• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky, kde jste všechny??
Já jsem teď dorazila domů z města a jdu vás dočíst a tady nic. . .
10. únor 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky tak já dnes v poradně nic moc novýho, mám mírnou mikózu, tak jsem dostala nějaké tablety na zavádění, zase opakoval jak hlavička hodně naléhá, ale to mi říká už druhý měsíc, tak já myslím, že to ještě vydrží. Jinak UTZ nedělal ani neměřil čípek, tak nevím jak to vypadá ani kolik Vojta asi váží. Horší se mi křečáky, tak kromě stahovacích punčoch mi dal nějaké tablety - pěkně drahé, doplatek 300 kč, tak doufám, že budou aspoň k něčemu, šílěně mě bolívají třísla. Další poradnu mám za 2 týdny. Jo a konečně jsem dostala papíry na MD, nastupuji 16.2. Snad to stačí jen poslat, do práce to mám dost z ruky
10. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
rio já myslím že Vojtíšek sice naléhá ale ven se mu ještě nechce, neboj :slight_smile:
ty třísla mě taky hodně bolej, někdy nemůžu ani chodit je to nepříjemný. . . no já jsem teď dala do pračky 1.várku prckovejch věcí :slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
angel mě bolívají hlavně při sedání, zvedání a když se otáčím v posteli, takže dost v noci, nebo když chodím, někdy taky nemůžu skoro chodit...jinak jsem si přečetla že mám CS 3 a to je podle tabulek ok, kritická hodnota je 6 - když máš 7 tak už je to na porod. Já mám ty 3 už přes měsíc, takže myslím, že je to ok a že Vojta nebude ani nedonošený :slight_smile:
odsávačku na mléko ještě nekupuji, nevím jestli budu mít mléko a podobně, tak počkám a případně koupím po porodu - nebo manžel, vybranou mám, ale nechci ji kupovat radši předem - i když samozřejmě doufám, že kojit budu, ale znám víc holek který za ni vyhodily peníze a pak ji nepotřebovaly
koupila jsem si ale dvě kojící noční košile, ty se dají nosit i normálně a taky dvě podprsenky kojící, ty taky můžou být i kdybych nekojila
angel tak to já už mám naštěstí všechno vyprané, mám toho fakt hodně a řeknu Ti, že se musím vždycky držet když nakouknu někde do dětského obchůdku, abych něco nepřikupovala - ale fakt už to není potřeba, tak se tam radši nebudu asi chodit dívat :grinning:
10. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
jo a nepřibrala jsem za poslední měsíc nic, takže od začátku těhu mám pořád 4 kg :slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
ahoj holky, Rio gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile: a nechápu jak to děláš že nepřibíráš :astonished: Já už mám11kg nahoře :sweat_smile: Jakmile jsem dnes přijela dom, tak jsem ze sebe sundala gatě a pes samou radostí skočil a mám škrábanec do krve přes celej pupík, bych ho přerazila :angry:
10. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Jo a zatím neperu a nechystám a mám cs 1 a nakonec budu rodit v Motole a ne v Plzni, Motol si mě bude hlídat, povím vám je tam docela jinej přístup než že se jen mávne nad vším rukou a Alenka má cca 930g.
10. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
Luci ještě máš na chystání čas, CS je dobrý, já měla pořád 0 a pak najednou 3 :slight_smile: gratuluji k váze, Alenka pěkně roste, tak jak má :slight_smile:
10. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Vychází, že o 3dny mladší, ale to prý neva, mi zase brali krev ruce mám zmodřinovatělý že už není kam a jak jsem dostala tu pecku od psa tak bude modřina i kolem škrábance :angry: Zohyzdil Alence pupík, zmetek :rolling_eyes: Já ani nevím co cs znamená :sweat_smile:
10. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz
luci na chystání máš fakt ještě čas, já jsem pro jistotu začala kdybych fakt musela do tý nemocnice, tak abych to měla připravený. . . já mám poradnu až v úterý, ale v pátek jdeme na 4d ultrazvuk tak se moc těším :slight_smile: doufám, že se prcek nebude schovávat. . .
já už do dětskejch krámů taky nesmím, máme věci minimálně na dvě děti :grinning:
10. únor 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky,
já mám taky CS 3..........takže žádná tragedie
Angel,4D si užiješ uvidíš :slight_smile: teda pokus se vám prcek neschová :slight_smile:
10. únor 2009 v 15:21  • Odpověz
luci to CS je nějaké skóre podle kterého se zjistí jestli se už blíží porod, pokud máš 7 tak jdeš rodit myslím - sčítá se víc věcí, čípek, naléhající hlavička a nevím co ještě
angel tak to si užijte, nám se Vojtík na 3D krásně ukázal - holky ještě 5 týdnů a Vojtík nebude ani nedonošený - i když už za 3 týdny by měl být úplně v pořádku kdyby se narodil :dizzy_face:
10. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
Rio,nene narodí se jak má :wink:
10. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dneska dokončila praní, nachystala skříň pro mimi, zítra budu žehlit, tak ať to mám kam dávat. Ještě jsem přestěhovala ve skříních pár drobností. Já mám CS furt 0, tak jsem zvědavá kdy se to hne. Na kontrolu jdu příští týden, už i na monitor, tak budu poslouchat srdíčko :slight_smile: Jediné co mi ještě chybí jsou kojící podprsenky, paní v obchodě mi doporučovala přijít až nejdřív v 36tt a vzít si s sebou 4 vložky do podprdy-do každého prsa dvě-tak se to prý nejlíp zkouší a odhaduje. Tak to příští týden spáchám ať mám klid. Teď jsem dala péct chleba, protože do toho hnusu co je venku nejdu...Taky u vás tak šíleně chumelí??? :confused:
10. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
Já taky nemám kojící podprdy......ještě čas :slight_smile:
A košile noční na rozepínání kupovat nebudu,v porodce mají a já stejně noční košile jaksi "nesnáším"takže zbytečnost.
10. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Sněží? Tady ani ťuk. Akorát trochu fouklalo, ale jinak nic je tu kolem 8 stupnu. Já jsem se v těhu naučila chodit bez kalhoteka když někam jdu a mám si je vzít tak se kroutimjako had :confounded:
10. únor 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak tady sněžilo,pršelo,byla tma,pak zase sluníčko.....no ale hnus :unamused:
10. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
tak první várka "velkýho prádla"se už suší :slight_smile: tady sněžilo v noci jinak ne. . .už aby bylo jaro. . . jdu dělat večeři a pak budu muset žehlit :unamused:
10. únor 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
jooo,já jdu taky žehlit,ale naše věci,veliký :unamused: tak zatím pááááááááá
10. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Žehlit :astonished: Néé o tom mi nemluvte, mám tady hromadu jak hrom a pořád to oddalujum Angel to je pokocháníčko co?
10. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
jo jo je to bomba, plnej sušák pidi věcí :slight_smile: no ale teď jdu žehlit naše věci, už se mi to do toho koše nevejde :frowning2: tak pááá
10. únor 2009 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,mě teda žehleníé nevadí,dokonce jsem byla asi vyjímka,když jsem jezdila k našim a vždycky žehlila a k ségře ?? noo ta mě furt urgovala,že se nezastavím a pak když jsem k ní dorazila,tak jsem strávila 2 hodiny u žehlení,pak jsem jí prokoukla potvoru :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak vše vyžehleno a ted se pomalu vrhnu na pidi věci :slight_smile:
Mě ani tak nevadí žehlit,jko si to vše připravit a pak zase uklízet a třídit do těch skříní :unamused:
10. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Holky ještě z vás chytnu depku z tý mojí hromady tady :confused: Včrea mě pobavil manžel, přijel celej šťastnej že mluvil s rodičema a že si u nich doma nachystali postýlku a že nakoupili nějaký dětský věcičky, tak já celá udivená jako že by? no a pak dodal, že táta říkal, že až k nim pojedeme tak aby jsme malou měli do čeho oblíct, ajo že to jsou oblečky kt. jsou jejich a malá si je bude půjčovat. Tím mě docela usadil a já se normálně nezmohla na slovo holt asi jiný kraj jiný mrav :sweat_smile: Nevím jestli je divná naše rodina, ale když k nim přijedem tak je to jen koukej co jsme vám pro mimčo pořídili, a tam to asi bude "půjčíme jen když přijedete" to jovka ono je to fakt všude jinak. Asi vylezu z pelechu a zajedu si pro snídani jenže ještě nevím na co mám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že už žehlílte věcičky na mimi, už máte vše nachystané pro miminka, to je nádhera. Už se těším, až tady budou první miminka na diskusi, budem se kochat fotečkama. :slight_smile:
11. únor 2009 v 07:51  • Odpověz
luci tak to je fakt síla, oni asi nejsou úplně normální ti rodicče - to budete jako to vaše mimčo u nich převlíkat, aby mělo jejich oblečení? já tohle moc nechápu, ale u nás je problém zase jiný, my nedostaneme asi nic - teda dostali jsme - přívěšek na cumel, který ani nevím jestli budu používat :unamused: ale to je všechno, co jsme od tchýně s tchýní dostali a od mojí mamky pro změnu vůbec nic. No třeba budeme překvapení po narození, ale moc toho nečekáme a jsem ráda že jsem si všechno pořídila a nedala na radu kamarádek - určitě toho hodně dostanete od rodičů- Upřímně jsem z toho docela zklamaná, ale prosit se jich o nic nebudeme.
Leny a v jakém stádiu jsi teď Ty?
11. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,
luci to není normální, to jako mají nějaký speciální oblečení že si ho můžete jen půjčovat???
tady napadlo přes noc 20cm sněhu a sněží dál, no hrůza :angry: teď sem byla venku se psem a dneska už asi nevylezu. . . ale dorazila mi dnes zavinovačka do autosedačky, tak aspoň nějaká radost :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Rio já sama si nedovedu představit jak to bude fungovat :sweat_smile: je mi jasné že Ti je z toho smutno, ale ber t takle že vše jste si pořídili sami a to co dostanete pro Vojtíka po narození bude příjemným překvapením :slight_smile: U nás nakupuje akorát můj táta se ženou, protože se těšili že budou kupovat kočárek( ten si zamluvili tchánovci, ale stejně ho asi budeme kupovat my) tak tatík řekl že si půjdu vybrat ostatní veci.
11. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Angel tady je jen poprašek a jak bydlíme v krpálu kam se škrábeme po polní cestě, tak když jsem se vracela z nákupu snídaně(snídani jsem si nesla ve 3 narvanejch igelitkách) tak se předemnou to auto nevškrábalo a muselo nasazovat řetězy. Já jsem si vyjela na pohodičku, tak jsem byla ráda. Jů zavinka, to potěší kochat se těmahle věcičkama :slight_smile: Holky nejhorší na těch tchánovcích je že manžel je nadšeej že rodiče alespoň něco, ale tohle co vytvořili je naprostá blbost, ale jemu to říct samo nemůžu protže bych byla já ta nejhorší :confounded:
11. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
Rio, zatím snažilkujeme doma, na KET bych měla jít v březnu - dubnu, podle toho jak budu chtít a taky jestli bude připravená sliznice až půjdu na ultrazvuk.
11. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.