcičky na mimi a botičky,jsem se úplně rozplívala nad těma všema věcma.... joo a pak hrazdička tam je taky a pak ještě nějaké dvě krabice,ale ty byli zalepené,tak tam jsem nenakoukla... a to byla prý jen půlka a ještě jednu půlku mám u ní,jela jsem k rodičům,tak jsem se domlunila,že to vemu k nim,mě se to domů nikam nevejde,tak jsem zvědavá jak se vcucneme do toho malého bytu i s prckem jednou :sweat_smile:

jinak já jdu do caru 12tého,tak jsem zvědavá s čím příjdu....

jinak na kontrolky držím palečky a jen dobré zprávičky...
7. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky,
Soninko,tak to jsem nevěděla.....ale neboj,peníze ti bude solit bejvalej
Milenko,jen si to schovej :slight_smile: pak vše kupovat je síla......taky chci ještě monitor dechu.........
A dnes bude postýlka :grinning:
8. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Milu schovat a nedat z ruky, máš výbavičku jako fík :slight_smile: Piku, super taky už to máš za chvilku, tak určo už začínáš chystat :grinning: Ono potom když se to hezky načančá tak je to k poňuchňání :grinning: Já jsem včera npsala jen tak seznam jako že co ještě tak je přes celou A5ku a jsou tam taky takový drobnosti jako minitor dechu, chůvičky atd :sweat_smile: Ještě přemýšlím, že k té postýlce objednám přebalovák, aby měla všude stejnýho medvěda :grinning: I když alence to bude úplně šumák :sweat_smile: Jo Milu a jen se naděješ, tak jsi těhule, neboj vlka nic :grinning:
8. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
Luci,jo pomalu začneme připravovat a já si začnu prát věcičky............¨Na monitor se chci poptat v okolí,jinak objednám....
No a pak ještě něco z drogerie........
Mili,kochej se,at pak víš co máš,za chvíli CAR a pak to pojede :wink:
8. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se na vás na chvilku mrknout, za chvíli frčíme ke tchánovcům na oběd. . . já už mám monitor dechu objednaný, narazila sem na něj na netu za 2000Kč, což je super cena, tak čekám až dorazí :slight_smile:
8. únor 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Já našla taky 2000 takže super.....když nikdo nebude mít na půjčení,hned do něj jdu.,............
Angel,dobrou chut
8. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se poňuchala a pokochala s pidi věcičkama :grinning: a pak pečlivě zabalila do slídovejch futrálů aby popřípadě molíci neměli co papat :grinning: u našich teda žádnej nepoletuje,ale co kdyby náhodou nějakej zabrousil :grinning: týý ju, atk to jsem netušila,že ten monitoír dechu stojí tolik,tak to mám opravdu ušetřených korunek to teda jukám :confused: nooo docela to uteklo ,nejdřív to bylo nekonečné a nakonec ty 4 měsíce utekli...tak ve čtvrtek podám hlášení jak budeme pokračovat...

