• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
luci oni to berou spise tak aby jste sebou netahali pulku skrine,ale kdyz se mala zaprasi tak ji tam proste prevliknes a ty veci sebou tahat nemusis,ale jak rikas jiny kraj jiny mrav...netrap se s tim...ja nedostanu vubec nic,ani ten retizek na dudlik...a radsi o to nestojim...u sousedky mame nachystanou krabici oblecku,ponosime a vratime,planuji pak za rok dalsi mrne,takze nekupuju uz nic i kdyz u neceho sebevic slintam,tak jeste dostaneme darky od znamych a kamaradek,takze az pak dokoupime,kdyby nahodou neco chybelo...jenom jeste aby prisla ta postylka vcas
11. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
No já to řešit nebudu, je to jejich věc. Já slintam taky, hl. na netu těžko odolávám některejm věcem :sweat_smile: Jsem zbodla k snídani párky s horčicí a kečupem, mňamka to byla :grinning: Soni ono se toho opravdu nahrne hodně až se mimouš narodí :wink: A jak se vlastně cítíš? Doufám, že Ti tam ten magor moc neleze a jsi v klidu :slight_smile: Leny to máte za chviliččku :wink:
11. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
luci ale leze,i s tou svoji s...v sobotu se tady predvadel...zamkl mi podkrovi,vypl net,vysvetlil mi ze ta k...je tady doma stejne jako ja,rval ze si nepreje abych chodila k jeho babicce...no vybarvuje se krasne jakej ubozak a srab je no ale nasli se...i slepice ma vetsi mozek nez ta jeho,ta tam ma vakuum...no a me asi skolila angina takze parada...v patek jdem do poradny i s biometrii tak jsem zvedava,bojim abychom vydrzeli jeste ty 4tydny
11. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Jak doma jako ty, ona je snad jeho manželka?Jeho žena jsi atím Ty a jestli je ten domeček jeho tak na něj máš stejn právo jako on ta a pizducha tam nemá co dělat. A nevím co je mu do toho že chodíš k jeho babičce, jako že by s mohla něco dozvědět a dala mu kouř? Jen tak na něj :wink: 4 tydny vydržíš jako nic neboj a schovej se do pelíšku a léčit se, i když s angínou by to chtělo k dr.No a na ostatní jeho ubožácký gesta nejde ani nic říct :rolling_eyes: A na UZ bude prcek fešák jako blázen bude celá maminka :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
luci to uz je ted cela maminka :dizzy_face: akorat me mrzi ze to 3dcko nedopadlo...luci no v nasi postely byla ta k...doma uz dlouho akorat ten srab si radsi udelal dite,nez by mel odvahu rict uz me to s tebou nebavi...no a babicka neni jedina kdo by mu natlouk...se divim ze se sem s ni rovnou nenastehuje abychom tady zili jako jedna velka stasna rodinka
11. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Soni at si k sobe nastehuje maminku se segrou to pak bude jedna velka stastna familie :grinning: My kdyz jsme byli na 3d tak jsme videli pupecníkovou snuru :sweat_smile:
11. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
no ale ty at si nastehuje k ni...luci tak to ja videla co se nam skryva mezi nozkama jinak nic... :sweat_smile:
11. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
soni tak tak :grinning: To by bylo vzrůšo.No vidíš, tak alespoň něco, my jen ten pupečník a zádíčka trochu. Jestli jsme holčička nebo chlapeček nám ukázala až u pana dr. ona se ženský neukáže jen pěkýmu chlapovi :grinning: To se pak nakrucuje o sto šest.
11. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
soni je to magor, ještě vydrž a hlavně se snaž něco najít až máš klid a od nich pokoj a až se mimi narodí, budeš šťastnější, uvidíš :slight_smile:
párek bych si dala taky, ale dělám na oběd guláš, ten je taky mňam :slight_smile: akorát teda se mi poslední týdny dělá zase trochu blbě, naštěstí jen chvilkama a nezvracím, ale je to nepříjemné. Já už se nemůžu dočkat až porodím. Já za oblečky už netrácím, ale včera jsem objednala pěkně drahé album na fotky na mimčo a taky deník - mých prvních 5 let, sice moc hezký, ale taky docela drahý. No furt je za co utrácet :grinning:
11. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Rio mi povídej, já mám spadeno na vyšívanou zavinku a dečku s rákosníčkem :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
to je strašná, tady pořád sněží, od rána napadlo dalších 5cm sněhu. . . potřebuju jít do krámu, ale vůbec se mi nechce, sice to mám kousek ale to počasí je fakt hnus :angry:
11. únor 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
rio to vis ze mi to vse vynahradi...ja si ohrala kapustovou polivku ale moc jsem nesnedla,je mi pekne blbe...no albicko chci taky ale reknu si nekomu jako darek,ja jsem si to takhle zacala delit aby mi nenakoupili kraviny,prijde mi to rozumnejsi...a uz jsem si rekla i o tu sadu na otisky pacicek...jo a ja mam rakosnicka na puncoskach,deku bych brala taky,ale tech mam cca10 :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já už taky neutrácím....a nebudu,jen něco málo v drogerii.
