• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
tak my sme nakonec večeří zrušili, na manžu skočila pěkná chřipka, takže jsme skončili u televize s pizzou :slight_smile: tak si představte, že všichni známí a celá rodina, nezávazně na sobě nám tvrdí že budeme mít kluka - podle fotky z 3d ultrazvuku. . . sice moc nechápu jak to poznaj podle obličeje ale všichni nám říkaj to stejný. . .tak jsem zvědavá :slight_smile:
14. únor 2009 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz
angel a vy to nevite,nebo jste ani nechteli vedet? No ja byla vcera jeste poprat novopecene babce.kamoscine dceri se narodila pred obedem sophinka 3,4kg a 46cm :dizzy_face:
15. únor 2009 v 07:23  • Odpověz
Nevíme a ani sme nechtěli, ale teď mi to vrtá v hlavě a sem strašně zvědavá :slight_smile:
15. únor 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Mě taky všichni tipujou spíš na kluka, ale já jsem od začátku přesvědčená o holčičce :wink: Tak uvidíme :slight_smile: :grinning: Jinak se jménama jsme trochu pokročili, už máme od každého "jen" pět, tak snad to do porodu stihnem... :grinning:
15. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
já jsem taky přesvědčená o holčičce :grinning: no uvidíme. . .
15. únor 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
aquil tak to vam moc casu nezbyva... :sweat_smile: no ja to taky nechtela vedel ale kdyz si prcek zmyslel ze se mi na 3Dcku neukaze,a dr.se zeptal jestli vim,tak jsem rekla ze na posl.ultr.to videt nebylo tak at to klidne skusi...no a to jedine nam prcek predvedl v plne parade... :sweat_smile: no a na zbytek si musim pockat jeste min.ty 4tt,to to ale utika,a postylka porad nic... :angry:
15. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj těhulky,to nám to ale utíká.. je to jako včera,co jsme tady řešily testíky a teď už pomalu všechny bylíme do porodnice:slight_smile:
Milu,moc ti držím palce,ať to tentokrát vyjde!
Aquil,tak koukám,že jsme na tom se jménama podobně,achjo já fakt nevim. Inspirujte mě :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
Aho holky, tak jaký jste měli víkend??? U nás včera bylo veselo, byli jsme na procházce se Sárou(se psem), lítali sme s ní asi 2h po lese a zpátky jsme šli kolem starýho koupaliště a to naše pako spadlo do toho napůl zamrzlýho bazénu, samozřejmě jak se lekla tak nemohla vylízt, takže pro ní manžel musel vlíst. . .takže sem celý odpoledne zahřejvala Sáru pod peřinou a manžela v horký vaně, doufám že s toho nebude ani jeden nemocnej. . . no a aby toho nebylo málo, tak jak jsem se lekla já, tak mě celej den pořádně bolelo břicho a měla jsem ho jako kámen :frowning2: jsem zvědavá zítra do poradny :confounded:
No ale dnes snad bude klid, jdu konečně ke kadeřnici a pak ke švagrový na nechty, takže si budu užívat :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
angel neboj, leknutí Ti určitě nic neudělalo, mě ataky když jsem víc ve stresu nebo se leknu tvrdne břicho, ale mimča jsou v bezpečí :wink: chudák pes a manžel, ti teda musela být zmrzlí, hlavně že to dobře dopadlo a snad to neodnesou nějakou nemocí
