• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
autor
Rio, tak to věřím. U nás manžel mrohlásil v 16tt na 3D uz že to bude holka že to je stydlivka, tak snad mu to vyjde :slight_smile: Piku, jakot že s předčasným já mylsela, že to máš vše jak má být?
8. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
Pikus fakt se nenech vystresovat, té kamošce s dvojčatama taky pořád říkali - od 26 tt že to bude předčasný porod, měla od toho 26 tt čípek 1 cm, ležela několik týdnů na JIP, dokonce se trochu otvírala.Pak se to uklidnilo trochu,pustili ji a teď rodila v 36 tt, tak fakt klídek
8. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
no kdyz ji reknes krava tak urazis to zvire,to je k necemu dobre...kdyz jsem ji vyhazovala z pokoje kde mam jenom svoje veci tak pry je tady stejne doma jako ja... :angry: :angry: no rozhodne v nasi postely byla doma uz hodne dlouho...ale bozi mlyny melou, jednou se jim to vrati.,. Piku a ty hezky pockej na me... :wink:
8. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Soni, tak to je opravdu síla, mě připadá, že jim mozek někam utekl ale v hlavě ho rozhodně nemají. Pryč odtamtud co nejrychleji. Ono jim procitne a pak se budeš bavit Ty :wink:
8. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
Luci,no nejdřív ty mioje výtoky,pak streptokok,do toho ted ta chřipka,že prý jedno k druhému...CS mám ted 3,ale já se vystresovat nenechám :slight_smile:
Soni,pravda,nebudu urážet krávy..............ale u ženský to nepochopím,ono se jí to vrátí a jemu taky
8. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Piku tak je to správně :wink: A zbývá Ti už jen pár týdnů, takže to dklepnete jako nic :slight_smile: Zitra jdu na cukr se těšim :grinning:
8. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
no to mas pravdu ze ji nedochazi ze rozbila manzelsvi a vlastne uz rodinu,ale ja si pockam az se ji to vrati stejnou minci...no proste chudinka co nema na vic nez na zenateho chlapa kteremu skocil rozum do trenek,ale on u jedny zensky dlouho nevydrzi... Piku no ja musim vydrzet jeste 4tydny abych mohla rodit tady,tady je to az od 36tt ale hezky se nam to krati,co?
8. únor 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Soni a kam by Tě vezli před tím, do Prahy?
8. únor 2009 v 17:34  • Odpověz
Soni já nechápu že máš termín 11 dubna a píšeš že musíš vydržet 4 týdny abys byla 36 tt, to já mám do konce 36 tt 3 týdny a termín mám dřív než Ty - podle UTZ mám termín 24.3 tak to nechápu
8. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
rio no ted jsem 32tt uz a kdyz by bylo vse v poradku u prcka tak uz by me tady nechali.proste to vychazi cca na pulku brezna ze musim vydrzet.jinak kolin nebo pardubky a do kolina teda ani parem volu,ne ne.holky volala jsem na dalsi podnajem a to je sileny co si ty lidi reknou za holobyty...
8. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
Soninko,nevzdávej se hlavně,on se správný byteček najde.
Už máme postýlku :grinning: zítra vyfotím
8. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Soni to chce jen vytrvat, a vo takhle si podat žádost na město nebo tak něco?
8. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
luci to mam ale to je k nicemu mestskych bytu je hrozne malo...je to proste naprd...no ja jen doufam ze to stihnu do brezna... Jinak fakt nevim...
8. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
No my máme teda byt města a musím říct,že dostat u nás byt je problém a taky finanční....
8. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Soni a nastínit jim tam situaci popř. to zaurgovat nějakým dopisem? :confused: Tak jsem se tak nechtně přejedla že nemlžu pořádně ani dýchat, ani do vany jsem nešla, malá je vzteklá poslala jsem jí do bříška pálivou pomazánku, no pak jsem to završila kys. okurkama, mlékem, pomerančem,mierálkou a skoro jsem nevylezla schody :confounded: Tyjo já nemůžu ani ležet a malá je právě v pupíku asi pěkně utisknutá :sweat_smile:
8. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
Luci ona se s tím srovná :grinning: mě když se Vojta pohne, tak se mi hýbe celé břicho a vlní a taky umí dát najevo když se mu něco nelíbí - nejlepší je jak se doporučuje spát na levém boku, ale Vojta to nechápe a jak si tak lehnu, strčí tam zadek, udělá bouli jako blázen a já ho musím poslechnout a lehnout si jinak - prostě neví jak to má být správně :grinning:
8. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
luci to jsem tam vse popsala i ze jsem ochotna uhradit prip.dluhy na tom byte,a je to i pres jemnou protekci vysvetleno,ale ber to tak ze na jeden byt je tak 60az 100zajemcu,proste hruza,a ja bych tak rada vypadla...
8. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
No Soni, chtělo by to fakt někde potlačit, kdyby tak člověk měl zrovna známý na těch pravých místech...
Já jsem si dala k večeři makrelu a bylo to mňam. My už taky spíš než kopání "boulíme"... :grinning:
8. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Boule znám když se překulím z boku na záda, ale vždy se mi udělá jen na jednom místě, asi zrovna tam má nejvíc místa na překulování :slight_smile: Alenka si umí dloubnout hlavně ráno, já se snažím spát poctivě na levém a ráno se probudím na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
soni to je magor :angry: :angry: ,ale neboj na každou svini se voda vaří...... takže se jim to vrátí .... a japato,že už byla ve vaší posteli jako doma? tomu nerozumím? On tě tedy podváděl předtím bo sooo? :confused: to je mazec.
Jen aby jsi nešla rodit dřív a oni toho nevyužili a nakonec se tam mezi tím nezabydleli než příjdeš z poronice to by byla asi fáákt síla.... a halvně drzost. Jsou oba ubozí. Ty jsi silná ženská a budeš mít nervy jak lana silný.. ale je to mazec takhle ubližovat,když jsi těhu to ta ku... není vůbec soudná,kééž by se jí to vrátilo...
8. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už peru druhou pračku pro mimi. To by člověk neřekl kolik toho je-všechny ty hadříky, plínky, deky, povlečení...Peru v Lovele, že by mi to teda nějak extra vonělo, to se říct nedá...Odpo jdu s kamoškou na kafe, pak do cvíča, takže dneska program na celý den :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
aquilo mě taky LOvela nevoní, ale prala jsem v tom. Ale koupila jsem Persil Senzitiv, to je taky i pro mimča a hodně kamarádek ho u miminke používá a voní líp :slight_smile:
já už mám dva dny průjem a pořád nevím, jestli má smysl chodit k doktorovi, stejně by mi asi nic nedal. Beru si živočišné uhlí a doufá, že to přejde a nebude to nic infekčního, ach jo, to je pořád něco :unamused:
9. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
No rio to je teda fakt naprd. Asi kdyby to nepřestávalo, tak bych tam raděj zašla, ať to není něco horšího. Jinak hodně pij, hlavně minerálky, ať dodáváš tělu to, co ztrácí.
9. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Lovelu mám taky a ještě jsem neprala....mám i Batole avivážičku,ale tu asi zatím nedám.
Jdu něco uvařit....ale nevím co :confounded:
Jo a cvíčo už mám ve středu a ne v pondělí.....od 32.týdne jsou více těhulky jindy.......a zkraje mi to přišlo strašně daleko....a už je to tady
9. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak ten test ba cukr je pěknej kentus. Na hladovej žaludek ideál :confounded: Paní laborantku jsem málem poblinkala a pak nejíst 2hod no hlady jsem se kroutila, pak jsme šlo koupit chůvičky, objednat druhý povléčo na psotýlku a odsávačku hlenů na vysavač.Pak ještě zkouknou jeden krámek, snídaně oběd a teď jsem padla do pelechu :pensive: Rio, já měla taky jeden čas průjem, ale pak to přešlo, snad to nic nebude :wink: Aquil, hezký cvičeníčko :wink: Myslím že to musí být bezva, já dneskajak byla dopoledne na nohou tak záda stávkujou, na tohle to musí být super :slight_smile: Piku koukala jsem do albíka, pupík je úpjně ukázkovek a postýlka krásná :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
no holky ja lovelu koupila taky ale kaslu na ni...vubec to dobre nepere,proste se vratim k arielu a basta,avivaz mam silan pro mimisky a pouzivam uz ted...nase mamy tohle neresili a zijem...resila bych to az by mel prcek problem,zatim je to zbytecne...
9. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Já pořídím asi bud Lovelu nebo Persil sensitive, co bude :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Někam jsme se zatoulali, holky budete kupovat odsávačku na mléko?
9. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
Luci,mě jí dala kamarádka........
nemá cenu kupovat ted.......až kdyby byl problemek s kojením
9. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
No já na ně právě dnes koukala a žříkala jsem si jestli je to nutný nebo ne, nechámě to końovi :slight_smile:A nikde jsem nenarazila na nějaký ěkný peřinky do kočárku :rolling_eyes: samý takový o ničem, ale zase mám bryndáček se jménem Alenka :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.