Jinak se pere první várka pro mimi...plíny a tetra osušky....
A deníček chci taky....ale jen na rok...to stačí :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já celé dopo žehlím, teď jsem si dala pauzu na oběd, bo už jsem padala hlady a ještě zbývají plíny a osušky. Já jsem si dala špenát a uzené, ještě, že jsem měla navařeno...Věci do postýlky vyžehlím až přijde postýlka, ať to tam můžu hned naaranžovat. Tak já jdu zase na to, ať to mám hotovo. Ale je to hezký jak člověk žehlí ty pidi věcičky a představuje si, jak to v tom bude tomu našemu miminku slušet :slight_smile:
luci kašli na to s oblečkama, možná lepší než kdyby nakoupili něco co by se ti nelíbilo a nutili ti to
soni já bych to asi nezvládla aby mi tam furt lezli, musí to být psycho...
11. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Soninko,nemůžeš si nějaké to jeho vyhrožování a řvaní?????Nikdy nevíš,kdy se ti to bude hodit
11. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
aquil zvladla,a vis proc?protoze by ti nic jineho nezbylo...neboj ja mam taky obcas dost,ale rikam si porad dokola ze to musim zvladnout kvuli prckovi...
11. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojky holky, muzu se pridat i do tak rozjete diskuze? prepokladam ze IVF kveten cerven byl asi ronskeho roku (jak se jmenuje diskuze) :slight_smile:
me asi cekam IVF tento rok, asi v duben kveten ......
vy jste tu vsichni tak pekne tehotni a nebo maminkovsky az samozrejme zavidim .. :sweat_smile:
me je 31 a stale mimi nikde, pravda snazime se teprve rok z toho 4 mesice se lecim protoze mam PCO
11. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
Hypo,klidně se přidej a chod sem k nám...ne všechny jsme těhule......
aspon se tady něco dozvíš :slight_smile:
11. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak vše vyžehleno, ještě jsem skočila nakoupit, teď jsem si udělala svačinku-tvarohovou pěnu s trochou jahůdek-dneska si to zasloužím... :slight_smile: Už mi přišly ty dekorace a lampička-je to kráááásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Aquil ty aktivko :grinning: Tak to já se úspěšně vyspinkala a dodlábla jsem kuřecí vývar :sweat_smile: Holky já jsem chrněla napůl na boku a napů na břiše, jak jsem se vzbudila, tak jsem si říkala že jsem malou asi přilehla a ono jakmile jsem se zkulila na záda tak byla vzteklá. Ono se jí snad líbilo, asi bude sadistka :grinning: Hypo vítej, jen se přidej :slight_smile: Aquil to věřím že jsou parádní já na ně koukala na obrázku a mooc se mi líbili :slight_smile: Jak to dopadlo s kočárkem?
11. únor 2009 v 16:57  • Odpověz
holky tak mam horecku 38a drobne,silenou zimnici a ni doma,krom acylpirinu a ten se myslim nemuze,co?piju caj s medem a posl.citronem...to bude noc...
11. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Jejda Soni s tim acylp. nevim,(spíš ne) ba 100% se smi paralen, zalez do pelechu , dej si čajik nebo vyšli nějakého posla do lékárny, určo na to pomáhá homeopatikum parragripe.Zatím se poť co to jde :wink:
11. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
no ja mam prave doma jen ten acylpik,protoze paralen u me ani normal nezabira...zitra vyslu sousedku do lekarny ale prckovi se to hodne nelibi...
11. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
soni ono neni divu, že je nespokojeny, sousedka by paralen neměla, ta teplota by se měla co nejrychleji srazit, co zkusit med s cibulí?
11. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Soni nedalo mi to a zavolala sjem babče. prý pomáhá namočit kapesník nebo něco do ledové vody dát si to na nohy,(chodidla) prý to srazí horečku, no mě na bolení v krku pomáhá česnek, udělám si rajčata s jogurtem a do toho několik česneků :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
Soni taky jsem Ti chtěla poradit ten studená zábal na nohy, to by teplotu srazit mělo - pokud nepomůže Paralen, můžeš i Panadol, rozhodně si něco nech koupit kdyby teplota neklesala a nebo se vydej k doktorce, tím nic nepokazíš
11. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
soni skus ten studený obklad jak píše luci a nebo pomáhají nastrouhaný brambory - na nohy a do ponožek, a nebo pak klasicky tvaroh nebo bílí jogur. . .ale měla bys to skusit srazit co nejdřív, přes 38 už je to fakt hodně
11. únor 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
holky dik,ale se mnou je to tezke,paralen nezabira a panadol nesmim kvuli kofeinu,mam na nej alergii,seblila0bych se jak stene...cekam az se ozve sousedka,ale je zrovna doba koupanh,krmeni hladove zvere a uspavani,tak cekam...
11. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
Soni, teplotu sráží studené obklady ocet s vodou, kapesníky kolem zápěstí i kolem kotníků.Zabírá to i na chlapa, mám to vyzkoušené.Drž se.
11. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Soni třba zabere obkladová kůra a tabletky nebudou potřeba :wink:
11. únor 2009 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.