• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
To je nádhera holky, jak vám ty týdny naskakujou, to tak utíká.
11. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
rio co je vínové ckroví?? to jsem ještě neslyšela, písni sem prosím recept :wink:
11. pro 2008 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
Leny,taky budou utíkat......uvidíš :wink:
11. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
Piku, jojo, jen si musím počkat, já tomu nechám volný průběh.
11. pro 2008 v 19:49  • Odpověz
no piku to chapu, ale ja to beru tak ze mi budeme sami, proste se mu budu moct naplno venovat a proste to chci skusit... i kdyz nerikam ze treba pak stejne nebudu pouzivat jednorazovky... ale proste si rikam pracka vypere a ja to uz nejak vyzehlim... :sweat_smile:
angel no parada, trosku i zavidim... :slight_smile: ja uz bych na jednu stranu chtela mit vse za sebou a zarizovat se nekde v bytecku... ale vim ze na vlastni mit asi nebudu a podnajmy... no ze dne na den se muze stat cokoliv a budem se muset stehovat... :frowning2:
jinak me dnes prcek tak kope uz od rana... ale podle kopanecku vim porad ze je stale otoceny stejne... :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
Soni,ale já tady mám pořád prádlo ze 4 lidí,já přítel a holky a pak bude ještě od prcka,takhle někdy nestíhám :slight_smile:
Leny,tak tak a pak se budeme koukat,jak to letí tobě :slight_smile:
Tak já se loučím a pa pa a Soni,pohlad za mne pupík :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
lena super,že je vše v pořádku,já nějak nestíhám ani moc dočítat,tak všem co měli nějaké úspěchy,tak SUPÉÉÉR :dizzy_face: já z práce domů péééct a pak do hajan a pak zase do práce nooo prostě....ani kolotoč se to nedá nazvat spíš taková malá centrifuga :grinning: :grinning: :grinning: už se těším na svátky to budu doma a odpočívat trochu :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
vzdyt rikam piku ze u tebe to je jine... ja proste budu sama s prckem, tak si to proste chci vychutnat se vsim vsudy... :wink: ono by me urco odradilo i kdybych jako predtim zehlila manzelovi kosile... ale takhle? :sweat_smile:
piku ty taky, a at nezlobi... :wink:
11. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
leny taky koukám jako blázen jak to holkám letí,... snad se taky dočkáme :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
ahoj milu... :grinning:
neboj holky taky se dockate... :wink:
no ja si rikam ze konecne vanoce bez stresu v praci, proste doma v klidu, do kramu jenom na nakupy, ne se stresovat od lidi... :grinning:
11. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
angel recept napíšu zítra jo? je to hrozně jednoduché a dobré, rozplývá se to na jazyku :slight_smile:
mě taky Vojtíšek dnes kope nějak málo až jsem z toho nervozní, spíš mě pobolívá víc břicho, asi jsem to s tím pečením přehnala, docela dlouho jsem u toho všeho stála...no nic se nemá přehánět, snad je Vojtíšek v pořádku
milu ahoj, ráda Tě tu vidím :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Milu, ahoj, taky moc nestíhám, vždycky nakouknu, jestli je vše v pořádku a zase pádím.

A moc to holky nepřehánějte s tím pečením a úklidem, hlaďte hezky bříška a užívejte klidu. :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
ahojky rio taky tě ráda vidím :slight_smile:
,já jsem nahlížím a někdy i čtu a samo,že sem chodím ráda mezi vás a koukám,že už máme druhou kapitolku nového tématu :slight_smile: a ty neboj jistě bude Vojtíšek v pořádku uvidíš,ale taky se musíte holky šetřit a nepřehánět to ,jak píše leny :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz
tak to ja jak jsem se ted natahla k televizi, tak to byly rany... :grinning: :grinning: :grinning: stacilo na brisko koukat... az jsem se smala... :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky jen jdu na rychlovku pozdravit, řešíme nějaký maléry s autem, tak není moc času. A když už jsme u toho cukroví, tak jsem dnes táty uloupila asi 2kg vanilkovejch rohlíčků :sweat_smile: Taky se vám někdy stane že se nechtěně š´touchnete do bříška? :astonished: Leny, Milu ahoj jak je holky?
11. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
jeeeezisi luci 2kila??? :confused: :grinning: :grinning:
luci ale to se ti stane i kdyz nejsi tehu... jenom to ted vic vnimas... :wink:
11. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj Luci,
dneska jsem nastoupila zase do práce, mám tam kupy spisů, takže se nenudím a rychle to utíká, práce mě baví, takže je to pro mě odreagování. Jinak po zdravotní stránce jsem už v pohodě, už normálně funguju, tak je to dobrý. :slight_smile:
11. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
Leny to, je sakra důležité aby jsi se cítila lépe :wink: Sonijoo. a teď jsem vypila skoro celou hnáckou kyselku, pardon ale krkám jak největší ožrala a místo bříška je balon :sweat_smile: :confused:
11. pro 2008 ve 23:26  • Odpověz
holky včera jsem se docela lekla, kýchla jsem a měla jsem úplně mokré pyžamo, tak jsem nevěděla jestli to není plodovka. Ale fakt je, že mi v těhotenství špatně funguje močák a nějaký únik bývá docela často, tak snad to byl i tento případ, i když to byl fakt flek dost velký :unamused: ale nebylo to nijak zabarvené, tak snad to je v pořádku, bolesti jsem neměla, co myslíte?
to kopání mi Vojtíšek vynahradil v noci, to kopal jako blázen
12. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
rio neboj urci si jsi jenom cvrkla, kamoska to mela taky a casto a ke konci cim dal tim vic... :wink: jo a staci sahnout a privonet... plodovka neni pry citit... :wink: tak nam to rekla sestricka na psychoprofilaxii... :wink:
12. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky,

