• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak to se u nás sepisuje taky asi až před porodem a jména se teda hlásí taky když tě přijmou, ale v tom my máme jasno, takže to problém není
Já taky nemám nějaké speciální přání, jen tam nechci ty mediky :unamused:
12. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
taky jsme o žádných speciálních přáních nepřemýšlela. . .
no to je děs, zase tam šíleně chumelí :angry: no já jsem uklidila, dala do pračky další várku pidi věcí a dala jsem píct chleba a jsem nějaká vyřízená, takže to vidím na postel :wink:
12. únor 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

soni je dobře že paralen zabral :wink:

holky vy jste teda samá informace okolo prörodu,nedávno to byla nervozita z testíků,pak ze srdíček a než se naděju,tak tady je porod :slight_smile: :dizzy_face:

jinak já jsem dneska dopadla tak,že jsem nafasovala prednison ,brala jsem půlku,tak mi to změnila na celej,pak místo duphastonu nějaký gel na zavádění a pak estroform nebo jak se to jmenuje ty léky... na sliznici aby narostla. Jinak první DC volat do caru a objednat se na UTZ pak od 1 DC zase začít píchat injekce na ředění krve a pak půjdeme na ketík jupíííííííííííííííííííííííí :grinning: :slight_smile:
12. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
mili teda to uteklo a za chvilku budeš taky těhulka - no a my už budeme rodit, fakt se to hrozně blíží
12. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Milu paráda, takže se to rozjelo :slight_smile: :wink:
12. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
milu no supr,tak budem vsichni vcetne prcku drzet pesticky...jinak u nas se prohlaseni o jmenu odevzdava pri prijmu,no a ja mam vlastne jedine prani,sveho dr.a to doufam klapne...
12. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
Milu super....zase se to hýbe...
já teda spešl přání nemám a epidurál nechci....je prý po něm velké bolení hlavy a málokdo to umí opravdu píchnout.
Tak snad to půjde přirozeně a bez něj.
jediný co chci je hned po porodu pokud bude vše ok miminko na břicho položit....to prý u nás není zvykem,dávají ho až po zvážení a změření a já chci hned.... :grinning: aspon na chvíli
12. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak to prý u nás dělají automaticky-hned po porodu na bříško :slight_smile: K prsu pak o něco později, ale na přání taky hned.
12. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
No tak to máte dobrý....u nás ho prý ukážou,řeknou co a jak a jdou ho zkontrolovat a tam jde i tatínek a ten ho pak donese
12. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
jo jo holky hrozně rychle to uteklo,zase je tu nová neděje,ale mám strášek aby to nedopadlo jako posledně,ale budu doufat a věřit,že to bude OK
jééé tak to budeme mít s leny moc moc pěstiček :grinning: to je super a zato vám všem moc moc děkuju

já bych taky po porodu chtěla mimi na břiško a pak ať si ho změřej a zvážej :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
Milenko,musíš věřit,já taky věřila a vlastně jsem si ani nic jiného nepřipouštěla :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:50  • Odpověz
to já si taky ani nic jiného nepřeju než být těhu a to těhu si hezky užít a donosit mimi ... tak věřím a doufám,že se mi to přáníčko splní :slight_smile:
12. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
Milenko,to víš,že splní :wink:
My tady pak budeme už maminy a ty se od nás vše hezky dozvíš :wink:
12. únor 2009 v 16:57  • Odpověz
piku no to jooo s tím taky počítám :grinning:
12. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
jen jestli budeme stíhat :grinning: nene na koně si čas uděláme vždy :wink:
12. únor 2009 v 17:07  • Odpověz
milenko, paráda, že se to pohnulo!!!! Určitě se to tentokrát povede-musí!!!!!
Jinak teď mi psali, že příští týden bude kočárek. Jupííí, jupííí, jupííí :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 17:07  • Odpověz
Jééé kočárek :slight_smile: to se budeš kochat vid :wink:
12. únor 2009 v 17:19  • Odpověz
aqilko,paráda,tak né že budeš chtít povozit prca už teď :grinning: néé že do něj polezeš jak se budeš kochat :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
aqil jinak se budu moc moc přát aby to vyšlo :wink:
12. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
Ne ne, kočárek jen omrknu a poputuje z domu až do porodu. Pověra je pověra :grinning: :wink:
12. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
jo holky nekde i upoustej od mereni hned po porodu protoze je to pro prcky neprijemne,jenom zvazi a meri druhej den...jinak u nas hned prikladaj k prsu na chvilku a pak delaj vse ostatni...
12. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
Milenko,povozit prca :grinning: některý překlepy jsou teda super :grinning:
Aquil,já na pověry nedám,ale miláček jo a kočárek taky není doma....aspon tady nepřekáží,stejně vůbec nevím,kde pak bude.musím ho mít doma,tak prostě v chodbě.
12. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
jéé oprava :slight_smile: :grinning: prcka povozit samo :slight_smile:
12. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Jo my pochopily,neboj :grinning:
12. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
Dobré ránko, Aquil super, že bude kočárek takhle rychle :slight_smile: Jasnaška zkouknout a šup na čekání. Jsem si vzpomněla jak jsem ve svých 8 letech našla na půdě kočárek a spala jsem v něm celé odpo. Dodnes nechápu jak jsem se tam vešla a jak mě udržel :sweat_smile: Hlássím se do klubu s chřipkou, bezva na to že jsem měla od dr.zákaz onemocnět výborná situace :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahoj holky,
milu super zprávičky, tentokrát to určitě vyjde :wink:
luci tak šup do postele a pít čajík s citronem ať se z toho dostaneš :slight_smile:
já za chvilkufrčím na ten 4d ultrazvuk, tak doufám že prcek nebude stávkovat a ukáže se nám :slight_smile: zatím pa pa
13. únor 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že Milu se to už blíží, kdy se má dostavit mrška, kdy budeš začínat? Až budu chtít jít na KET, tak mám už sepsaný protokol, že to bude v nativním cyklu, takže žádné prášky brát nebudu , jen půl prednisonu od 1.dne cyklu. Ale přesně nevím, kdy do toho půjdu. Jinak jsem taky brala teď při posledním KETu Estrimax na nárůst sliznice, ale dr. říkal, že teď to zkusíme bez něj, že mi narůsta sama dobře i ovuluju, takže v tom nevidí problém.
13. únor 2009 v 08:14  • Odpověz
Luci, tak se rychle vykurýruj, je to naprd, chřipka hnusná...
Angel, snad se mimi umoudří a ukáže se vám. Naše taky nejdřív dělalo fóry, ale pak se ukázalo :slight_smile:
Leny, tak fajn, že už to máš naplánované, bude to cobydup :wink:
13. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
tak už jsem zpátky, mimísek sice trošku stávkoval a pořád si strkal ručičky před obličej, ale sestřička byla trpělivá, takže máme 25min záznamu a 12 fotek :grinning: nějaké už mám v albu
13. únor 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
angel super, krásné fotečky :wink:
13. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.