já jsem v sobotu předvedla manželovi hysterickou scénu, že se mi vůbec nevěnuje - v práci je od rána do 19-20 večer a pak si tahá ještě práci na víkend domů - ale stejně to nemá zaplacené, za celý den se mi věnuje 10 minut a já už jsem prostě z té samoty úplně na palici, nemám si s kým popovídat - tady kamarádky nemám a do Brna je to půl hodiny busem a to mi nedělá dobře, tak jsem fakt pořád tady zavřená a štve mě, že nejsem pro manžela natolik důležitá, aby mi věnoval jeden den. Tak jsem brečela a manžel nechápal co se děje, no nakonec jsem mu všechno vyčetla a on se snad vzpamatoval a celou neděli se mi věnoval, byli jsme na procházce a poháru a pak jsme doma hráli karty a povídali si,byl to nejlepší den od té doby co jsme byli v prosinci na horách. Tak snad mu to vydrží než porodím, protože já fakt to těhotenství vůbec neprožívám šťastně jak si všichni myslí
16. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
rio já vím že leknutí mi neublíží, ale mě to břicho tvrdlo vždycky jen na chvilku ale teď tak týden ho mám tvrdý skoro celý den v kuse, nejhorší je to večer, to se nemůžu ani hnout jak to bolí, ak sem zvědavá co mi řekne doktor :unamused:
co se týká manžela tak ti rozumím, můj manžel jezdí domů taky až večer a tak vyřízenej, že se vykoupe, nají a usne u televize. . . občas mi to taky pěkně leze na nervy ale vím že to teď lepší nebude, koupili jsme totiž starej barák, ten je potřeba zbourat a pak se na ty základy postaví nový, takže tam manža dělá se svejma lidma aby to bylo rychlejší a navíc je z toho nadšenej, takže je doma jen v neděli a to většinou dospává co nestih za týden, takže nám věnuje 2h na procházku a to je vše :frowning2:
16. únor 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
angel pobavila jsi me a pripomela jak se me v lete kluci koupali takhle v septiku,byl spatne dovrenej a lucky jak prez nej prelitl tak se otevrel a hups byl tam,nastesti nebyl plnej a manzel to videl,tak na me do baraku zarval a skocil za nim...ten smrad stal za to,oba jsem je sprchovala pul hodky hadici,jara i v plechovych vanach,sampony nic nepomahalo,tak jsem je hodila do auta a jelo sd na pisak a hodku nesmeli z vody,od te doby se lucky septiku boji jak cert svetene vody... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na brisko dostanes magnezko a bude lip.
16. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
angel ale ty magnézko bereš ne? pokud ne tak ho dostaneš, ale upřímně, já ho až za takový zázrak nepovažuji. V nemonici mi na JIP říkali, že je to stejně spíš placebo, které nedokáže zabránit předčasnému porodu, max. Ti trochu pomůže od toho tvrdnutí. Mě z něho pořád bolela hlava, můj gynekolog mi dal 2-2-2 a tam mi ho úplně vysadili a neberu ho a břicho je ok. Večer tvrdne taky víc, někdy hodně, ale vydržím to a pořád lepší než aby mě několikrát týdně bolela hlava. Ale jinak z toho nikoho moc hlava nebolívá a třeba Ti zmírní to tvrdnutí
dala jsem do alba nové fotky, teda až jsem se viděla na fotce tak mi došlo jaký jsem už tank :grinning:
16. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Rio,moc ti to sluší....mě fotila sestra,tak dodám taky pak fotečky :slight_smile:
Mě dnes bolelo břicho,ale uklízela jsem docela fest,pak byla ve městě a domů už jsem se táhla pomalinku,bolel mě podbříšek :unamused:
16. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
pikus to znám, taky se třeba cítím líp tak uklízím a něco dělám, nebo se občas vydám do Vyškova a pak mě bolí pěkně břicho a sotva se hnu, nedokážu to odhadnout
16. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak teď jsem dorazila domů z poradny, prcek už je hlavičkou dolů a tlačí se ven, ale naštěstí se ještě neotvírám, doktor volal do nemocnice, ale naštěstí pro mě tam nemají místo, takže mi zvedl dávku magnézia a musím ležet, další kontrola za 14dní tak uvidíme. . .