Rio neboj, to určitě nic není a Vojtíšek je v pořádku :wink:

já sem si teď vyndala z lednice linecký těsto tak budu píct, manža přijede až navečer a přiveze zbytek věcí ze starého bytu,takže dáme dohromady ložnici a je hotovo
včera jsem pekla to tatrankový cukroví, ale večer jsem na něj dostala nějakou chuť tak budu muset upíct ještě jednu várku :slight_smile: musím to zvládnout přes víkkend, příští týden mám pěkně nabytej, v úterý mám poradnu a ve čtvrtek jedeme do Gennetu na velký ultrazvuk a navíc mám narozeniny takže čekám spoustu návštěv :confounded:
12. pro 2008 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Milenko,ahoj po dlouhé době :slight_smile: a koukej písnout častěji :grinning: a taky at už si odpočineš :wink:
Angel,někde musím vyhrabat ten recept na tatranky :slight_smile: opsala jsem si ho tady a nevím kde je,ale já ho najdu :slight_smile:
Rio,neboj,prcek je v poho.....já ho ted taky cítím nějak malinko
12. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
holky díky, snad to bude dobré, i když jsem pořád nějaká neklidná...už ze mě nic neteče, ale když si tam sáhnu tak mě to tam trochu pálí a je to takové divné - ale co já vím jaké to mám být v těhu, nikd yjsem to tam nezkoumala, jen dnes a přijde mi jako by mi něco lezlo ven, ale asi to je blbost...se sama nejspíš zbytečně znervózňuji, no stejně musím počkat do středy kdy mám poradnu
12. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
Rio o plodovku se určitě neboj, kdyby to byla plodovka, tak je to určo s trochou krve, jen jsi st trošíčku cvrnka do gatí což je v těhu naprosto normální :slight_smile: Už jsem Alenku zase šťouchla do bříška, jsem sama kdo si přijde tak nešikovnej?Holky dnes jsme byli v PZE děs a hrůza byli jsme prodat naše autí a mám nadrncáno přes 200km a snad je Alenka O.K. holky já se o ni tak bojim, nejraděj bych jim tam to auto poslala poštou :rolling_eyes: A taky mě docela zarazilo že jsme ho před 3,5rokem kupovali za 140tis a dnes jsem ho prodali za 40tis. Docela síla.Angel tak spakala tatranky joo? No tak šup další porcičku :grinning:
12. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
luci když ono to nebylo trošičku ale dost velký mokrý flek, alle každopádně be příměsi čehokoliv, tak jsem se asi fakt jen počurala :sweat_smile: :confounded: to je teda něco, se úplně stydím :sweat_smile:
12. pro 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
rio nechápu za co by jsi se měla stydět Vojtíšek si prostě pohrál s močákem :wink: tahat za pupeční šňůru a š´touchat maminku ho neba, tak zkusil něco nového :wink:
12. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
rio nemas se za co, ale opravdu dr. rikal cichnout... :grinning: moc spolehlive poznas... a tim padem i plodovku... :grinning:
holky ja dnes byla ode dvou ve meste a sileny... prijeli jsme o pul seste, naprosto vyzizena, prcek kopal ke konci jak pominutej a hlavne dolu, tam je to docela neprijemne... :sweat_smile:
no ale koupila jsem kacenku do vany... no neodolala jsem a pak se mi povedlo ukoristit i latku na povleceni... krasne zlute medvidky... no a jeste jedny puncosky, hraskove zelene s kremilkem a vochomourkem... no bozi... :dizzy_face: sice jsem utratila docela dost penizku, ale jsem spokojena... :grinning:
12. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
http://www.hybler.cz/index.php?menu=180
je to ten medved v kopretinach... akorat ja koupila latku metr za 85,- tak bude povlecenicko, mantinel i kapsar... :grinning:
12. pro 2008 v 19:47  • Odpověz
... bre ranko,
kdepak jste vsechny? uklizite? pecete? :grinning: ja jdu taky uklizet a pak se vrhnu na krabi salatek, a odpolko se sousedkou zdobit pernicky... :grinning:
13. pro 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
Bree ranko, neuklízím, nepeču :grinning: Rozdýchávám ten včerejšek, celou noc jsem byla jeden nerv co na to drncání Alenka nijak se neprojevovala snad naspávala ten deficit pře den :unamused: Jo a naše auto, který jsme tak sprostě nechali v bazaru mě strašilo ve snech, te´d už vlastně není naše :frowning2:
13. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.