• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Soni na teploty v těhu fakt jedině Paralen. Co já vím, tak už se zábaly na koncové části těla moc nedoporučují...Takže buď lehnout na vlhké prostěradlo a zabalit se nebo asi jednodušší řešení je vlézt do sprchy a osprchovat se vlažnou vodou. Rozhodně ale musíš teplotu nad 38 v těhu srazit kvůli miminku!!!! Drž se soni, snad něco zabere.
11. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
jo luci, kočárek už je objednaný, nakonec jinde než vy, ale taky v Praze, tak uvidíme, kdy ho dodají. :wink:
11. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Tak super :slight_smile: Určo to budou rychlíci a bude doma coby dup :wink:
11. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
No stačí, když porodím a bude doma. Ale otázka je, kdy to bude, že jo :grinning:
11. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Máte ještě čas :slight_smile: Holky v telce zase nic, ale v sobotu mám slíbené kino :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj zase,byla jsem cvičit........
Soni,sakra,teplota....no holky poradily,tak snad to bude brzy OK :slight_smile:
11. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
holkyyy paralen zabral z 38,9 jenom 37,6 :grinning: a je mi i lip az na to ze se koupu ve vlastni stave...
11. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
Soni super, jen tak dál. 37,6 už je bezpečné i pro miminko :slight_smile:
Pikusko, tak sis protáhla tělo? My už jsme docvičili, minule to bylo naposled, teď už jen 2 kurzy vykládací. Jsem i docela ráda, přece jen mám čím dál větší problém i chodit :grinning:
11. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Soni tak to je báječný :slight_smile: Teď už bude jen lépe.Piku ty jsi čiperka :slight_smile: Aguil já jsem teprve 27 a po pár metrech chůze hledám lavičku :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
No ona naše paní co to vede tak má rozděleno....do 32.týdne a pak od 32.týdne a ted už je to spíš příprava k porodu a nakonci místo relaxace taky drbeme.....
Jinak já jsem pořád tak nějak v poho,dopoledne jsem jela s tou tetou...asi 16km,tam vyřídit ty její věci,pak zase dom,doma něco málo udělat,hodinku jsem usnula a pak zase zpět těch 16 km...je to v jiném městě na cvíčo.
Soninko,super,at jde dolů potvora
11. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
soni super že teplota slezla, držím pěsti aby už to bylo jen lepší :slight_smile:
tak to já bohužel mám smůlu, že jsme cvičit chodit nemohla, chtěla bych ale zavolat do porodnice a přijít s manželem aspoň na nějaký kurz, aby věděl co má u porodu dělat
12. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Rio s tím cvičením jsme na tom stejně, já taky zákaz :sweat_smile:
12. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Luci musíme to zvládnout i bez cvičení, seégra taky porodila 4 děti a nechodila cvičit ani na kurzy, tak to zvládneme taky. Já jsem se teda na to hrozně těšila jak budu chodit, ale důležitejší je, aby Vojtík co nejdýl vydržel. Spíš bych chtěla aspoň na jeden kurz abysme oba věděli co nás čeká a taky si prohlédli ty sály, snad nám nějak vyjdou vstříc
12. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,
já měla taky zákaz a to sem se na to cvičení tak těšila, mám povolený jen těhotenský plavání, ale při těch mrazek sem měla strach abych nenastydla :confounded:
12. únor 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem volala do porodnice a 21.2 v sobotu jdeme na kurz který je zaměřený právě přímo na porod a taky je tam i prohlídka sálů, stojí to 500 kč za oba, tak snad to k něčemu bude :slight_smile:
12. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
tak to ja jsem rada ze muzu vsechno,cvicenicko,plavani a dnes je druha hodka psychoprofilaxie ale tam dnes nemuzu abych nenakazila ostatni tehulky,i kdyz uz mi je lip...
12. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Soni super, žee už je to lepší :slight_smile: Já zkusím taky nějakou tu přípravu na porod, hl. aby tam šel i manžel aby pak nebyl na dotory zbytečně vzteklej.
12. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky,
tak cvíčo je super v tom,že se učíme dýchat a taky jak když přijde kontrakce,co dělat a tak......no a při tom se protáhneme.
Na kurs jdeme asi příští čtvrtek.,...a hned si teda asi sepíšu porodopis.
12. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
no my to zvládneme i bez cvičení, ono stejně prý když rodíš tak to dýchání a podobně Ti musí pořád připomínat a radit, tak uvidím, na tom kurzu se dozvíme to nejdůležitější a hlavně manžel bude trošku vědět co u porodu a nebude se cítit snda úplně bezradný
12. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Rio ono nám nic jiného nezbyde :grinning: Jsem na to docela zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Piku já vůbec nevím co bych do porodopisu psala.
12. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Rio Ty už jsi 34 to snad není ani možný :astonished:
12. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
luci jo utíká to, mám první termín za 40 dní :grinning: nakonec abych Vojtu ještě nepřenášela, to bych teda taky moc nechtěla :slight_smile:
do porodopisu můžeš napsat jestli chceš manžela u porodu, jestli budeš chtít epidurál, jestli Ti vadí nebo nevadí medici u porodu - nás třeba v porodnici jsou a já je tam nechci a další věci, někde mám dokonce seznam co si tam můžu napsat
12. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tak my už máme kurz porod s manžou za sebou a jsem ráda. I když by si člověk vzpomněl na polovinu věcí, tak to bude dobrý. Navíc si určitě uvědomí, že někdy něco takového dělal. Nám říkala PA, že je fakt dobrý, když jde chlap na kurz, protože pak až je u porodu, tak ženská je docela mimo a že hodně pomáhá, když chlap ví co a jak a ukazuje to té ženské a ona to dělá po něm :grinning:
Jinak já dneska trošku oddychuju, uvařila jsem teda dvě jídla abych měla i na zítra a to zas bude nějaké to praní a uklízení...
12. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
Já ale nemyslím porodní plán....
Do porodopisu se píší jména dětí,rodiné nemoci,jestli jsou....a tak.......
ale nevím,jestli se to u vás taky sepisuje..........
12. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
U nás to myslím s tebou sepisují až v porodnici. A minule nám v kurzu říkala, že ani s těma jménama to není tak horký, že když řekneme, že ještě nejsme rozhodnutí, tak stačí až se mimi narodí nahlásit to na sále. Že s tím zas takový problém nedělají. Stejně ale doufám, že budeme mít jasno trochu dopředu :wink:
12. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
No u nás předem,aby jsme to prý nepsaly mei kontrakcema :grinning:
12. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
U nás se porodopis sepisuje už mezi 28-30.tt, jen ty jména nechtějí to až po narození miminka :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé vy jste informovaný, já se na tohle všechno budu muset vyptat :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
Já jsem se to všechno dozvěděla na těch kurzech, porodní plán moc řešit nebudu, jen si nechám dát klystýr a ostatní na doporučení. Žádné spešl požadavky nemám, ani na epidurál nemám vyhraněný názor, spíš to zkusím zvládnout bez něj, ale taky úplně ho nezavrhuju. Uvidí se podle situace...
12. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Já to taky asi budu mít podle situace, nemám vysloveně spešl přání, tak ty kurzy fakt asi k něčemu budou.
12. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.