17. únor 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Angel,jen at je v baráčku...ještě je brzy :wink:
17. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
jo jo skouším mu domlouvat, tak snad to zabere a ještě vydrží :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
angel to jsi na tom stejně jako já, taky se už od 26 tt tlačí hlavičkou ven a když jsem vydržela já, vydržíš určitě taky - i bez nemocnice, tam by Ti stejně nedělali nic jiného než dávali magnézko a ležela bys. Já ještě necelé dva týdny a jsem úplně za vodou, ve 36 tt se dětí rodí víc, i ségra se tak narodila a neteř a dvě děti mé kamarádky, všechny jsou v pořádku, tak to je pro mě takový mezník. Ale je mi teda nic moc, jak se mi zvětšilo břicho, je mi dost těžko, pálí žáha, bolí mě žebra, nevydržím ani ležet ani sedět, no fakt už se nemůžu dočkat až bude Vojtík venku
17. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
Holky tak přítel dostal sms...kamarádovi se narodil syn...53cm a 4,70kg :astonished: obřík :astonished:
17. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
tyyy jooo poradny cvalik...angel hlavne lez a nohy nahoru,ja mam prcka na netopira uz od 20tt a hlavickou hodne tlaci dolu a vidis porad jsme pohromade.ja jeste tri tydny a jsem za vodou...ale radsi si pockam na svatek,nebo na to hezke datum 4.4. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak to je fakt macík, doufám že Vojtík takový obřík nebude, to by se mi teda rodit nechtělo :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
no mě teda taky ne...........
A já mám prcka pořád napříč...
17. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz
ještě má čas, to u mě je Vojtík otočený dlouho což je dobře pro porod, ale zase mě fakt hodně tlačí
17. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
piku do 36tt je cas,tak mi to dr.rikal.no ja teda kvuli tomu ted litam tak co hodka a pul na zachod jak mi tlaci na mocak...
17. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Však holky jsem ještě v klidu....ted to bude bud a nebo :slight_smile:
17. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

tak to je teda macík pikusko co se kamarídovi narodil au au jestli rodila přirozeně :sweat_smile:

angel,tak hezky na hajáska a nohy nahoru jak písá sonicka at se mimísek ještě nedere ven , ještě je čásek.
17. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem měla nabitý den-návštěva u kámošky, pak poslední cvičení, před chvilkou jsem dorazila...Mám rýmu jak prase, škrabe mě v krku-hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už přišel kočárek a je úúúúžasnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já jdu zítra k dr. na kontrolu, tak uvidím co mi řekne. Angel tak hlavně lež ať ještě vydržíš 2v1 :wink:
17. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
Aquilko,jsem ráda,že jsi z kočárku nadšená :wink: a dej si čajík s medíkem :wink: a zízta na KO jen obré zprávy.
17. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
Dobré ráno,
aquilko přeji samé dobré zprávy na kontrole
tak sem včera poctivě ležela, ono mi stejně nic jinýho nezbývá, strašně mě to břicho bolí, takže mi dělá problém jít i na záchod :frowning2: no teď půjdu něco rychlího uvařit a pak zase zpátky do postele. . .
18. únor 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
Jsem zpět od dr. :slight_smile: Všechno v naprostém pořádku, monitor ukázkový, mimi ze začátku spinkalo, tak ho musela sestřička budit :slight_smile: CS stále 0, takže zavřeno na petlici :grinning: Jen mám slabou mykózu, prý je to normál k té cukrovce, tak jsem dostala tbl. na zavádění, snad to bude do porodu OK. Kontrola zase za týden. Rýma je furt hnusná, tak jsem jela od dr. rovnou domů, za holkama v práci se stavím až příští týden. Už sedím s nohama nahoře a piju čajík. Zase jsem 3/4kg zhubla-já snad do porodu budu na své váze :grinning: :grinning: :grinning: Jo a dneska v noci mělo mimi poprvé škytavku, asi 5 min. - to jsem ještě nezažila-fakt pravidelné cukání, trochu jiné než pohyby :slight_smile: :grinning:
18. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.