vy budete zachvilku rodit a my s leny budeme doufám mít mimi v pupíku :dizzy_face: tak se holky držte :wink: :slight_smile:
8. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Myslím, že na origo stránkách jablotronu je ta cena taky tak nějak, ale už je to hooodně dávno co jsem tam koukala. Milu já jsem věcičky raději nechala všude možně jen ne doma, bych pak nedělala nic jinýho než se kochala :sweat_smile: K obědu jsem udělala žabantí (bažantí)polévku, teda jak se to vařilo tak to bylo děsný, navštívila jsem záchod, ale nakonec jsem to ustála, ale finále bylo vynikající :slight_smile:
8. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
no tak jsem se zas pobavila jak tady vcera ten blbecek s tou svoji k...tak zamkli podkrovi aby tady muj braska nemohl spat a vypojil mi internet,mysli si ze tim neceho dosahne,dva ubozaci se nasli... :angry:
8. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:
Tak já se dneska víceméně hodlám flákat. Včera jsem si na tom kurzu asi trochu namohla břicho, ráno mě vzbudilo, jak mě bolí podbřišek, tak doufám, že nepojedem rodit...Jen jsem uvařila zeleninovou polívku a rizoto a teď pololežím u TV. Příští týden jsem si dala závazek, že bude chystací-sbalím tašku do porodnice, vyperu, vyžehlím věcičky no a konečně objednáme snad postýlku. Přinejhorším mám i koš na mimi, tak by bylo zatím jen v něm. Dneska v noci už jsem nevěděla jak si lehnout, tak asi zahájím spaní s kojícím polštářem, už si připadám jak vyvrhnutej vorvaň :grinning:
milenko věcičky se ti budou brzo hodit, pak určitě poreferuj jak jste dopadli v CAR...
piku jakou budete mít postýlku?
8. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
Aquilko,jen si polštář vyndej :slight_smile: a ním to musí být prima..já mám jen malej,ale v posteli mi pomáhá :slight_smile:
Postýlka je od kamarádky se vším všudy za 1000 kč...........dodám foto,až bude :wink:
Je mi nějaká zima,jdu se naložit do vany,stejně si musím umýt hlavu
8. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Soni na to se opravdu nedá říct nic jiného, než že to je ubožák a ta jeho pipina ještě k tomu totální bezcharakterní blbka :angry: Piku příjemnou koupel :slight_smile: Ještě k tomu nějakou relax hudbu a nějaký voňavý olejíček a je to značka ideál :slight_smile: Aquil, postýlka přijde určo včas, neboj :slight_smile: Já když dělala oběd, tak mál pěkně dloubala, přišlo mi že ším dýl stojím, tím je naštvanější :sweat_smile: Holky já mám fakt depku jestli jsem jí něco neprovedla jak jsem byla na té onkol. :fearful:
8. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
luci napsala jsem ti do IP :wink:
8. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
Soni??? A co on ti má co zamykat podkroví a odpojovat internet? Já bych to teda nevydržela a normálně vyměnila zámek a hotovo. Ať si nas...
8. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
ahoj holky, koukám že jste všechny natěšené na chystání, tak to já jsem vás předběhla, protože mám nejenom vyprané a vyžehlené věci na mimčo - k vůli tomu, že jsem se bála předčasného porodu, ale ze stejného mám i nachystanou tašku do porodnice. nakoupené máme taky všechno, včera nám švagrová dala chůvičky po jejich dětech a monitor dechu mám taky po jednom mimču za 600 kč, prostě my už jsme na Vojtíška úplně přichystaní...ale stejně by si ještě aspoň ty 3 týdny mohl počkat. Ale stejně jsem šťastná, že to vydržel, když si vezmu jaký jsem měla strach od toho 26 tt kdy mi hrozil porod a přála si dojít aspoň do 32 tt tak teď ve 34 tt jsem fakt klidnější
Jinak kamarádce se v pátek narodily dvojčátla ve 36 tt a čekalo je velké překvápko, protože z potvrzovaných holčiček se nakonec vyklubal jeden chlapeček - a prý řval jak tur, asi proto že má doma nachystané samé holčičí věci :grinning:
8. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
jééé rio tak místo dvou holčiček páreček? No to je krásný i když nečekaný :slight_smile: Hlavně, že je všechno v pořádku :slight_smile:
8. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Rio, tak to je super že to máte takhle hezky nachystaný já právě koukala na chůvičky a při ceně 2600 jsem se trochu zhrozila. A že klučina brečí se nedivím, drsňák a bude mít růžový oblečky :grinning:
8. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Každopádně to muselo být pro rodiče pořádné překvápko, zvláště pak pro tatínka :grinning:
8. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
ale tatínek byl moc rád, on byl právě trochu zklamaný když jim poprvé řekli, že jsou to dvě holčičky, protože doufal že to bude aspoň jeden kluk - nakonec se s tím smířil a těšil se i na holky, ale takhle byl šťastný :slight_smile:
Já jsem ráda, že jsme chůvičky nekupovali, máme od švagrové kvalitní a zadarmo a ten monitor je taky fajn, jinak bych ho asi nekupovala
8. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Rio,tak ted už máš vše,ale prcek ven nepůjde :slight_smile: no jen at ještě vydrží :grinning:
Mě straší dr.předčasným porodem už 2 kontroly za sebou..................... :unamused:
Soni,teda hledej podnájem hledej,toto je síla a já nemám slov.................i na ní teda,na tu krávu,jinak bych jí nenazvala
8. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.