• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Angel,super :slight_smile: byly jste v liberci,nebo kde???
Jo a pardon...všem ahoj :slight_smile:
13. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
jo jo v Liberci v Gennetu a hned sem se tam objednala na ultrazvuk v 31tt, můj doktor má starej ultrazvuk, tak abych měla klid
13. únor 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Jo jsou tam moc hodní vid :wink: a příjemný..,.a dobře,že tam jdeš na velký UTZ....a to jako bez doporučení dr,jde????
13. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky tak jsme spatky,prcek zmerenej,odpovidame jak mame,krcek se mi uz zkracuje ale v norme,zatim je uzavrenej,a jeste mame vydrzet ty 4tydny...napsal mi i antibiotika,v krku me silene boli v noci jsem nemohla ani poradne spat,pristi tyden jedu ukoncit neschopenku a dovypsat materskou...
13. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
Soni tak snad ty prášky zaberou
piku normálně né, ale já mám u nich kartu takže to není problém, klidně sem tam mohla chodit celý těhotenství
13. únor 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
soni hlavně že prcek je v pořádku a antibiotika pomůžou na krk rychle a bude Ti dobře :slight_smile:
mě začíná MD v pondělí, to teda uteklo - na neschopence jsem byla od května, to je šílené :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
tak to ja uz budu na neschopence vlastne rok,teda az na ten mesic a pul co jsem nastoupila do nove prace...no snad zaberou jinak se udusim...
13. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Angel.tak to jo :wink:
Soni,to vydrdžíš a hlavně vyžen chřipku :slight_smile:
13. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
piku to je angina jak prase,
13. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
Promin,tak to je ještě horší....tak anti...čaj..med...a klid v posteli....doufám,že doma budeš mít klid a nikdo tě nebude rušit.¨Zabal si krček.....a hodně bumbat.
13. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
bumbam cajik,hrozne me skrabe v krku a dusi na kasel...no jen at prijdou poradne je poprskam smejdy... :angry:
13. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
Jo jen at tě ted nikdo neotravuje............
A mě teda opravdu pomáhá krk do studeného,přes to suchý šátek.....taky jsem to minulý týden balila :unamused:
13. únor 2009 v 17:18  • Odpověz
Jejda soninko, tak hlavně ať to brzo poleví. Mně zas na krk docela zabírá zábal ze slivovice. Sice pak smrdím jak palírna, ale úleva se dostaví :grinning:
13. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
Angel krásnej bobánek na fotkách :slight_smile:
13. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
pikt to jsem skusila ale nepomohlo,mam hnisavou a to je na prd...to vis ze bych byla radsi kdybych mela klid,ale to stesti mit nebudu... :confounded:
13. únor 2009 v 17:22  • Odpověz
soni ale rychle zabírá Bioparox a ten se může i v těhu - sprej. Dávala mi ho doktorka i když jsem měla prášky antibiotika, je to rychlá úleva právě od toho bolení a škrábání
dnes mi přišel ten památník pro mimi, album na fotky, peřinky do kočárku a ještě nějaké drobnosti, krááááááása :dizzy_face:
13. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
rio jo ten znam ale dal mi prave silnejsi antibiotika...uvidime...
13. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile:

Leny já čekám na mrchu teď v neděli nebo pondělí,tak jsem zvědavá a moc se těším,tak pak budu brát ty léky na růst sliznice,mě tentokrát právě narostla málo necelích 6mm takže nic moc,jinak by mi léky rozhodně nedávala to mi říkala před UTZ a pak hned změnila názor ať nic nenecháváme náhodě...

angel díky za podporu,já doufám,že to vyjde...jinak je super,že se mimi ukázalo kráááása :dizzy_face:
14. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
Přeju všem krásného Valentýna :wink:
14. únor 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
soni a ty se nám brzy vykurýruj ju :wink:
14. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
angel tobě taky krásného Valentýna :wink: a samo,že i ostatním :slight_smile:
14. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
hezkého Valentýna Vám všem :wink:
14. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
holky hezky si toho valentina uzijte i za me.ja se jdu skusit najist,doufam ze to zas kvuli kasli nevyhodim...
14. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
Soninko,a už ti je aspon líp trošku,??
14. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
Tak co Soni, jak je?
Tak jsem dala vařit dvě jídla, budu to mít i předchystané na zítra :wink: Včera jedna známá porodila vyvolávačkou 4kg macíka a v pondělí rodí kamarádka taky vyvolávačkou ve stejné porodnici jak budu já, tak jsem zvědavá jak to zvládnou a hlavně na zkušenosti...Já se dneska snad dokopu nabalit tašku do porodnice, musím to rozdělit, vezmu jen to nejnutnější pro začátek a zbytek mi bude manža nosit až podle potřeby.
14. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
no je to uz trosku lepsi,dala jsem si madarskej gulasek s testovinkama moc se mi povedl,tak doufam ze ho kvuli kasli nevyhodim...vcera jsem koupila jeste plinky do porodnice,ted uz jenom podprdy kalhotky a veci pro me a mam nachystano...
14. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky, také přeju hezkého Valentýna všem. :slight_smile:
Milu, tak jen ať už je to tu a KETík proběhne co nejdříve, moc budu držet palce :wink:
Soni snad už je Ti lépe, já se v tom teda motám pěkně. Hlavně prcek má teď nějaký odobí klidu a já mám nerva co to zase je, panž mi dr. říkal že i blbá chřipka by teď něbyla zrovna dobrá.
Aquil to taška bude zbalená coby dup a prcek v náruči taky ,jen aby už to bylo viď? :slight_smile:
Angel je to fešák nebo fešanda, ale na fotkách to mimču opravdu moc sluší a říkali vám kolik váží atd..?
My jsme měli jet dnes do kona, ale myslím že to zruším asi by nebyl zrovna šlágr jet nastydlá mezi lidi :unamused:
14. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
neříkali, ale v úterý jdu do poradny, tak snad zjistím jak je ten náš prcek velkej :slight_smile:
já mám připravenej oběd, upečenej koláč a asi půjdu žehlit pidi věci než manža dorazí domů a večer jdeme na večeři, už se těším :slight_smile:
14. únor 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Angel nás měřili v úterý a máme krátky nožičky asi po mě, taky nejsem zrovna obr :sweat_smile: Kino zrušeno. měli jsme jít na Líbáš jako bůh a nic z toho. Angel super já dělala včera asi do 11hod včer dušenou mrkev z 2kg mrkve a 1kg krkovice a zežrala jsem to úplně sama :sweat_smile: Se nestydfím děsně mi to chutnalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj zase....,celý den nějak nestíhám,,,,uvařila jsem ,upekla buchtu a za chvíli je tady miláček z oráce.
Jinak tady sestra byla až do ted a ještě kamarádka s prckem,takže veselo :grinning:
14. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.